Główna Siedziba

Moderator: Douhito Izuro

Awatar użytkownika
Douhito Izuro
Wioska: IwaGakure no Sato
Ranga: S. ounin
Wiek Postaci: 25
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi +
Kontrola Raiton: San Kaishi +
Kontrola Doton: Yon Kaishi +
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=1249&p=16313#p16313
Konto Główne: memberlist.php?mode=viewprofile&u=5481

Re: Główna Siedziba

Post autor: Douhito Izuro » pt, 14 wrz 2018, 12:33

Nie było to łatwe zadanie dla Ciebie wejść do gabinetu, poprosić o misję, ale udało ci się to, akurat stanęłaś na wprost równie młodej dziewczyny, na oko miała może z dwadzieścia lat? Też była lekko poddenerwowana, ale widząc cię trochę z niej zeszło. Uśmiechnęła się do Ciebie i szybko dodała.
- Nie stresuj się tak, będzie dobrze! Tu w Iwie wszyscy są przyjaźni, pomocni więc nie ma co się martwić. - nie podałaś swojego imienia, nazwiska ale to chyba ja nie interesowało. Wyciągnęła dziwny zwój, był zupełnie inny niż reszta. Taki ekskluzywny. Kobieta podała ci go i dodała.
- Udaj się do szpitala gdzie odbędziesz praktyki. Podając ten zwój wszyscy będą wiedzieli o co chodzi. Powodzenia! - był tylko jeden szpital, bardzo charakterystyczny więc z dotarciem nie będzie problemu.

/Misja D - Praktyki przyszłego medyka!
Obrazek

Chcesz misję, wyprawę, fabułę? Pisz na gg
Siedzę tylko na niewidocznym. Ewentualnie PW

• Techniki Żywiołów zyskują nieco większą moc - Yōso no Tensai

-Czytanie śladów lvl. 1
    -Szybkie składanie pieczęci lvl. 2
    -Wytrzymałość psychiczna lvl. 1
    - Mistrz Przywołań lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Chimei Shinji
Wytrzymałość: Ichi Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi ++
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Zasoby Chakry: Ichi Kaishi
Kontrola Fūton: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11428&p=262484#p262484
Konto Główne: Izuro Douhito

Post autor: Chimei Shinji » pt, 5 paź 2018, 11:10

Dni mijały od kiedy stałem się Genninem, jako już dorosła osoba nie mogłem czekać przecież zbyt długo, w końcu moje siły witalne przestaną mi pomagać, zacznę się starzeć i nie osiągnę w swym życiu tego co tak bardzo pragnąłem, a mianowicie bycia silniejszym shinobi! Już i tak górowałem od większości swoich towarzyszy, na tym poziomie, z taką wiedzą i doświadczeniem pokonywałem już znacznie silniejszych, byłem jednym z potężniejszych Genninów tej wioski, postanowiłem więc w końcu się sprawdzić! Słyszałem pogłoski o zbliżającym się wielkim egzaminie na Chunnina, którego tak bardzo pożądałem. Wszystko we mnie buzowało, myśl o tym, że stanę naprzeciwko najsilniejszych z wielkich wiosek. Poznam nowe techniki, nowe natury, potężniejszych shinobi od siebie. Myśl, że mogę przegrać sprawiała ciarki na mym ciele! W końcu obudziłem się z tego letargu, podniosłem głowę aby rozejrzeć się gdzie jestem. To była moja siedziba. Szybko przebrałem się w nowe ciuchy, zjadłem pożywne śniadanie, spakowałem sprzęt i wiedziałem co dziś będę robił! Nie mogłem już więcej zwlekać, musiałem rozpocząć nową przygodę, tym razem o poziomie dużo większym niż dotychczas! Chciałem stać się Chunninem!
Będąc naładowanym tymi emocjami popędziłem pośpiesznie do głównej siedziby w mojej wiosce chcąc tam ogłosić swoją chęć wzięcia udziału w tymże egzaminie, skierowałem się do znanej mi kolejki, nie chciałem jednak misji, nie tym razem. Kiedy nadejdzie moja kolej rozpoczynam swój słowotok. Byłem bardzo radosny, rozpromieniony.
- Witam, Shinji Chimei, ja..... chciałbym zostać Chunninem! Wziąć udział w egzaminie na Chunnina, walczyć z najlepszymi i co najważniejsze udowodnić, że jestem potężniejszy! Chciałbym walczyć w imieniu IwaGakure no Sato, czy jest taka możliwość? Wymagane misje wykonałem, a nawet i ponad! Pokazałem swoją przydatność, siłę, spryt! Przeżyłem również misję z Czcigodnym.... - na myśl przyszła ta cholerna zimna misja w której to straciliśmy dwójkę przyjaciół, nie mogłem się pozbierać po utracie niebieskowłosej. Wziąłem głęboki wdech i mówiłem dalej....
- Ja... chcę pokazać, że jestem godzien by być nazywanym Chunninem z Iwy! - te słowa brzmiały naprawdę dumnie, pragnąłem ich jak nikt inny, miałem nadzieję, że będę mógł rozpocząć swój egzamin.
  • Tworzenie trucizn lvl. 1
    Pirotechnik lvl. 1
    Tworzenie pigułek wzmacniających lvl. 1
    Cieśla lvl. 1
    Wytrzymałość psychiczna lvl. 1
    Odbijanie pocisków lvl. 1
    Sztuka pieczętowania lvl. 1
    Szybkie składanie pieczęci lvl. 1
    Czytanie śladów lvl. 1

Awatar użytkownika
Taichi Senju
Wioska: Konohagakure no Sato
Ranga: Jounin
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: Yon Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola Fūton: Zero Kaishi +
Kontrola Doton: San Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=201808#p201808

Post autor: Taichi Senju » pt, 5 paź 2018, 14:45

Więc przyszedłeś, chcąc otrzymać misję promocyjną, czując się na tyle silnym, by podnieść swoją rangę i sprostać tak trudemu wyzwaniu, jakim zaiste jest egzamin. Po wejściu więc pewny siebie oznajmiłeś, jaka chciałbyś misje i w jakim celu ma ona się odbyć. Osoba zasiadająca dzisiaj za biurkiem, nie zastanawiając się długo, zwyczajnie w świecie uśmiechnął się pod nosem i odpowiedział szybko.
Mam cos idealnego dla Ciebie misja iście godna poziomu chunina. Misja odbywać się gdzie na Księżycowej równie. Tak jest wioska terroryzowana przez bandę bandytów. Ich szaf ponoć to nukeknin. Wioska nazywa się Keno. Nie posiadamy więcej informacji. Oto twój zwój z tematem misji.
CE

Zabić szefa szajki i uwolnić ludność od terroru.
Wyprawy, Misje pisać na GG 8651152

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Odbijanie pocisków LVL 1 Wytrzymałość psychiczna 2 LVL Szybkie wiązanie pieczęci 2 LVL
Czytanie Śladów 1 LVL Perswazja 1 LVL

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Eri Kami
Wioska: Konoha
Ranga: Genin
Wiek Postaci: 13
KP: viewtopic.php?f=329&p=248137#p248137
Konto Główne: viewtopic.php?f=36&t=10096

Post autor: Eri Kami » ndz, 7 paź 2018, 13:03

Lekko niepewnym krokiem ruszyłem w kierunku budynku naszego ukochanego Kage którego to już wioska nie widziała od dłuższego czasu. Zastanawiałem się chwilę gdzie on zniknął, ale myśli te zniknęły kiedy tylko przekroczyłem próg i znalazłem się w środku. Na początku byłem lekko zdezorientowany i nie wiedziałem gdzie iść. Po chwili błądzenia jednak znalazłem miejsce w którym przydzielali misję. Podszedłem więc do lady i wydusiłem z siebie.
-Dzień dobry, ja chciałbym jakaś misję D. Taką nie za trudną, bo jestem nowy. Ale żeby to nie było też jakieś przenoszenie kamieni proszę.- po tych słowach uśmiechnąłem się i czekałem na odpowiedź.

Awatar użytkownika
Azato Matsuso
Kontrola Chakry: Zero Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Zero Kaishi +
KP: viewtopic.php?p=274566#p274566
Konto Główne: viewtopic.php?f=36&t=7398&p=156639#p156639

Post autor: Azato Matsuso » ndz, 7 paź 2018, 13:29

Wychodząc z domu pożegnałem się z rodziną. Podjąłem decyzję, że zacznę przynosić jakieś pieniądze do domu. W sumie, jeśli nie chciałem być inżynierem to musiałem jakoś na siebie zarobić. Miałem co prawda siedemnaście lat, jednak dopiero teraz zacząłem o tym myśleć. Musiałem powoli zacząć wspinać się po tym wszystkich szczeblach kariery shinobi. Moją główną motywacją było oczywiście poznawanie coraz to nowszych technik iluzjonistycznych, jednak jeśli zarobię przy okazji trochę pieniędzy to raczej nie stanie się nic złego. Uśmiechnąłem się pod nosem i stanąłem przed drzwiami do gabinetu czekając na moją kolej. Ciekawe jakiego rodzaju misje były dla takich początkujących ludzi jak ja. Nie spodziewałem się niczego niezwykłego. Pewnie jakaś zwyczajna misja by pomóc jakiemuś cywilowi. Wiedziałem jednak, że takie prace były potrzebne. Gdy tylko nadejdzie moja kolej wchodzę i mówię.
-Dzień dobry. Nazywam się Azato Matsuso. Poproszę misję rangi D.- Po czym oczywiście czekałem i słuchałem dokładnie wszystkich wytycznych dotyczących mojego zadania.
Ostatnio zmieniony wt, 10 gru 2019, 00:35 przez Azato Matsuso, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Nakata
Wioska: Konoha
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 19
Szybkość: Yon Kaishi ++
Zręczność: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=281501#p281501

Post autor: Nakata » ndz, 14 paź 2018, 09:57

Tak się dziwnie zdarzyło, że praktycznie dwóch młodych, początkujących Shinobi z Iwy przyszło do jednego okienka, w tym samym celu - otrzymaniu misji rangi D. Zadania te były raczej proste, ale w końcu od czegoś trzeba zacząć, przy tym pomagając wiosce, nabierając doświadczenia, no i rzecz jasna napełniając swoją kabzę. Przy biurku zasiadała starsza Pani, która wyglądała na osobę do rany przyłóż. Wcale ich nie opieprzyła i nie nakazała podchodzenie po kolei tylko przywitała się może nawet ciut zbyt przymilnie jak na swój zawód.
- Dzień dobry Kochaniency, nie martwcie się zaraz Wam coś znajdę. - Powiedziała wyglądając jakby chciała ich wytargać za poliki. To, jednak sobie odpuściła. Przejrzała jakiś spis i po chwili z zadowoleniem wyjęła zwój - Nawet mam zadanie, do którego przydadzą się dwie osoby! Pani Kichiyo prosi, by ktoś zajął się jej pieskami, a że ich jest cztery to akurat dwa na łebka. W zwoju macie wszystkie informacje. - Po czym podała im zawiniątko i pożegnała się licząc powodzenia. Tam znaleźli adres, którym była ulica skalna 8.
---------------------------------
załóżcie temat z misją na głównej ulicy
Inne Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:
Ocenione treningi 26/20

Awatar użytkownika
Suho
Wioska: Kiri
Wiek Postaci: 17
Kontrola KG: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?p=293340#p293340
Konto Główne: viewtopic.php?f=36&t=7701

Post autor: Suho » wt, 23 paź 2018, 21:02

Choć w pierwotnej wersji Momo kierowała się do swojego domu, nogi poniosły ją w przeciwnym kierunku. Już po chwili stała przed siedzibą cienia wioski. W zasadzie nie znała dobrze władcy, lecz jakoś szczególnie jej na tym nie zależało. Jeśli miałaby go znać, to musiałby być ku temu powód, prawda? A że takowego nie znalazła, to nie miała się czym martwić – nic w końcu nie traciła. Gdybając tak nad władzami wioski, niebieskowłosa puknęła czołem w drzwi, prowadzące do następnego pomieszczenia. Musiała ugryźć się w język, aby nie zacząć swojej wiązanki. Kiedy tylko ochłonęła, a jej zarumienione policzki przestały bić żywym ogniem, dziewczynka skierowała się ku urzędnikowi, który według niej mógł zajmować się działem misji.
- Em – zaczęła dość nieśmiało, przeskakując z nogi na nogę. Trochę się stresowała, bowiem była to jej pierwsza oficjalna misja dla wioski. – Czy nikt nie potrzebuje pomocy genina? – zapytała ze zmartwioną minką, wlepiając kolorowe oczka w twarz rozmówcy. Była ciekawa czy znajdzie się coś dla niej, a może odeślą ją z kwitkiem?
Obrazek

Awatar użytkownika
Akio Tenrai
Organizacja: -
Wioska: Kirigakure no Sato
Ranga: Chuunin
Wytrzymałość: Ichi Kaishi
Szybkość: Ichi Kaishi
Zręczność: Ichi Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi ++
KP: viewtopic.php?f=292&p=268219#p268219

Post autor: Akio Tenrai » wt, 23 paź 2018, 21:16

W gabinecie powietrze wypełnione było ciężkim, papierosowym dymem. Na środku stał postawny mężczyzna, paląc chyba już dwudziestego papierosa z rzędu. Skórzana kurtka i beret przekrzywiony na jedno oko nadawała mu trochę złowrogiego wyglądu. Widać było, że ledwo trzyma nerwy na wodzy.
Za to kobieta siedząca na przeciw niego była oazą spokoju. Na twarzy pojawiła się mina numer 3 "niech sobie idiota pogada, ale pamiętaj, z uśmiechem do niego!".
- Czy ty nie rozumiesz, że potrzebuję pomocy na teraz?! Nie mogę czekać! Nic tylko żrecie i się obijacie w tym biurze!
Facet ze złości kopnął w biurko. I wtedy pojawiłaś się ty ze swoim magicznym pytaniem.
- E, babo! Biorę ją. Ona mi pomoże!
Mówiąc to wcisnął ci kartkę z adresem mieszczącym się na ulicy targowej i wybiegł wraz z wielką chmurą dymu.
Urzędniczka skwitowała to uśmiechem i pokazała, byś udała się pod wskazaną lokalizację.

//Załóż temat z misją na ulicy Targowej.
Shun Słowa|Myśli
Dziobak Daisuke Słowa

Chcesz misję? Pisz śmiało na GG, a postaram się stworzyć coś typowo pod Twoją postać!

Tworzenie Notek lvl. 1 | Wytrzymałość Psychiczna lvl. 1 | Szybkie składanie pieczęci lv.1

Awatar użytkownika
Suho

Post autor: Suho » wt, 20 lis 2018, 21:24

Momo była zadowolona z wykonania poprzedniej pracy. Przysłużyła się społeczeństwu poprzez motywowanie do walki jednego z najlepszych bokserów Iwy – Rocky’ego. Duma rozpierała małą kluskę, która teraz pewna siebie stawiała kroki ponownie ku siedzibie władcy wioski. Miała w sobie teraz tyle energii, że mogłaby zrobić wszystko – nawet nie przeklinać przez cały dzień! A to przecież był nie lada wyczyn w wykonaniu młodej Gari. Tuptając małymi stópkami i rozglądając się po okolicy, Momo w trymiga znalazła się we właściwym miejscu. Pamiętając, co ostatnim razem miało tutaj miejsce, powoli zajrzała do środka, aby rozeznać się w sytuacji. Miała nadzieję, że walnięty dziadyga nie pojawi się znów, choć musiała przyznać, że misję miał dla niej całkiem niezłą. Następnie podeszła spokojnie do urzędnika i poprosiła o przyznanie kolejnej misji. Chciała ponownie pomóc innym w potrzebie.

/ prowadzi Sagaś :v
Obrazek

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku
Organizacja: Wasure Akuma no Ken
Wioska: Ishi
Ranga: Nukenin C+
Wiek Postaci: 16
Siła: San Kaishi ++
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi +
Kontrola KG: Ni Kaishi ++
Kontrola Doton: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11818&p=281853#p281853

Post autor: Shisetsu Jigoku » śr, 21 lis 2018, 18:47

A więc przybyłaś do biura kage aby zostało Ci przydzielone kolejne zadanie, kolejne zadanie przeznaczone specjalnie dla genina. Jakoż to się okazało, w biurze wydawało się, że nikogo nie ma. Panowała zupełna pustka, lecz otwarte drzwi i rozgardiasz na biurku. Po krótkiej chwili dostrzegłaś kogoś zasypanego w stosie wielkich zwojów, no co mogłaś zrobić. Po prostu mu próbowałaś pomóc, lecz z tego wielkiego stosu papierów wyłoniła się dłoń, z kawałkiem papieru w dłoni. Słuchaj... nie mogę Ci pomóc, po prostu masz ten pusty pergamin, żeby nie było, że nic Ci nie dałem. Kimkolwiek jesteś ruszaj do kiri, na farmę na północy to jedyna w tamtej okolicy. Tam znajdziesz więcej roboty niż możesz dostać, jeżeli pytasz dlaczego wysyłam Cię do mgły nie pytaj, po prostu ruszaj. No cóż... co zrobić, po prostu musisz udać się we wskazane miejsce i zobaczyć co należy na tam zrobić.

Temat w Kiri [D] Wybuchowe Porządki
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Ogrom Czakry, Demoniczny Skryba.
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Wytrzymałość psychiczna 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Suho

Post autor: Suho » śr, 21 lis 2018, 18:57

Sytuacja w biurze była dość dziwna; człowiek zakopany pod stertą papierzysk tworzył ich integralną część, co budziło lekki strach u małej Gari. Ta jednak nie dała się ponieść emocjom i starała się pomóc biednemu człowiekowi. Na nic nie zdały się jej wysiłki – człowiek leżał zasypany dalej, ale chociaż miał dla niej jakieś zadanie. Choć praca na farmie nie wydawała się aż takim złym pomysłem, to jednak pójście aż do samej Wioski Mgły było już zatrważające. Dziewczynka miała jednak nie zadawać jakichkolwiek pytań, dlatego też tak i uczyniła, po prostu oddalając się z tego miejsca. Czekała ją długa droga do przeprawy, a sama myśl o tym nie napawała jej optymizmem. Ale przecież miała być dziś pełna energii, prawda? Na siłę próbowała poprawiać sobie nieco humor, przekraczając bramy rodzimej wioski.

z/t 2h Kiri
Obrazek

Awatar użytkownika
Akarai Tazaru
Wioska: Kumogakure no Sato
Ranga: Jōnin, Raikage
Wiek Postaci: 28
Siła: Yon Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Raiton: San Kaishi
kontrola_suiton: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=259381#p259381

Post autor: Akarai Tazaru » pn, 23 wrz 2019, 20:14

Do siedziby nagle wleciał gołąb pocztowy z zapieczętowaną wiadomością opatrzoną symbolem Kraju Błyskawic. Był trochę zamotany układem budynku, więc zatrzymał się na recepcji, przekazując wiadomość recepcjonistce. Ta od razu zauważyła, że jest to wiadomość państwowa, zaadresowana do Tsuchikage.

Treść wiadomości:
Pokaż/Ukryj:
▌Wytrzymałość Psychiczna - Poziom 2 ▌Szybkie Wiązanie Pieczęci - Poziom 2 ▌Czytanie Śladów - Poziom 1 ▌
▌Kowal - Poziom 1 ▌Perswazja - Poziom 1 ▌Sztuka Pieczętowania - Poziom 1 ▌Sztuka Kamuflarzu - Poziom 1 ▌

Obrazek

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » śr, 2 paź 2019, 14:16

Wszedłem do siedziby po czym od razu podszedłem do sekretariatu. Odebrałem zapieczętowany państwowy list po czym udałem się do swojego gabinetu. Zamknąłem za sobą drzwi i otworzyłem zwój. Uważnie przeczytałem o co w nim dokładnie chodziło. Musiałem przesłać dokładną listę osób które przybędą na zaproszenie przez Raikage. Czy ktoś by chciał tam pójść? Wiedziałem jednak kogo zabiorę ze sobą na szczyt dlatego też wyciągnąłem dwa pergaminy papieru. Złapałem do ręki coś do pisania po czym zapieczętowałem każdy ze zwoi. Jeden dla Sanjuro by mu polecić ochronę mojej osoby, a drugi jako odpowiedź na zadane pytanie. Kiedy już byłem gotów zebrałem oba pisma ze sobą i podałem je sekretarce. Każdy był inaczej zapieczętowany więc nie można było się pomylić.
- Proszę o przesłanie obu tych pism. Każdy priorytetem bo nie mogą zwlekać. Chciałbym również by wpisano do księgi mieszkańców Kozoke Shinja który wrócił do wioski i osobiście został przeze mnie przyjęty. Ręczę więc za niego. Proszę także o to by jego mieszkanie było mu oddane. Wyruszam na trening do Żelaznych Wzgórz. Dziękuję.... - wydając wszystkie polecenia byłem gotowy do podróży do żelaznych wzgórz. Wiedziałem, iż listy dotrą do odpowiednich rąk.

Z.T - żelazne wzgórza 0,5h
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Moeru
Organizacja: ANBU
Wioska: Kumo-Gakure
Ranga: T. Chūnin
Wiek Postaci: 20
Siła: Ni Kaishi +
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: San Kaishi ++
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?p=291918#p291918

Post autor: Moeru » pn, 4 lis 2019, 21:20

Do siedziby wparował nagle posłaniec, który trzymał w ręku malutki, zapieczętowany zwój. Dla doświadczonych, od razu było wiadomo, że była to wiadomość przyniesiona przez ptaka pocztowego, zapewne z dalekich regionów. Tsuchikage akurat nie było w gabinecie, więc posłaniec zostawił zwój sekretarce, która miała przekazać go do właściwych rąk - oczywiście samego Cienia wioski. Gdyby ten wrócił, w środku znajdzie następującą treść:
Tsuchikage-sama!
Muszę cię poinformować, iż dopiero co został przeprowadzony zamach na moją osobę. I to znów ten Nowy Ład! Całe szczęście, udało ujść mi się z życiem, jednak tylko i wyłącznie dzięki Kazekage we własnej osobie, który zjawił się w odpowiedniej chwili. Tu muszę wyrazić mój głęboki żal, gdyż żaden z twoich ludzi, Tsuchikage-sama nie zjawił się mi na ratunek. Dlatego też, mimo twojego polecenia, zgodziłem się zawrzeć sojusz z Suną, dzięki czemu wsparcie obu wiosek da Hayashi więcej bezpieczeństwa.
Równocześnie, proszę o uszanowanie mojej decyzji.

Z poważaniem,
Daimyo Hayashi no Kuni.
Mowa | Myśli | Narracja | MG | Support
Pokaż/Ukryj:
Wyprawa? Misja? Trening? Jakieś ważniejsze sprawy? Zapraszam na GG bądź PW!

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » pn, 2 gru 2019, 21:39

Po ciężkim treningu postanowiłem wrócić do wioski. Czas najwyższy zebrać się do tego przeklętego miejsca zwanym Kumo, parę razy tam byłem i nigdy się to dobrze nie kończyło. Zawsze jakaś wojna, miałem nadzieję, że tym razem będzie ciut spokojnie. Wszedłem do siedziby, podszedłem do sekretarki. Odebrałem wszystkie zwoje które były adresowane do mnie. Ruszyłem do swojego gabinetu. Tam schowałem zwoje w biurku aby później do nich wrócić przed tym czytając je. Zebrałem wezwanie Raikage na szczyt mojej osoby, posprzątałem papiery, założyłem sakkat i postanowiłem ruszyć w wyprawę. Wychodząc poinformowałem o wszystkim sekretarkę.
- Jak by ktoś mnie szukał znajdzie mnie na szczycie kage w Kumo Gakure no Sato. Mam nadzieję, że nie zakończy się to jakąś wojną. Wraz ze mną rusza Kozoke i Sanjuro, a więc powinienem być dobrze strzeżony przez najlepszych w wiosce shinobi. - wziąłem głęboki wdech, po czym machnąłem ręką, że wychodzę. Zniknąłem za drzwiami i ruszyłem w stronę szczytu.

Z.T. Kumo
Obrazek

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2