[D] Niegrzeczne zwierzątko

Od Genina
Awatar użytkownika
Kaairo Hozuki
Wioska: Kiri Gakure
Ranga: Genin
Wiek Postaci: 10
Siła: Ichi Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
kontrola_suiton: Zero Kaishi +
KP: viewtopic.php?f=36&t=11151

[D] Niegrzeczne zwierzątko

Post autor: Kaairo Hozuki » ndz, 30 lip 2017, 15:27

- Dobrze. Dziękuję bardzo.
Ukłonił się z szacunkiem, tak jak go uczyli rodzice, po czym wyszedł z gabinetu.
Właściwie, to wyszedł całkowicie z siedziby Mizukage i dopiero wtedy pozwolił sobie na otwarcie zwoju. Instrukcje tam podane były podobne do tych przekazanych ustnie przez urzędnika. Miał on udać się do Pani Nakazami i tam pomóc jej w okiełznaniu i wytresowaniu jej zwierzaka. Właściwie, to chłopak nie był pewien, jak w ogóle tresuje się zwierzęta. Nigdy tego nie robił. A summony, to takie zwierzęta nie? Postanowił się jednak tym teraz nie przejmować. Pomyśli o tym, jak skonfrontuje problem. Adres był podany, dlatego udał się tam niezwłocznie.
Kiedy dotarł na miejsce, zapukał pewnie do drzwi, choć on sam nie był pewny siebie. W końcu, to była jego pierwsza samodzielna misja. Musiał się spisać dobrze.

Awatar użytkownika
Michiyuuki
Ranga: Chunin
Wiek Postaci: 17
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi ++
Zasoby Chakry: Ni Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Ni Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=252514#p252514

Re: [C] Niegrzeczne zwierzątko

Post autor: Michiyuuki » ndz, 30 lip 2017, 18:57

[quote]Misja D dla Kaairo Hozuki
2/12

[/quote]
Odebrałeś zwój od srogiego mężczyzny po czym ruszyłeś spokojnie swoją drogą. Z treścią zadania dokładnie zapoznałeś się dopiero poza siedzibą wioski. Wyczytałeś potrzebny Ci adres, aby dojść w wyznaczone przez Mizukage miejsce po czym ruszyłeś. Droga zajęła Ci na prawdę niewiele czasu. Dzielnica mieszkalna została wybudowana stosunkowo niedaleko siedziby króla stolicy. Właśnie dlatego po niecałych pięciu minutach stałeś już przed domem pani Nakazami. Wszedłeś na ganek i zapukałeś następnie do drzwi. Te zostały otwarte przez młodą blondynkę o niebieskich oczach. Nie należała do wysokich i dzisiejszego dnia miała na sobie seledynowe kimono. Zamrugała kilka razy oczami, wpatrując się w małego chłopca, stojącego przed jej posesją.
- Tak, słucham? - spojrzała na Ciebie pytającym wzrokiem po czym zapytała. Nie spodziewała się, że władza wioski może wysłać do tresury summona kogoś tak młodego i niedoświadczonego z tematem jak Ty.
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Notki poziom 1 ° Tworzenie trucizn poziom 1 ° Czytanie śladów poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Kaairo Hozuki

Re: [D] Niegrzeczne zwierzątko

Post autor: Kaairo Hozuki » ndz, 30 lip 2017, 19:51

Miejsce do którego zmierzał wyglądało bogato. Przemierzając te uliczki wiedział, że osoba do której zmierzał była co najmniej średniej klasy. Cóż, nie było to dla niego coś niezwykłego. Sam pochodził z klanu dość bogatego i rozpoznawalnego w wiosce. Przyglądając się zwojowi z misją, szukał odpowiedniego adresu, aż w końcu udało mu się go znaleźć. Przyjrzał się domostwu Pani Nakazami, a następnie wszedł na jego teren. Na pukanie odpowiedziała młoda dziewczyna. Miała blond włosy i niebieskie oczy.
Ukłonił się grzecznie, po czym odpowiedział.
- Dzień dobry. Nazywam się Kaairo Hozuki i zostałem przysłany przez wioskę aby wykonać zadanie zlecone przez Panią. Jak rozumiem, chodzi o tresurę summona.
Jakby chcąc potwierdzić swój status, przedstawiając się wskazał na opaskę wioski, którą miał przyczepioną do ramienia. Był zdenerwowany, bo w końcu to była jego pierwsza solowa misja, ale wiedział jak ukryć swoje prawdziwe emocje. Od zawsze miał do tego dar. Dlatego teraz również starał się pokazać profesjonalną, pewną siebie minę.

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » pn, 31 lip 2017, 08:16

4/12

[/quote]

Szybko dotarłeś do domu kobiety, która otworzyła Ci drzwi. Ukłoniłeś się i przywitałeś. Odpowiedziałeś również na jej pytanie dotyczące tego, co tutaj robisz. Właścicielka domu zrobiła duże oczy, którymi kilka razy zamrugała, słysząc co do niej mówisz. Zmierzyła Cię od stóp, aż po głowę.
- Mizukage przysłał mi kogoś tak młodego? No cóż, mam nadzieję, że masz doświadczenie ze zwierzakami - stwierdziłam po czym odsunęła się do tyłu. Otworzyła szerzej drzwi, byś mógł wejść do środka.
- Proszę, wejdź. Napijesz się czegoś? - zapytała się z uśmiechem po czym zamknęła za Tobą drzwi. Nim się obróciliście, byliście już w salonie. Lis, którego miałeś szkolić, spał wygodnie na kanapie. Ona zaś podeszła i zaczęła go głaskać.
- To Ikarius, nie chce mnie w ogóle słuchać. próbowałam z nim rozmawiać, ale jest zbyt uparty, mam nadzieję, że Ty do niego dotrzesz - wyjaśniła i obudziła delikatnie swojego zwierzaka. Potem zostawiła was samych. Ruszyła do kuchni, by przynieść coś do picia i jakieś ciasteczka. Zwierze popatrzyło na Ciebie pytającym wzrokiem.
- Co jest do cholery...? - zapytał wyraźnie zły.
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Kaairo Hozuki

Post autor: Kaairo Hozuki » pn, 31 lip 2017, 18:01

Wszedł za Panią do domu. W środku było ładnie i czysto. Widać, że dbała o swój dom. Na kanapie leżał lisi summon. Chłopak w sumie pierwszy raz widział summona, więc nie odpowiedział na nieme pytanie dotyczące jego doświadczenia ze zwierzętami. Na pytanie dotyczące picie odpowiedział.
- Poprosiłbym wodę jeśli można. Jest dość ciepło.
Co prawda nie było zbyt ciepło, ale on jako członek klanu Hozuki musiał dużo pić. Więc woda mu się przyda.
Słowa lisa zaskoczyły go niezmiernie. Zwierzę odpowiedziało mu ludzkim głosem! Ale zaraz sobie uświadomił, że to przecież summon. One są specjalne.
Usiadł ze skrzyżowanymi nogami na podłodze i uśmiechnął się do lisa, niejako odsłaniając swoje zęby.
- Witaj Ikariusie. Nazywam się Kaairo Hozuki, i jestem geninem Kiri gakure. Słyszałem, że sprawiasz problemu Pani tego domu... Dlaczego?
Summony były inteligentnymi zwierzętami jeżeli potrafiły mówić. W takim wypadku być może istniała szansa, by do niego przemówić słownie i dowiedzieć się, co jest nie tak.

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » pn, 31 lip 2017, 18:21

6/12

[/quote]

Zwierzak wyraźnie nie był zadowolony z Twojej obecności w swoim domu. Zmarszczył swoje lisie brwi, spoglądając na Ciebie w pół zaspanym wzrokiem. Widać coś mu nie pasowało. Poniósł się do siadu i obserwował, jak sam siadasz na ziemi. Uśmiechnął się do siebie. On siedział na kanapie, a Ty na ziemi. To świadczyło o tym, że znałeś hierarchię, którą sobie sam ustalił w tym głupim łebku.
- Widzę, że znasz swoje miejsce - zaśmiał się, a potem wskoczył na oparcie od białej kanapy. Zawinął puchaty ogon wokół siebie samego i ziewnął, rozsuwając szeroko pysk.
W tym czasie jego właścicielka wróciła z kuchni, dzierżąc w dłoni dużą butelkę wody oraz szklankę. ustawiła je na stoliku, zaraz obok kanapy.
- Jestem głodny - zawołał do niej lis, a ona zaraz pogoniła, aby nałożyć mu coś do jedzenia. Widać było, że jest na każde zawołanie zwierzaka. W tym czasie zacząłeś coś mówić, ale lis całkowicie to gdzieś poniechał.
- Właściwie powiedz mi, po co chcesz mi zawracać głowę i tyle? - zapytał, patrząc na Ciebie nie miło. Pozostawaliście dalej w pokoju we dwójkę.

Obrazek

Awatar użytkownika
Kaairo Hozuki

Post autor: Kaairo Hozuki » pn, 31 lip 2017, 18:45

Chłopak usiadł na podłodze, bo zwyczajnie lubił na niej siedzieć, ale lis opacznie to zrozumiał. Z drugiej strony, mogło to mieć dobre efekty. Jeżeli uda się mu przypodobać, być może uda się wydobyć z niego informacje. W innym wypadku... Cóż, pewnie pozostanie zastraszenie. O ile to w ogóle zadziała na summona.
Wziął wodę do ręki, nalał do szklanki i wypił odrobinę, wciąż patrząc się w oczy lisiego summona. Instynkt podpowiadał mu, żeby nie wywyższać się, ale i nie dać poniżyć.
- Zawracam ci głowę, bo zamiast traktować swojego właściciela jak należy, zachowujesz się jak rozkapryszone dziecko, a Pani Nakazami sprawiasz problemy.
Chłopczyk wstał, a uśmiech zniknął z jego twarzy.
- Zostałem przysłany z misją by dowiedzieć się, dlaczego tak właśnie jest.

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » pn, 31 lip 2017, 20:04

8/12

[/quote]

Mimo młodego wieku całkiem rozgarnięcie myślałeś i nie umknęło to uwadze lisa. Uśmiechnął się chytrze, jak to miał w zwyczaju i zamachał swoim ogonem w górę, a potem w dół. Czynność tą powtarzał, aż do znudzenia, słuchając tego, co masz mu do powiedzenia. Jego właścicielka weszła na chwilę do pokoju i obserwowała sytuację.
- Ja was może zostawię, pójdę upichcić coś do jedzenia - stwierdziła i odłożyła miskę dla summona niedaleko drzwi wejściowych.
- Tutaj masz jedzenie Ikarius i pamiętaj, bądź grzeczny - powiedziała z troską w głosie, a potem zniknęła za drzwiami. Zwierzak jak gdyby nigdy nic zeskoczył z mebla i ruszył do swojego posiłku. Przeanalizował do masz mu do powiedzenia i roześmiał się, odrywając pysk od koryta.
- Nie rozśmieszaj mnie, bo zaraz się udławię! - zawołał i wrócił do konsumpcji, totalnie ignorując, co do niego powiedziałeś. Rozmowa chyba nie będzie taka prosta, jakby się mogło wydawać.

Obrazek

Awatar użytkownika
Kaairo Hozuki

Post autor: Kaairo Hozuki » wt, 1 sie 2017, 17:06

Przez chwilę lis się uśmiechnął chytrze, i nawet wydawało się, że zwrócił uwagę na Kaairo, ale chwilę później, dalej wrócił do swoich zajęć.
Lis go nie chciał słuchać, i to było problemem. Musiał jakoś zwrócić na siebie jego uwagę. Lis definitywnie cenił sobie to, że rządził tutaj. Był jak Tata od Kaairo, tylko że lisem. Kaairo więc też musiał się zachować jak tato. Być twardy i zły, ale nie bić. Bo bicie rozzłości lisa, a to pogorszy sprawę.
Dlatego, skoro już stał, podszedł do miski, i stanął na drodze do niej lisowi. Jakkolwiek ten by się nie próbował do niej dostać, chłopczyk będzie zawadzał lisowi.
- Nie ma jedzenia, dopóki nie odpowiesz na moje pytanie. Dlaczego się tak zachowujesz?
Powiedział twardym i zdecydowanym głosem. Oczywiście, twardym jak na 10 latka.

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » wt, 1 sie 2017, 21:48

10/12

[/quote]

Kiedy zwierze chciało podejść do miski i spokojnie zjeść, postanowiłeś być nieugiętym i zatarasować mu trochę. Lis spojrzał na Ciebie zdziwionym wzrokiem. Zamrugał kilka razy w zdumieniu, nim wydał z siebie jakikolwiek dźwięk. Twoje zachowanie wyraźnie zrobiło na nim wrażenie i to nie małe.
- Co Ty sobie obrażasz...? - zapytał, marszcząc brwi. Potem próbował iść na lewo, lecz zastawiłeś mu drogę. To samo stało się, kiedy chciał iść w drugim kierunku. Byłeś konsekwentny w swoich działaniach, ale jednocześnie spokojny, co zaimponowało czworonogowi. Westchnął ciężko, widząc, że nie dajesz za wygraną i postanowił w końcu powiedzieć o co chodzi.
- Moja właścicielka chce przygarnąć kota. Zawsze ja byłem jej oczkiem w głowie, a teraz będzie nim jakiś klon, przypominający mnie. To jest głupie i nawet nie umie mówić! Jak można woleć to zwierze, niż mnie! To ja zawsze byłem w centrum uwagi! - powiedział wyraźnie rozzłoszczony po czym usiadł wygodnie. Już chyba odechciało mu się jeść. Przez to wszystko stracił humor na dobre. Jego ogon latał w tą i w tamtą, ukazując nastrój zwierzaka.

Obrazek

Awatar użytkownika
Kaairo Hozuki

Post autor: Kaairo Hozuki » śr, 2 sie 2017, 20:30

Działało! Zwierz zaczął zwracać na niego większą uwagę. Jego upór zaczął się opłacać. Choć chłopczyk obawiał się, żeby nie zrazić za bardzo do siebie summona. Musiał do tego podejść jak najlepiej umiał.
Lis się obawiał utraty swoich wpływów tutaj... Właścicielka chce przygarnąć kota do domu, co bardzo się nie podoba dotychczasowemu władcy tych ziem. Jak można by rozwiązać tą sytuację? Chłopczyk zapatrzył się w dal, myśląc nad rozwiązaniem. W głowie pojawiły mu się właściwie tylko dwie opcje.
- Cóż... Jak dla mnie są tylko dwie opcje. Albo zniechęcić właścicielkę do kolejnego zwierza... Albo zgodzić się na przyjęcie kota.
Zanim lis miał okazję zareagować, Kaairo podniósł palec, żeby go wstrzymać z wybuchem.
- Posłuchaj. Zniechęcenie właścicielki do kotów byłoby ciężkie, ale nie niemożliwe. Można by ją przekonać, ale trzeba by użyć do tego albo podstępu który uderzyłby w koty, albo porozmawiać z nią szczerze, co nie jestem pewien na ile ci się podoba. Druga opcja może wydawać ci się absurdalna, ale zobacz...
Żeby przekonać go do swojego pomysłu, musiał go obłaskawić troszkę...
- Jesteś lisim summonem. Jesteś inteligentny i bardzo silny. Potrafisz mówić, potrafisz manipulować i właściwie, to ty jesteś władcą w tym domu prawda? A więc dlaczego by się nie zgodzić na przyjęcie kota... Jako twojego nowego służącego? Mógłbyś przecież z łatwością przekonać kota, kto tu rządzi i żeby ci służył. Przykładowo, mógłby ci oddawać część jedzenia które by dostawał od Pani Nakazami. A dawałaby więcej, żeby wyżywić dwa zwierzęta. Dodatkowo wszelkie jego zabawki mógłbyś używać ty. Mógłbyś kazać mu robić różne rzeczy i tak dalej. Miałbyś po prostu kolejnego podwładnego.
Ok. Wyłożył swój plan. Przedstawił kilka opcji możliwych rozwiązań. Jeśli szczęście dopisze, któreś z nich spodoba się lisiemu summonowi i powinien się uspokoić. A dzięki temu on zaliczy misję.
- A więc? Co o tym sądzisz?

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » czw, 3 sie 2017, 15:50

12/12

[/quote]

Lis wsłuchiwał się w każde słowo Kaairo. Mimo, iż nie było zadowolony z tego, że musiał się otworzyć, tym razem mu się to opłaciło. Właśnie dlatego westchnął i potem wróciła na kanapę, by ponownie usadowić tam swoje dupsko. ogon chodził mu to w jedną, to w drugą stronę. Złość nie miała końca, ale wydawał się też rozumieć Twój tok rozumowania. Zaproponowane zostały dwie opcje i w sumie każda z nich miała sens. Można wytłumaczyć właścicielce, że posiadanie drugiego zwierzaka w takiej sytuacji nie miałoby zbytniego sensu, lecz z drugiej strony, co jeżeli zareaguje złością? Wystarczyłoby wtedy zaakceptować fakt podziału między kota, a lista i wszystko byloby w normalnie. Całe knowania przerwała wam kobieta, wychodząca z kuchni.
- Oh Ikariusie, wszystko słyszalam! - zawołała smutnym głosem. Potem wzięła go na ręce i zaczęła czule głaskać. Najwyraźniej kobieta stała pod drzwiami i podsłuchiwała o czym rozmawiacie. W końcu jej dom i może robić, co chce.
- Jeżeli to dla Ciebie taki problem, poczekamy jeszcze chwilę z tym kotem... jednak chciałabym go mieć. mogłeś powiedzieć mi wcześniej - zwróciła się do lisa, a potem odłożyła go na miejsce. Uścisnęła Twoją dłoń po czym pożegnała Cię w drzwiach.
- Dziękuję Ci serdecznie za pomoc Kaairo. Jesteś bardzo mądrym chłopcem, bez Ciebie nie dałabym rady - po tym uśmiechnęła się i wręczyła Ci mieszek z pieniędzmi. Dostałeś nową wypłatę!

+16 PR
+5 PR wakacje
+170 Rou
+1D

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ranga D”