[Fab. C] Łza w drodze do Kiri

Od Genina
Awatar użytkownika
Arui
Organizacja: Sekuto Chi
Wioska: Kiri
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 18
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Go Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Kontrola Katon: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=10096

[Fab. C] Łza w drodze do Kiri

Post autor: Arui » ndz, 28 sty 2018, 23:38

Wiedziałam, że przede mną długa podróż. Na szczęście jedzenie które zjadłam w karczmie ze względu na swoją wartość odżywczą jeszcze długo będzie mnie podtrzymywało na siłach. Do tego dobry humor po nauce jutsu sprawiał, że moje kroki były dosyć lekkie i szybkie. Nie chciałam jednak odbywać tejże podróży pieszo bo zajęło by mi to bardzo długo. Ruszyłam więc w kierunku Iwy i rozglądałam się za jakimś transportem. Mógł to być jakiś woźnica trudniący się tym, czy też zwyczajny kupiec po prostu podążający w tym kierunku. W tym przypadku nie byłam wybredna.
Obrazek

Awatar użytkownika
Michiyuuki
Ranga: Chunin
Wiek Postaci: 17
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi ++
Zasoby Chakry: Ni Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Ni Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=252514#p252514

Re: [Fab. C] Łza w drodze do Kiri

Post autor: Michiyuuki » pn, 29 sty 2018, 18:56

Ród Uchiha miał to do siebie, że ilekroć czegoś pragnęli, uważali, iż się to im należy. Tym razem nie było inaczej. Charakterek naszej bohaterki prędzej czy później okaże się taki, jak jej rodziny. Z pozoru spokojna, filigranowa i nie będąca w stanie nikomu zrobić krzywdy kobieta, w końcu ukaże swój temperament, by uśmiercić dla swoich kaprysów przypadkową osobę. Na razie jej uwaga zebrała się na podróży. Niedawno zjedzony posiłek oraz odbyty trening zapewniały jej możliwość długiego oddania się przemierzania kontynentów. Ambicje oraz siły zostały zapełnione do maksimum. Oznaczało to, że mogła teraz skupić się na tym, czego najbardziej pragnienie. Ale właściwie co to było?
Midare zaczepiła się bardziej suchych terenów. Taki klimat towarzyszył jedynie Tsuchi no Kuni. Stolicą tego kraju w końcu była Iwa, słynąca z kamieni i pełnej ilości skał. Lecz jednak wśród stepów, daleko poza terenami wszelkich osad, kryło się pełno tajemnic, które czekały tylko na to, by zostać odkryte. Z leniwej natury, chętna do podróży kunoichi, jednak najpierw postanowiła poszukać dla siebie jakiegoś środka transportu. Przemierzyła większość wioski, lecz nie znalazła nikogo interesującego do tego celu. Tak oto zaszła, aż do Lasu Kwitnących Wiśni, gdzie może szukać dalej, albo i przemierzać stepy o własnych siłach.
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Notki poziom 1 ° Tworzenie trucizn poziom 1 ° Czytanie śladów poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » pn, 29 sty 2018, 19:29

Szczęście mi nie sprzyjało, transportu nie było widać, a nudne powtarzalne tereny nie motywowały mnie do niczego. Sprawiały wręcz, że najchętniej to bym walnęła się na ziemię, popatrzyła w chmury i usnęła. Miałam jednak w głowie plan który to bardzo chciałam zrealizować, a do tego musiałam być w Kirigakure. Nie poddawałam się więc i szłam przed siebie ciągle licząc na to, że spotkam jakiś transport. Kiedy jednak dotarłam do skraju Lasu Kwitnącej Wiśni moja nadzieja na znalezienie jakiegoś powozu czy czegokolwiek była już praktycznie na poziomie morza. Postanowiłam więc iść z buta, a moooooże akurat przez przypadek kogoś spotkam. *Eh, oby tylko była ładna pogoda bo wbije sobie kunai w głowę.*- rzuciłam tylko w myślach do siebie i idąc dalej szukałam wzrokiem czegoś ciekawego czemu mogła bym się chociaż poprzyglądać czy coś.
Obrazek

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » pn, 29 sty 2018, 19:54

Niestety początkowe plany naszej młodej bohaterki spotkały się z niepowodzeniem. Transportu jak nie było, tak nie ma dalej. Widok skraju lasu sprawił, iż dziewczyna poczuła jedynie większą niechęć do wszystkiego, co miała już dokładnie w głowie zaplanowane. Niestety tak w życiu bywa, że kiedy czegoś nam trzeba, zwykle nie da się tego w żaden sposób załatwić. Zaś w przypadku, kiedy mamy czegoś pod dostatkiem, niepotrzebne już nam opcje zaczynają się w dużej mierze uaktywniać.
Droga do Kirigakure zajmie na prawdę sporo czasu, jeżeli Midare zdecyduje się poddać i ruszyć na piechotę. Postanowiła jednak zaryzykować i tak oto zaczęła się jej wędrówka. Kiedy tylko weszła w las, otoczenie zrobiło się dużo ciemniejsze. Bujne korony wysokich drzew przysłaniały niebo w tak dużym stopniu, iż rzadko jaki refleks promienia słońca zdołał dotknąć tych ziem. Większość energii pochłaniana była przez liście, które następnie miały spłodzić nowe owoce. Z każdym krokiem gaj wydawał się na prawdę mroczny. Jego główna droga była bardzo nierówna i kręta. Drzewa stały od siebie w coraz to mniejszej odległości, zagęszczając tym samym swoją strukturę oraz utrudniając widoczność otoczenia. Właściwie miejsce to wyglądało jakby na prawdę już dawno tędy nikt nie przechodził. Co jakiś czas głęboko w czeluści roślinności odbiegały poboczne drogi niewiadomego celu.
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » wt, 30 sty 2018, 19:26

Małymi kroczkami w średnim tempie wkraczałam do lasu. No i jak to w takich miejscach było im głębiej szłam tym drzew było więcej i więcej. Nie narzekałam bo w końcu miałam na czym zawiesić wzrok. To jakieś drzewo ciekawie wyglądało, to leżał jakiś powalony konar czy biegała jakaś wiewiórka czy inny zwierzak. W końcu jednak gęsta korona lasu zasłaniała słońce na tyle, że zrobiło się naprawdę ciemno i cały las wydawał się bardzo mrocznym i nieprzyjemnym miejscem. Do tego droga zaczęła robić się nierówna, a drzewa rosły coraz bliżej siebie co utrudniało poruszanie się. Poruszałam się więc wyraźnie wolniej, ale nadal parłam przed siebie przyglądając się tylko czasem dziwnym zapomnianym ścieżką prowadzącym bóg wie gdzie którymi nie wiadomo kiedy ktoś ostatni raz szedł. *Czemu nie było żadnego transportu, szlag by to.*- rzuciłam do siebie w myślach, akurat odgarniając jakąś gałąź by nie uderzyła mnie w twarz. Miałam nadzieję, że zaraz minę środek tego gęstego gówna i znowu zacznie robić się rzadko i przyjemnie. Już wolała bym chyba kirijski deszcz niż to.
Obrazek

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » wt, 30 sty 2018, 19:56

Las malował się na prawdę bajecznie. Mimo trudnych oraz niedogodnych warunków podróży, można by rzec, iż kiryjka nie miała na co narzekać. Przede wszystkim piękne widoki, jakich rzadko można doświadczyć w tym momencie towarzyszyły jej teraz po każdej stronie. Do tego była najedzona i w miarę wypoczęta, jak na fakt, iż niedawno spaliła sporo chakry przez naukę nowej techniki. Uroku temu miejscu dodawały co jakiś czas spadające, pojedyncze płatki kwiatów wiśni. Ich delikatny, różowy kolor w ciemności i tak wyglądał pięknie.
Ciszę przerwał jakiś dźwięk. Nadciągał na prawdę z daleka, jednak jego źródło było trudno namierzyć. Las modulował już kilka razy powtarzające się echo na coś w rodzaju uderzeń kopyt o twardą glebę. No i właściwie nie pomylił się, bo już po kilku minutach można było namierzyć, iż lokalizacja stukotów nieznanego pochodzenia nadciąga zza pleców naszej kunoichi.

Obrazek

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » wt, 30 sty 2018, 21:23

-Drzewa, drzewa, drzewa, drzewa...- mówiłam sama do siebie idąc ciągle w wyznaczonym kierunku po drodze którą ciężko było nazwać drogą. Wszystko teraz wydawało się identyczne i powtarzalne. Nawet płatki wiśni które z początku wydawały mi się ładne i przyciągały mój wzrok teraz stały się już po prostu nijakie. I tak by to wszystko mogło ciągnąć się w nieskończoność kiedy nagle z za pleców usłyszałam jak dochodzi do mnie jakiś odgłos. Zatrzymałam się więc i przysłuchiwałam. Z początku nie wiedziałam co to może być. W końcu jednak zaczęłam powoli domyślać się cóż to był za dźwięk. Brzmiał jak kopyta uderzające o glebę. Czyżby to miał być mój szczęśliwy dzień? Możliwe, ale jedna myśl nie dawała mi spokoju. Jakim sposobem po ścieżce którą mi się ciężko szło jedzie koń. Postanowiłam jednak poczekać i zobaczyć cóż to za szaleniec jeździ po takim lesie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » czw, 1 lut 2018, 07:51

Właściwie nic się nie stało - tak najprościej można opisać tę akcję. Dziewczyna bowiem zatrzymawszy się, na początku nie mogła dostrzec za wiele za swoimi plecami. Echo stukotu kopyt roznosiło się falowymi ruchami po całym lesie, tworząc automatycznie napiętą atmosferę. Zupełnie jakby zwykły dźwięk mógł powodować u człowieka irracjonalny strach, albo coś w rodzaju lęku. Nie, to raczej niepokój! Właśnie to pojawiło się w głowie naszej młodej bohaterki. Dziwne przeczucie opętało całe jej ciało i za żadne skarby nie chciało opuścić, nie ważne, w którą stronę by nie obróciła swoich myśli. Dziwne emocje wydawały się atakować ją z każdej strony, tworząc przy tym wszystkim napięcie w powietrzu. W końcu nastała cisza, a Midare mogła usłyszeć powolne bicie swojego serca. Wtem jak grom z jasnego nieba, obok niej wydobył się całkiem głośny dźwięk. Możliwe, że dziewczyna przestraszyła się i podskoczyła. Z drugiej strony Uchiha nie byli bojaźliwi, a złe przeczucie okazało się być jedynie figlem tworzonym przez wybujałą wyobraźnię. Źródłem tajemniczego dźwięku był koń oraz jadący na nim w powolnym kłusie mężczyzna. Jego ruchy w górę i w dół, jakie towarzyszą zawsze takiemu rytmowi jazdy wydawały się być bezbłędnie wykonywanie. Anglezowanie bowiem jest bardzo ważnym elementem przejażdżki na koniu. Co dziwniejsze - nieznajomy nawet nie zwrócił uwagę na tę młodą niewiastę. Po prostu przejechał obok, zaś step konia wymierzył kopytem prosto w starą kałużę, która prysnęła na dolne partie ciała kunoichi. Jej nogi niedojrz, że mokre, były również teraz brudne od błota. Cóż za niefart.

Obrazek

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » czw, 8 lut 2018, 17:57

Rosnący coraz głośniejszy i głośniejszy dźwięk brzmiał w moich uszach. Wiedziałam, że nie mam się czego bać. W końcu byłam dobrze wyszkoloną chuninką, ale jednak w mojej głowie powstawał jakiś irracjonalny lęk. Nie wiedząc nawet kiedy przygryzłam dosyć mocno dolną wargę i czekałam. Jedyne jednak co mogłam teraz zrobić to czekać. W końcu to usłyszałam blisko siebie głośny dźwięk przez który, aż lekko podskoczyłam do góry. Kiedy jednak okazało się, że źródłem tego wszystkiego był koń oraz jego jeździec którzy to powolnym kłusem przemierzali przed siebie wszystko ze mnie zeszło i poczułam lekkie zażenowanie. Kunoichi która dała się wystraszyć czemuś takiemu? *Dobrze, że nikt tego nie widział.*- rzuciłam tylko w myślach i obserwowałam dosłownie płynącego jeźdźca. Już chciałam się zapytać czy jest opcja podwózki czy coś kiedy to koń wdepnął w kałużę która to mnie zmoczyła i ubrudziła. Do tego wszystkiego jeździec nie zwrócił na to nawet uwagi. Nie podobało mi się to. Bardzo nie podobało.
-Ty jesteś kurwa poważny?!- wydarłam się do niego.
Jeśli ten się zatrzyma podchodzę do niego i staję tak by zauważył co właśnie zrobił. Jeśli jednak tego nie zrobi łapię za jeden z moich kunai z notką wybuchową i rzucam w taki sposób by wyprzedził konia i zdetonował się jakieś pół metra przed nimi wywołując panikę.
Obrazek

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » czw, 8 lut 2018, 19:03

Niewzruszony niczym jeździec dużo nie zrobił sobie z faktu, iż mała dziewczyna stojąca na uboczu została przez niego pobrudzona. Właściwie to zachowywał się tak, jakby rzeczywiście w żaden sposób jej nie zauważył. Dopiero, kiedy jej doniosły głos rozszedł się echem po lesie, szarpnął lekko klacz, by ta na polecenie stanęła w miejscu. Wtem Midare ustawiła się w odpowiedni sposób i ukazała za co ma żal co mężczyzny. Białowłosy, krótko ścięty jegomość obserwował ją w ciszy spod przymrużonych oczu. Wpierw zmierzył ją wzrokiem od stóp do głowy i na sam koniec podrapał się po brodzie.
- Przepraszam panienko, nie zauważyłem Cię w tych ciemnościach - wytłumaczył się basowym głosem. jego ubiór właściwie za wiele o nim samym nie mówił. Przyodziany był w zwykłe, aczkolwiek luźne spodnie, wysokie, dostosowane do deszczowej pogody buty oraz białą bluzkę z kilkucentymetrowych rozcięciem od szyi w dół. Przy siodle zaś miał zaczepione dwie, średniej wielkości torby. Widać było, że są czymś zapełnione, ale nie przesadnie.
- Co tu robisz o takiej porze? - zapytał nieco zgubiony z tropu. Jego tonacja, jednak dalej była spokojna i nie świadczyła o jakichkolwiek wyrzutach sumienia, czy też strachem przed rozwścieczoną kunoichi. Ot kolejna nastolatka z burzą hormonów.

Obrazek

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » czw, 15 lut 2018, 23:05

Mój krzyk podziałał i jeździec zatrzymał się. Nawet mnie przeprosił. Co mi jednak po przeprosinach jeśli jestem cała ufajdana błotem.
-To super fajnie, że przepraszasz i w ogóle, ale to nie usunie ze mnie błota.- odpowiedziałam mu nadal niesamowicie wkurwiona i dokładniej mu się przyjrzałam. Jego struj jednak nic, a nic o nim nie mówił. Ot zwyczajny koleś na koniu.
-Co ja tutaj robię? Nie powinno Cię to raczej interesować. Przed tym jak zostałam uwalona tym błotem to wyobraź sobie, że szłam w kierunku Kirigakure, ale teraz muszę się wysuszyć i umyć...- mówiłam potokiem słów dalej wkurwiona. Liczyłam na to, że koleś będzie próbował się jakoś zrekompensować za to co zrobił dlatego też czekałam. Dla bezpieczeństwa jednak zbierałam w ustach odrobinę chakry w razie gdyby próbowała zrobić coś głupiego.
Obrazek

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » pt, 16 lut 2018, 08:24

// za ten struj to ja Ci dołożę ze dwa posty, coś byś się nie śpieszył z odpisami i ortografii nauczył, co? :P

Cóż za nerwowa kobieta. Mężczyzna złapał się za głowę i westchnął, słysząc odpowiedź na przeprosiny. Takiej to nigdy się nie dogodzi. Właściwie mógł w ogóle nic nie mówić, za wiele by to nie zmieniło. Po tym przeczesał grzywkę, opadającą lekko na oczy, lecz ani na chwilę nie spuścił wzroku z wściekłej perełki, która prezentowała przed nim się w pełnej okazałości.
- Może zabiorę Cię do pralni? - zapytał dosyć ironicznie, a potem tak samo się uśmiechnął. W sumie nie spodziewał się dużo milszej odpowiedzi, ale też nie spodziewał się tym podjudzić jeszcze bardziej temperamentu młodej kunoichi.
Wtem dowiedział się, iż zmierza ona w kierunku Kirigakure. Zlustrował drogę przed sobą, a potem chude nóżki, na których dziewczyna zamierzała zmierzać w tamtym kierunku.
- Na piechotę? Właściwie również zmierzam w tamtym kierunku. Moglibyśmy rozstać się w Mizu no Kuni na szlaku, niedaleko stolicy. To byłaby moja rekompensata za to nonsensowne zdarzenie - zaproponował, tłumacząc przy okazji swoje intencje propozycji. Była niecodzienna i właściwie niewzruszony niczym facet z totalnie obojętną miną nie powinien raczej takich zarzucać. Najwyraźniej gryzły go nieco wyrzuty sumienia, iż nie zauważył damy wcześniej.

Obrazek

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » pt, 16 lut 2018, 13:33

//dopiero widzę Co napisałem xDD

Wyglądało na to, że moja gra bycie zdenerwowaną dziewczynką zadziałała. Koleś zaproponował mi pralnię. Jak się chwilkę później okazało zmierzał on nawet w kierunku Kiri czyli innym słowem będę czysta i troszkę bliżej domu. Nie widziałam w tym nic złego więc postanowiłam się zgodzić.
-Zgoda, tylko gdzie tutaj jest jakaś pralnia co?- odpowiedziałam na pierwsze pytanie i lekko rozejrzałam się po lesie. Tutaj przecież raczej nikt mi tego nie wypierze.
-Tak szłam na pieszo. Nie mogłam znaleźć żadnego środka transportu więc wszystko co mi zostało to moje nogi. Ale jeśli mówisz, że również zmierzasz w tamtym kierunku chętnie skorzystam z twojej propozycji, bo jak się możesz domyślać droga raczej nie jest zbyt przyjemna do pokonywania pieszo.- odpowiedziałam na jego propozycje. Starałam się być teraz miła by nic nie popsuć. Najpierw więc postarałam się jakoś zrzucić z siebie troszkę błota czekając w międzyczasie by koleś zaproponował mi wskoczenie na konia i powiedzenie gdzie jest pralnia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » sob, 17 lut 2018, 10:29

// kara to kara, posty się czyta! :P

Mężczyzna był nieco zażenowany całą sytuacją, co wyraźnie pokazywał. Bez ogródek dał w sobie wywołać poczucie winy, by potem w ramach rekompensaty zaproponować pomoc. Możliwe, że zrobił to całkowicie świadomie, lecz tego raczej się już chyba nie dowiemy. Po zadanym pytaniu rozejrzał się jedynie dookoła, jakby sam szukał tej pralni w środku lasu. Wtem uświadomił sobie, co własnie obiecał dziewczynie. Miał zaprowadzić ją do jakiegoś miejsca, gdzie upiorą jej ubranie.
- A nie wystarczy Ci zwykły zbiornik wodny i Twoje ręce? Wyglądasz na taką, która raczej problemu z raczeniem sobie w terenie nie ma... - spytał, a potem skomentował niechętnym głosem, jak to facet, wykręcający się od zobowiązań.
Widząc, jak Uchiha czeka tylko na wezwanie, by wskoczyć na konika, machnął jej ręką. Następnie zsiadł ze swojej klaczy i odczekał, aż kunoichi podejdzie, by następnie móc ją podsadzić.
- Świetnie, więc podrzucę Cię trochę i będziemy kwita - skomentował, oczyszczając tym samym swoje sumienie i honor. Jeżeli Midare podeszła, pomógł jej wsiąść na konia po czym samemu usiadł zaraz za nią. Spojrzał jej przez ramię i bez słowa ruszył przed siebie.
Droga była na prawdę ciasna, jak na jazdę konną. Dróżka mierzyła sobie jedynie jakiś metr szerokości, ale na szczęście była na tyle wysoka, by dwójka jeźdźców nie musiała co chwila schylać głowy. W końcu las się skończył, a na horyzoncie wynurzyły się pola obrośnięte różnego rodzaju uprawami. Oznaczało to, iż zbliżaliście się do pierwszej granicy, jaką mięliście przekroczyć.

Obrazek

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » ndz, 18 lut 2018, 01:36

-Czy ty sobie w tej chwili chyba kurwa żartujesz.- rzuciłam czując, że moje nerwy już nie wytrzymują.
-Uwaliłeś mnie tym błotem więc pranie to nie jest jakaś twoja wolna wola, a pierdolony obowiązek, a ty proponujesz mi żebym zrobiła to gdzieś tutaj z małym zbiorniczkiem wodnym?- wyrzuciłam, a w moich oczach pojawiły się istne ogniki które nie symbolizowały nic dobrego.
-Podrzucisz mnie? Oczywiście, że mnie podrzucisz. I nie trochę, a dosyć blisko.- powiedziałam biorąc oddech i rozglądając się czy w okół nikogo nie ma. Z powodu jednak, że byliśmy w dosyć gęstym lesie nie spodziewałam się żadnej żywej duszy oprócz naszej dwójki i konia. Kiedy jednak byłam tego pewna dodałam.
-No chyba, chcesz żeby jakiś biedny przechodzień który wybrał się na przechadzkę po lesie znalazł ciało mężczyzny w średnim wieku z radami kłutymi i sporymi poparzeniami co?- wymawiając moje pytanie położyłam dłoń na katanie w taki sposób by koleś to zauważył. *Dosyć tego udawania miłej, albo dostanę to co chce po dobroci, albo sama sobie to wezmę...*- usprawiedliwiłam się jeszcze w myślach i czekałam na ruch czy jakiś tekst kolesia.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ranga C”