Kotlina między skałami

W tej części terytorium Wioski Skał księżyc jarzy się najjaśniej niż gdziekolwiek na świecie. Daje to efekt jakby być w tym miejscu na wpół dzień, z racji, że jest tak oświetlone. Szczególnie trzeba uważać na północne wiatry, które dochodzą tutaj i rozciągają się na całą długość równiny. W Księżycowej Równinie oczywiście mają miejsce niewysokie skały, które są nie tylko strome, ale także zawodne. Z pozoru niektóre wyglądają na solidne, lecz po chwili mogą się zapaść. Od czasu do czasu słychać przez wiatry jakby śmiechy, bądź gwizdy, które odbijają się echem od skał.
Awatar użytkownika
Nakata
Wioska: Iwa
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 25
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Yon Kaishi
Kontrola Katon: San Kaishi +
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=12813

Re: Kotlina między skałami

Post autor: Nakata » ndz, 15 sty 2017, 19:11

100%
Inne Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:
Ocenione treningi 27/20

Awatar użytkownika
Kowai Terumi
Wiek Postaci: 20
Wytrzymałość: San Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: San Kaishi +
Kontrola KG: San Kaishi +
Kontrola Katon: San Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=2587

Post autor: Kowai Terumi » wt, 24 sty 2017, 17:49

Kowai jak miał kombinować nad wzmocnieniem się maksymalnie jak się tylko da, więc musiał ostro trenować. Czuł, że nie jest w stanie na razie podnieść żadnego ze swoich atrybutów, więc musiał popracować nad maksymalnym na daną chwilę zwiększeniem swoich umiejętności w zakresie technik. Tym razem wyjątkowo mocno skupił się nad technikami ziemi. Jego ulubiona dotonową techniką była ta z rangi C, w której spod ziemi wystrzeliwują ziemiste pale. Trzeba było popracować więc nad jej wzmocnioną wersją w postaci kilkumetrowych kolców. W tym celu znowu zaczął kumulować dotonową chakrę. Tym razem miejscem kumulacji były jego ręce. Musiał odfiltrować co prawda chakrę dotonu, ale na jego poziomie zaawansowania nie był to jakiś szczególny poziom. Jak tylko skumuluje ta energię przesyła ją do powierzchni na której aktualnie się znajduje poprzez przyłożenie do niej dłoni. Tak dynamicznie wpompowana energia pędzi jakieś pięć metrów przed niego. Tam rozbija się na trzy wiązki, które szybciutko mają ukształtować się w okrągłe poletka na planie wierzchołków trójkąta. To właśnie one miały być zaczątkiem tej niebezpiecznej techniki. Nagle gdy wszystkie będą w odpowiednim miejscu i będą podłączone do siebie i Kowaia cieniutką wiązką tej bladoniebieskiej energii nazywanej chakrą, mają zwyczajnie zacząć się rozprężać w kierunku powierzchni. Jednocześnie rozprężenie wymaga zmniejszania rozmiarów (no średnicy). To Terumi wykorzystał w taki sposób, że ma się ta energia schodzić w kształt stożka. Cały masyw rozprężającej się energii ma ciągnąć za sobą molekuły ziemi, które natychmiast mają być powielane w bardzo dużych ilościach kopii, aby w końcu zbudować niezwykle twardą strukturę o bardzo ostrym czubku zdolnym przebić wszystko co stanie mu na drodze. Najpierw utwardzane są oczywiście miejsca, które najszybciej wyszły z ziemi, a dopiero na sam koniec miały się utwardzić u podstawy co jest rzeczą raczej logiczną. Co z tego wyjdzie?
Dosekidake
Typ Jutsu: Ofensywne
Pieczęci: Przyłożenie obu dłoni do ziemi
Koszt nauki: 35 punktów rozwoju
Jest to zmodyfikowana postać techniki Ganchūsō dostępnej na randze Chuunina. Technika ta obarczona jest kilkoma wymaganiami. Po pierwsze, aby ją opanować musimy posiadać kontrolę Dotonu na poziomie San Kaishi, a wytwarzanie większych ilości pali jest zależne również od jego kontroli (Jeden pal za każdy 1 poziom Kontroli Dotonu). Ważnym ograniczeniem jest to, że musimy widzieć miejsce w którym chcemy wytworzyć pale. Czyli nie może być tak, że przykładamy ręce do ziemi, a gdzieś za naszymi plecami pojawia się ta prawie ostateczna broń. Jeśli już omówiliśmy sobie wymagania techniki to możemy przejść do jej opisu. Użytkownik po skumulowaniu sporej ilości chakry przykłada ręce do ziemi przesyłając tym samym energię do powierzchni na której aktualnie się znajduje. Taki impuls powoduje wytworzenie minimum trzech ostro zakończonych pali, których końce po wytworzeniu mają się ze sobą skrzyżować jak na wyżej załączonym obrazku. Technika ta jest śmiercionośna właśnie ze względu na szybkość wykonania, kolce tworzą się od przyłożenia dłoni do ziemi w czasie około dwóch sekund (im wyższa kontrola nad Dotonem tym szybciej, jednak nie szybciej niż sekunda opóźnienia). Długość kolców wynosi trzy metry, a średnica to aż pół metra w najgrubszym miejscu, co powoduje, ze bardzo ciężko jest je złamać. Oczywiście kolce muszą urosnąć, więc w trakcie ich tworzenia przeciwnik może je w ostatniej chwili zobaczyć. Odległość na jaką możemy wytworzyć technikę to dwadzieścia metrów od nas. Odległość nie wpływa na szybkość tworzenia techniki. Zużycie chakry rośnie wraz z każdym nowo wytworzonym szpikulcem. Można je tworzyć tylko w poziomie, niewiele nad powierzchnią ziemi.
Obrazek
Szybkie składanie pieczęci lvl.2
Ukrywanie się lvl.1
Tworzenie Pieczęci lvl.1
Tropiciel lvl.1
Wytrzymałość psychiczna lvl.1

Awatar użytkownika
Nakata

Post autor: Nakata » wt, 24 sty 2017, 19:32

60%
Inne Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:
Ocenione treningi 27/20

Awatar użytkownika
Kowai Terumi

Post autor: Kowai Terumi » śr, 25 sty 2017, 00:03

Coś mimmo wszystko poszło nie tak jak to sobie zaplanował były przywódca Skały. Pale wytworzone przez Rokudaime może i pojawiły się tam gdzie tego sobie zażyczył, ale nie osiągnęły idealnej trwałości ponieważ chwile po ich wytworzeniu rozsypały się w pył oraz nie zetknęły się ze sobą tak jak tego planował. Były zwyczajnie za krótkie. Kowai więc musiał ponownie zacząć kumulowanie bladoniebieskiej energii z zakresu dotonu, aby ta uformowała w późniejszy etapie twarde długie na trzy metry pale zdolne do zabicia nieprzeciętnych przeciwników. Cała jego chakra miała zostać wprawiona w dynamiczny ruch. Penetrować wszystkie zakątki ciała, aby wysegregować konkretnie tą, która nadaje się do manipulowania energią ziemi. Rokudaime robił to już naprawdę niezliczoną ilość razy. Poprzednio też tak zrobił, jednak wyselekcjonował jej zbyt mało. Tym razem jednak postanowił, że musi być to idealnie. Nawet jeśli włoży w to zbyt wiele energii i ta po prostu uleci to nic nie szkodzi. Na przyszłość będzie wiedział jak znaleźć złoty środek jeśli idzie o tę technikę. Kowai powoli przekierował ową „twardą” chakrę wprost do swoich dłoni. W momencie w którym uzna, ze jest jej dostatecznie dużo szybko schyla się do podłoża, na którym obecnie się znajduje i wciska ją jak tylko szybko się da. Jednocześnie kierując w miejsce w którym poprzednio technika nie wyszła idealnie, aby tam utworzyć trzy poletka, które spowodują pojawienie się pali. Sama zawarta w nich chakra podczas rozprężania ma ciągnąć za sobą minerały zawarte w glebie i je powielać oraz kondensować w stożkowaty twór pędzący niewiarygodnie szybko do centrum trójkąta.
Obrazek
Ukrywanie się lvl.1
Tworzenie Pieczęci lvl.1
Tropiciel lvl.1

Awatar użytkownika
Ayatsuri Joutei
Wioska: Suna
Wiek Postaci: 19
Siła: Ni Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi ++
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=865

Post autor: Ayatsuri Joutei » śr, 25 sty 2017, 00:13

Zaliczam
Pokaż/Ukryj:
Po misje i wyprawy serdecznie zapraszam na gg.

Awatar użytkownika
Kowai Terumi

Post autor: Kowai Terumi » sob, 28 sty 2017, 08:39

Powoli nadszedł czas na to, aby rozpocząć kolejny akt tej niebywałej podróży jaką było odkrywanie jego przeznaczenia. Terumi czuł, że jest gotowy, ale nie bardzo wiedział na co. Jednak Musiał ruszać szukać staruszka z którym się umówił właśnie gdzieś na tych równinach, a w końcu to Kowai znał doskonale to miejsce w którym się aktualnie znajdował i był tropicielem, więc o wiele łatwiej mu kogoś tu odkryć kto narusza integralność granic wielkiego kraju ziemi. Terumi więc zaczął się po prostu szwędać po tych rozległych terenach.

z/t
Obrazek
Ukrywanie się lvl.1
Tworzenie Pieczęci lvl.1
Tropiciel lvl.1

Awatar użytkownika
Michiyuuki
Ranga: Chunin
Wiek Postaci: 17
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi ++
Zasoby Chakry: Ni Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Ni Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=252514#p252514

Post autor: Michiyuuki » śr, 8 sie 2018, 10:55

// zmiana specki za 25pr i trening

Tym razem postanowiłam udać się gdzieś, gdzie jeszcze mnie nie było. Brakowało mi odkrycia nowego kraju oraz jego kultury. Kiedyś odbywało się to w towarzystwie mojego starego sensei'a, który mnie wychowywał. To mu zawdzięczałam koczowniczy tryb życia oraz znajomość wielu rzeczy, bez których nie dałabym teraz sama przemieszczać się tak szybko. Nauczył mnie podróży i tego jak wiele wnoszą do naszego życia. Na chwilę obecną nie wyobrażałam sobie zaprzestać poznawania innych narodowości. Wiązało się to z wielkim niebezpieczeństwem oraz wieloma wyrzeczeniami, ale nie przeszkadzało mi to. Tak oto dotarłam na tereny Kraju Ziemi. Jego krajobraz nie był zbyt porywający, ale miał w sobie wiele piękna, jak wszystko. Górował tu piach oraz kamienie. Można by rzec, iż było to połączenie sunijskiego piasku oraz kumijskich gór. W końcu postanowiłam zatrzymać się na krótką przerwę. Padło na kotlinę między skałami. Ostrzegawczo rozejrzałam się dookoła, czy przypadkiem nikt dookoła się nie kręci. Na moje szczęście nic mi nie zagrażało. Byłam tutaj totalnie sama jak palec. Nawet podłoże ziemi nie zwiastowało czyiś kroków. Właściwie podpowiadało, że już dawno nikt tędy się nie przemieszczał. Z tego faktu postanowiłam znaleźć sobie jakieś osamotnione miejsce pod skarpą i właśnie tam spocząć w cieniu. Rozejrzałam się ponownie to w jedną, to w drugą stroną.
- A gdyby tak... po prostu medytować? - zapytałam sama siebie w myślach. Wzięłam głęboki oddech, przypominając sobie jak zakończyły się ostatnie próby tej czynności. Moja podświadomość była zbyt niebezpieczna, bym mogła w nią wnikać, a potem oddawać kontrolę nad swoim ciałem. Wydaje mi się, że gdzieś tam, w środku siedzi skrzywdzone dziecko, łaknące zemsty. Wszystko zaczęło się od momentu śmierci moich rodziców, kiedy to byłam zmuszona opuścić siłą zimową krainę. Od tamtego czasu nie udało mi się jej więcej zobaczyć. Żyłam latami w Amegakure, zamknięta w domu. Porywacz twierdził, że jest we mnie coś szczególnego, co pozwoli mi w przyszłości zmienić świat. Powtarzał mi to bardzo wiele razy. Nawet zaczęłam w to wierzyć, lecz wszystko zgasło po jego śmierci. Mój świat się bezpowrotnie załamał do tego stopnia, że do tej pory nie mogę znaleźć wewnętrznego spokoju.
- Dobrze spokojnie... musisz tylko odgonić złe myśli - usiadłam po turecku, uspokajając się w tym czasie. Zadbałam o to, aby moja pozycja była na prawdę wygodna. Dłonie ułożyłam na kolanach, zaś oczy schowałam za powiekami. Wzięłam głęboki, wolny wdech, aby następnie tak samo go wypuścić. Moim celem było uspokoić wszystkie wewnętrzne funkcje życiowe. Zaczęłam skupiać się na otaczającym mnie świecie, tak nawet nie wiem, kiedy znowu odpłynęłam. Przemieszczałam się w przestworzach oraz miałam wrażenie jakobym opuściła ciało. Wszystko działo się tak szybko i niespodziewanie. Medytacja oraz to, co będzie się działo w ciągu niej, zawsze było dla mnie zagadką.
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Notki poziom 1 ° Tworzenie trucizn poziom 1 ° Czytanie śladów poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Taichi Senju
Wioska: Konohagakure no Sato
Szybkość: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola Fūton: Zero Kaishi +
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=201808#p201808

Post autor: Taichi Senju » śr, 8 sie 2018, 10:57

hmmmm... nie wiem nie wiem

Pokaż/Ukryj:
Wyprawy, Misje pisać na GG 8651152

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Odbijanie pocisków LVL 1 Wytrzymałość psychiczna 2 LVL Szybkie wiązanie pieczęci 2 LVL
Czytanie Śladów 1 LVL Perswazja 1 LVL

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » śr, 8 sie 2018, 11:18

// nauka techniki Kagura Shingan (Sensor, D) -15PR+bonus15= -30PR

Miałam wrażenie, że coś się zmieniło. Otoczenie nie było już takie same. Nagle otworzyłam oczy jak poparzona. spojrzałam na swoje ręce, a potem na otaczającą mnie rzeczywistość. Ziemiane otoczenie wydawało się nie zmieniać, ale ja wpadłam w swojego rodzaju amok. Moje oczy były tak szeroko otwarte, iż osoba trzecia pomyśleć mogła, że coś mnie nieźle przeraziło. Wstałam jak natchniona przez jakieś bóstwo, by następnie począć przed siebie biec. Droga, którą się poruszałam była prosta oraz płaska. Starałam się omijać kamienie, ale tak na prawdę patrzyłam ciągle przed siebie. Coś zapaliło mnie z całej siły do tego czynu. Zacisnęłam zęby oraz pięści, a następnie skupiłam chakrę w mięśniach i przyśpieszyłam tym samym swój bieg, by móc osiągnąć maksymalną szybkość. Poczułam jak do moich oczu napływają łzy, a umysł całkowicie się oczyszcza. Pomyśleć by można było, że wariuję lub, że ogarnia mnie całkowite szaleństwo, jednak to nie było to. Poczęłam coraz ciężej oddychać. Moje płuca po przebiegnięciu na prawdę sporego odcinka trasy nie dawał rady, lecz nie zamierzałam się zatrzymywać. W końcu jedna z nóg nie wyrobiła by unieść się wystarczająco wysoko. Potknęłam się o jeden z większych kamieni i padłam na ziemię jak długa. Wydawałam z siebie dźwięk jęku. Cholernie bolało. Broda, kolana oraz dłonie zostały całkowicie poharatane przez chropowatą powierzchnię gleby. Z trzęsącymi się rękoma przeszłam do siadu, rozprawiając o tym co właściwie przed chwilą się wydarzyło.
- To jakieś szaleństwo... - złapałam się za głowę i wzięłam głęboki wdech. Postanowiłam dziwne zdarzenie zwieńczyć kolejnym treningiem. Tym razem nie zamierzałam podejmować się medytacji, a nauczyć się jakiejś techniki. Przez myśl przeszła mi jedno z jutsu sensorycznych.
- Kenji musiał skądś wiedzieć z kim wtedy mięliśmy do czynienia, to zapewne to - wtedy w głowie pojawił mi się obraz z książki, którą kiedyś przeglądałam. Dotyczyła wyczuwania wszelkiej chakry w otoczeniu. Postanowiłam właśnie ją postawić jako swoje pierwsze wyzwanie. Zgodnie z instrukcją, jaką kiedyś czytałam, złożyłam pieczęć tygrysa i poczęłam skupiać się na otoczeniu.
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Taichi Senju

Post autor: Taichi Senju » śr, 8 sie 2018, 11:20

zaliczam

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Odbijanie pocisków LVL 1 Wytrzymałość psychiczna 2 LVL Szybkie wiązanie pieczęci 2 LVL

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » śr, 8 sie 2018, 12:05

// nauka Myūto no Tamashī (Sensor, C) - 18PR

Ponownie dało wyczuć się różnicę. Czułam, iż skupiając się na otoczeniu, z pewnością będę w stanie wyczuć otaczającą mnie chakrę. Bez wątpienia będzie to przydatne jutsu podczas wypraw, czy misji zleconych przez samą wioskę. Kolejnym, jakie rzuciłam sobie za cel, należało już do nieco trudniejszych. Różnił je przede wszystkim stopień rangi oraz oczywiście sposób wykonywania, nie wspominając już o samym zastosowaniu. Tym razem technika miała służyć do zatuszowania swojej niebieskiej esencji. Oczywiście nie dotyczyło to wprawnych doujutsu, które to mogły dostrzec je bez problemu, a raczej zwykłych ninja, którzy nie posiadali w swoim asortymencie takich rarytasów. Nie mając zupełnie pojęcia jak się za to zabrać, ponownie postanowiłam znaleźć jakieś miejsce w cieniu. Następnie umiejscowiłam się w owym po turecku. Trafnym pomysłem było zaczęcie od wczuwania się ponownie w swój układ chakry. Zamknęłam oczy, a następnie przystąpiłam do medytacji. Tym razem nie było to, jednak strikte wyciszanie się oraz skupianie tylko i wyłącznie na tym aspekcie. Służyć to miało to wyczucia wszystkich nitek, które biegły przez moje ciało. Wzięłam głęboki wdech, a następnie wydech.
- Dalej, dasz radę, Michi... - dopingowałam siebie w myślach. Niegdyś robił to mój sensei. Teraz niestety nie żył. Treningi z nim były dla mnie czystą przyjemnością. Mimo, iż były męczące, a on należał do srogich nauczycieli, potrafił bez problemu zagonić mnie do dalszej pracy. Po wszystkim zawsze byłam bardzo zmęczona, ale odczuwałam bezcenną satysfakcję. Efekty czasem widoczne były na drugi dzień gołym okiem.
Wzięłam kolejny głęboki wdech, aby umiarkować cyrkulację powietrza i innych funkcji życiowych mojego organizmu. Na koniec starałam skupić się na tym, aby wyciszyć swoje źródło chakry. Nie do końca wiedziałam jak to ma wyglądać, dlatego kombinowałam na różnego rodzaju sposoby. Starałam się również wspomóc ledwo co nauczoną techniką, która miałaby za zadanie sprawdzić wiarygodność moich prób. Chociaż na początku nie było łatwo, wydawało mi się, że z każdą kolejną próbą idzie mi coraz lepiej.
- To chyba to... - stwierdziłam, starając się skupić na jednej drodze, jaką to odkryłam. Wdech, wydech, wdech, wydech - oddech przy skupieniu był na prawdę ważny, dlatego starałam się go ciągle pilnować. Największą uwagę, jednak poświęcałam nauce jutsu oraz dobrym wyczuciu go. Znacznie lepiej było uczyć się z nauczycielem, aniżeli samemu. Ten zawsze mógł wyjaśnić na czym polega trening oraz na co warto zwrócić szczególną uwagę. Tym razem na pewno tego tu brakowało. Mimo wszystko nie zamierzałam się poddawać.

Obrazek

Awatar użytkownika
Taichi Senju

Post autor: Taichi Senju » śr, 8 sie 2018, 12:07

akcept

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Sora
Organizacja: Brak
Wioska: Kirigakure
Ranga: Chuunin
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11855

Post autor: Sora » śr, 8 sie 2018, 13:20

Dzień w Iwagakure, gdzie aktualnie znajdowała się nasza bohaterka, był bardzo przyjemny biorąc pod uwagę fakt, że w większości świata słońce nie pozwalało o sobie zapomnieć i utrudniało życie. Tymczasem Michiyuuki mogła cieszyć się zachmurzonym niebem i kojącą mgłą, która podnosiła stopień wilgotności. Ci z Konohy zapewne wiele zrobiliby, żeby znaleźć się teraz na tej rajskiej - wydawałoby się - wyspie, jednak trzeba pracować, nawet w upał.
Co jednak sprowadzało blondynkę w te miejsce? Sama do końca tego nie wiedziała, jednak cały czas myślami była w wiosce ukrytej we mgle. Z jednej strony miała o niej negatywne zdanie, a z drugiej poznała parę osób pochodzących stąd, które były bardzo jej przychylne - choćby wspomnieć tutaj o samym Mizukage, Kenjim Yami. Najrozsądniejszym pomysłem wydawało się zdystansowanie od tego problemu, przynajmniej na chwilę. Zajęcie się czymś innym, spojrzenie na sytuację z innej perspektywy, cokolwiek innego niż próba na siłę rozwiązania problemu. Brzmi logicznie, prawda? Zatem cieszmy się, że trzeźwym umysłem postanowiła wykazać się użytkowniczka Rinnegana i udała się w stronę, która odwiedzie ją od Kirigakure, a zaprowadzi... No właśnie, ku czemu? Można powiedzieć, że ku przygodzie, jednak nie miała takiej pewności - równie dobrze mogła udać się w nikomu nieznanym kierunku, a i tak nie spotkałoby jej nie nadzwyczajnego, nikt nie mógł jej niczego zagwarantować. Świat jest jednak miejscem zaskakującym, więc jeżeli macie możliwość postawienia pieniędzy na to, że znajdzie cel wyprawy, to jest to świetną inwestycją!
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Nakata

Post autor: Nakata » czw, 27 gru 2018, 13:59

*Ale mnie kurwa boli łeb.* Powiedział Nakata rozmasowując sobie skronie. Pojawił się na równinie zupełnie nie wiedząc skąd i czemu. Ostatnie co pamiętał to... Powrót z wyprawy do Yama no Kuni i trening Moeru. Miał nadzieje, że temu się dobrze wiedzie, gość był całkiem miły. Gorzej, że Sunijczyk nie miał pojęcia zielonego gdzie się znajduje, bo kurde... I skąd? Nie przypominał sobie, aby kiedykolwiek był w tym kraju (choć za dzieciaka tak naprawdę wałęsał się po Tsuchi no Kuni dość sporo) także zdecydował się na najprostszy sposób. Zgodnie z wyliczanką wybrał kierunek marszu i w te stronę ruszył w kolejną podróż pełną przygód (i miał nadzieje, że tym razem bez kurew zakulisowych).

Podróż wyruszenie: 14:00
Dotarcie do Kumo: 16:00
Inne Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:
Ocenione treningi 27/20

Awatar użytkownika
Douhito Izuro
Wioska: IwaGakure no Sato
Ranga: S. Jounin
Kontrola Fūton: Ni Kaishi +
Kontrola Raiton: San Kaishi +
Kontrola Doton: Yon Kaishi +
KP: viewtopic.php?f=36&t=1249&p=16313#p16313
Konto Główne: memberlist.php?mode=viewprofile&u=5481

Post autor: Douhito Izuro » czw, 24 paź 2019, 12:50

/Nauka techniki Poru Iwa - Doton Chunnin

Po odpoczynku postanowiłem wrócić do swojego treningu, cały dzień na kolejną dawkę to był idealny czas. Zebrałem ze sobą potrzebne jedzenie, wodę aby być lepiej przygotowanym do tegoż wysiłku. Wiedziałem, że już niebawem odbędzie się szczyt kage, a kto jak kto, ale kage musi być przygotowany na ewentualne niespodzianki. Byłem naprawdę potężny, ale mogłem być wciąż lepszy! Tego właśnie pragnąłem. Założyłem swój plecak i ruszyłem w stronę księżycowej równicy, miejsca tak rzadko odwiedzanego przeze mnie. Mało co tu trenowałem, najczęściej w kamieniołomach gdzie było sporo przestrzeni, mogłem też doglądać inwestycji wioski, ale to nie było celem mojej wizyty. Na sobie miałem swój ukochany sakkat, a pogoda? Jak zwykle w Iwie była ciepła, sucha z lekkim wiaterkiem. Nic tylko ciężko trenować. Postanowiłem swój trening skupić na ulubionej naturze, czyli Doton. Wszystkie techniki jakie planowałem opanować miały być właśnie o tej naturze. Kiedy już znalazłem się w odpowiednim miejscu przystąpiłem do nauki. Zostawiłem przy jednej ze ścian swój plecak, wyciągnąłem z niego wodę. Wziąłem głęboki łyk po czym odrzuciłem ją na ziemię. Pora było rozpocząć trening. Może i trochę na rozgrzewkę, ale postanowiłem nauczyć się prostej techniki którą średniozaawansowani shinobi ją znali. Uwielbiałem mieć szeroki wachlarz zdolności. Nie koniecznie zamykałem się na śmercionośne techniki swojego klanu. Zamknąłem oczy, skoncentrowałem energię, zacząłem ją mieszać z naturą, poczułem aż lekką cierpkość w ustach. Technika była cholernie podobna do tej z zakończonym ostrzem, ale tutaj nie przykładaliśmy dłoni do ziemi tylko robiliśmy uderzenie nogą. Skoncentrowałem się i po chwili wycelowałem w półkę skalną. Uderzyłem nogą w ziemię chcąc po prostu w tym miejscu wyciągnąć blok skalny. Nie był on jakiś śmiercionośny, ale mimo wszystko mógł dać się we znaki podczas walki, czekałem na to co się udało osiągnąć.

Chcesz misję, wyprawę, fabułę? Pisz na gg
Siedzę tylko na niewidocznym. Ewentualnie PW

• Techniki Żywiołów zyskują nieco większą moc - Yōso no Tensai

-Czytanie śladów lvl. 1
    -Szybkie składanie pieczęci lvl. 2
    -Wytrzymałość psychiczna lvl. 1
    - Mistrz Przywołań lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1
    - Perswazja lvl. 2

ODPOWIEDZ

Wróć do „Księżycowa Równina”