Kanion prawdy

Niedaleko Sunagakure no Sato, znajdują się wysokie formacje skalne, które tworzą rozległy kanion. Wznoszące się ku górze pionowe ściany płaskowyżów, czynią to miejsce bardzo niebezpiecznym do wspinaczki. Płaskie szczyty, głębokie jary oraz pieczary, służą wielu uciekinierom jako doskonała okolica do doskonalenia ich umiejętności, a także jako potencjalne kryjówki, w których mogą łatwo ukryć się przed prawem. Istnieją legendy, że niegdyś w tym rejonie trenowali sławni shinobi z Konohagakure no Sato, tacy jak syn Białego Kła - Kakashi Hatake i jeden z potomków klanu Uchiha - Sasuke.
Awatar użytkownika
Shin'tao Muramasa
Wioska: Konohagakure no Sato
Ranga: Fubi Nukenin N
Wiek Postaci: 25
Siła: Ichi Kaishi
Wytrzymałość: Ichi Kaishi
Szybkość: Ichi Kaishi
Zręczność: Ichi Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Fūton: Ichi Kaishi
kontrola_suiton: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11928

Re: Kanion prawdy.

Post autor: Shin'tao Muramasa » czw, 20 wrz 2012, 18:22

POSTĘP:
69%
OTOCZENIE:
Nadal coś było nie tak... czułeś, że jest wszystko okej, bo po tej próbie notka wybuchła, jednakże to było coś wielkości połówki bomby dymnej.
Sowa | AKTUALNY WYGLĄD W KP | Ja
Nijimidasu kondaku no monshō. Fusonnaru kyōki no utsuwa! Wakiagari hiteishi! Shibire matataki! Nemuri wo samatageru! Hakōsuru tetsu no ōjō! Taezu jikaisuru doro no ningyō! Ketsugōseyo! Hanpatsuseyo! Chi ni michi onore no muryoku wo shire! Hado no kyuujuu: Kurohitsugi!

Awatar użytkownika
Soseki Ayatsuri
Wioska: Suna Gakure no Sato
Ranga: Genin
Wiek Postaci: 16
KP: viewtopic.php?f=36&t=3052
Kontakt:

Post autor: Soseki Ayatsuri » czw, 20 wrz 2012, 18:41

//Phi... Ilość KC też wpływa na siłę wybuchu ?

Kurwa mać, ja pierdolę... Wkurzam się dosyć mocno widząc, że 50 rou poszło tak bezsensownie w błoto. Wiem jednak, że technikę tą muszę opanować. Po wstępnym rozluzowaniu się i zastąpieniu zużytej notki nową, staję w rozkroku przygotowując się do wykonania techniki, której się uczę, w sposób całkowicie poprawny, prawidłowy, właściwy, tudzież książkowy, aby marnotrawstwa notek więcej nie było, a także ażebym mógł się nauczyć także innej techniki oraz nie zanudzać moje współbiesiadnika nieudolnymi próbami wykonania prostej techniki. Przy składaniu rąk do pozycji pieczęci tygrysa zaczyna ogarniać mnie znowu przekonanie, że to mnie zawsze spotykają złe rzeczy. Odczuwam, iż ktokolwiek inny, nawet taki Naku Sora nauczyłby się takiej techniki o wiele szybciej, a przynajmniej z niewiele dłuższym nakładem czasu, za to bez marnowania notek na nieudanych próbach. Teraz w notkowaniu zajmuję czwarte miejsce, tuż za podium z prawidłowymi wybuchami i eksplozjami notek, lecz za wysoko, aby na notkę nie zadziałać wcale. Przy tym rozgoryczeniu w końcu dochodzi do połączenia mych rąk w znak, pozwalający skupić właściwie chakrę do wykonania poszczególnych technik ninja. Koncentruję w poszczególnych punktach tenketsu wewnątrz mego niezbyt dobrze zbudowanego ciała niebieską energię, potężne źródło mocy, paliwo shinobi, chcąc wydobyć zeń sygnał oraz nadać go notce, zmuszając siłą mojej wytrenowanej na marionetkach woli, do wybuchu i samodestrukcji. Niech ta oto złowieszcza notka, następczyni przeklętego niewypału, wskutek wywoływanej przeze mnie presji, wybuchnie tak oto teraz, tu, i niech nie wraca więcej zniknąwszy w stworzonej przez siebie fali uderzeniowej i płomieniach...
Narracja / Wypowiedzi / Myśli

Awatar użytkownika
Shin'tao Muramasa

Post autor: Shin'tao Muramasa » czw, 20 wrz 2012, 19:54

Nie sądzę. Raczej jest to cały czas taka sama wymagana ilość, ale problem jest w tym, że masz strasznie niską kontrolę chakry, więc trudno Ci jest się uczyć ninjutsu. Nie zależnie od tego jaka jest to ranga nie wliczając E.

POSTĘP:
100%
OTOCZENIE:
W końcu po intensywnym myśleniu i treningu doszedłeś do... w sumie można to nazwać "pół perfekcją", jako że wybuch był wyśmienity. Spokojnie obserwowałeś jak piach i odłamki kamieni lecą w różne strony. W Twoich oczach odbijał się blask ognia.
Nijimidasu kondaku no monshō. Fusonnaru kyōki no utsuwa! Wakiagari hiteishi! Shibire matataki! Nemuri wo samatageru! Hakōsuru tetsu no ōjō! Taezu jikaisuru doro no ningyō! Ketsugōseyo! Hanpatsuseyo! Chi ni michi onore no muryoku wo shire! Hado no kyuujuu: Kurohitsugi!

Ichiro Douhito
Wioska: Iwagakure no Sato
Wiek Postaci: 15
KP: viewtopic.php?f=36&t=5730
Kontakt:

Post autor: Ichiro Douhito » czw, 20 wrz 2012, 20:14

//Trening wytrzymałości

Ichiro patrzył na starania młodego Shinobi z Suny. Wygląda na to, że ciężko trenuje. Może ja też powinienem wrócić do treningu? Chłopak postanowił poćwiczyć swoją wytrzymałość. Stanął w rozkroku i rozpoczął rozgrzewkę. Najpierw bieg dookoła pola, na którym ćwiczył sobie Soseki. Douhito starał się biec truchtem, tak aby nie zmęczyć się za bardzo na samym początku. Pierwsze kółko zrobił bez problemu, drugie szło już trochę gorzej a z trzecim miał już duży problem. Widać jego organizm nie był przyzwyczajony do takich wysiłków. Dobra, teraz porobię skłony. Blondyn stanął w rozkroku i zaczął wykonywać serię skrętoskłonów tułowia. Czuł, jak jego biodra pracują, a czoło zaczyna powoli zraszać się wodnistą substancją, wydzielaną przez jego ciało. Nie zastanawiając się długo, piętnastolatek rozwiązał opaskę, ściągnął czarny płaszcz (wpakował to wszystko do plecaka) i wrócił do skłonów. Jeden, dwa, trzy... Nie ustępował ani na chwilę. Po prostu wykonywał je ile tylko mógł. Kiedy skończył skrętoskłony, złączył swoje nogi i zaczął schylać się do nich, próbując dotknąć czubków swoich palców. Jeden... Dwa... Trzy... Wypowiadał te słowa na głos, gdyż sprawiało to, że ból był mniejszy niż normalnie. Cztery, Pięć, Sześć... Młodzieniec starał się wykonywać rozgrzewkę dość szybko, zależało mu na jak największym zmęczeniu się. Co prawda była to ryzykowna metoda treningu wytrzymałości, ale wiadomo, że była skuteczna. Kiedy Douhito skończył skłony. Ponownie rozpoczął truchtać wokoło placu treningowego. Cały czas patrzył na swojego kolegę, który starał się wykonać technikę wysadzania wybuchowych notek. Po drugim okrążeniu, Ichiro przyspieszył nieznacznie starając się, bardziej zmęczyć. Kiedy skończył to okrążenie przeszedł do kolejnego etapu - przysiadów i wyskoków w górę. Cykl tego ćwiczenia wyglądał tak: trzy kroki truchtem, przysiad, wyskok w górę. Powtórzył to dziesięć razy, po czym zrobił jeszcze jedno kółeczko wokół placu treningowego. W międzyczasie Soseki wysadził notkę. Douhito w biegu zaklaskał mu, po czym przeszedł do ostatniej części - pompek. Robił jedną po drugiej nie zważając na ból, który zaczął towarzyszyć mu po zrobieniu dziesiątej z kolei. Pot oblał już całe ciało młodzieńca, ale on nie poddawał się. Z zawziętością i upartością osła, siepał po kolei ćwiczenia.
Obrazek

Narracja|Słowa|Myśli

Jeżeli chcesz, abym poprowadził Ci misję lub wyprawę proszę o kontakt na GG, bądź PW :)

Theme

Awatar użytkownika
Shin'tao Muramasa

Post autor: Shin'tao Muramasa » czw, 20 wrz 2012, 20:40

ATRYBUTY:
+3 Wytrzymałość
OTOCZENIE:
Nie czułeś zbytnio zmęczenia, ale nogi i ręce zaczęły Ci się lekko telepać. Po prostu musiałeś złapać trochę oddechów pomiędzy ćwiczeniami, ponieważ wybrałeś sobie jedne z tych najgorszych dla tlenu. Musiałeś usiąść i odpocząć, aby nabrać porządnych haustów powietrza, a tym samym być gotowym na dłuższą podróż, bądź kolejne ćwiczonko.

Awatar użytkownika
Soseki Ayatsuri
Kontakt:

Post autor: Soseki Ayatsuri » czw, 20 wrz 2012, 20:53

Dobra, no to chyba już umiem wybuchać notki - pół żartem mówię do Ichiro w niezbyt poprawny językowo sposób. Rozglądając się wokół nie dostrzegam kamienia, który poleciał sobie po eksplozji notki. A ty jak ? Czujesz się już silniejszy ? Staram się utrzymywać w miarę dobrą atmosferę, lepiej jest sobie robić przyjaciół niż wrogów, a tym pierwszym może w końcu zostać niegdyś Iwijczyk. Takim pytaniem również poniekąd przejawiam troskę o przybysza. Spokojnym krokiem wracam do swojego pakunka z laleczkami.

Ichiro Douhito
Kontakt:

Post autor: Ichiro Douhito » czw, 20 wrz 2012, 20:58

Zdyszany chłopak położył się na ziemi. Potrzebował chwili wytchnienia. Ciężko... Ale... Duszno... W tym momencie do blondyna podszedł Soseki. Widziałem... Nieźle... Ci... Poszło... Genin cały czas dyszał, dlatego kiedy kolega mówił, on miał chwilę, żeby odsapnąć. Czy czuję... Się silniejszy? Piętnastolatek powoli łapał oddech. Na pewno poprawiłem moją Kontrolę Chakry, zręczność i wytrzymałość. Jest w porządku. A ty, ogólnie dużo ćwiczysz? Potem wzrok Ichiro przeszedł na pakunki, które członek Sunagakure miał ze sobą. Mógłbyś mi powiedzieć co w nich jest? Czy to jakaś prywatna sprawa?
Obrazek

Narracja|Słowa|Myśli

Jeżeli chcesz, abym poprowadził Ci misję lub wyprawę proszę o kontakt na GG, bądź PW :)

Theme

Awatar użytkownika
Soseki Ayatsuri
Kontakt:

Post autor: Soseki Ayatsuri » czw, 20 wrz 2012, 21:17

Hmm... Serio będę musiał coś zrobić z tymi kupami drewna. Każdy się o to pyta. Przydałoby się je jakoś w zwojach zapieczętować... Ale to chyba za wysokie progi jak dla mnie. Przynajmniej na razie. Nie wiedząc zbytnio, co powiedzieć Ichiro, aby nie mówić za dużo, odpowiadam nie kłamiąc: Mam tam broń. Akurat mam taki styl walki, używam dosyć niecodziennych broni... To jak szermierz nosi swój miecz. Mam w sobie trochę nadziei, że chłopak zmieni temat na jakiś przyjemniejszy, a ma gadanie o kekkei genkai i im podobnych czas przyjdzie później.

Ichiro Douhito
Kontakt:

Post autor: Ichiro Douhito » czw, 20 wrz 2012, 21:56

Chłopak spojrzał na Sosekiego i zmarszczył brwi. Miał wrażenie, że pakunki miały dziwny kształt jak na broń, ale z drugiej strony, nie wiedział jakie zwyczaje panują w Sunagakure no Sato, więc postanowił nie drążyć tematu. Ech... Więc, pozwól, że chwilę odsapnę i będę wtedy zdatny do rozmowy. Blondyn cały czas leżał na piasku i oddychał głęboko. Mięśnie pulsowały raz po raz, dając o sobie znać. Minuty upływały powoli. Każda wydawała się dla Douhito godziną. On po prostu leżał i leżał. W końcu, powstał i odezwał się do Sosekiego. Widzę, że niewiele osób tutaj przychodzi, a to jest przecież piękne miejsce. Dziwne... Często tu trenujesz?
Obrazek

Narracja|Słowa|Myśli

Theme

Awatar użytkownika
Soseki Ayatsuri
Kontakt:

Post autor: Soseki Ayatsuri » pt, 21 wrz 2012, 14:13

Czas mija sobie na moim niespodziewanym spotkaniu z Ichiro. Jestem pod wrażeniem, iż chłopakowi chce się tak trenować, co akcentuje prośbą o chwilę przerwy. Staję obok swoich marionetek, po czym daję rękę na wyżej sięgającą Asurito, aby poczuć się lepiej, bezpieczniej, że jestem w pobliżu swoich drewnianych pupilów. Nie, nie trenuję tu zbyt często, zwykle na sali treningowej w Sunie. Wiesz, nie chciałem tam przypadkiem czegoś demolować notką, więc przyszedłem właśnie w to odosobnione miejsce. Tak czy siak cieszę się, że ci się podoba. Pewnie niewiele osób tu przychodzi przez temperaturę, nieprzyzwyczajona osoba mogłaby tu wykitować. Ty masz w sumie odbijające większość światła włosy, które zasłaniają część twojego ciała... Pod koniec mojej wypowiedzi zaczynam mówić bardziej naukowo, jak to mam w zwyczaju. Wiem co prawda, że jasne, a ciemne włosy nie robią słońcu zbyt dużej różnicy, mimo wszystko jakaś jednak raczej jest. Oczekuję na kontynuację rozmowy stojąc swobodnie, nim przejdę do nauki drugiej techniki.

Ichiro Douhito
Kontakt:

Post autor: Ichiro Douhito » pt, 21 wrz 2012, 14:39

Chłopak poprawił sobie włosy i uśmiechnął się. Może i masz rację. Nigdy nie zastanawiałem się jak moje włosy reagują ze światłem. Blondyn uśmiechnął się i zaczął się nad czymś głęboko zastanawiać. Ciekawi mnie jedna rzecz... Masz może jakieś konkretne hobby? Ja na przykład uwielbiam lepić z gliny. Taka... Sztuka. A jak u Ciebie? Pytanie było trochę osobiste, ale jeżeli Ichiro i Soseki mieli się lepiej poznać, to było ono niezbędne, szczególnie, że może okaże się, że chłopak z Suny też jest artystą. Wtedy mieliby wspólny temat do rozmów.
Obrazek

Narracja|Słowa|Myśli

Theme

Awatar użytkownika
Soseki Ayatsuri
Kontakt:

Post autor: Soseki Ayatsuri » pt, 21 wrz 2012, 15:21

Zastanawiam się, co odpowiedzieć chłopakowi o moich zainteresowaniach. W sumie jest to najprostsze chyba pytanie, jakie można zadać poznając nową osobę, to jednak nie widzi mi się za bardzo mówienie o tworzeniu marionetek. Jesteś z Iwy i lubisz lepić z gliny... A ja lubię robić zamki z piasku ! - urozmaicam rozmowę swoim specyficznym poczuciem humoru. Nie no, taki żarcik. Wciąż nie wiem jednak, co dokładnie powiedzieć Ichiro. Dobra, no to powiem mu to samo, jak mnie spytał o pakunki... Po kilku krótkich sekundach patrzenia w niebo, kontynuuję: Ja w zasadzie to lubię shogi i różne łamigłówki, a także gotować i majsterkować. Ogólnie umiem nawet zrobić herbatę z piasku, nie jest może jakaś smaczna albo zdrowa, ale da się wypić. A majsterkowanie to można uznać za coś w rodzaju sztuki... Chyba. Mówiąc Iwijczykowi co nieco o sobie, mam nadzieję iż pociągnie on ten temat dalej, jako że ja nie wiem zbytnio, jak nawiązać do lepienia z gliny. Hmm, może uda mi się jakoś wsadzić motyw gotowania do marionetek...

Ichiro Douhito
Kontakt:

Post autor: Ichiro Douhito » pt, 21 wrz 2012, 21:27

Chłopak wysłuchał "żarciku" Sosekiego, po czym uśmiechnął się. To ciekawie, zbuduj jakiś wieelki zamek. A co! Jak żartować, to żartować. Shogi powiadasz? Chętnie bym z Tobą zagrał, jednak wnioskuję, że w obecnej sytuacji jest to niemożliwe. Blondyn cierpliwie wysłuchał tego, co Shinobi z Suny ma do powiedzenia, po czym westchnął przeciągle. Gorące powietrze, które raz po raz smagało Ichiro, zaczynało go powoli irytować. Herbata z piasku? A w jakich warunkach dałbyś radę ją przyrządzić? Nie oszukujmy się... Wypicie takiej herbatki, byłoby nie lada przeżyciem a może nawet i wyzwaniem. Majsterkowanie. To bardzo ciekawe... W sumie bardzo cenię ludzi, którzy zajmują się w swoim życiu sztuką. To według mnie rozwija wyobraźnie i powiększa sferę... Duchową. Poza tym każdy z artystów ma swój własny świat, swoje reguły, zachowania i takie tam. Na przykład ja bardzo często staram się uśmiechać i być pozytywnie nastawionym do życia, choćby nie wiem co. Co do gotowania, to zazdroszczę Ci. Jak na razie moje umiejętności w tym momencie ograniczają się do usmażenia naleśników. No ale, co zrobić... Chłopak rozsiadł się wygodniej, zastanawiając się, czy uda mu się bardziej zagadać Sosekiego. A można wiedzieć, przy czym tak zawzięcie majsterkujesz?
Obrazek

Narracja|Słowa|Myśli

Theme

Awatar użytkownika
Soseki Ayatsuri
Kontakt:

Post autor: Soseki Ayatsuri » sob, 22 wrz 2012, 19:24

W zasadzie to ja nie jestem zbyt pozytywnie nastawiony do sztuki. No chyba, że dla niego wyznacznikiem sztuki w przypadku moich marionetek byłyby ich zdolności bojowe, czyli to, do czego również ja dążę. Aby były jak najmocniejsze... Artystą to ja bym siebie nie nazwał... Majsterkowanie to do pewnego stopnia moje hobby, jednak na pewno nie mogę tego nazwać pasją, tak jak lepienie mogę uznać za twoją na podstawie tego, co mówisz... A robię... różne rzeczy. Jednak na razie nie jest to zbyt wysoki poziom, muszę trochę poczytać o obróbce drewna. Swój świat, reguł, zachowania... Coś w tym jest. Mama zawsze mi mówiła, że mam talent do gotowania. Co prawda wszystkiego można się nauczyć, ale to pomaga... Zerkam na swoje marionetki ukryte pod białą, medyczną zasłoną. Ach, wy moje małe... Czy nie skończyłoby się to dla mnie źle, jakbym teraz o was mówił ?

Ichiro Douhito
Kontakt:

Post autor: Ichiro Douhito » sob, 22 wrz 2012, 19:32

Chłopak wysłuchał Sosekiego. Cóż... Jeżeli coś tworzysz, to według mnie, już tworzy z Ciebie artystę. Albo chociaż twórcę. A tych dwóch łączy cienka linia. Czyż właśnie sztuka nie polega na tworzeniu? Ichiro zerknął na niebo. Zaczynało robić się późno. Ech... Zaraz będę musiał się zbierać. Niezbyt mi to odpowiada, ale co zrobić... Cóż... Więc, jak już mówiłem zazdroszczę Ci talentu. Mam nadzieję, że kiedyś będę miał okazję spróbować jakiegoś Twojego dania. Powietrze zaczynało się robić chłodniejsze. Czas wracać. Cóż Soseki... Ja muszę lecieć. Jak widzisz robi się późno. Douhito założył swój czarny płaszcz i chwycił plecak. Żegnaj. Oby Ci szczęście sprzyjało. No i... Powodzenia w treningu. Blondyn podał rękę koledze, po czym ruszył w swoją drogą, w stronę Iwagakure no Sato.

z/t 2h do Iwy
Obrazek

Narracja|Słowa|Myśli

Theme

ODPOWIEDZ

Wróć do „Kanion Shinobi”