[D] Konflikt pokoleń

Od Genina
Awatar użytkownika
Yamado Koori
Wioska: Kirigakure no Sato
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 16
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Yon Kaishi +
Zasoby Chakry: Ni Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Ni Kaishi
kontrola_suiton: San Kaishi +
KP: http://ninjagaiden.xaa.pl/viewtopic.php ... 1a9aca23d9

[D] Konflikt pokoleń

Post autor: Yamado Koori » pt, 9 cze 2017, 14:19

Zanim wszedłem do środka by prosić o misję w drzwiach spotkałem kobietę która stwierdziła ze mnie zna. Ucieszyło mnie to trochę ze jednak jestem już tutaj nieco znany. Przywitała mnie promiennym uśmiechem, gdzie to rzadko się zdarza kiedy proszę o misje. Najciekawsze jest w tym to że wygląda na bardzo zajętą osobę, po wyciągnięciu zwoju rzuciła go w moją stronę, nawet się z nim nie zapoznając. Wygląda to nieco dziwnie, wiedziała co i jak, ale chyba już wie co jet w środku. Jednakże nie podzieliła się ze mną szczegółami tego zadania. Nie zdążyłem jej podziękować kiedy nagle zniknęła mi z oczu. Usiadłem więc na ławce przed siedzibą, zaczynając czytać to co mam zrobić. Pierwsze słowo mnie trochę mocno zdziwiło. Z tego co pamiętam Mizukage był mężczyzna. Wraz z Rin byliśmy u niego w gabinecie. Może podczas mojej nieobecności coś sie zmieniło? Może to ta kobieta była Mizukage? Z resztą nie warto sie teraz nad tym zastanawiać, mam zadanie do wykonania, nie ważne kto mi je powierzył. Po przeczytaniu całości misji jestem w kropce. Niby wiem co mam zrobić, ale gdzie mam się udać? Pisał to ktoś znajomy, ale nie podał adresu. Nie mam po co wracać do siedziby, skro ta kobieta z niej wyszła. Jak zwykle wszystko na mojej głowie.
Zwinąłem zwój i schowałem go do torby. Nie mogę przecież tułać się bez celu, muszę zapytać kogoś czy zna tą rodzinę. Podszedłem do pierwszej lepszej osoby z pytaniem - dzień dobry, poszukuję Kemari Shimatsu, czy wie pan kto to?
Jeśli nie dostanę odpowiedzi będę zaczepiał kolejne osoby, w końcu ktoś tą osobę będzie znał. Dalej mam zal że nie został podany adres, w końcu nie każdy musi się tu znać. Mimo ze to nie jest głównym problemem, zastanawiam się jak przetłumaczyć chłopakom żeby już się nie spierali o takie pierdoły. Tego typu zadanie raczej nie będzie należeć do zbyt prostych.
Lvl 2 Wytrzymałości Psychicznej,
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,
Lvl 1 Tworzenie Pigułek Wzmacniających,
Lvl 1 Sztuka Pieczętowania

Awatar użytkownika
Michiyuuki
Ranga: Chunin
Wiek Postaci: 17
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi ++
Kontrola KG: Ni Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=252514#p252514

Re: [D] Konflikt pokoleń

Post autor: Michiyuuki » ndz, 11 cze 2017, 19:09

[quote]Misja rangi D dla Yamado Koori
2/12
[/quote]

Dostałeś misję, ale niestety kobieta była zbyt zajęta, by odpowiedzieć Ci w szczegółach jak wyglądać ma Twoje zadanie. Budziło to wiele kontrowersji oraz zdziwienia, ponieważ dotąd stanowisko było oblegane przez mężczyznę. Teraz niestety go nie było w wiosce i zamiast niego, obecnie stanowiska pilnowała jego sekretarka, która szczerze nienawidziła papierkowej roboty. No, ale co poradzić, każdy zajmuje się tym, czym musi, bez względu na to czy lubi swoją pracę, czy też nie.
Zdołałeś jedynie usiąść na ławce, kiedy wybiegł za Tobą jakiś dzieciak. Stanął dopiero przy ławce i począł dyszeć. Widać było, że potrzebuje chwile, aby dojść do siebie po długim biegu.
- Koori, na szczęście Cię mam. Zastępczyni Mizukage kazała mi przekazać, że adres jest małym druczkiem napisany na dole. Zapomniała dodać - stwierdził i pożegnał się z Tobą następnie. I rzeczywiście, kiedy sie przyjrzałeś, w rogu widniał adres z miejscem, z którego prośba biednego ojca przyszła.
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Notki poziom 1 ° Tworzenie trucizn poziom 1 ° Czytanie śladów poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Yamado Koori

Post autor: Yamado Koori » pn, 12 cze 2017, 11:41

Zostałem zaczepiony przez jakiegoś chłopaka. Zdziwił mnie fakt ze zna moje imię a ja jego nie. Poinformował mnie on jednak o dość istotnym fakcie. Adres jaki potrzebowałem znajduje się na samym dole zwoju, zapisany jest też małym druczkiem. Teraz już mniej więcej wiem gdzie się udać. Jest to jednak dość ważna informacja. Kiedy podniosłem wzrok by mu podziękować już go nie było, wygląda na to ze też mu się śpieszy. Wszystko pomału zaczyna się układać w całość a to najważniejsze jak do tej pory. Wstałem i udałem się w kierunku domu zleceniodawcy. Dalej zastanawiam się nad tym jak ich przekonać co do tego że każdy może szkolić się w czymś innym i opanować jedne styl do perfekcji. Chociaż z jednej strony wiem że słowa osoby która ma 9 lat raczej nie dadzą dużego efektu. Lepiej by było jakby to był ktoś starszy i z wyższą rangą niż genin. Życie nie jest takie proste jakby mogło sie wydawać, a sam jak zwykle pewnie wpakuje się w jakieś kłopoty i zacięty konflikt. Kilka minut minęło zanim pojawiłem się na miejscu. Z jednej strony wydaje mi się że to tu, że to ten adres. Warto jednak zadzwonić dzwonkiem i zapytać. Jeśli ich dom jest gdzieś nieopodal, to sąsiedzi muszą coś wiedzieć. Zadzwoniłem i teraz poczekać aż ktoś mi te drzwi otworzy. Lekki uśmiech pojawił mi się na twarzy, w końcu poznam jakieś kolejne osoby z innymi technikami niż te co sam znam.
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » pn, 12 cze 2017, 15:53

4/12
[/quote]

Ruszyłeś w stronę swojego celu, zastanawiając się jak przemówić młodym ninja do rozsądku. Jeden był za iluzjami, a drugi za walką wręcz. Żaden nie chciał odpuścić, a Ty musiałeś ich doprowadzić do porządku. W końcu zamyśliłeś się tak, że nawet nie zauważyłeś, kiedy byłeś na miejscu. Dom pod wskazanym adresem wyglądał bardzo przeciętnie. Był zadbany i całkiem ładny, ale na tle innych nie wyróżniał się prawie w ogóle.
Kiedy rozległ się dzwonek do drzwi, usłyszałeś hałas z wewnątrz domu.
- Ikarius! Zostaw brata! - zawołała kobieta, lecz potem rozległ się jeszcze większy huk. Nagle drzwi się otworzyły, a przed Tobą stanęła kobieta szczupłej postury średniego wzroku. Jej czarne włosy, sięgające do łokci opadały swobodnie na ramiona, zaś zwykłe ubranie ninja zakryte było z przodu przez fartuch do gotowania.
- Przybyłeś od Mizukage? - zapytała po czym osunęła się, robiąc Ci miejsce w drzwiach. Po kilku sekundach do waszej dwójki dobiegła dwójka dzieci mniej więcej w Twoim wieku. Oczywiście jeden na drugiego zaraz skoczył, bo się bili.
- Ikarius, zostaw brata! - zawołała matka do niesfornych gówniarzy, którzy w porównaniu do Ciebie zachowywali się bardzo nieodpowiedzialnie i szczeniacko.
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Yamado Koori

Post autor: Yamado Koori » pn, 12 cze 2017, 20:48

Usłyszałem straszny huk po tym kiedy zadzwoniłem do drzwi. Po chwili kobieta mi je otworzyła, możliwe ze to matka tych chłopców. Od razu zadając mi pytanie czy to Mizukage mnie przysalał.
- Zgada się proszę pani - ukłoniłem się uśmiechając się lekko i mrużąc oczy. Teraz wiem po tych wrzaskach ze sprawa na pewno nie będzie taka prosta. Podnosząc głowę do góry zauważyłem dwóch niesfornych urwisów, myślałem że będą nieco starsi, ale wygląda na to że jesteśmy w podobnym wieku. Ponownie zaczęli się bić, nie wiadomo nawet o co. Moim zdaniem kłótnia o to czy gen lub tai jest lepsze jest błaha. Ich matka ponownie zaczęła ich uspokajać. Muszę pomyśleć jak to rozwiązać.
- Chłopcy - podszedłem do nich z rozłożonymi rękoma - musimy porozmawiać, poprzytulać możecie się po tym jak już wyjdę. Całe to zadanie może sprawić mi nieco zabawy, czuję to po sobie, będzie ciekawie. Uśmiechnąłem się pod nosem wiedząc że moje drugie oblicze chce pokazać ze tak naprawdę są oni słabsi ode mnie. Czas zacząć zabawę.
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » wt, 13 cze 2017, 19:43

6/12
[/quote]

Bardzo szybko zdążyłeś poznać gospodynię domu i wejść do środka. Poobserwowałeś chwilę dzieciaki, które nie mogły w żaden sposób uciec Twojej uwadze. Nic dziwnego, jeżeli dwójka rodzeństwa tłucze się tuż pod Twoim nosem.
- Oh, proszę zrób coś z nimi, oni w ogóle na mnie nie zwracają uwagi - poskarżyła się bezradna matka po czym zaprowadziła was wszystkich do salonu. Wtedy przemówiłeś do chłopców, zaś ich rodzicielka usadowiła się wygodnie na kanapie. Była ciekawa czego użyjesz, może będzie mogłam nauczyć się czegoś ciekawego z Twoich metod nauczania.
Dzieciaki jak na razie miały Cię głęboko gdzieś. Właściwie nawet nie zwróciły na Ciebie uwagi i nie dostrzegły, że ktoś nowy wszedł do domu. Jeden brat siedział na drugim i bił go po twarzy.
- Mówiłem Ci, że genuserzy to lamusy! Zwykli tchórze i do tego manipulują psychiką! - zawołał Ikarius, któremu matka zwracała uwagę wcześniej. Wyglądało na to, że nie za wiele zdziałała pierwsza uwaga. Prędzej zeżresz sobie z tymi bachorami całą cierpliwość, aniżeli chociaż trochę się pośmiejesz.

Obrazek

Awatar użytkownika
Yamado Koori

Post autor: Yamado Koori » śr, 14 cze 2017, 18:30

Wychodzi na to że chłopcy nawet nie zwracają na mnie uwagi, nie za bardzo mi się to podoba i wiem że nie będę miał skrupułów by ich uderzyć. Udaliśmy sie do salony, a ich matka usiadała na kanapie. Widzę ze nie zostawi nas samych, a sprawa z ich bijatyką jest cały czas aktywna. Obróciłem się do kobiety i uśmiechnąłem się mówiąc - proszę mi wybaczyć tego co teraz zrobię.
Odwróciłem się ponownie w stronę chłopaków. Podszedłem do tego, który siedział na bracie. Wygląda na to że to ten jest wyszkolony w Taijutsu. Więc rozłożyłem swoja prawą dłoń i z lekkim zamachem mam zamiar uderzyć go w twarz. W końcu może zareaguje na to ze jestem w tym domu.
- Proszę mi pozwolić działać, w końcu po to tu przybyłem, mam użyć wszystkich środków - spojrzałem na kobietę i następnie na chłopaków - Dobrze tym razem mnie posłuchacie - zacząłem zgniatać piąstki i kości zaczeły mi strzelać - czy mam użyć rozwiązań siłowych - powiedziałem z lekkim gniewem w głosie, a moje oko spowiło się jasnym bielmem jakby sam demon we mnie wstąpił. W końcu ile można prosić o to by był spokój. Coraz bardziej mi się podoba ta sytuacja.
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » czw, 15 cze 2017, 19:44

8/12
[/quote]

Zacząłeś w końcu tracić nerwy. Nic dziwnego, skoro dwójka dzieciaków całkowicie Cie ignoruje i bije się w najlepsze. Urwisy zostały rozpieszczone na tyle, że nawet nie były w stanie słuchać własnej matki. Zamiast tego woleli bójki, awantury i kłótnie. Jeden drugiemu mimo tego samego dnia narodzin nie potrafił wytłumaczyć swojej racji polubownie. Najwyraźniej trzeba było użyć siły.
Obróciłeś się w stronę matki, prosząc o przyzwolenie na użycie siły. Kobieta na początku spanikowała, ale ujrzała, że na razie nie chciałeś działać, a próbować porozmawiać. Szantaż czasem jest dobrym rozwiązaniem na kompromis, którym w tym przypadku było rozumienie wzajemnych racji.
- No dobrze... - odrzekła, aczkolwiek dokładnie patrzyła co ciągle robisz. Zacząłeś strzelać kostkami, informując głośno o swoim zamiarze. Dwójka rodzeństwa popatrzyła na Ciebie wielkimi oczami. Chyba Twój argument na nich podziałał. Jeden brat przestał bić drugiego oraz z niego zszedł.
- Słuchamy... - stwierdził lekko naburmuszony. Ale chociaż ważne, że się zgodził. Drugi syn wydawał się bardziej rozumieć sytuację. W końcu działał jako iluzjonista mózgiem i szybciej łapał niektóre rzeczy.

Obrazek

Awatar użytkownika
Yamado Koori

Post autor: Yamado Koori » czw, 15 cze 2017, 20:29

- No naroście zauważyliście ze tu jestem - rzekłem chłodnym głosem, a po chwili kontynuowałem - Teraz posłuchajcie mnie co mam do powiedzenia. Zapewne rodzice wam mówili o ile ich słuchacie że jesteście braćmi i nie powinniście się bić. Niestety ja mam odmienne zdanie na ten temat, możecie trenować razem, ale bez robienia sobie krzywdy. Ty posługujesz się technikami genjutsu - wskazałem ręką na chłopaka który wygląda na to że jest inteligentniejszy od brata - jest to dość ciężka i wymaga dość sporej inteligencji. Jednakże jesteś słaby, a wręcz beznadziejny na krótkim dystansie. Natomiast ty - spojrzałem teraz na jego brata - posługujesz się technikami siłowymi więc jesteś najlepszy na krótkim dystansie, ale beznadziejny na odległość. Walka pomiędzy wami jest bezcelowa - rozłożyłem ręce wskazując palcami na obojga.
- Działając osobno możecie przegrać w każdym pojedynku nawet z najsłabszym przeciwnikiem. Jednakże działając razem możecie dużo zmienić i osiągnąć wszystko. Każdy w danej wiosce musi współpracować ze sobą by osiągnąć cel, a wy nie potraficie tego zrozumieć? Jesteście kretynami, mimo że macie ogromny talent to nie potraficie go wykorzystać. Jeśli dalej będziecie kłócić się zamiast wspólnie trenować zostaniecie z niczym. Mam nadzieję ze to do was dotarło. Świat nie jest taki piękny jak mogłoby się wydawać - położyłem rękę na bandażu gdzie znajdowało się kiedyś poje oko. Popatrzyłem ponownie na matkę chłopców, myśląc że może sama coś powie. Chociaż nie wiem czy chcę żeby się odezwała w takim momencie. Sam już nawet nie wiem co powiedziałem. Z jednej strony wiedziałem ze tak sie to stanie, może coś do nich dotrze może nie.
- A jeszcze jedno - spojrzałem na nich - w akademii żeby zdać nie wystarczy tylko jedna umiejętność, treningi siłowe jak i umysłowe są tam na równo traktowane - uśmiechnąłem się lekko
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » czw, 15 cze 2017, 21:02

10/12
[/quote]

Z harmidru w jednej chwili przeszło na cieszę. Dzieciaki w końcu przestały się bić i zrozumiały, że pora kogoś wysłuchać. Postanowiłeś działać, póki było cicho zacząłeś mówić. Prawiłeś o tym, że iluzja, jak i walka wręcz są w życiu ważne. każdy ninja ma talent do czegoś innego i musi wykorzystać swój potencjał, aby być jak najlepszym w swojej dziedzinie. Inteligentniejszy chłopak zdałam się coś pojmować, jednak Ikarius dalej nie był przekonany do swojej racji.
- Nie prawda. Jak ktoś chce dużo trenować to jest silny, a psychika to znęcanie się nad kimś! - zawołał zdenerwowany i uderzył swojego barta w ramię. Swoją drogą dopiero teraz młodemu genuserowi pod okiem pojawiło się wielkie, fioletowe limo. Wyglądało na to, że tym razem bili się na poważnie.
Matka chłopców wstała i w zasadzie sama nie wiedziała co powiedzieć. Tyle razy próbowała dojść do synów, że tym razem miała po prostu nadzieję na wzorową poprawę.
- Ikarius, tak nie jest do końca. Każdy ma inny dar, Twój kolega o tym wspomniał - odezwała się w końcu rodzicielka i pogłaskała swojego urwisa po głowie. Ten jakby więcej zaczynał brać do siebie.

Obrazek

Awatar użytkownika
Yamado Koori

Post autor: Yamado Koori » pt, 16 cze 2017, 00:13

- Widzisz ty to nazywasz znęcaniem się. A to co zrobiłeś swojemu bratu to nie jest znęcanie się? Przecież wiesz ze w bezpośredniej walce na pieści jest słabszy od Ciebie a i tak to wykorzystujesz. Więc powiedz mi kto tu jest słaby ty, który znęca się na bezbronnym czy on? - Zapytałem ponownie ze spokojem w głosie. Moja gra aktorska potrafi ukryć dodatkowe emocje które są jednak czasami przydatne w takich sytuacjach.
- Poza tym już wam tłumaczyłem, ty możesz użyć swojego genjutsu na przeciwniku by go zdekoncentrować a ty możesz wtedy bez problemu zbliżyć się do przeciwnika i go zaatakować siłą mięśni. Moim zdaniem to najlepsze połączenie jakie możecie zrobić. Jednakże by tego dokonać musicie współpracować. Mam nadzieję że kiedyś spotkamy się w walce, wtedy będę mógł sprawdzić wasze umiejętności. Chcę żebyście zrozumieli te słowa, każdy z was jest inny i wyjątkowy. Nie zaprzepaści takiej szansy jaką wam dał ten świat - uśmiechnąłem sie kiedy to mówiłem a następnie spojrzałem na matkę chłopców - Proszę się nie bać używać siły na ich wychowanie. W końcu muszą wiedzieć kto nimi rządzi. Jeśli potrzebna będzie jeszcze pomoc w złagodzeniu ich konfliktu proszę zgłosić się do Mizukage - uśmiech nie znika z mojej twarzy, następnie spojrzałem na chłopców i zacząłem gnieść pieści aż kostki zaczeły ponownie strzelać. W moim oku ponownie pojawiło się bielmo demona - Mam nadzieje że już zrozumieliście jak nie, to tu wrócę i wytłumaczę to wam w ten sposób jak zostało mi to przetłumaczone w akademii - tak szeroko sie uśmiechnąłem ze pokazałem swoje zęby
Lvl 3 Tworzenie Trucizn,

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » pt, 16 cze 2017, 09:13

12/12
[/quote]

Twoje tłumaczenia zdawały się przynosić coraz większy efekt. Dzieciak siedział i rzeczywiście przyjmował do wiadomości, co się do niego mówiło. Co więcej, chciał zastanowić się nad tym wszystkim, dlatego pozostał w milczeniu.
- W sumie masz racje.... czyli koledzy mnie okłamali! - zawołał zdenerwowany i tupnął nogą. Potem westchnął i usiadł z powrotem, aby wysłuchać dalszych kazań. Wszystko nabierało coraz większego sensu i stawało się prostsze do zrozumienia. Ikarius uśmiechnął się po czym ponownie wstał.
- Dobra, chodźmy potrenować! - dodał po chwili, a dwójka dzieciaków pobiegła do ogrodu, by potrenować swoją wspólną walkę przeciwko przyszłym wrogom. W tym czasie matka dzieciaków wyraźnie zadowolona, wyciągnęła z kieszeni mieszek ze złotem, który następnie Ci wręczyła.
- Dziękuję za pomoc, Twoja pomoc zostanie zgłoszona do Mizukage. Uratowałeś naszą rodzinę - odrzekła po czym pożegnała Cię w drzwiach.
Dzieciaki okazały nie być się takie uparte w stosunku do kogoś obcego, aniżeli były do swojej matki. Wydawały zrozumieć się wszystkie przekazane im informacje.

Koniec misji rangi D
+170rou
+13PR
+misja D

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ranga D”