[B] Niebezpieczna kryminalistka

Od Chunina
Awatar użytkownika
Taichi Senju
Wioska: Konohagakure no Sato
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 25
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: Yon Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Zero Kaishi +
Kontrola Doton: San Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=201808#p201808

[B] Niebezpieczna kryminalistka

Post autor: Taichi Senju » pt, 23 cze 2017, 12:34

Czekałem spokojnie na otrzymanie zwoju od kobiety zasiadającej dzisiaj w biurze Hokage. Dziewczyna dość sprawnie wyszukała dla mnie misje. Hmm właściwie nie byle jaką misje. Nie jest to misja polegająca na zwykłym zadaniu, na przykład ratowaniu wioski czy też poprawie stosunków dyplomatycznych. Moja misja wygląda bardziej jak dla człowieka będącego, w szeregach ANBU. Właściwie nawet trochę ciekawi mnie dlaczego uciekinierem, nie zajmuje się ów oddział a zwykły shinobi. Jednak misja to misja i muszę ją wykonać.
Spoglądam na dziewczynę i odmachując ręką za głowy mówię.
Dzięki wielkie !!
Pewnie do zobaczenia za niedługo

Powiedziałem i ruszyłem za drzwi gabinetu i tak wybiegając z niego skierowałem sie w kierunku wspomnianego więzienia gdzie była osadzona poszukiwana. By odnaleźć jakieś ślady tropy mogące mnie doprowadzić, lub też wskazać kierunek w jakim udała się dokładnie.
Gdy dobiegam do bramy więziennej zatrzymuje się i przemawiam do strażnika.
Jestem Taichi Senju.
Proszę mnie zaprowadzić do celi Miyu Hyuga. Jestem na misji i każda chwila się liczy więc prowadź.

Powiedziałem bardzo pewnym siebie tonem z założonymi na klatce piersiowej rękoma.
Wyprawy, Misje pisać na GG 8651152

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Odbijanie pocisków LVL 1 Wytrzymałość psychiczna 2 LVL Szybkie wiązanie pieczęci 2 LVL
Czytanie Śladów 1 LVL Perswazja 1 LVL

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Michiyuuki
Ranga: Chunin
Wiek Postaci: 17
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi ++
Zasoby Chakry: Ni Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=252514#p252514

Re: [B] Niebezpieczna kryminalistka

Post autor: Michiyuuki » pt, 23 cze 2017, 18:05

[quote]Misja rangi B dla Taichi Senju
2/36
[/quote]

Byłeś bardzo ciekawe zadanie, jakie otrzymasz od Cienia wioski. Kobieta go zastępująca sprawnie pochwyciła wybrany przez siebie zwój, znając dokładnie jego zawartość. Wytłumaczyła Ci na czym polegać będzie misja oraz przekazała istotne informacje na temat uciekinierki. Nie chcąc tracić czasu, od razu się pożegnałeś i niemalże wybiegłeś z gabinetu, kierując się w stronę więzienia.
Droga w tamto miejsce nie zajęła stosunkowo dużo czasu, gdyż oddalone było zaledwie o kilka minut. Od razu wszedłeś do środka i podszedłeś do strażnika. Był nim starszawy mężczyzna o siwych włosach. Nie wyglądał groźnie, choć jego postura i umiejętności sporo nadrabiały. W końcu jak to się mówi, nie należy oceniać przeciwnika po wyglądzie oraz wieku, a po jego zdolnościach.
- Miyu Hyuga... - powtórzył sobie po czym podszedł do wielkiej półki. Dobrał z niej odpowiednią książkę i przejrzał spis więźniów, jacy w ostatnich tygodniach znajdywali się na bloku.
- Ach tak, ta kobieta. Młoda sztuka, nawiała niedawno. Pewnie masz jej szukać? Uważaj, bo to przebiegła lisica. Dwóch z lepszych strażników załatwiła w mgnieniu oka - wypowiedział się na jej temat strażnik, podśmiewając sobie pod nosem. Zaraz potem dobrał z portierni klucz i otworzył pierwszy zamek.
- Zapraszam za mną, tylko grzecznie, panie Taichi - odrzekł po czym ruszył przed siebie. Poczekał, aż wejdziesz do środka i zamknął za Wami drzwi. Robił tak z każdą parą, jaką minęliście.
- Kiedyś nie było takiego rygoru, ale odkąd ostatnich kilku kryminalistów S uciekło, pilnujemy innych jak oka w głowie - stwierdził, zagadując dalej. Przy okazji dowiedziałeś się skąd taka dokładność w tym co robi. Nim się obejrzeliście, znajdywaliście się już na bloku więziennym, gdzie ujrzeć mogłeś wielu uciekinierów Liścia. Jedni panoszyli się przy samych kratach, niczym dzikie zwierzęta, niecierpliwiące się, kiedy tylko wyjdą. Zupełnie jakby czekali tylko na odpowiedni moment. Drudzy zaś leżeli na łóżkach, nie robiąc sobie złego nic z tego, że w ogóle trafili do niewoli. W końcu strażnik skręcił w prawo i rozpoczął otwieranie celi.
- Masz szczęście, że jeszcze nikogo po niej nie było. Szukaliśmy jakiś ostrych lub podejrzanych przedmiotów, ale nic nie zostało. Musiała długo planować ucieczkę - dopowiedział i pozostawił Cię samego, oznajmiając, że zaraz wróci. Pomieszczenie było raczej małe, gdyż jego wymiary wynosiły trzy na trzy metry. Sufit stosunkowo niewielki utrudniał poruszanie się w celi. Trzy strony pokoju stworzone były z surowej, grubej cegły, która zdążyła zobskurnieć przez lata swojej chwały. W środku znajdywało się łóżko podwieszone pod sufitem, toaleta i krzesło z małym stolikiem. Większość przedmiotów została już zjedzona przez czas, ale nie było nic, co mogłoby dać Ci jakieś nowe informacje.
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Notki poziom 1 ° Tworzenie trucizn poziom 1 ° Czytanie śladów poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Taichi Senju

Post autor: Taichi Senju » pn, 26 cze 2017, 12:42

Draga do więzienia znajdującego się niedaleko gabinetu dla osoby która niemal całe życie spędziła w Tej wiosce. NI mogło zająć dużo czasu i tak też po chwili zjawiłem się pod bramami więzienia gdzie znajdował się strażnik. będący już nieco starszą osobą jednak widać iż równie doświadczoną i zaprawianą w bojach. Szybko przypomniał sobie w której celi przebywała kobieta i zaprowadził mnie do niej. Jak kto jest możliwe ze tylu więźniów wam ucieka przecież myślałem iż nasze więzienie jest jednym z najlepszych?
Zapytałem strażnika podczas drogi do celi.
Idąc wzdłuż cel widziałem wielu niebezpiecznych kryminalistów zamkniętych szczelnie za kratami. Byli szczelnie pozamykani jednak co za tym idzie na pewno śmiertelnie niebezpieczni. PO chwili doszliśmy do celi jaką wskazał mi strażnik. To dobrze, iż w celi nie było nikogo innego więc mój towarzysz na sto procent powinien znaleźć jakikolwiek trop.
O ile nie masz nic przeciwko wezwę mojego przyjaciela by pomógł mi zlokalizować poszukiwaną.
Jak powiedziałem tak zrobiłem zagryzłem kciuk by polecała potrzebna kropla krwi i przyłożyłem rękę do podłoża mówiąc. Kuchiyose no Jutsu
Co powinno przyzwać tutaj moją towarzyszkę Białą lwicę Askę.
Gdy tylko pojawia się Kotek mówię do niej.
JAk tam zdrówko Aska. Trochę minęło od momentu kiedy ostatnio się widzieliśmy. Wybacz ze przyzywam ciebie w takie obskurne miejsce. Jednak nie mam wyboru.
Znasz się na tropieniu znacznie lepiej niż ja. W tej celi znajdowała się kobieta która muszę znaleźć. Więc proszę byś postarała się złapać jakiś trop o naszej poszukiwanej.

Powiedziałem do lwicy bardzo przyjacielskim tonem. Która też ucieszyła się jak mnie zobaczyła.
Hej Taichi
Mógłbyś mnie częściej przyzywać a nie tylko gdy potrzebujesz moich umiejętności.
Ale dobrze już wiesz jak nie lubię złych ludzi i chętnie tobie pomogę.

Odparła lwica i przystąpiła do poszukiwania jakiś elementów szczególnych takich jak ślady stóp, zapach poszukiwanej i przede wszystkim starała się znaleźć kilka włosów. co nie powinno być trudne przecież kobiety cały czas je gubią. Natomiast na włosach znajduje się dokładny zapach naszej poszukiwanej.
Pokaż/Ukryj:

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Odbijanie pocisków LVL 1 Wytrzymałość psychiczna 2 LVL Szybkie wiązanie pieczęci 2 LVL

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Nakata
Wioska: Iwa
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola Fūton: Yon Kaishi
Kontrola Katon: San Kaishi +
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=12813

Post autor: Nakata » czw, 29 cze 2017, 11:35

2/18 +n

- Kiedyś owszem należeliśmy do elity więziennictwa. - powiedział strażnik idąc do celi. Mówienie wcale mu nie przeszkadzało w wynajdywaniu konkretnych kluczy i przekręcaniu ich, a miał przecież całkiem spory pęczek. Widać, że robił to prawie naturalnie, jak z jazdą rowerem. Po chwili rozwinął swoją myśl - Atak avatarów mocno przetrzebił naszą liczebność, a i sporo więzieni zostało zniszczonych. Wybudowanie porządnego zakładu karnego nie jest takie proste jak pałacu, wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. No, ale więźniom też się poumierało to nie było, aż tak źle. Potem, jednak nastąpił bunt tych cholernych Senjiu i wszystko wzięło w łeb. Cele nam się powypełniały, a jeszcze ani nie wyszkoliliśmy zbyt wielu nowych strażników, ani nowych budynków. W efekcie mamy za dużo więźniów na jednego pilnującego, a to co by się nie zrobiło musi się kończyć zbiegami. - rozgadał się facet marudząc na stan faktyczny Konoszańskiego więziennictwa. Fakt był taki, że liściasta wioska przeżywała chyba jeden z najtrudniejszych roków w swojej historii i nim się w pełni podźwignie z kolan może troche minąć. To, że nastał pokój mogło w tym pomóc, choć niekoniecznie. W końcu wiadomo, iż najłatwiej dorobić się na wojnie. Przywołanie lwa w więzieniu widać było po grymasie na twarzy faceta nie do końca mu się spodobało. W sumie nie było w tym nic dziwnego, taki koteczek mógł wywołać wśród osadzonych różne emocje, ale raczej nie spokój, a na niczym innym bardziej strażnikom nie zależało jak właśnie na świętym spokoju. Jako, że jednak była to zdaje się konieczność do wykonania misji, to chyba nie chciał przeszkadzać w jej wykonaniu i mimo nietęgiej miny niczego nie powiedział. Pokazał i otworzył im cele, a następnie zniknął. Tymczasem Aska zabrała się do roboty. Pomieszczenie było dość ciasne, a koteczek sporawy, więc poruszanie się w nim wychodziło jej niezbyt płynnie. Wąchało to tu, to tam.
- Wyczuwam tu zapach ludzkiej samicy. - powiedziała w końcu, po czym dodała mniej dziarsko - Ale tropy się zlewają z otoczeniem, krótko mówiąc śmierdzi tu, a one są małe i słabe. - wówczas do celi wszedł strażnik z jakimś ubrankiem złożonym w kwadrat.
- To jej drugi strój, na szczęście nie zdążyliśmy wrzucić go do prania, bo zwiała menda. W każdym razie to może się przydać. - Lwica powąchała uważnie ubranie i powiedziała:
- Tak, na tym zapach jest wyraźniejszy. Myślę, że teraz go zapamiętałam i będę mogła zidentyfikować gdziekolwiek bym go nie wyczuła. - rzekła. Pytanie co teraz zrobisz dzielny Konoszaninie?
Inne Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:
Ocenione treningi 27/20

Awatar użytkownika
Taichi Senju

Post autor: Taichi Senju » czw, 29 cze 2017, 12:19

Idąc do celi słuchałem wypowiedzi strażnika, zaczynając coraz lepiej rozumieć problemy jakie ich trapią w obecnej sytuacji. Zdecydowanie rozumiejąc w jakiej sytuacji jest Więzienie. Naturalna rzeczą jest to, że w pierwszej kolejności odbudowuje się obiekty administracyjne, socjalne by jak najszybciej przywrócić sprawność funkcjonowania wioski. Odpowiedziałem więc do doświadczonego strażnika.
Teraz już rozumiem.
Szkoda ze w tamtym czasie nie byłem silniejszy by lepiej chronić wioskę.

Powiedziałem w kierunku strażnika czekając na to czy Aska znajdzie jakiś trop naszej poszukiwanej uciekinierki. Niestety smród panujący ogólnie w więzieniu nie ułatwiał białej lwicy zadania. Dodatkowo ilość dni jaka minęła od pobytu w celi oskarżonej, spowodowała, niestety że zapach musiał ulec zatarciu. Gdy już myślałem, że moja obecność tutaj nic nie wskóra i straciłem tylko cenny czas. Z pomocą nagle przyszedł strażnik który przyniósł nie wyprany uniform więźniarki. który to Aska powąchała i złapała dokładny jej zapach.
Dziękuje Ci strażniku. Bardzo mi pomogłeś.
Powiedziałem z uśmiecham na ustach patrząc na starszego mężczyznę.
Następnie zwróciłem się do Lwicy.
Bobra robota !!
Teraz ruszajmy do Lasu śmierci, gdzie ją ostatnio widziano. Z twoimi zdolnościami nie powinna nas zaskoczyć.

Powiedziałem do lwicy szykując się do opuszczenia więzienia. jeszcze raz dziękując za pomoc strażnikowi ruszam w drogę wraz z Aską prosto do lasu śmierci.

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Nakata

Post autor: Nakata » pt, 30 cze 2017, 20:31

3/18+n

- Nikt z nas nie był. Nawet Hokage-sama nie dał rady avatarom. - powiedział z goryczą strażnik. Potem już się potoczyło jak już zostało wspomniane. Na podziękowanie Taichiego mężczyzna kiwnął ręką skromnie, ale widać było, że bardzo go ta pochwała ucieszyła. Natomiast Aska na słowa drewnianego ninjy roześmiała się wesoło i powiedziała udając żachnięcie:
- Żadnego bobra robota, tylko lwicy! - co do pomysłu do ruszenia do lasu śmierci, jednak nie oponowała. Strażnik pożegnał się, a Ci ruszyli przez wioskę. Widok w Konosze lwa witany był sporym zdziwieniem. Nie było co się dziwić, w końcu większość ludzi stąd w życiu na żywo takiego stworzenia nie widziało, a część nawet nie wiedziało, iż coś takiego istnieje. Niektórzy reagowali zwykłą ciekawością inni przerażeniem, a jeszcze kolejni rozbawieniem. W każdym razie dotarcie do lasu śmierci wiele im nie zajęło. Niegdyś dumny, wielki las, który był poligonem wioski liścia, teraz po części wypalony podczas ataku na wioskę już nie był, aż tak imponujący. Wciąż była to, jednak połać zalesiona o imponującym obszarze, a do tego można powiedzieć naturalny teren dla Senjiu. Gorzej to wyglądało w wypadku lwicy przyzwyczajonej do stosunkowo płaskich terenów, w których główną roślinnością była wysoka, bo wysoka, ale jednak trawa. Taka ilość wielkich drzew tuż obok siebie zaskoczyła Aske.
- Ciężko będzie polować przy takim ułożeniu drzew i skupisku zapachów. To miejsce, aż tętni życiem. - powiedziała gdy stanęli na granicy lasu. W każdym razie nadszedł czas na decyzję chuunina co teraz powinni zrobić.
Inne Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:
Ocenione treningi 27/20

Awatar użytkownika
Taichi Senju

Post autor: Taichi Senju » wt, 11 lip 2017, 10:16

Na sam koniec słysząc słowa strażnika, iż nawet były Hokage nie dał rady obronić wioski. Musze się z tym zgodzić jednak przecież ona miała tą samą rangę co ja więc pewnie teraz bylibyśmy na jednym poziomie pomyślałem sobie w duszy.
Tu masz rację. jednak teraz muszę złapać tą kryminalistkę. Więc żegnaj. Hmm idąc przez wioskę dziwiłem się nieco rekcji ludzi. Przecież to świat Shinobi i gadające zwierzęta jako towarzysze Ninja są tutaj na porządku dziennym. No cóż zwykli ludzie zawsze będą dziwnie się zachowywać.
Aska nie przejmuj się nimi zaraz opuścimy wioskę i już nikt nie będzie się na ciebie gapił.
PO dotarciu do Lasu śmierci Aska poinformowała mnie o małym problemie. Jakim dal niej jest polowanie gdy w około są drzewa. nieco mnie to zaniepokoiło jednak wpadłem na plan.
Asko nie musisz tutaj polować powiedziałem spokojnym głosem.
Wystarczy, iż znajdziesz lokalizacje tej jędzy, a ja postaram się zrobić resztę.
Powiedziałem do mojej towarzyszki mając nadzieję, że samo podążanie za zapachem uciekinierki nie będzie jakoś mega kłopotliwe. Jednak ja też już wiem iż muszę się przygotować na starcie z różnymi zwierzętami, jak i z przeciwniczką której nie mogę się dać zbyt łatwo zobaczyć. Wiedza o pochodzeniu z klanu Hyuga daje mi przynajmniej tą wiedzę o przeciwniku, że gdy aktywuje swoje KKG będzie widziała dokładnie cały obszar koło siebie. Mając nadzieje, że nie posiada aktywowanego swojego doijutsu. staram się ją znaleźć możliwie w najcichszy sposób jak się da by móc podejść jak najbliżej.

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Nakata

Post autor: Nakata » wt, 11 lip 2017, 18:31

4/18+n

Zdziwienie Taichiego na zachowanie mieszkańców, było dziwniejsze niż ich zachowanie samo w sobie. Ciekawe jakby zachował się drewniany ninja, gdyby zobaczył gościa biegnącego z stworzeniem gatunku, który pierwszy raz widzi, które na domiar dziwnego gada! Gdyby się nie zdziwił to byłoby dopiero zaskakujące! No nieważne. W każdym razie po jakimś czasie dostali się na skraj Lasu Śmierci, a Konoszanin znalazł rozwiązanie problemu, który trapił Lwicę. Senjiu czuł się mocny na tym terenie i w sumie nie było w tym nic dziwnego. Takie otoczenie potęgowało umiejętności członków tego rodu, ale w sumie i Hyuuga miała w nim swoje atuty. Mnogość przeszkód, przez które Ci mogą widzieć dawało pewną przewagę. No, ale o walce jeszcze może będzie czas do popisania... jeśli do niej dojdzie. Oto, bowiem niecodzienny duet trafił na kolejny kłopot.
- Emm... Taichi-san, problem w tym, że w tym miejscu nie odczuwam zapachu, który mi podano w tamtym dziwnym, podziemnym pomieszczeniu. - powiedziała Aska po zbadaniu nosem najbliższej okolicy. Zdaje się, że poznanie zapachu oraz ogólnie miejsca, w którym zbiegła prawdopodobnie się znajduje to troche za mało. Musieli jeszcze jakoś znaleźć i złapać trop, który by lwica pochwyciła.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Chyba nie myślałeś, że summon przejdzie Ci całą misje rangi B, aż do walki co nie? XD
Inne Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:
Ocenione treningi 27/20

Awatar użytkownika
Taichi Senju

Post autor: Taichi Senju » śr, 12 lip 2017, 10:35

Ahh... całe życie człowiekowi pod górkę. Nigdy nie może być łatwo. Niby moja okolica, a właściwie idealnie stworzona dla mnie, a tu jednak zonk. Nie mogę znaleźć uciekinierki. Skoro nawet Aska nie jest w stanie złapać tropu tej młodej, to nie mam wyboru muszę wymyślić jakąś strategie sam. Najłatwiej było by spalić las, wtedy sama by uciekła, jednak to było by strasznym marnotrawstwem. Musze się wiec jeszcze zastanowić nad strategiom poszukiwań. jednak najpierw odeślę Askę.
Dziękuję za pomoc Aska.
Możesz wracać. Dalej dam rade sobie sam.

Po odesłaniu lwicy rozglądam się uważnie poszukując największego drzewa na które też planuję wejść na sam szczyt, by znaleźć jakieś ślady. Takie jak np dym z obozowiska, czy też inne dziwne rzeczy takie jak choćby odgłosy walki. Przecież to las śmierci i pełno tu dziwnych stworzeń które atakują każdego w okolicy. Nawet gdybym nikogo nie zobaczył to przynajmniej nakreślę sobie obszar poszukiwań widząc z góry las łatwiej będę miał obrać kierunek i miejsce gdzie będę chciał się udać poszukując zbiegłej więźniarki. Zanim jednak wdrapię się na drzewo dobywam moich mieczy, tak samo jak i aktywuję technikę Dekata Ki by spokojnie wejść na drzewo. Jeżeli drzewo jest oddalone trochę to i tak podróżuję po gałęziach górą gdzie teoretyczni jest mniejsze prawdopodobieństwo na znalezienie jakiegoś dziwnego zwierzęcia. Podróżuje cały czas w pełnym skupieniu rozglądając się dokładnie by nie wpaść w jakąś pułapkę i zdążyć wykonać unik bądź kontrę za pomocą mojego unikalnego stylu walki mieczem.
Pokaż/Ukryj:

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Nakata

Post autor: Nakata » czw, 13 lip 2017, 17:56

5/18+n

Taichi mylił się w swych niektórych założeniach. To nie było tak, że Aska nie była w stanie znaleźć tropu, tylko zwyczajnie go tu nie było. Las śmierci rozchodził się na naprawdę spory okrąg, nawet po zniszczeniach, a ta mogła do niego wleźć z dowolnej strony. Najwidoczniej drewniany shinobi trafił na miejsce, w którym ta nie była, albo jakoś zatarła swój zapach. Zresztą, w takim miejscu jak to, gdzie mnogość zapachów nakłada się na siebie, to nawet dla wytrawnych wąchaczów ślad stosunkowo szybko zanika. Teraz, jednak po odesłaniu Lwicy, która posłusznie sobie poszła, nawet jak Chuunin przypadkiem wpadnie na zapach, który pozostawiła po sobie uciekinierka to i tak prawdopodobnie tego nie zauważy. Punkt dla przeciwnika Panie Taichi! Użytkownik Mokutona, jednak szybko wpadł na alternatywny plan, a nawet miał trochę w tym szczęścia, bo blisko zauważył sporę drzewo, może nie największe w całym lesie, ale na pewno wystające ponad koronę przeciętniaków. Wejście na nie co prawda nie było przyjemne, bo burza liści, które rosły na takim drzewie oraz gęsta siatka grubych gałęzi utrudniały wbieganie na nie, ale poza tymi nieprzyjemnościami nie czekały na niego żadne niebezpieczeństwa. To kolejna dobra wiadomość. Szkoda, że na szczycie czekała zła. Z niego, bowiem widział wioskę, las, to co zostało z wieży w jego środku, ale tak poza tym to tylko korony drzew. Taki to był problem z szukaniem ludzi w terenie gęsto zalesionym, szczególnie drzewami liściastymi, że odnalezienie kogoś z lotu ptaka było praktycznie niewykonalne, gdyż zasłaniała wszystko co na ziemi swoista plandeka z roślinności. Co do dymków zaś to szczerze mówiąc Senjiu musiałby mieć sporego farta, aby na taki natrafić. W Hi no Kuni panuje, bowiem taki klimat, iż palenie ognia przydatne jest w nocy i to raczej do odstraszania zwierząt, niż ogrzewania się, natomiast w dzień to chwila na upieczenie żarcia i tyle, nic więcej. Taichi będzie musiał wymyślić coś lepszego, ten plan spalił na panewce.
Inne Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:
Ocenione treningi 27/20

Awatar użytkownika
Taichi Senju

Post autor: Taichi Senju » sob, 29 lip 2017, 13:55

Po dostaniu się na sam szczyt korony drzew, nie zauważając niestety żadnych śladów tropów czy czegoś co mogło by mnie naprowadzić na trop poszukiwanej uciekinierki. Stojąc na drzewie wiedziałem iż muszę szybko obmyślić jakiś plan działania. Po pierwsze nie mogę zwracać na siebie uwagę, Przecież hyuga jak mnie już dostrzeże to ja będę zwierzyną a nie ona, albo zwyczajnie będzie mnie omijać szerokim łukiem, a na to nie mogę sobie pozwolić. Muszę teraz obrać cel gdzie planuję się udać. Jedynym punktem orientacyjnym do którego mogę się udać i przemyśleć spokojnie dalsze działania jest wieża na środku lasu. niby zrujnowana ale to zawsze jakieś schronienie przed ewentualnymi bestiami. Jako iż znajduje się ona w centrum lasu będzie można dostać się w miejsce które wzbudzi moją uwagę najszybciej. Nie musząc przebiegać nagle całego lasu. Jak pomyślałem tak też zrobiłem ruszam pod koroną drzew, na takiej wysokości by można było się bezpiecznie poruszać. Jak wiadomo z wysokości widać więcej a dzikie zwierzęta zazwyczaj przebywają na ziemi. Poruszam się bardzo ostrożnie zachowując maksymalną ostrożność, zarówno na zwierzęta jak i na ewentualne ataki. Oczywiście skacząc używam dekaty ki by nie ślizgnąć się na gałęziach
Pokaż/Ukryj:

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Nakata

Post autor: Nakata » pn, 31 lip 2017, 17:07

6/18+n

Taichi postanowił nie zrażać się utraceniem na własną rękę silnego zmysłu węchu oraz niepowodzeniem w obserwacji ze szczytu drzewa. Zamiast tego zdecydował się na bardziej bezpośrednie metody, czyli ruszenie w głąb lasu mając nadzieje, że natrafi na coś albo po drodze albo już w zrujnowanej wieży. Do tego miejsca było sporo drogi przez naprawdę niebezpieczny teren, więc Chuunin musiał być ostrożny i taki starał się być. Taka atmosfera nigdy nie była przyjemna gdy człowiek czuł, że niebezpieczeństwo może nadejść z każdej ze stron i tylko oczekiwał na to, która to będzie. Co prawda Senjiu jako doświadczony shinobi był na taki stres odporniejszy, ale wciąż za pewne wolałby spokojniejsze miejsce na przechadzke. No, ale misja to misja, wykonać trzeba. Nagle Taichi wylądował pod wyższym drzewem, z wyjątkowo wysoko zawieszoną koroną, a na gałęzi na której spostrzegł coś dziwnego. Był to trup, wielkiej pijawki, z shurikenem w ciele. Po chwili usłyszał głośny szelest z góry i intuicyjnie odwrócił w tamtą stronę głowę. To deszcz pijawek, tym razem żywych leciał na biednego Konoszanina i ten miał dosłownie chwilę, żeby jakoś przed nim umknąć.
Inne Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:
Ocenione treningi 27/20

Awatar użytkownika
Taichi Senju

Post autor: Taichi Senju » wt, 1 sie 2017, 10:15

Początkowo wszystko szlo w najlepszym porządku, może nie licząc braku śladu jednak pewnie kiedyś na jakiś się natknę. Więc nie tracąc nadziei, jednak zważając czujność przemieszczałem las bu dostać się do jego centrum, gdzie logicznym było to, że z tego miejsca najszybciej będę w stanie zareagować na zjawiska, czy sygnały które przykują moja uwagę. Tak podróżując docieram do jakiegoś dziwnego wysokiego drzewa wyższego niż wszystkie. Początkowo pomyślałem sobie fajny byłby z niego ent. Jednak wtedy tez dojeżdżam coś na drzewie. Była to widać wielka pijawkę, a dokładniej martwą pijawkę, przybitą shurikenem do drzewa. Hmm.... Kto to zrobił, może to moja poszukiwana prze zemnie uciekinierka, bo kto inny z własnej woli przechadzał by się po tym lesie. Przechodziło mi przez myśl by wezwać ponownie Aske w takim miejscu na pewno zwęszyła by trop.
Jednak tu moja sielanka się skończyła nagle z drzewa stado pijawek zaczęło spadać w moja stronę. Musiałem działać bardzo szybko i sprawnie. Więc nie ma tutaj nawet mowy o jakimkolwiek składaniu pieczęci. postaram wykorzystać moje ukryte w rękawach łańcuchy jak i miecze. Otóż ruszam w strone mniejszego drzewa wypuszczając łańcuch z rękawa by ten owiną się wokół gałęzi a następnie. Ściągnął mnie momentalnie do niej. Przecież pijawki nie potrafią latać one tylko spadają. Natomiast lewą ręką gdyby jakieś pijawki się zbliżały odbijam je lub rozcinam jednym z moich ostrzy.
Pokaż/Ukryj:

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Nakata

Post autor: Nakata » wt, 1 sie 2017, 21:42

7/18+n

Na Taichiego niemal dosłownie z nieba spadło śmiertelne zagrożenie chcące niczym hrabia Dracula wyssać z niego krew. Drewniany ninja, jednak był szybki i dobrze wyposażony. Rzucił łańcuchem mocując go do gałęzi i niczym Indiana Jones rzucił się, aby sobie pofrunąć w ten sposób uciekając przed obrzydliwym zagrożeniem. Okazało się to na tyle skuteczne, że siwy nie musiał nawet używać swego miecza co było dobrą wiadomością. Pozostała kwestia tej zabitej pijawki, którą Senjiu znalazł nim reszta na niego spadła. Przemyślenia co do tego, iż był to ślad, a raczej mówiąc bardziej fachowo trop po kryminalistce Hyuuga były całkiem prawdopodobne. W końcu las śmierci nie był miejscem zdatnym do sobotniego spaceru z rodzinką. I tak zwisając na łąńcuchu nagle coś zauważył pod stopami, u stóp wielkiego drzewa. Co prawda z tej wysokości nie był pewien, ale zdawało mu się, że widzi pozostałości po ognisku. Czyżby kolejny ślad po jego celu?
Inne Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:
Ocenione treningi 27/20

Awatar użytkownika
Taichi Senju

Post autor: Taichi Senju » śr, 2 sie 2017, 11:17

Dzięki mojemu wyszkoleniu jaki i wyposażeniu jakie posiadam unikniecie spadających na moja głowę pijawek nie stanowiło większego problemu. Niczym tarzan wspiąłem się na drzewo za sprawa mojego łańcucha nie musząc wdawać się w jakakolwiek walkę. Więc mogę być z tego faktu zadowolony. Ku mojemu zdziwieniu znalazłem kolejny ślad wskazujący, iż ktoś tutaj był. Jest nim ognisko zupełnie jakby ktoś urządził sobie tutaj chwilowe obozowisko. Więc schodzę z drzewa i powoli kieruje się w kierunku paleniska. Przed wyjściem na otwarty teren postanawiam ponownie przywołać Aske. Więc nagryzam kciuk by uronić krople krwi i za sprawa techniki służącej do przywołań Kuchiyose no Jutsu. Przywołuję Askę. Czekam na jej pojawienie się.
Spoglądam na nią z głupkowata mną i lekkim uśmiechem.
Witaj ponownie Asko.
Wybacz ze ponownie Ciebie przyzywam, jednak doskonale wiesz ze z tropienia jestem noga i tu twoja pomoc jest nieoceniona dla mnie.

Powiedziałem do mojej lwiej towarzyszki
Ale jak widzisz znalazłem przynajmniej jakieś ślady z których pewnie damy rade namierzyć tą kryminalistkę. Więc jeszcze raz muszę Prosić o pomoc

Pokaż/Ukryj:

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ranga B”