9 Misja [D] Okropne szkodniki - Jin

Od Genina
Awatar użytkownika
Jin
Wioska: IwaGakure no Sato
Ranga: Genin
Wiek Postaci: 21

9 Misja [D] Okropne szkodniki - Jin

Post autor: Jin » ndz, 7 maja 2017, 19:48

Drogi Tsuchikage,
Od dawna męczę się z problemem szopów okradających moją spiżarnię. Mój dom mieści się w Arashi no Kuni. Jest to mała osada, położona na wschód od stolicy. Niezwłocznie proszę o pomoc, bo inaczej oszaleję. Serdecznie pozdrawiam,
Hiroshi Matsuma.
Nie chcąc marnować czas zastępczyni głowy wioski nasz bohater w gabinecie rzucił tylko okiem na otrzymany dokument. Chciał tym samym pokazać, iż przyjął do wiadomości wytyczne i zamierza udać się na swoją misję.
- Bardzo Dziękuje. Zadanie zostanie wykonane. Szykuj dla mnie kasę. Miłego dnia.
Przy ostatnim zwrocie grzecznościowym genin z Iwy trzymał swoją prawą ręką klamkę. Gdy już się pożegnał nacisnął na nią, napierając na drzwi i udał się w stronę wyjścia. Korzystając z chwili okazji shinobi jeszcze raz przejrzał instrukcje do zdania. Tym razem przeczytał je kilkukrotnie i dopiero po zapamiętaniu wszystkich co ważniejszych kawałków tekstu. Zmielił papier w łapie i wyrzucił do kosza.
- Ech to się szykuje upierdliwa robota. Mam nadzieję, że przynajmniej dobrze płatna. Ciekawe jakie to mogą być szkodniki? Oby tylko nie było to coś małego i szybkiego, zwiększy nakład pracy i utrudni skutecznie eksterminacje. Po prostu liczę na coś łatwego, bo gdyby na ten przykład szkodnik w swej miarze byłby duży i powolny. To z łatwością dałoby się go capnąć i po robocie.
Młodzieniec w swych rozmyśleniach, mimowolnie, bez zwracania uwagi skręcał w kręte uliczki to wyszedł na polane i tak się przechadzając dotarł do Arashi no Kuni
Narrator/Myśli/Mowa

KARTA POSTACI

Awatar użytkownika
Michiyuuki
Ranga: Chunin
Wiek Postaci: 17
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi ++
Zasoby Chakry: Ni Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Ni Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=252514#p252514

Re: 9 Misja [D] Okropne szkodniki - Jin

Post autor: Michiyuuki » ndz, 7 maja 2017, 20:15

[quote]Misja rangi D dla Jin
post 2/12+
[/quote]

Pożegnałeś się z Tsuchikage po czym od razu opuściłeś gabinet. Lepiej nie denerwować zastępców Cienia wioski, bo mogą z tego wyniknąć różne nieprzyjemne sprawy. Ale nie ma co rozgadywać się w tej sprawie, bo przecież Ciebie ona nie dotyczyła.
Nim się obróciłeś, wyszedłeś już z terenu wioski i ruszyłeś na wschód zgodnie ze wskazówkami, które miałeś w zwoju. Szkoda tylko, że wyrzuciłeś go do kosza na śmieci, bo w przyszłości mógł Ci się jeszcze przydać. Kiedy szedłeś do osady, mogłeś podziwiać piękne widoki, których kraj dostarczał Ci na pęczki. Góry pokryte śniegiem, wąwozy pełne roślinności i wiele innych. Tsuchi no Kuni to chyba kraj najbardziej zróżnicowany w faunie i florze ze wszystkich pięciu. Dopiero przy osadzie dostrzegłeś, że ciągle szedłeś wzdłuż rzeki, która prowadziła jako główny szlak do celu podróży. Pozostało tylko znaleźć dom tajemniczego jego mościa, który skarżył się na szkodniki. Mieścina nie należała do wielkich, więc bez problemu mogłeś kogoś zapytać o drogę, albo spróbować po prostu znaleźć dom na własną rękę.
Ostatnio zmieniony czw, 11 maja 2017, 11:31 przez Michiyuuki, łącznie zmieniany 1 raz.
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Notki poziom 1 ° Tworzenie trucizn poziom 1 ° Czytanie śladów poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Jin

Post autor: Jin » pn, 8 maja 2017, 20:19

- Dotarłem nareszcie do tej zapyziałej wiochy która nie śmierdzi nawet złamanym rou, ale taka robota. Dobrze, że chociaż należyta gotówka będzie na mnie czekać, ba ona już na mnie czeka... Hihihihi.
Nasz bohater uważnie rozejrzał się po małej mieścinie i z pożałowaniem stwirdził, że była to zwykła dziura. Żadnych atrakcji czy miejsc gdzie można byłoby zarobić lub stracić trochę pieniążków. A tak, to kilka chałup na krzyż rozsianych po granicach Arashi no Kuni. Rozejrzał się jeszcze raz wzrokiem szukając jakiegoś rolnika wyglądającego na w miarę inteligentnego. Nie wybrzydzał, wystarczyło mu spojrzenie które byłoby w stanie odróżnić odchody od miski z jedzeniem... Wyruszył między domy w celu odnalezienia celu gdy spotkał już takiego jegomościa to nonszalancko zagadał.
- Dobry. Ponoć shinobi potrzebny. Szukam Hiroshi Matsumy. Prośba moja jest taka. Wskaże waćpan gdzie szanowna dama mieszka? Byłbym rad
- Mam nadzieję, że potoczy się to naprawdę szybko bo szkoda mojego jakże cennego czasu w tym miejscu bez większych perspektyw. Jednak im dłużej patrze na te domki to tym bardziej dochodzę do wniosku, że to nie będzie łatwy orzech. Ach już widzę całą armie karaluchów, chyba z tydzień będę gówno wypleniał
Tak sobie nucąc shinobi czekał na odpowiedź
Narrator/Myśli/Mowa

KARTA POSTACI

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » wt, 9 maja 2017, 10:26

post 4/12+
[/quote]

Podróż do wioski nie trwała zbyt długo, ot godzina spokojnym chodem. Można by rzec, że zrobiłeś sobie spacerek. Po dotarciu na miejsce, stwierdziłeś jednoznacznie, że osada to jedno wielkie oddalone od cywilizacji miejsce. Niestety rzeczywiście nie było tu zbyt wielu rozrywek, barów i tym podobnych rzeczy. W tutejszych klimatach raczej lubowali się bardziej fani roślinności oraz natury. Najwyraźniej nie byłeś jednym z nich.
Wszedłeś między budynki, poszukując żywej duszy. Na samym początku nikogo nie mogłeś zastać, dopiero przyglądając się jednemu z domostw, ujrzałeś na tyłach młodą kobietę. Właśnie przerzucała w szopie siano. Słysząc Twoje wołanie od razu wyszła na zewnątrz, aby sprawdzić czego dusza pragnie. Zmierzyła Cię wzrokiem od stóp do głowy, ocierając przy tym czoło swoim przedramieniem. Na pozór dziewczyna wyglądała na mieszczankę. Miała długie, czarne włosy spięte w niedbałego koka, a jej ciuchy nie wyglądały jak takie typowe do pracy na wsi. Niewiasta westchnęła głośno, dając sobie chwilę odpoczynku.
- Dzień dobry - odpowiedziała, by następnie wsłuchać się w to, co miałeś jej do powiedzenia. Na koniec roześmiała się i oparła o płot - Hiroshi Matsuma to mój ojciec, mężczyzna - stwierdziła i odwróciła się w stronę domu. Za oknem, w środku dostrzegła swojego ojca - Tatko, ktoś do Ciebie! - zawołała i otworzyła furtkę - Pan wejdzie - stwierdziła i wróciła do szopy. Niedługo potem z domostwa wyszedł starszy mężczyzna. Jego włosy przypominały kolor córki, lecz wkradły się między nie już szare kosmyki, co dawało efekt grafitowego odcienia. Materiałowe ogrodniczki, typowe dla właściciela gospodarstwa pokazywały od razu z kim masz do czynienia.
Ostatnio zmieniony czw, 11 maja 2017, 11:31 przez Michiyuuki, łącznie zmieniany 1 raz.
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Jin

Post autor: Jin » wt, 9 maja 2017, 17:42

Po tym jak nasz bohater przedstawił swoją sytuację. Grzecznie pozwolił, aby zapytana przez niego osoba, odpowiedziała mu. Z początku przyszła radość i chwalebne pieśni ku bogini szczęścia. Ponieważ pierwszy ślepy strzał, okazał się strzałem trafnym w dziesiątkę.
- Buahahahahaha ja to mam szczęście. Pierwsza zapytana osoba i bingo, cel odnaleziony. Swoją drogą ta córeczka jest niczego sobie, jednak zdecydowanie nie w moim typie...
I tutaj dotarła do Jina dalsza część wypowiedzi mieszczanki, że Hiroshi Matsuma to mężczyzna, a nie kobieta. Chwila niedowierzania, zwątpienie i szybka retrospekcja. Wysilił się i mógłby przysiąc, że Hiro było pisane w żeńskiej formie, ale równie dobrze atrament mógł się rozmyć.
- Bardzo przepraszam. Nie miałem na celu nikogo obrazić. Żywię, iż nie czuję pani urazy.
Po szybko wypowiedzianych słowach, kruczowłosy skłonił się bardzo nisko, ale nie za nisko. Formą chciał przeprosić, ale na pewno nie ośmieszyć siebie. A już zwłaszcza aby ktoś odebrał to jako wyśmiewanie się z całej zaistniałej sytuacji.
- O matko, ale gafa. Ach cała ta przeklęta biurokracja, szlag by ją trafił. Ech, no trudno następnym razem spróbuję lepiej się przyjrzeć imieniu. Zwłaszcza czy są pisane w znaczeniu męskim czy żeńskim
Przekroczył pewnym krokiem otworzone przed nim drzwi od furtki i ruszył w stronę szopy gdzie znajdował się gospodarz. Gdy już go dostrzegł, zaczął od standardowej formułki
- Witam. Na imię mi Jin. Shinobi z wioski. Pan zamawiał
Narrator/Myśli/Mowa

KARTA POSTACI

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » czw, 11 maja 2017, 11:31

post 6/12+
[/quote]

Z domu wyszedł ojciec kobitki, na której wcześniej zawiesiłeś oko. Automatycznie spojrzał w kierunku stodoły, by upewnić się, że jego córka wróciła do pracy. Potem przeniósł wzrok na Ciebie i od razu domyślił się co może sprowadzać do niego ninję.
- Witam, Hiroshi Matsuma - przedstawił się i powitał Cię należycie po czym ściągnął rękawiczkę, wytarł rękę i podał Ci ją w geście przywitania. Potem uśmiechnął się i otworzył Ci furtkę, byś mógł wejść na ich posesję.
- Szanowna Tsuchikage przysłała Cię, abyś pomógł mi z szopami, prawda? - zapytał, lecz nie czekając dalej postanowił kontynuować:
- Bardzo dobrze, zapraszam do środka. Te cholery nie dają mi już żyć. Większość moich plonów, jakie trzymam, czy w domu, czy na zewnątrz jest plądrowana. Tracę coraz więcej zapasów. Musisz mi pomóc. Jak? Nie wiem i szczerze mnie to nie interesuje, byle, aby było skutecznie - stwierdził, wyjaśniając na czym polega problem. Potem ruszyliście na tył domu, aby gospodarz pokazał Ci, gdzie jest spiżarnia oraz, gdzie trzyma plony na zewnątrz. Sprawa nie wygladała dobrze, lecz miałeś już pełne rozeznanie terenu.
Ostatnio zmieniony pt, 12 maja 2017, 15:55 przez Michiyuuki, łącznie zmieniany 1 raz.

Obrazek

Awatar użytkownika
Jin

Post autor: Jin » czw, 11 maja 2017, 20:42

Szykowało się zwykłe zadanie, do cna wyzute z jakiejkolwiek adrenaliny. Nuda wychylała się z każdego zakamarku tego nudnego miasteczka. Rozleniwiony i usypiający Jin przyglądał się obliczu swojego pracodawcy. Szef to było zbyt śmiałe określenie, ponieważ facet poprosił wioskę o drobną przysługę za drobną opłatę. Genin od samego początku czuł się oburzony. Uważał bowiem, że stolica kraju Ziemi bierze śmieszne grosze za swą pracę...
Wracając do głównego wątku kruczowłosy patrzył na mieszczanina który po przywitaniu wypowiedział słowa które miały zainicjować standardową transakcję. Miała się odbyć między ludźmi wolnego słowa jak i wolnego handlu.
- Szanowna Tsuchikage przysłała Cię, abyś pomógł mi z szopami, prawda?

- Tak, zgadza się. To gdzie są te cholerstwa
A jednak miały być nie duże te szkodniki. A szkoda bo shinobi znów stracił część ze swego zapału i zaangażowania. Gdyby to były duże bestie to kto wie ? Pewnie po plecach przelazł by dreszczyk emocji, a tak tylko porządnie ziewnął. Wysłuchał dalszych instrukcji i musiał zacząć działać.
- Takiemu to wygodnie, jego nic nie interesuje. Ehh co za życie, ale w sumie rozumiem go. Jakbym zapłacił też bym cudów wymagał. No nic do roboty, w końcu przydadzą się na coś moje zdolności w tropieniu.
Genin udał się we wskazane miejsce i zaczął powoli kroczyć po ziemi. Szukał świeżych śladów po zwierzakach, a nie chciał przez przypadek ich zadeptać (śladów). Rozmyślał jeszcze chwilę nad sposobem pozbycia się szkodników.
- Jak to jak? Przecież to oczywiste. W rachubę od samego początku wchodziła tylko jedna opcja- Eksterminacja >:D
Narrator/Myśli/Mowa

KARTA POSTACI

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » ndz, 14 maja 2017, 19:29

post 8/12+
[/quote]

Ruszyliście do środka gospodarstwa mężczyzny, który krótko oprowadził Cię po tyłu swojego domu oraz pokazał, gdzie szopy rozrabiały najczęściej. Sam ogród nie był, aż taki wielki. Zaledwie jeden hektar różnego rodzaju roślinności, która pozwalała rodzinie nie głodować oraz nieco zarobić. Kiedy znajdywaliście się już na miejscu, mężczyzna wykonał zamaszysty ruch ręką.
- One są wszędzie, przychodzą z pobliskiej łąki, gdzie mieszkają. Nie chcę ich krzywdy, chcę tylko, aby tu nie przychodziły - powiedział starzec po czym pokazał Ci ewentualną szopę, w której mógłbyś znaleźć przydatne narzędzia.
- Ja wracam do swojej pracy, w razie co będę w domu - stwierdził po czym opuścił Cię samego. Zacząłeś rozglądać się za śladami gryzoni, ale na początku nic nie dostrzegłeś. Dopiero po dokładniejszych oględzinach tuż za płotem udało Ci się dostrzec jak cztery szopy jeden za drugi suną po ziemi, by dostać się na teren gospodarstwa.

Obrazek

Awatar użytkownika
Jin

Post autor: Jin » pn, 15 maja 2017, 13:36

Jin zastanawiał się jak przepędzić szopy. Nigdy tego nie robił, dlatego też zdał się na instynkt przetrwania. Nie będą chciały zginąć, a ten jegomość już piszczy, że nie mogę im nic zrobić.
- Hmm w sumie to mam dwa pomysły pierwszy przemienić się w jakieś dzikie zwierzę, licząc na to, że się jakoś nabiorą. Mało prawdopodobne, ale nie niewykonalne, żeby futrzaki to łyknęły. Drugi sposobów bardzo bruuuutalny, ale poskutkuje na sto procent. Trafię jednego shurikenem, rozbebesze go kunaiem i nadzieję na pal. Tym sposobem odstrasze każdego szopa w promieniu kilometra. Postawmy jednak na opcje numer jeden, przynajmniej na razie.
Młodzieniec zawiązał pieczęci do Henge no Jutsu i przemienił się w pięknego lwa. Następnie przechadzał się po polu wte i wewte w celu przepędzenia szkodników
Narrator/Myśli/Mowa

KARTA POSTACI

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » śr, 17 maja 2017, 08:59

post 10/12+
[/quote]

Pozostawiony sam sobie, po krótkich namysłach, wpadłeś na dwie opcje. Pierwszą z nich była zamiana w dzikie zwierzę, by poprzez groźną aparycję zniechęcić zwierzaki do przychodzenia tu. Druga, mniej dozwolona, miała polegać na zabiciu w brutalny sposób jednego z szopów, co miało mieć podobny efekt, jak pierwsze rozwiązanie. Zleceniodawca powiedział jednak, że nie życzy sobie krzywdy zwierząt. Właśnie dlatego druga opcja musiała odejść w odstawkę. Postanowiłeś przemienić się w zwierza i tym samym pozbyć się na dobre szkodników.
Już po chwili zamieniłeś się w wielkiego lwa z bujną grzywą. Widok potężnego ssaka mimo wszystko nie zadziałał w żaden sposób na szopy. Przyglądały się jedynie z zaciekawieniem cóż to nowego przybyło na nich ziemię. Dopiero, kiedy zacząłeś się przechadzać, wielka oraz potężna postawa grzywacza sprawiła, że małe złodzieje zaczęły wycofywać się z ziemi. Pech chciał, że nie wszystkie z nich były normalne. Jeden z szopów zakradł się od tyłu, a kiedy tylko miał okazję, rzucił się z pazurami na Twoje plecy.

Obrazek

Awatar użytkownika
Jin

Post autor: Jin » czw, 18 maja 2017, 11:34

Jin w porę dojrzał tego zuchwalca który próbował zrobić mu krzywdę, rzucając mu się na plecy. Wiedział że trzeba działać szybko, a najlepiej jak najszybciej. Nie chciał mieć wbitych pazurów, a następnie rozharatanych pleców. Spróbował najszybciej jak się da odskoczyć po skosie w prawo odwracając się w miejscu. Ryknął z całych sił, aby go przepłoszyć. Spodziewał się, że to nic może nie dać dlatego od razu rzucił się do przodu licząc na to że trafi delikwenta swoimi pazurami w prawej łapie.
- To pewnie jakiś samiec alfa albo ichniejszy tego stada. Mam nadzieję, że uda mi się go przegonić to już z innymi będę miał spokój.
Narrator/Myśli/Mowa

KARTA POSTACI

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » sob, 20 maja 2017, 12:13

post 12/12+
[/quote]

Kiedy myślałeś, że już po wszystkim, na Twoje plecy wdrapał się szop, który zamierza się zemścić za próby straszenia i przegonienia z tego terenu jego rodziny. Choć to może dosyć komiczne, kiedy małe stworzonko w akcie desperacji rzuca się na większego, aby obronić swoją rodzinę, jednak zwierzaki też mają instynkt i takie rzecz też się dzieją.
Postanowiłeś ryknąć głośno, co miało w jakiś sposób swój skutek. Szop podkulił ogon dookoła siebie i spojrzał na Ciebie drapieżnie. Przy tym wszystkim syknął i począł uciekać za swoją rodziną.
W tym momencie z domu wyszedł mężczyzna, który z początku zaczął krzyczeć i uciekać. Dopiero chowając się za winklem zdał sobie sprawę, że lew na jego włościach to musisz być Ty.
- Świetny pomysł, na prawdę - począł zbliżać się do Ciebie i bić brawa. Potem wyciągnął mieszek z pieniędzmi, by Ci go wręczyć. Uśmiechnął się:
- Chwała Tobie i naszemu kochanemu Tsuchikage. Muszę wracać do pracy więc bywa - ukłonił się na koniec po czym zniknął gdzieś na terenie swojej posiadłości. Pozostałeś całkowicie sam, pozostawiony na swoją orientację w terenie.

Wynagrodzenie:
+190rou
+misja D
+14PR

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ranga D”