[Dt] Rabowanko

Jedna z najstarszych wiosek shinobi, jakie zostały wybudowane, położona na gorących piaskach Kraju Wiatru. Sunagakure no Sato otaczają wysokie skalne mury, przez które, do jej wnętrza prowadzi tylko jedna brama. Klimat kraju, oraz rozległa pustynia otaczające wioskę, są jej podstawowymi walorami obronnymi, których luki dopełniają wyszkoleni ninja. Mieszczący się w centrum zabudowań sporej wielkości budynek, przypominający swoim wyglądem dzban, jest główną siedzibą rady wioski oraz jej cienia - Kazekage - pełniącego nad nią całkowitą władzę. Sunagakure słynie ze swoim shinobi, posługujących się marionetkami, oraz różnymi rodzajami piasku.

Moderator: Ayatsuri Joutei

Awatar użytkownika
Kyu Maji
Wiek Postaci: 18
Wytrzymałość: Ichi Kaishi
Szybkość: Ichi Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Zasoby Chakry: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ichi Kaishi +
KP: viewtopic.php?f=36&p=290325#p290325
Konto Główne: viewtopic.php?p=206069#p206069

[Dt] Rabowanko

Post autor: Kyu Maji » pt, 13 wrz 2019, 07:45

Będąc co raz to bliżej nowego wyzwania, czarnowłosy nie mógł ukryć podekscytowania. Mógł w końcu wyładować swoją frustrację, a także przelać swoją siłę na kimś niewinnym. Coś co kompletnie go nie interesowało to były zasady. On sam kreował swoją rzeczywistość wokół tego, jak będzie stawał się niebezpieczny dla innych. Będąc tym, który wprowadzi strach w sercu mieszkańców wioski. Stanie się kimś, kogo najbardziej się bał - stanie się odpowiednikiem Shiroyasha - Kuroyasha.
- No więc jak? Wybrałeś już jakiś cel? Moją propozycją byłby jakiś mniejszy kantor? Myślę, że będą na początek najmniej strzeżone. Hm? - zastanawiał się, trzymając kunai w prawej dłoni i podrzucając go delikatnie ku górze.

Awatar użytkownika
Eri Kami
Wioska: Konoha
Ranga: Genin
Wiek Postaci: 13
KP: viewtopic.php?f=329&p=248137#p248137
Konto Główne: viewtopic.php?f=36&t=10096

Re: [Dt] Rabowanko

Post autor: Eri Kami » czw, 26 wrz 2019, 09:26

Adrenalina przed pierwszą akcja powoli zaczynała działać. Czułem, że serce już bije szybciej, a tak naprawdę nic jeszcze się nawet nie zaczęło, kurwa nawet celu jeszcze nie wybraliśmy.
-Kantor? Brzmi dobrze, ale nie wiem czy nie będzie zbyt ciężko. Myślałem bardziej nad jakimś sklepem z luksusowym towarem, wiesz jakie mały jubiler czy złotnik.- odpowiedziałem zastanawiając się

Awatar użytkownika
Moeru
Organizacja: ANBU
Wioska: Kumo-Gakure
Ranga: T. Chūnin
Wiek Postaci: 20
Siła: Ni Kaishi +
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi ++
Zręczność: San Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?p=291918#p291918

Post autor: Moeru » ndz, 29 wrz 2019, 09:28

Obaj staliście i zastanawialiście się, co by tutaj obrabować. Nie mieliście jeszcze do końca opracowanego planu, ale czuliście w kościach, że to musi być coś grubego. Takich złodziejaszków jak wy, nie zadowoli pierwszy lepszy straganik. Czy kantor byłby odpowiednim celem? Jak nie sprawdzicie, to się nie przekonacie. Ciężko było wam wybrać, a pomóc miał wam fakt, że… ktoś właśnie wybiegł z salonu jubilerskiego, trzymając w garściach to, co udało mu się zgarnąć. Za nim wybiegł właściciel, wymachujący rękami na prawo i lewo.
-Złodziej! Zatrzymać go! Okradł mnie! - Czyżby ktoś was uprzedził?
Mowa | Myśli | Narracja | MG | Admin
Pokaż/Ukryj:
Wyprawa? Misja? Trening? Jakieś ważniejsze sprawy? Zapraszam na GG bądź PW!

Awatar użytkownika
Kyu Maji

Post autor: Kyu Maji » pn, 30 wrz 2019, 11:12

Rzeczywiście, plan nie był dopracowany - można by rzec, że go nie było wcale. Ot luźny zamysł Eriego, który postanowił zarobić jakoś krzywo ten hajs, a łobuziak jakim był Kyu chciał spróbować się w realnym świecie, wyładować swoją agresję oraz złość, postępować zgodnie ze swoim widzimisiem. - Z luksusowym towarem? Jubiler? Przecież tam na bank będą jacyś strażnicy, którzy nam wpierdolą i na tym się skończy. - powiedział, jednak wtem, wydarzyło się to co mogło się okazać strzałem w dziesiątkę. Jakiś chujek wybiegł z pobliskiego jubilera, który uciekał. Kyu nie czekał zbyt długo, bo zwęszył okazję. Ruszył w pełnym biegu, od razu wykorzystując technikę Henkan no Satetsu, która podczas akcji wydobywała żelazo z pobliża (w okolicy 20 metrów). Powstałe żelazo podstawową techniką Satetsu no Jutsu wysyła wprost na nogi uciekiniera, którego chce położyć na ziemi, a następnie pokryć w całości, samym piachem odbierając to co drogocenne...
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Eri Kami

Post autor: Eri Kami » wt, 1 paź 2019, 11:36

Nasz napad ciągle był w fazie planowania i nie mogliśmy się do końca zgodzić na co przeprowadzić skok. Kyu twierdził, że jubiler może być zbyt strzeżony czy coś takiego. Mi się wydawało troszkę inaczej, ale byłem gotowy zmienić cel kiedy to stało się coś niespodziewanego. Ktoś wybiegł z jubilera z jakimś towarem. Z jednej strony chciałem powiedzieć mojemu kompanowi "Widzisz tu gdzieś strażników?", ale się powstrzymałem i tak samo jak on rzuciłem się w pościg za uciekinierem. Oczywiście nie miałem ochoty złapać go i oddać rzeczy jubilerowi, a samemu je podpierdzielić i uciekać dalej. Zacząłem więc odlepiać kartki od pleców i kiedy te będą gotowe wysyłam je w postaci shurikenów w uciekiniera.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Moeru

Post autor: Moeru » śr, 2 paź 2019, 17:25

Wciąż niezdecydowani, co takiego powinniście obrabować, byliście świadkami niecodziennej sceny. Ktoś uprzedził wasze zamiary, aktualnie uciekając ze sporą ilością biżuterii w rękach. Nie zastanawiając się długo, podjęliście próbę złapania mężczyzny i po prostu zgarnięcia tego, co on już ukradł. To też było jakieś rozwiązanie, gdyż nie musieliście włamywać się samemu do żadnych budynków, które zapewne byłyby strzeżone. Posłaliście w stronę faceta żelazny piasek i shurikeny z kartek papieru, a ten gdy dostrzegł to kątem oka, niemal padł na zawał. Skoczył, próbując uniknąć waszego ataku, jednak był zbyt wolny i papierowe gwiazdki rozcięły mu kawałek łydki, przez co lądowanie miał raczej twarde. Dzięki temu, żelazny piasek zdążył dopaść uciekiniera i opleść jego kończyny, na tyle mocno, że ten już raczej nie ucieknie. Ale wtedy pojawił się inny problem, mianowicie właściciel sklepu, wraz z jakimś innym gościem, przebiegli obok was, pędząc w stronę swojej własności. Jeszcze chwila, a możliwość zarobienia solidnych pieniędzy, zostanie zwinięta wam sprzed nosa.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Kyu Maji

Post autor: Kyu Maji » czw, 3 paź 2019, 06:17

Gdy ktoś podpierdziela pomysł kradzieży tuż pod nosem czarnowłosego, może zrobić się nieprzyjemnie. Jak można w taki sposób zabierać pracę uczciwym shinobi?! To było nie do pojęcia. Dzięki próbie schwytania tego rzezimieszka, młody Maji miał okazję wykorzystać swoje umiejętności kontroli żelaznego piachu, który tuż po upadku typka po przyjęciu ataku na łydkę papierowych shurikenów. Satetsu dorwało uciekiniera i oplotło jego nogi, nie puszczając delikwenta. Tuż za nimi jednak kierowała się grupka, która próbowała odzyskać kosztowności. Wyjebane, to był czas na odebranie tych cudów. Korzystając z umiejętności kradzieży, wyuczonej przez czarnowłosego, a także wspomagając się piachem Satetsu i jego kontrolą, czarnowłosy odbiera wartościową całość, okrywając ją żelaznym piachem, który przenosi w swoje ręce, wciąż obleczony piachem. W ramach tego, by przeszkodzić tamtym, w odległości od siebie 20 metrów tworzy nieco żelaznego piachu, który ma spowodować wywrócenie się właściciela sklepu i tego gościa. Więc delikatna, nagła przeszkoda ma im pokrzyżować plany, a oni wraz z Erim, spierdzielić z miejsca kradzieży!

Satetsu i Henkan niżej.

Awatar użytkownika
Eri Kami

Post autor: Eri Kami » czw, 3 paź 2019, 16:48

Złodziej dostał za swoje, *tfu* na ludzi tego pokroju przez których ten piękny zawód wymagający pomyślenia i odrobiny kreatywności kojarzony jest z menelstwem i żulami. Na szczęście ten pan już nigdzie nie ucieknie i zastanowi się drugi raz przed tak głupią zagrywką. Teraz pojawił się jednak inny problem. Właściciel sklepu z jakimś jegomościem biegli po naszą, znaczy jeszcze niby ich małą fortunę. Nie mogłem na to pozwolić i na szczęście Kyu myślał bardzo podobnie. Czarny piasek którego to wcześniej użył do złapania rabusia teraz łapał nasz skarb i pędził w stronę naszych rywali. Sam nie chciałem pozostać biernym i również nam jakoś pomóc. Postanowiłem zadbać więc o to byśmy byli jak najmniej widoczni. Zacząłem więc produkcję kartek na całym ciele tak szybko jak tylko mogłem i posyłałem je w stronę właściciela sklepu i ochroniarza czy kimkolwiek on był. Wszystkie kartki miały unosić się mniej więcej na wysokości ich twarzy i wlatywać w nią by ci nie mogli nas do końca dobrze widzieć co umożliwi nam ucieczkę.

Awatar użytkownika
Moeru

Post autor: Moeru » pt, 4 paź 2019, 18:34

Maji chwycił zdobycz w swój piasek i zaczął transportować go w waszą stronę, dodatkowo posyłając część pod nogi właściciela, by ten robił sobie twarz, gdy na niej wyląduje. Dokładnie tak też się stało i faktycznie facet rąbnął głową o piach, co przerwało jego pogoń. Natomiast ten drugi wykazał się większym refleksem i wybrnął jakoś z tej sytuacji, łapiąc piach, w którym znajdowały się łupy. Dokładniej nawet, rzucił się na niego, przygniatając go swoim cielskiem. Żelazny piach nie wypuścił ze swoich objęć złota, ale przygniecione przez mężczyznę, dalej nie należało do was. Kami wypuścił kartki, ograniczając pole widzenia wszystkim wokoło, ale aktualnie gość nie zamierzał nigdzie się przemieszczać, więc jedynie zamknął oczy, trzymając ze wszystkich sił wasz, albo ich, łup.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Kyu Maji

Post autor: Kyu Maji » pn, 7 paź 2019, 09:37

Przechwycony ładunek i wysłanie piasku to było słuszne posunięcie. Maji wiedział co robi, robiąc wszystkim koło duszy. Wywrócił leszczyka, który rozbił sobie ten głupi ryj o ziemię, a na twarzy czarnowłosego umalował się niezwykły uśmiech. Niestety, drugi z nich był bardziej rozgarnięty i przygniótł ciałem jubilerską zdobycz, która schowała się pod nim. Niestety, nie wiadomo po co Eri wypuścił te kartki, ograniczając widoczność, ale teraz Kyu mógł reagować instynktownie. Wytworzonym piachem, kierował się pod ubrania i w oczy tego typka, na tyle, by musiał wstać, zacząć się otrzepywać i wszystko inne, a wtedy znów transportuje piachem świecidełka w swoją stronę. Piach zrzucony spod ubrań transportuje znów w okolice uszu i oczu, podrażniając gościa cały czas. To będzie jego i chuj!
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Eri Kami

Post autor: Eri Kami » śr, 9 paź 2019, 11:31

Mój plan żeby nas zasłonić i pozwolić najzwyczajniej uciec bez konsekwencji nie do końca podziałał. Koleś był tak zdesperowany bo chronić paczkę, że po prostu się na nią rzucił nie patrząc na nic. Musimy mu więc ją w jakiś sposób zabrać, albo rozproszyć go by całą akcję wykonał czarny piasek Kyu. Nie miałem jednak zbytnio pomysłu co zrobić by tego kolesia nie poranić bo w końcu jesteśmy tylko złodziejaszkami, a nie jakimiś bandytami. Nie poprzestałem więc produkcji kartek i by typek jak najszybciej zabrał ręce z paki zacząłem wysyłać mu je w gacie. Tam miały wchodzić mu w dupsko i robić wszystko by ten poczuł się bardzo niekomfortowo i próbował się ich pozbyć.

Awatar użytkownika
Moeru

Post autor: Moeru » pt, 11 paź 2019, 08:49

Kolejne elementy waszego planu sprowadzały się do rozproszenia uwagi waszego przeciwnika i podebranie mu paczuszki, która była wyraźnie cenna. Gdy wpuściliście mu czarny piasek pod ubrania, oraz karteczki do gaci, ten zaczął odczuwać tak duży dyskomfort, że zgodnie z waszymi oczekiwaniami, wypuścił pakunek z rak, byleby pozbyć się drażniących elementów pod jego ubraniem. Teraz była wasza szansa. Paczka dotarła do was bezpiecznie, ale wiedzieliście, że ten nie przestanie was gonić, gdy tylko będzie gotów.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Kyu Maji

Post autor: Kyu Maji » pt, 11 paź 2019, 10:38

To nie był koniec. Czarny piach dostał się tam gdzie powinien, a czarnowłosy wiedział, że to moment, w którym trzeba spierdalać jeszcze dalej. Facet nie mógł się z tym pozbierać, przez co mógł spokojnie odebrać paczkę jubilerską, a w tym czasie on sam planował dalej, co wykonać. Pokierował swój piasek w twarz gościa, w oczy, usta, uszy. Teraz musiał się przed tym bronić, dopóki podczas ucieczki złotooki będzie w stanie panować nad swoim piachem. Mając paczkę ucieka gdzieś, gdzie może go zgubić, jakikolwiek kąt, ciemna uliczka, a najlepiej gdzieś gdzie były jakieś budynki, po których mógłby za pomocą Dekaty Ki uciec w górę. Pokazując Eriemu, że dobrze by było się rozdzielić.

Dekata Ki pasywnie.

Awatar użytkownika
Eri Kami

Post autor: Eri Kami » pt, 18 paź 2019, 00:10

Plan się poniekąd powiódł i paczka znowu była w naszych rękach. Teraz jedyne co pozostąło to spierdolić gdzieś w bezpieczne miejsce i sprawdzić co tak naprawdę zdobyliśmy. Przed tym jednak musimy się pozbyć ogona. Pomyślałem zapewne tak samo jak Kyu bo chciałem uciekać gdzieś gdzie są ludzie, zakręty i ciemne uliczki. Niestety przez brak moich umiejętności do kontroli chakry w stopach nie mogłem po prostu wbiec na jakiś dach, dlatego też zbierałem na plecach jak najwięcej kartek by za którymś z ostrzejszych zakrętów zaraz wypuścić je w powietrze zasłaniając goniącym mnie dosłownie wszystko przed nimi i dać sobie wystarczająco czasu by zniknąć już im na dobre.

Awatar użytkownika
Moeru

Post autor: Moeru » wt, 22 paź 2019, 08:35

Mimo, iż posiadaliście ładunek, który był wart naprawdę sporo, najpierw należało z nim uciec. Co wam by było po nim, skoro siedzielibyście za kratami? W każdym razie wybraliście odpowiedni moment na ucieczkę i każdy z was pognał w swoją stronę, próbując zniknąć na swój własny sposób. Eri skręcił ostro za jakimś rogiem, i wbiegł prosto w tłum ulicy targowej, gdzie odnalezienie go może być trudne. Kyu natomiast wbiegł na jeden z budynków i uciekł dachami, jak na porządnego złodzieja przystało. Teraz najważniejsze. Mieliście towar, a dokładniej miał go Kyu, jednak sama biżuteria, nie na wiele się wam zda. Może warto by było go gdzieś opylić i.. podzielić się zyskiem?
Pokaż/Ukryj:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Sunagakure no Sato”