[X] Podróż do Suny, cz. 2

Wielkie morze rozgrzanego słońcem piasku pokrywającego niemalże cały Kraj Wiatru, jest jedną z naturalnych przeszkód, jakie trzeba przejść, aby dostać się do Sunagakure no Sato. Cechami charakterystycznymi klimatu tych okolic, są przede wszystkim niebezpieczne ruchome wydmy, które nieraz zaprowadziły podróżników pod powierzchnię ziemi, oraz liczne burze piaskowe, których gniew potrafią przetrwać jedynie prawdziwi nomadzi. Życie na pustyni może wydawać się dla wielu niewykonalne, lecz na rozległych piaskowych równinach możemy natrafić na miejsca, dzięki którym w tak surowych warunkach rozwija się cywilizacja. Mowa tutaj o oazach - jedynych pierwotnych źródłach wody pitnej na tych terenach. Większość z nich zamieszkują prości ludzie, a część opanowana jest przez pospolite ganki rzezimieszków, które tylko wyczekują okazji do napadnięcia na przemierzające pustynie karawany nomadzkie.
Awatar użytkownika
Thaelin
Wioska: Kumogakure no Sato
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 24
KP: viewtopic.php?f=36&t=8914
Konto Główne: Raven towarzysz - viewtopic.php?f=329&t=10433

Re: [X] Podróż do Suny, cz. 2

Post autor: Thaelin » śr, 12 lut 2020, 01:46

Przed ruszeniem w którąś drogę zabrałeś się za sprawdzenie przedmiotów, a także wyłapanie jakichś aspektów, które to wcześniej mogłeś pominąć. Szybko wyciągałeś przeróżne rzeczy typu: sierp, lornetka na głowę, trzy szczotki, dwie szpatułki, łopata, zeszyty, duży zapas pojemników różnej wielkości, różne miarki, tyczki, mapa, różne proszki. Same zeszyty były wypełnione hieroglifami, albo bardzo strasznym stylem pisma i nie byłeś w stanie rozczytać tego.
Zbliżając się do ściany, dostrzegłeś również dziwne hieroglify na niej połączone z jakimś nieznanym pismem. Wszystko było wykonane niezwykle starannie i wciąż było czytelne, o ile tylko ktoś wiedział jak to czytać.
Co do dźwięków było słychać w lewym korytarzu bardzo ciche dźwięki, niekiedy udawało Ci się usłyszeć coś w stylu „aha” lub „rozumiem” i inne podobne tego rzeczy, jednak były one bardzo rzadkie.
Obrazek

|| Matematyk || Hultaj || Yōso no Tensai || Shin'ainaru buki(klik)
| Odbijanie pocisków II | Szybkie wiązanie pieczęci I | Kowal II | Kamuflaż I | Sztuka pieczętowania I | Wytrzymałość psychiczna I |

Myśli Wypowiedzi Wypowiedzi kota Demon

Awatar użytkownika
Baku
Ranga: Genin
Wiek Postaci: 25
Siła: Ichi Kaishi
Wytrzymałość: Ichi Kaishi
Szybkość: Ichi Kaishi
Zręczność: Ichi Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Zasoby Chakry: Ichi Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ichi Kaishi
Kontrola Raiton: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?p=267427

Re: [X] Podróż do Suny, cz. 2

Post autor: Baku » sob, 15 lut 2020, 16:29

Same pierdoły - pomyślałem, przyglądając się przedmiotom, których obecność mnie zainteresowała. Zastanawiające było to, czemu były one porozwalane w takim miejscu .. no i do kogo należały? Żadnych śladów walki widać nie było, a może ktoś zostawił je w pośpiechu, uciekając przed czymś? .. Możliwości było wiele, ale na chwilę teraźniejszą usiłowałem skupić się na tym, co widziałem i przede wszystkim słyszałem, bowiem wydawać by mi się mogło, że dotarł do mnie szmer, przypominający słowa. Oznaczać by to mogło tylko jedno. Nie jestem sam .. albo w innym przypadku na mózg mi padło przez ten stres, co spowodowało, że zacząłem słyszeć głosy w głowie. Postanowiłem to sprawdzić. Chwyciłem za łopatę i ostrożnie ruszyłem w kierunku źródła dźwięku.
Słowa / Myśli i działania / Autor i czwarta ściana

ODPOWIEDZ

Wróć do „Pustynia Nara”