Biuro Ninja

Moderator: Douhito Izuro

Awatar użytkownika
Senjū Toshiro
Kontakt:

Post autor: Senjū Toshiro » sob, 30 lip 2011, 21:34

O dziwo, a nie odziwo ; p

Kiedy wszedłeś do środka, mężczyzna powoli podniósł wzrok znad papiery, które wypełniał, prosto na Ciebie skanując powoli od stóp, aż po sam czubek głowy. Wysłuchał Cię uważnie, po czym parsknął.
-Widzę, że twoja pierwsza misja...- Stwierdził znużony, po czym otworzył jedną z szuflad po przeciwnej stronie biurka.
-Poczekaj, znajdę tu coś dla Ciebie.- Powiedział i przeszukał szufladę, po czym wyciągnął z niej przepełnioną sakiewkę i jakąś kartkę. Przeczytał ją na szybko coś tam gadając cicho do siebie.
-Dobra..- Burknął po chwili i rzucił Ci skórzaną torebeczkę wypełnioną pieniędzmi.
-Masz tam 65 rou, możesz spadać.- Oznajmił wyganiając Cię gestem ręki i wracając do wypełniania tych swoich dokumentów.
+1 Misja D
+65 Rou
+4 PR
Obrazek

Meiji Hagane
Kontakt:

Post autor: Meiji Hagane » czw, 4 sie 2011, 10:38

Po ściągnięciu truchła niedźwiedzicy z siebie i starca, odeskortowałem dziadka do domu. Podziękował mi za kolejną przygodę która wzbogaci jego życiorys. Po pożegnaniu ubrudzony i poobijany udałem się do domu by się umyć przebrać i coś zjeść. "Przecież nie pójdę się odmeldować jakiś uwalony jak świnia" - stwierdziłem. Po spożyciu posiłku. Wyszedłem z domu i udałem się do biura złożyć raport. Stanąłem przed drzwiami, zapukałem i wszedłem do środka. Podszedłem do biurka z uśmiechem i powiedziałem:
-Meiji zgłasza się po zakończeniu sukcesem kolejnej misji!- po czym czekałem aż zwróci na mnie uwagę.

//
Rangę osoby wykonującej: Genin
Rangę misji wykonywanej: D
Proponowaną płacę: 70
MG nadzorującego misję: Dan Hayashi
http://enaruto.eu/viewtopic.php?t=2808
Narracja
- Mowa-
"Myśli"

Awatar użytkownika
Senjū Toshiro
Kontakt:

Post autor: Senjū Toshiro » czw, 4 sie 2011, 10:45

Kiedy wszedłeś do środka, mężczyzna powoli podniósł wzrok znad papiery, które wypełniał, prosto na Ciebie skanując powoli od stóp, aż po sam czubek głowy. Wysłuchał Cię uważnie, po czym parsknął.
-Cześć...- Przywitał się znużony, po czym otworzył jedną z szuflad po przeciwnej stronie biurka.
-Poczekaj, znajdę tu coś dla Ciebie.- Powiedział i przeszukał szufladę, po czym wyciągnął z niej przepełnioną sakiewkę i jakąś kartkę. Przeczytał ją na szybko coś tam gadając cicho do siebie.
-Dobra..- Burknął po chwili i rzucił Ci skórzaną torebeczkę wypełnioną pieniędzmi.
-Masz tam 70 rou, możesz spadać.- Oznajmił wyganiając Cię gestem ręki i wracając do wypełniania tych swoich dokumentów.
+1 Misja D
+70 Rou
+4 PR
Obrazek

Josuke Kouseki
Kontakt:

Post autor: Josuke Kouseki » wt, 9 sie 2011, 09:27

Po wykonanej misji od razu ruszyłem do biura ninja po wypłatę zarobionych pieniędzy. Szybko odnalazłem pokój do którego miałem się udać. Zapukałem do niego i po chwili wszedłem mówiąc: Dzień dobry! Właśnie wracam z misji. Proszę o należne mi pieniążki. Po tych słowach uśmiechnąłem się i uważnie przyglądałem reakcji urzędnika. Jak dla mnie wyglądał trochę ponuro. Nie dziwię mu się, rozdawać pieniądze a samemu nie móc ich zabrać to ciulowa praca. Pewnie co chwila walczy ze swoim sumieniem żeby tylko nie podkraść z kasetki troszkę rou.

Proponowaną płacę: 70
MG nadzorującego misję: Koryusai Hyuuga
http://enaruto.eu/viewtopic.php?t=2839&start=15

Awatar użytkownika
Koryusai Hyuuga
Wioska: Konoha
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 15
KP: viewtopic.php?f=36&t=2151

Post autor: Koryusai Hyuuga » czw, 11 sie 2011, 10:19

Wszedłeś do skarbca i zgłosiłeś się do urzędnika. Wysłuchał cię do końca, popatrzył na ciebie, jakby starał się ocenić, czy mówisz prawdę, zmrużył chytrze oczy i powiedział: Oczywiście, zaraz coś dostaniesz. Zaczął szukać po szufladach. Cholera, gdzieś to przecież było. A, no tu. Dobra. Podał ci mieszek. Trzymaj, to twoje. 70 Rou.

+70 Rou
+5 Pr
"Nic nie jest prawdą. Wszystko jest dozwolone."

Meiji Hagane
Kontakt:

Post autor: Meiji Hagane » pn, 15 sie 2011, 13:41

-Miło było pomóc! Fajnie że na coś się przydałem!- uśmiechnąłem się szeroko i pożegnałem z właścicielką schroniska dla zwierząt. "Cholera to był długi męczący, ciężki ale jednak udany dzień."- pomyślałem idąc do biura ninja-" Ehh... szkoda myślałem że dostanę tego szczeniaka po Finchu. Fajny był..."- trochę zasmuciłem się- "Może trafił do lepszego właściciela? W sumie jestem ninja i nie wiadomo czy będę miał czas na zajmowanie się psem. Z drugiej strony nie oszukujmy się miło by było wracać na chatę wiedząc że ktoś na Ciebie czeka"- dumałem tak przez całą drogę do biura ninja. Co by tu ukryć misja na którą poświęciłem kupę czasu musiała się odcisnąć na mnie w jakiś sposób.
- Hehe oby mu było dobrze- pomyślałem o szczeniaku gdy dochodziłem do budynku. Wszedłem do biura i odmeldowałem się.
- Meiji Hagane wraca z kolejnej misji rangi D. Misja zakończona sukcesem całkowitym- uśmiechnąłem się -schronisko wyczyszczone, wiele psów znalazło nowy dom.- mówiąc na temat psów czułem lekką gorycz w gardle- Jednym słowem sukces pierwsza klasa!- powiedziałem triumfalnie.

//

MG nadzorującego misję: Zetsumei, Inabi Shirane
http://enaruto.eu/viewtopic.php?t=2890
Narracja
- Mowa-
"Myśli"

Inabi pracujący po ciemku

Post autor: Inabi pracujący po ciemku » pn, 15 sie 2011, 14:03

Urzędnik odpowiedział Ci z uśmiechem: - No więc bardzo dobrze, promujesz nas w ten sposób. Skoro szefowa zadowolona, to rzeczywiście jest sukces. Oby tak dalej! A nagroda, tak? No proszę, należało Ci się - a po chwili z kasy wyciągnął pieniądze, chowając je do sakiewki, a następnie rzucił Ci je w ręce.

+1 misja rangi D
+5 PR
+80 rou

Meiji Hagane
Kontakt:

Post autor: Meiji Hagane » czw, 18 sie 2011, 00:49

Po pożegnaniu się z kioskarką, niestety bez żadnych efektów specjalnych powłóczyłem się do biura ninja. "Kurcze w sumie liczyłem na buziaka, ale takiego brzydala to by ropucha nie tknęła."- zaśmiałem się z siebie gdy zobaczyłem swoje odbicie w oknie. Cały spocony, zakurzony brudny i w obdartym ubraniu. Czysta rozpacz. Szybko więc udałem się do biura po nagrodę za zadanie by móc wrócić i się umyć i zająć czymś innym. Lazłem tak z rozanielonym uśmiechem w momentach gdy sobie przypominałem piękną kioskarkę. " Ehh... kobiety potrafią zawrócić w głowie..."- zadumałem się. Nawet nie zorientowałem się gdy oczom mym ukazały się drzwi biura. Zapukałem i wślizgnąłem się do środka. Czułem że trochę ode mnie podpiernicza ale starałem się trzymać fason. Uśmiechnięty dumny i pewny siebie podszedłem do urzędnika i powiedziałem:
- Meiji Hagane, misja rangi D zakończona. Zgłaszam się z raportem. Informuję że kioskarka która złożyła zamówienie została obdarowana potrzebną pomocą. Tak więc zadanie zakończone sukcesem- wypiąłem pierś dumnie i czekałem co powie

//
MG nadzorującego misję: Akahito Kaguya
http://enaruto.eu/viewtopic.php?t=2959
Narracja
- Mowa-
"Myśli"

Shirudo Tatakai
Wioska: Iwa
Ranga: Chunnin
Wiek Postaci: 16
KP: viewtopic.php?f=36&t=1289&p=17198#p17198
Kontakt:

Re: Biuro Ninja

Post autor: Shirudo Tatakai » śr, 14 mar 2012, 16:14

Ashi energicznie wszedł do pokoju i uśmiechnął się promiennie.
- Poproszę o jakąś misję. Najlepiej nieskomplikowaną rangi C. Znajdzie się coś?- Wykrzyknął Ashi z entuzjazmem.
Obrazek

Shirudo Tatakai
Kontakt:

Post autor: Shirudo Tatakai » pt, 7 wrz 2012, 12:21

Ashi, zmęczony wszedł do biura i nie uśmiechnął się nawet. Jego marzeniem było teraz zgarnąć wypłatę i pójść na zasłużony odpoczynek. Dziadek dał mu w kość, niezaprzeczalnie. Oparł się łokciami o biurko i mruknął zmęczonym głosem.
- Przyszedłem po moje pieniążki. Po misji u emeryta na górze.

+D
+4PR
+80 rou
+1 wytrzymałość
Obrazek

Awatar użytkownika
Dan Hayashi
Organizacja: ANBU
Wioska: Suna-Gakure
Wiek Postaci: 17
KP: viewtopic.php?f=36&t=431

Post autor: Dan Hayashi » sob, 20 paź 2012, 11:35

Ekscytacja była tak wielka, że aż prawie widoczna gołym okiem. Yoshida szedł w stronę biura uśmiechnięty i bardzo dumny z siebie. Pierwsza misja rangi D zakończona sukcesem. Kwestia tego, że te uczucia z pierwszej misji są ogromne a reszta będzie tylko rutyną uspokaja go trochę. Powoli podszedł do drzwi, pociągnął za klamkę i podszedł do biurka. -Yoshida Hayate, misja rangi D zakończona-
Wynagrodzenie:
60 Rou
2 PR

Shirudo Tatakai
Kontakt:

Post autor: Shirudo Tatakai » śr, 14 lis 2012, 23:17

Ashi wlazł do Gabinetu. Słowo "wlazł" było tutaj użyte nieprzypadkowo. Przygarbiony, obolały, za to z uśmiechem wypisanym na okrutnej twarzy. Idąc tutaj usłyszał jak ktoś o nim wspominał. Zwykli ludzie mówili na ulicy o Białym Demonie z Iwy, młodym, niedoświadczonym Geninie który dorównywał starszym i silniejszym ninja, a nawet pobił ich w brutalności i umiejętnościach walki wręcz. Nie wiedzieli oczywiście wszystkiego i plotki były mocno wyolbrzymione, ale próżność Albinosa zakazała mu je prostować. Teraz jednak był w biurze Szefa, w którym raczej nie pamiętanoby o takim zwykłym, prostym geninie bez potencjału. Na rozpoznawalność Tutaj będzie musiał jeszcze poczekać. Kilka lat i kolejne blizny.
- Ashi Chimei w stopniu genina. Proszę o misje rangi D, gdyż tylko takiej potrzebuje.

//prowadzącego już mam, Garasu-ya
Obrazek

Awatar użytkownika
Garasu-ya Sekiei
Wioska: Konoha
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 14
KP: viewtopic.php?f=36&t=746
Konto Główne: viewtopic.php?f=36&p=285122#p285122
Kontakt:

Post autor: Garasu-ya Sekiei » śr, 14 lis 2012, 23:28

Recepcjonista przyjrzał Ci się uważnie i od razu zaczął szperać po dokumentach.
- Chimei, którego wysłano do Kawa? Nadal nie wiem czemu wysłali kogoś z tak małym doświadczeniem na tego typu misję... Pewnie dała Ci się we znaki co? Dobrze wiedzieć, że możesz wiele znieść. Misja jaka Cię czeka wymaga nieco poświęcenia muszę przyznać, będziesz bowiem testerem broni miotanej... w dość interesujący sposób, lecz wszystkiego dowiesz się na miejscu. Zgłoś się na poligon czwarty przy kamieniołomie.
Mężczyzna wręczył Ci zapieczętowany zwój, który miałeś dać dowódcy na poligonie, nie miałeś go czytać a jedynie tam zanieść. Wszystkich szczegółów dowiesz się na miejscu.

//Stwórz temat w misjach D "Poligon 4". Tam opisz swoją drogę na miejsce i ewentualne podejście do strażników/dowódcy.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jin
Wioska: IwaGakure no Sato
Ranga: Genin
Wiek Postaci: 21

Biuro Ninja

Post autor: Jin » ndz, 9 kwie 2017, 12:03

- Naprawdę ciężko jest dorobić w dzisiejszych czasach
Dla Jina to był zwykły słoneczny dzień. Wstał, zdążył okantować parę szczeniaków, sprzedając im kawałki węgla po zwyżkowej cenie...
- Że też dzieciaki dają się zawsze nabierać na ten oklepany tekst : ,,Iwyjskie truskawki ! Tylko u mnie! Iwyjskie truskawki ! " . Paranoja
Parsknął śmiechem skręcając w boczną uliczkę. Skrót który prowadził do siedziby cienia wioski, został nie dawno odkryty przez naszego bohatera. A zmierzał tam w jednym celu - dorobić mamonę. Po ominięciu ochrony, sprzątaczki, recepcjonistki, ochroniarzy-ninja, kucharzy cienia, sekretarki, ułomnego kupca, ochroniarzy-ninja, kilku smarków, zapłakanej kobiety, kundelka, ciecia i ochroniarzy-ninja wszedł do pomieszczenia w którym mógł wziąć misje
-Dobry. Imię: Jin, ranga: genin, misja D dla mnie.
Narrator/Myśli/Mowa

KARTA POSTACI

Awatar użytkownika
Inabi Shirane
Organizacja: ADAM MAŁYSZ
Wioska: Kumogakure no Sato
Wiek Postaci: 21
Siła: Ichi Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Zasoby Chakry: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ichi Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?t=4670

Post autor: Inabi Shirane » ndz, 9 kwie 2017, 21:10

Urzędnik siedzący za ladą przez pierwsze kilka sekund zupełnie nie zwrócił uwagi na Twoje słowa. Wydawał się zupełnie skołowany. Jednak po chwili się nieco zerwał i spojrzał na Ciebie, nieco zdziwiony.
- Ah, co jest, aaa przepraszam. Jin i misja D, tak? Co my tu mamy, hmm… - powiedział patrząc na stertę zwojów i po chwili wybrał jeden i wręczył Ci go do ręki.
- Proszę, myślę, że taki młody chłopak poradzi sobie z czymś takim. Tylko nie rozrabiaj tam za dużo! – skończył wracając do swoich czynności. Po otwarciu zwoju ukazała Ci się następująca zawartość:

Pokaż/Ukryj:

Załóż temat z tagiem [D] na Głównej Ulicy w Iwie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Siedziba Tsuchikage”