Kotlina między skałami

W tej części terytorium Wioski Skał księżyc jarzy się najjaśniej niż gdziekolwiek na świecie. Daje to efekt jakby być w tym miejscu na wpół dzień, z racji, że jest tak oświetlone. Szczególnie trzeba uważać na północne wiatry, które dochodzą tutaj i rozciągają się na całą długość równiny. W Księżycowej Równinie oczywiście mają miejsce niewysokie skały, które są nie tylko strome, ale także zawodne. Z pozoru niektóre wyglądają na solidne, lecz po chwili mogą się zapaść. Od czasu do czasu słychać przez wiatry jakby śmiechy, bądź gwizdy, które odbijają się echem od skał.
Awatar użytkownika
Thaelin
Wioska: Kumogakure no Sato
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 24
KP: viewtopic.php?f=36&t=8914
Konto Główne: Raven towarzysz - viewtopic.php?f=329&t=10433

Re: Kotlina między skałami

Post autor: Thaelin » czw, 24 paź 2019, 15:22

Po przygotowaniach do treningu zabrałeś się za niego pełen energii, chcąc stać się jeszcze potężniejszy, aniżeli byłeś w tej chwili. Technika jak się szybko dowiedziałeś, była stosunkowo prosta do stworzenia dla kogoś Twego pokroju, jednak nie było tak kolorowo, jakby się oczekiwało i trochę musiałeś się namęczyć.
Nie mniej jednak w końcu udało się wykonać poprawnie technikę, dzięki czemu trening był opłacalny ~ Akcept.

0,5/5 treningów.
Obrazek

|| Matematyk || Hultaj || Yōso no Tensai || Shin'ainaru buki(klik)
| Odbijanie pocisków II | Szybkie wiązanie pieczęci I | Kowal II | Kamuflaż I | Sztuka pieczętowania I | Wytrzymałość psychiczna I |

Myśli Wypowiedzi Wypowiedzi kota Demon

Awatar użytkownika
Mao Atatsuke
Wioska: Konohagakure
Ranga: S. Jounin
Wiek Postaci: 32
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi ++
Zręczność: Go Kaishi
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: Yon Kaishi ++
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Katon: San Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11534&p=284866#p284866

Post autor: Mao Atatsuke » czw, 24 paź 2019, 16:09

Dobra, nie mam co się rozpisywać, zaliczam ten trening.

Awatar użytkownika
Douhito Izuro
Wioska: IwaGakure no Sato
Wiek Postaci: 25
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi +
Kontrola Raiton: San Kaishi +
Kontrola Doton: Yon Kaishi +
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=1249&p=16313#p16313
Konto Główne: memberlist.php?mode=viewprofile&u=5481

Post autor: Douhito Izuro » pt, 25 paź 2019, 08:20

//Nauka Doroku Gaeshi - Chunnin Doton (2/10)

Przede mną pojawił się ogromny kamienny pal który mógł zaskoczyć przeciwnika, ucieszyłem się bo to oznaczało, że opanowałem technikę! Wziąłem głęboki wdech po czym dotknąłem ziemi. Chciałem jej podziękować, że jest dla mnie taka łaskawa, że mogę ją kontrolować i nazywać najsilniejszą naturą czakry. Dobrze się w niej czułem, na wiele pozwalała. Mój trening na tej jednej umiejętności nie miał zamiaru poprzestać dlatego też po chwili po prostu stanąłem przygotowany do dalszego działania. Otrzepałem się z ziemi po czym zamknąłem oczy, kolejna podobna umiejętność którą chciałem opanować. Większość była podobnych, tym jednak razem musiałem dodać dwie pieczęci i podnieść kamienny blok skalny. Taka umiejętność ma wiele zastosowań więc musiałem mieć ją w swoim wachlarzu. Wziąłem głęboki wdech i zacząłem się koncentrować. Mimo, że była podstawową to nie zamierzałem jej zlekceważyć, moje zdolności były na ponadprzeciętnym poziomie, ale mimo wszystko by czegokolwiek się nauczyć trzeba mieć otwarty umysł. Po chwili wyciszyłem wszystkie swoje myśli, otworzyłem oczy i zacząłem gromadzić w swym ciele energię, dodawałem przy tym jedną ze swoich natur. Począłem mieszać ze sobą, kiedy byłem gotowy nie czekając za wiele po prostu rozpocząłem kulminacyjną fazę. Związałem pieczęć barana i woła po czym uderzyłem dłońmi w ziemię wysyłając do niej impuls, spróbowałem poderwać blok przed sobą do góry tak by się nim w jakiś sposób osłonić.
- Doroku Gaeshi - krzyknąłem aby wszystkie emocje, energia zgromadzona po prostu wyleciały ze mnie właśnie w kierunku ziemi, miałem nadzieję, że to wszystko mnie się uda. Czy byłem pewny siebie? Może trochę, ale jednak jako S. Jounin powinienem być pewny swoich umiejętności, swojej wartości....

Chcesz misję, wyprawę, fabułę? Pisz na gg
Siedzę tylko na niewidocznym. Ewentualnie PW

• Techniki Żywiołów zyskują nieco większą moc - Yōso no Tensai

-Czytanie śladów lvl. 1
    -Szybkie składanie pieczęci lvl. 2
    -Wytrzymałość psychiczna lvl. 1
    - Mistrz Przywołań lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Moeru
Organizacja: ANBU
Wioska: Kumo-Gakure
Ranga: T. Chūnin
Wiek Postaci: 20
Siła: Ni Kaishi +
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?p=291918#p291918

Post autor: Moeru » pt, 25 paź 2019, 08:41

Co tu dużo mówić… Takie techniki nie sprawiały ci absolutnie żadnego problemu, dlatego też po zaledwie drugiej próbie, udało ci się postawić kamienny blok przed sobą. Dlaczego drugiej? Ano zawsze trzeba się upewnić, że dobrze wyszło, by nie było zaskoczenia w przyszłości! ~Akcept
Mowa | Myśli | Narracja | MG | Admin
Pokaż/Ukryj:
Wyprawa? Misja? Trening? Jakieś ważniejsze sprawy? Zapraszam na GG bądź PW!

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » pt, 25 paź 2019, 11:09

/Nauka techniki Dosekidake - Jounin 3/10

Niestety pierwsze opanowanie Doroku Gaeshi nie udało się, ale podniosłem dumnie głowę i spróbowałem ponownie. Tym razem zdołałem zrobić to jak należało, byłem z siebie naprawdę dumny. To była tak naprawdę pierwsza defensywna technika którą posiadałem. Prócz tej gdzie mogłem swobodnie podnosić i obniżać teren. No, ale ona do obrony nie była. Ucieszyłem się, podskoczyłem z wrażenia. Dotknąłem wytworzonej ściany, była naprawdę wytrzymała. Spojrzałem w niebo, nie zanosiło się na deszcz, a więc nauka technik Dotonu dalej wchodziła w grę. Podszedłem do plecaka, wziąłem łyka wody, wziąłem kanapkę i powoli ją zjadłem aby nieco się zregenerować przed tym co nadejdzie. Nie zamierzałem zwalniać, kolejna technika była już bardziej wymagająca, ulepszenie dobrze mi znanej. Dokładniej to zsychronizowanie wytworzenia kolców z ziemi po to by cel został zaatakowany nie tylko z jednej strony. Cholernie potężna umiejętność, w końcu kto by się spodziewał ataku z trzech stron, czy nawet z czterech? Moje opanowanie natury czakry foton była na naprawdę niesamowitym poziomie, to co już potrafiłem napawało mnie optymizmem. Postanowiłem nie czekać już więcej, wziąłem ostatni kęs kanapki i przystąpiłem do nauki! Stanąłem wygodnie, luźno dłonie, szeroko nogi. Zamknąłem oczy, wziąłem głęboki wdech i rozpocząłem wyciszanie myśli, koncentrację! Póki co wszystko dochodziło do moich myśli, a pragnąłem wyciszyć nawet szum wiatru, byłem tutaj bezpieczny, więc po co miałem nasłuchiwać. Po tylu latach ciężkiej walki nie łatwo było się przestawić. W końcu udała mi się ta sztuka. Otworzyłem oczy, teraz pora było skoncentrować czakrę. Rozpocząłem jej zbieranie, po chwili dołożyłem naturę czakry. Kiedy odczułem sporą ilość nagromadzonej energii obrałem swój cel. Był to wysoki kamień podtrzymujący "most" nad wąwozem. Nie zamierzałem mu zrobić krzywdy bo niby po co, ale po prostu sprawdzić czy jestem wstanie odpowiednio wszystko zsychronizować i wycelować. Kolejny wdech i rozpocząłem swe dzieło! Z niesamowitym impetem zgiąłem ciało, ręce uderzyły w ziemię, nadałem trzy impulsy. Jeden z mojej strony, jeden z lewej, a ostatni zza "pleców". Wszystko było wycelowane w owy blok skalny. Nie chcąc popełnić choćby najmniejszego błędu dodałem.
- Dosekidake - już nieco ciszej wykrzyczałem słowa techniki, była ona tak podobna do Ganchūsō, ale jednak nie było to, to samo. Mimo wszystko miałem nadzieję, że zdołam opanować tą ulepszoną wersję aby wzbogacić swój arsenał umiejętności...

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Murasaki
Organizacja: Raimei
Wioska: KiriGakure
Ranga: T. Chunin [Jonin]
Wiek Postaci: 19
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi +
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Fūton: San Kaishi
Kontrola Raiton: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11052

Post autor: Murasaki » pt, 25 paź 2019, 11:21

Kanapka zregenerowała Cię na tyle że bez problemu zebrałeś się w sobie i użyłeś chakry właśnie w taki sposób jaki chciałeś. Z ziemi wyrosły kolce, a ty mogłeś dopisać kolejne zabójcze zagranie do swojego repertuaru ~ Akceptto
Murasaki/Sharuru

Pieczętowania(2) | Wytrzymałość Psychiczna(1) | Szybkie Składanie Pieczęci(1) | Perswazja(1)
Iryōnin(Kabuto) | Ogrom Chakry

Obrazek

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » pt, 25 paź 2019, 12:44

/Nauka Fukusū Doroku Gaeshi - Jounin 4/10

Poprzednia technika do łatwych nie należała, ale zdołałem ją opanować. Już trochę odczułem brak czakry, wszystkie te techniki wymagały naprawdę sporej ilości, ale mimo to wiedziałem, że tak ciężki wysiłek sprawi, że będę jednym z najsilniejszych shinobi stąpających na tym świecie. Pewnego dnia będę tym jedynym, już należałem do tych wyjątkowych, ale na legendarne miano jeszcze musiałem zasłużyć. W końcu kto by nie chciał dorównać wielkiemu Deidarze o którym legendy aż huczały, jego potężne wybuchy, zdolności na niebagatelnym poziomie. Spojrzałem wysoko w niebo, był piękny dzień który dawał wiele do myślenia. Trochę się rozmarzyłem, usiadłem na ziemi, złapałem kamień i rzuciłem nim w ścianę. Ten pomimo, że był potężny i mocno rzucony nie zdołał nawet zadrasnąć potężnej ściany skalnej! Wziąłem jeszcze większy, ponownie rzuciłem i tym razem lekkie zadraśnięcie, ale cóż to była za siła! Byłem pod wielkim wrażeniem, skała to jednak wytrzymały materiał! Postanowiłem popracować nad swoimi zdolnościami defensywnymi. Wstałem z miejsca, napiłem się łyka wody, podrapałem się po głowie i uklęknąłem. Dotykałem dłońmi szorstkiej, lecz przyjemnej, spokojnej ziemi pełnej małych kamyczków. Wszystko to stanowiło wspaniałą masę gotową by bronić czegoś ważnego! Zamknąłem oczy, wyobraziłem sobie wielką ścianę przed sobą, dookoła przyjaciół również schowanych za nimi. Wojna zbliżała się wielkimi krokami, pora było nauczyć się czegoś co wspomoże nie tylko mnie! Byłem Kage, ale czemu nie miałbym myśleć o kimś obok? Otworzyłem oczy, byłem uśmiechnięty, radosny. Chciałem tylko jednego, kolejnej nauki o ziemi! Podniosłem się, otrzepałem nogi z kurzu, rozciągnąłem. Stanąłem w wygodnej pozycji i zacząłem zbieranie potrzebnej energii, formowałem ją z naturą czakry. Dostrzegłem wolną przestrzeń, wyobraziłem sobie, że właśnie naciera na nas przeciwnik, obok stoją moi przyjaciele, a w nich lecą potężne techniki! Ja stojąc z tyłu powinienem ich ochronić by oni mogli zaatakować! Wziąłem więc głęboki wdech, położyłem dłonie do ziemi i wypuściłem potrzebną energię aby ukształtować sześć bloków skalnych, tam gdzie stali moi "przyjaciele". Tak by ich osłonić. Miałem tylko jedną próbę, ale jak ważną! Byłem tak niesamowicie pewny, że oni tam stoją!
- Fukusū Doroku Gaeshi - krzyknąłem pełny wściekłości. Marzyłem o tym aby wszystkie te bloki skalne powstały, byłem w amoku, jak by w realnej batalii, miałem cichą nadzieję, że zdołam zrobić to co zamierzyłem...

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Mao Atatsuke
Wioska: Konohagakure
Wiek Postaci: 32
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Zręczność: Go Kaishi
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: Yon Kaishi ++
Kontrola Katon: San Kaishi
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11534&p=284866#p284866

Post autor: Mao Atatsuke » pt, 25 paź 2019, 12:49

Dobre, niech i będzie, że Ci zaliczę naukę tej techniki.

Awatar użytkownika
Douhito Izuro

Post autor: Douhito Izuro » sob, 2 lis 2019, 11:43

/Nauka Doryō Dango - Jounin 5/10

Po kolejnych trudach zdołałem opanować kolejną technikę z natury Doton, byłem muszę przyznać dobrym shinobi skoro tak łatwo przychodziła mi nauka nowych technik. Mogłem więc rzec, że byłem kimś w rodzaju geniusza. Czy byłem najsilniejszy w wiosce? Pewnie tak, w końcu stanowisko zobowiązywało, nie zamierzałem jednak spoczywać na laurach. Wiedziałem, że nowe techniki mogły mi tylko pomóc w odpowiednich momentach. Czułem się mocny w tej naturze, moje zdolności były ponad przeciętne, jak nie wybitne. Nie znałem osoby lepiej władającej tą naturą. Wziąłem głęboki wdech, byłem tutaj kompletnie sam. Szczyt Kage już niebawem, a ja co robię? Trenuję! Miałem ochronę pewną, Kozoke naprawdę dobry shinobi i Sanjuro obiecujący Chunnin wioski. Mogłem się tylko cieszyć, że mój zespół jest naprawdę tak dobrze dobrany. Spojrzałem w niebo, było bezchmurne. Ten widok koił moje nerwy, obawy przed tym co napewno nadejdzie, czyli spotkanie z wszystkimi Kage. Czy się ich obawiałem? Trochę tak, nie wiedziałem co mogę się po nich spodziewać. Mimo wszystko miałem świadomość, że większość z nich po prostu znam. Kotlina robiła się już naprawdę ciasna przez te wszystkie twory ziemne, robiła się też pomału pora obiadowa. Postanowiłem rozpocząć swój trening. Rozstawiłem szeroko nogi, spuściłem dłonie wzdłuż ciała, zamknąłem oczy. Rozpocząłem koncentrację tak niezbędną przy nauce czegokolwiek, starałem się całkowicie wyciszyć. Jak zwykle przykładałem się do tego co robiłem. Po krótkiej chwili czułem, że jestem gotów. Zacząłem kumulować potrzebną energię w ciele, następnie zmieszałem ją z naturą czakry i przetransportowałem do dłoni. Odczuwając większą moc poczułem, że chcę rozsadzić wszystko dookoła. Złapałem kawałek ogromnej ziemi i spróbowałem go wyrwać, chcąc aby powiększyć nieco teren w którym trenowałem. Technika nie była łatwa, ale czułem, że jestem wstanie sobie z nią poradzić. Ze wszystkich sił starałem się wyrwać ziemię.
- Doryō Dango.... - krzyczałem w niebogłosy te słowa chcąc użyć owej techniki, miałem nadzieję, że i tym razem podołam temu zadaniu i zdołam opanować nową umiejętność, tak bardzo imponującą...

-Czytanie śladów lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

Awatar użytkownika
Mao Atatsuke