Piętro VI - Gabinet Kazekage

Moderator: Ayatsuri Joutei

Awatar użytkownika
Yari
Wioska: Iwa Gakure no Sato
Ranga: T. Chunin
Wiek Postaci: 18
Siła: Ichi Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi +
Zręczność: Ni Kaishi +
Kontrola Chakry: Ni Kaishi
Zasoby Chakry: Ni Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: http://www.ninjagaiden.pl/viewtopic.php?f=36&t=12846

Re: Piętro VI - Gabinet Kazekage

Post autor: Yari » pt, 29 lis 2019, 20:51

Yari zamiast wchodzić po schodach skorzystał ze swojej latającej chmurki z piasku i wlatywał w kierunku gabinetu Kazekage. Jaka to miła odmiana zamiast wspinać się po tych schodach to siedzieć spokojnie na tyłku i przy niewielkim użytku chakry pokonać całą drogę. Przed drzwiami gabinetu zatrzymał się i zapukał, ponieważ jednak wiedział, że nie zawsze Kazekage siedzi u siebie. Tym razem szczęście mu sprzyjało i zastał przywódcę wioski na miejscu. Obok niego stał członek ANBU. Yari niepewnie spojrzał na członka specjalnych oddziałów. Różne rzeczy się o nich słyszało. Niektórzy mówili, że są to krwiożercze bestie a i Yari niepewnie czuł się w ich towarzystwie - jeśli rzeczywiście byli psychopatami to diabli wiedzą co im może strzelić do łba. Lepiej dmuchać na zimne.
-Przyszedłem nie w porę? Jak coś to mogę zaczekać - zwrócił się do Jouteia.
Wtedy też przypomniał sobie jak obecnie wygląda i uchylił z twarzy nieco bandaże, by Kazekage mógł go poznać, nawet jeśli nie rozpoznałby jego głosu.
Umiejętności:
Kowal lvl.1 || Sztuka kamuflażu lvl.1 || Tropienie lvl.1 || Pieczętowanie lvl.1 || Wytrzymałość psychiczna lvl.1

Awatar użytkownika
Moeru
Organizacja: ANBU
Wioska: Kumo-Gakure
Ranga: T. Chūnin
Wiek Postaci: 20
Siła: Ni Kaishi +
Szybkość: Yon Kaishi ++
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?p=291918#p291918

Post autor: Moeru » ndz, 1 gru 2019, 11:02

Można było uznać to za twój częściowy sukces, gdyż większość mieszkańców stanęła po twojej stronie. Ci, którzy dalej nie zgadzali się z twoimi racjami i bardziej woleliby śmierć Kiri, niż wszystko inne, zostali chwilowo zagłuszeni. Możliwe, że gdy na własne oczy zobaczą jak sojusz korzystnie wpłynie na Sunę, istniała szansa, że zmienią zdanie, jednak potrzeba było czasu, sporo czasu. Gdy zniknąłeś z pola widzenia i rozsiadłeś się w swoim fotelu, tłum szalał dalej, jednak zaczynał powoli cichnąć, gdy pojedynczy ludzie zaczęli rozchodzić się w stronę swoich domów, czy wracać do obowiązków, od których zostali oderwani. Słychać było jeszcze wiwaty na twoją cześć i gromkie brawa.
-Nie wydaje nam się, by żadna głowa wielkich klanów również popierała czarny piasek. Jednakże mamy podejrzenia, że znajdują się następcy popierający tamte poglądy. - Odpowiedział ANBU, po czym wysłuchał twoich rozkazów. Nim zdążył odpowiedzieć, rozległo się pukanie do drzwi i do środka wszedł zabandażowany chłopak. Po głosie można było rozpoznać kto to, choć bandaże lekko tłumiły ten głos. Chłopak jednak szybko się zrehabilitował i odsłonił twarz. Wtedy już nikt nie powinien mieć problemu z rozpoznaniem. ANBU w ramach odpowiedzi jedynie skinął głową, że przyjął rozkaz do siebie i gdy nie miałeś już do niego żadnych spraw, rozpłynął się w powietrzu w typowy dla tej tajnej jednostki sposób.

Podsumowanie:
+ Oficjalnie ogłoszenie cię jako Kazekage
+ 80 PF
Mowa | Myśli | Narracja | MG | Admin
Pokaż/Ukryj:
Wyprawa? Misja? Trening? Jakieś ważniejsze sprawy? Zapraszam na GG bądź PW!

Awatar użytkownika
Ayatsuri Joutei
Wioska: Suna
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 19
Siła: Ni Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi ++
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Kontrola Katon: San Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=865

Post autor: Ayatsuri Joutei » ndz, 1 gru 2019, 11:31

Już miał się odprężyć zakończywszy najważniejszą część swoich obowiązków na dziś, kiedy to nagle do jego gabinetu ktoś wparował. Jakiś dziwny człowiek odziany w bandaże. Jak na Kazekage przystało był od razu gotowy do obrony, w końcu wystarczyłby mu szybki ruch palcami. Szybko jednak ujawniła się tożsamość osoby, z którą miał do czynienia. Spojrzał z powątpiewaniem na chłopaka.
-Jesteś pewien, że tak chcesz wyglądać w czasie obrad, będąc przy jednych z najpotężniejszych ludzi na świecie? Nie zamierzam ci dyktować ubioru, ale wolałbym poważny wygląd Suny. Jak chcesz mam elegancką czerwoną kamizelkę, została mi z czasów gdy byłem jeszcze tylko zastępca kapitana naszych sił zbrojnych, powinna ci pasować rozmiarowo, choć nie jestem przekonany co do takiego połączenia, więc to raczej w innej formie. Takie dziwactwa są bardziej akceptowane u osób z wyższą rangą, które już bardziej dowiodły że mogą sobie pozwolić na pewien... ekscentryzm, a dogadanie się z innymi kage już w tym momencie może być ciężko przeprawą. Przy czym oczywiście nie będę ci niczego zabraniał. Co do naszej podróży, faktycznie już niedługo czas ruszać, ale niestety osoba, która miała nam towarzyszyć jeszcze nie wróciła ze swojej ostatniej podróży. Chyba już ją poznałeś, to Reiji Himejima. Pochodzi co prawda z Kumo, ale ostatnio pracuje dla naszej wioski w ramach zacieśniania naszych relacji. Stwierdziłem, że dobrym pomysłem będzie zabranie jej ze sobą, by mogła odwiedzić rodzinne strony i myślę, że Kumo to doceni. Powinna być tu już niedługo, ale nic nie stoi na przeszkodzie byś wyruszył trochę wcześniej i uprzedził Raikage, że jestem w drodze, jeśli tego chcesz oczywiście. Oczywiście nie zamierzam się spóźnić na obrady, potrafię dosyć szybko podróżować. Za to póki jej nie ma, udam się jeszcze trochę potrenować na pustynię. Muszę być w pełni sił. Jeśli wolisz to niż samotną podróż, możesz mi towarzyszyć. - mówiąc porządkował papiery, złożył kilka podpisów i przygotował jedną notatkę. Potem wstał i ruszył na zewnątrz, niezależnie od decyzji Yariego. Krótką notkę z instrukcjami na najbliższy czas zostawił w recepcji.

z/t

/Daję ci fabularną furtkę, żebyś mógł już teraz wyruszyć, bo chcę wbić tam razem z Reiji, a nie że ona na przypale już po rozpoczęciu, ale o ile jestem na końcówce wyprawy to nie wiem jak tam z odpisami Kippka wyjdzie, więc możliwe że na sam koniec limitu czasu się załapiemy.
Pokaż/Ukryj:
Po misje i wyprawy serdecznie zapraszam na gg.

Awatar użytkownika
Yari
Wioska: Iwa Gakure no Sato
Ranga: T. Chunin
Wiek Postaci: 18
Siła: Ichi Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi +
Zręczność: Ni Kaishi +
Kontrola Chakry: Ni Kaishi
Zasoby Chakry: Ni Kaishi
KP: http://www.ninjagaiden.pl/viewtopic.php?f=36&t=12846

Post autor: Yari » ndz, 1 gru 2019, 15:07

Yari słysząc słowa swojego Kage ciężko westchnął i rozwinął bandaż ze swojej głowy. Ciało pozostawił zawinięte w bandaże ale nałożył na siebie swoją koszulkę oraz kamizelkę chunina.
-Chciałem się nieco wyróżniać ale trudno - dla dobra wioski jestem gotowy na poświęcenie swoich własnych pragnień. Mam nadzieję, że odwinięcie samej głowy i ubranie nałożone na resztę ciała wystarczy. Robię to jednak tylko na czas obrad i na Twoją wyraźną prośbę. Po Szczycie Kage wrócę do mojego sposobu ubierania. Chociaż pewna część shinobi nosi maski więc zakrycie twarzy bandażem nie powinno być niewłaściwie odczytane.
Następnie wysłuchał reszty przemówienia Jouteia.
-W takim razie za Twoim pozwoleniem wyruszam przodem do Kumo i zapowiem Twoją rychłą obecność w ich wiosce.
Schował zwinięty z głowy bandaż do kieszeni, założył dodatkowo podróżny płaszcz shinobi, który miał przy sobie i wyruszył w drogę do Kumo.

z/t
Umiejętności:
Kowal lvl.1 || Sztuka kamuflażu lvl.1 || Tropienie lvl.1 || Pieczętowanie lvl.1 || Wytrzymałość psychiczna lvl.1

Awatar użytkownika
Douhito Izuro
Wioska: IwaGakure no Sato
Ranga: S. Jounin
Wiek Postaci: 25
Siła: San Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi +
Kontrola Raiton: San Kaishi +
Kontrola Doton: Yon Kaishi +
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=1249&p=16313#p16313
Konto Główne: memberlist.php?mode=viewprofile&u=5481

Post autor: Douhito Izuro » sob, 29 lut 2020, 19:18

Jak gdyby nigdy nic wleciał do siedziby ptak z wioski skał, miał on przyczepiony zwój z pieczątką Tsuchikage, kiedy go otworzyłeś mogłeś przeczytać następującą treść wiadomości.
Drogi Kazekage

Proponuję aby osąd na Kozoke również odbył się w tym samym miejscu, tym samym czasie co w przypadku Aruiego. Przytaknę na propozycję Kazekage, a więc proponuję aby odbyło się to dokładnie za miesiąc w Iwa Gakure no Sato, wioska ta będzie ogólnodostępna dla każdego zainteresowanego, a ja jako Kage obiecuję zadbać o wszelkie bezpieczeństwo przybyłych gości. Nie zamierzam również lekceważyć decyzji sądu na temat mojego człowieka. Zapraszam serdecznie.

Co się tyczy najazdu Konohy, przykro mi z tego powodu, nie mam jednak informacji czy to prawda, a także czy za tym stał Kage. Dlatego też Iwa na samym początku nie zamierza wiele w tym temacie poczynić, jednakże jeżeli faktycznie tak jest to nie możemy tego zlekceważyć dlatego też proszę abyś sprawdził faktycznie wszelkie informacje bo to poważny zarzut. Podczas sądu zadecydujemy co dalej w tej sprawie, masz więc mój głos poparcia jeżeli okaże się to prawdą.

Pozdrawiam
Hachidaime Tsuchikage Izuro Douhito
Obrazek

Chcesz misję, wyprawę, fabułę? Pisz na gg
Siedzę tylko na niewidocznym. Ewentualnie PW

• Techniki Żywiołów zyskują nieco większą moc - Yōso no Tensai

-Czytanie śladów lvl. 1
    -Szybkie składanie pieczęci lvl. 2
    -Wytrzymałość psychiczna lvl. 1
    - Mistrz Przywołań lvl. 1
    - Pirotechnik 1lvl
    - Pieczętowanie lvl. 1