[Global Event] Igrzyska Śmierci

Są to koszary, wyglądające na pierwszy rzut oka tak, jak gdyby wyjęte prosto z czasów cesarstwa rzymskiego. Od reszty miasta odgrodzone są mniejszymi, wewnętrznymi murami wykonanymi z mocno ze sobą ściśniętymi prętami stali. Miejsce to przynależy do tak zwanej Smoczej Gwardii – elitarnej jednostki kraju Hane no Kuni. Tutaj, zarówno rekruci, jak i bardziej doświadczeni wojownicy mogą trenować w spokoju dzień i noc, nie przejmując się, że ktokolwiek im przeszkodzi. Koszary są tak silnie strzeżone, iż nikt prócz członków ów oddziałów, bądź władcy, nie ma możliwości wejść na ich teren. Jak dotąd, w całej historii, dostał się tu tylko jeden „intruz”. Mowa tutaj rzecz jasna o Shu, któremu w dowód uznania dla jego siły i umiejętności, pozwolono rozpocząć trening. Aktualnie, jest świeżo mianowanym kapitanem, jednak jak się okazuje, jego ambicje sięgają znacznie dalej…
Awatar użytkownika
Shirai Hanari
Wioska: Brak
Ranga: Genin
Wiek Postaci: 17
Wytrzymałość: Ichi Kaishi
Szybkość: Ichi Kaishi
Zręczność: Ichi Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Zasoby Chakry: Ichi Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi +
KP: viewtopic.php?f=36&p=259770#p259770

Re: [Global Event] Igrzyska Śmierci

Post autor: Shirai Hanari » pn, 13 lis 2017, 00:10

"IGRZYSKA ŚMIERCI"
Global Event
- Post 18 -
Walka rozpoczęła się dość szybko i ostro, a ruchy kuzynów były interesujące. Zacznijmy od tego, że Lil od razu odwróciła się w tył i pobiegła w stronę kamienia, powoli składając jakieś pieczęci. W tym samym momencie Azami rzuciła bombę dymną na środek - bardziej po to, aby sprawdzić prawdziwość słów przeciwniczki odnośnie pochodzenia. Dosłownie chwilę po tym rzuciła jeszcze bombę świetlną. Efekt całej akcji był taki, że Lil została nieco oślepiona bombą w momencie gdy wbiegła za kamień, a Azami ruszyła prosto na nią, planując ofensywę. Użyła więc techniki, która miała unieruchomić rywalkę, lecz ta, dzięki swojemu położeniu spokojnie tego uniknęła i nie musiała się martwić potencjalnym unieruchomieniem. Natomiast napastniczka poczuła nagle niesamowite ciepło na skórze. Zauważyła, że zza pleców zbliża się w jej kierunku ogromna kula ognia, która coraz bardziej zaczyna palić jej skórę. Ból narastał z każdą sekundą.
Aktualnie Lil znajduje się za kamieniem, powoli dochodząc już do siebie, zaś Azami jest jakieś pięć metrów od niej, po użyciu techniki. Jest nieco zdezorientowana kulą ognia, która za kilka sekund ma ją spalić na proch.

Kolejność dowolna.
Myśli || Słowa

● Wytrzymałość psychiczna (poz. 1)
● Kradzieże (poz. 1)
● Tworzenie notek (poz. 1)
● Ukrywanie emocji (poz. 1)
● Sztuka pieczętowania (poz. 1)
Specjalizacja: Kazeshihai

Awatar użytkownika
Michiyuuki
Ranga: Chunin
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi ++
Zasoby Chakry: Ni Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Ni Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=252514#p252514

Post autor: Michiyuuki » pn, 13 lis 2017, 17:25

Poczęłam składać pieczęci i w tym samym czasie biec za kamień. Czułam, że Azami zaskoczy mnie czymś wyjątkowych, dlatego dodatkowa bariera ochronna może mi się przydać. W ostatniej chwili mojego wbiegnięcia za głaz, coś rozświetliło się jasnym blaskiem. Sprawiło to, że przez chwilę nie byłam w stanie nic widzieć, lecz na szczęście byłam w stanie kontynuować pieczęci wyuczone na pamięć. Odetchnęłam w środku siebie z ulgą. Mój plan chociaż po części się powiódł, co oznaczało, iż jego druga część również niekoniecznie musi mnie zawieść. Uśmiechnęłam się sama do siebie pod nosem. Kąciki mimowolnie ruszyły ku górze, wyrażając częściowy triumf.
- Czy uda mi się stąd wyjść w ogóle całej...? - zaczęłam sama siebie pytać. Walka stała się na tyle ekscytująca, że zupełnie zapomniałam co jest w niej nagrodą. Wolność. Czerwony Smok osobie, która przeżyje wszystkie przeciwności losu, jakie jej zgotował, otrzyma przepustkę z powrotem do normalnego świata. Psychol z niego. To zupełnie jak ninja, który zamknie drugiego w genjutsu i będzie trzymał tylko po to, aby pastwić się dla własnej satysfakcji. Wiedziałam co to znaczy, bo kiedyś samej zostałam tak zamkniętą. Na szczęście wyswobodziłam się spod iluzji Nukenin'a, a teraz znowu znajdywałam się w czymś tego rodzaju. Życie płata nam wiele figli, lecz czy będzie wyglądało tak cały czas? Westchnęłam cicho na tę myśl. Miałam szczerą nadzieję, iż nie.
Po kilku sekundach oślepienie ustało, a ja dalej byłam bezpieczna. Od razu poczęłam namierzać Azami i już po chwili, dzięki moim więzom krwi byłam w stanie dostrzec ją nawet za czymś. Dym po bombie dymnej, jak i efekt po bombie błyskowej zostały już zneutralizowane. Musiałam jednak pamiętać, że moja przeciwniczka ciągle będzie chciała działać. No i nie myliłam się, gdyż dziewczyna właśnie biegła przed siebie. Teoretycznie miałam zostać unieruchomiona, lecz dzięki kamieniowi, zaplanowana ofensywa nie powiodła się. To był właśnie mój czas, by działać. Czerwonooka znajdywała się jakieś pięć metrów ode mnie. Musiałam uważać na kolejne ataki, lecz musiała również sprawić, by wysłana na nią technika trafiła.
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Notki poziom 1 ° Tworzenie trucizn poziom 1 ° Czytanie śladów poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Arui
Organizacja: Sekuto Chi
Wioska: Kiri
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 18
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Go Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Kontrola Katon: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=10096

Post autor: Arui » pn, 13 lis 2017, 19:17

*Nie wszystko wyszło dokładnie jak sobie planowałam, ale nie jest, aż tak źle.*- pomyślałam, a później poczułam coś ciepłego za mną i zobaczyłam olbrzymią kulę ognia lecącą w moim kierunku. *Co jest do kurwy!?*- pomyślałam i już obmyśliłam plan ucieczki. Najprostszym wydało mi się zbliżenie do Liliany, wtedy jeśli oberwiemy to obie. Tak więc szybciutko spięłam mięśnie i przesłałam do nich chakrę by za ich pomocą znaleźć się obok mojej przeciwniczki. Jednocześnie moje dłonie zaczęły składać już pieczęci do wykonania kolejnego jutsu.

/shunshina znasz
Obrazek

Awatar użytkownika
Shirai Hanari

Post autor: Shirai Hanari » pn, 13 lis 2017, 19:59

"IGRZYSKA ŚMIERCI"
Global Event
- Post 19 -
W tym momencie nie działo się już za wiele. Nie tyle, co wcześniej. Lil nadal chowała się za kamieniem i czekała na efekty swojej techniki. Po chwili jednak próbowała wspiąć się po nim, aby zaatakować, lecz Azami momentalnie zbliżyła się w jej okolice i zaczęła pluć wodą w jej stronę. Nie udało się to do końca, bowiem Lil wspinała się już po kamieniu i znalazła się w nieco innym miejscu, niż była na początku. Wspinała się ku górze. Podczas wspinaczki zauważyła, że Azami niemalże przeteleportowała się w inne miejsce i już strzelała wodną techniką. Lil ucierpiała. Była już prawie na górze, lecz wodny strumień dosięgnął jej nogę, przez co mocno ją obił. Stopa mocno ucierpiała - prawdopodobnie kostka była skręcona, a sama stopa pęknięta. Poruszanie się nie będzie już takie szybkie.
Co do Azami - dziewczyna zaczęła odczuwać ogromny ból spowodowany poparzeniami, niemalże nie mogła ustać w miejscu, nie próbując tego ugasić. Nie wiele brakowało do takiego stanu, lecz jej wytrzymałość psychiczna ratowała ją przed totalnym załamaniem nerwowym i przerażeniem.
Lil leży na kamieniu jakieś 3m wyżej, Azami znajduje się tuż przy nim i cierpi z powodu techiniki Lil. Jest tylko coraz gorzej. Coraz większy ból i cierpienie.
Myśli || Słowa

● Kradzieże (poz. 1)

Awatar użytkownika
Arui
Organizacja: Sekuto Chi
Wioska: Kiri
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 18
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Go Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Kontrola Katon: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=10096

Post autor: Arui » wt, 14 lis 2017, 23:58

Byłam już prawie przy mojej przeciwniczce i prawie ją dorwałam. Wystarczyło tylko żebym ruszyła się kawałek przed siebie i podniosła głowę lekko do góry. Czemu tego nie zrobiłam? Tego nie wiedziałam i raczej już się nie dowiem bo muszę przeć dalej. Najpierw jednak przydało by się pozbyć tego wielkiego ognistego czegoś co mnie goni. Nie wiedziałam jakim hujem to się dzieje, ale się działo. Na szczęście zauważyłam, że moja przeciwniczka w ogóle nie odczuwa tego efektów kiedy ja czuję jak by na moich plecach ktoś rozpalał ognisko. Wpadłam więc na pomysł który albo moje dupsko uratuje, albo jestem w dupie. Złożyłam więc pieczęci do Kai licząc, że to wszystko się skończy. Jednocześnie obiegałam kamień w ten sposób by Lil znajdowała się w pełni odkryta przede mną.
Obrazek

Awatar użytkownika
Michiyuuki
Ranga: Chunin
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi ++
Zasoby Chakry: Ni Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Ni Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=252514#p252514

Post autor: Michiyuuki » śr, 15 lis 2017, 18:41

Mój plan powoli się powodzić, przeciwniczka wręcz powoli staczała się na przegraną pozycję. W mojej głowie zapaliła się lampka, odpowiedzialna za szczęście. Być może zbyt szybko cieszyłam się swoim triumfem, bo już po chwili wszystko miało się zmienić.
Azami pojawiła się niespodziewanie zaledwie kilka metrów ode mnie. Mój wzrok ukazał wielkie zdziwienie, wodząc za szybkim ruchem dziewczyny. Mimo to starałam zachować się zimną krew oraz trzymać kontrolę nad sytuacją. Władzy w stu procentach nigdy nie będę mogła mieć, lecz póki cokolwiek nie przeważy szali na stronę dziewczyny, mogę działać z całych sił. Jako, iż wcześniej miałam przygotowaną technikę, która miała wypluć kolce w moją przeciwniczkę, postanowiłam skorzystać z niej właśnie teraz. Bez większych namyśleń rozpoczęłam atak.
- Lilaine... Lilaine... - rozbrzmiało się w mojej głowie podczas lotu na przeciwniczkę. Niemalże byłam pewna, że skądś znam ten głos. Należał do mojego ojca, który zawsze pobudzał mnie do działania. Jako mała dziewczynka mogłam doświadczyć opowiadanych przez niego opowieści. Prawie czułam, jakbym była ich główną bohaterką. Starałam się wcielić w rolę jak najbardziej, by wyobraźnia mogła pokazać mi wszystko z najprawdziwszej perspektywy.
- Pamiętasz opowieść o odważnym samuraju? - dodał po chwili. Mimo, iż go nie słyszałam, ani nie widziałam, byłam pewna, że to głos należący do mojego ojca. Czy to ta dziewucha miesza w moich myślach? Od dobrych kilkunastu lat mój ojciec leży głęboko pod ziemią pochowany, niczym bohater wioski. Jego szlachetność oraz oddanie dla kraju było tak wielkie, jak u mało kogo.
W mojej głowie rozpoczęła się opowieść. Samuraj kroczył swoją ścieżką. Opuszczony przez bliskich, całkowicie skazany na siebie. Piętno, jakie odcisnęło na nim życie, powinno zrobić z niego chodzącą maszynę do zabijania. Przeciwności losu jednak zostały pokonane, a bohater służył pomocą wszystkim, których spotkał na swojej drodze. W zamian ludzie płacili mu jedzeniem lub po prostu towarzystwem przy ognisku. Lata mijały, a ciemnowłosy samuraj był nieugięty. Wielu próbowało zawrócić go ze ścieżki dobra, a nawet zabić. Nikt jednak nie dał rady...
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Notki poziom 1 ° Tworzenie trucizn poziom 1 ° Czytanie śladów poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Shirai Hanari

Post autor: Shirai Hanari » czw, 16 lis 2017, 09:08

"IGRZYSKA ŚMIERCI"
Global Event
- FINAL POST -
Przed treścią posta powiem wam coś, moje naleśniczki - nie dawajcie wszystkiego w UR, bo oboje jesteście Sabataya i oboje widzicie WSZYSTKIE swoje akcje. Szczerze mówiąc, tu praktycznie nie powinno być UR, w tej walce. Może jeden ze strony Lil i jeden albo i wcale ze strony Ssjaki. Pamiętajcie następnym razem. Buźki.

Oboje postawiliście wszystko na jedną kartę. Azami słusznie spostrzegła, że jest w genjutsu, które sprawiło jej nie lada kłopot. Gdyby nie rozwiała go w tym momencie, byłoby po ptokach. Jednakże udało się i już szykowała kolejne techniki. Lil natomiast niezgrabnie podniosła się z ziemi i stała na wielkim, trzymetrowym kamieniu. Obie laseczki były gotowe, aby iść na całość (love). Lil zeskoczyła z ogromną prędkością na Azami, plując igłami z chakry, oraz igłami z włosów. Druga dziewczyna użyła wodnych shurikenów i również igieł z włosów.
Walka dobiegła końca. Prawie. Obie dziewczyny oberwały swoimi atakami, lecz Azami tego nie odczuła. Miała na sobie interesujący artefakt, który tworzył na jej ciele zbroję. Nie odniosła więc żadnych obrażeń. Lil natomiast została całkiem nieźle poturbowana i leżała jak jeż na trawie plując krwią i ciężko oddychając. Rany były na tyle poważne i w takich miejscach, że ciężko było jej się ruszać.
Wtem pojawił się czerwony smok. Stał na środku, pomiędzy wami, spoglądając na Azami.
-To mi się nie podobało, to było jak oszustwo trochę. Miało być widowisko, dwie ranne walczące o życie, a ciebie nawet nie drasnęło. Żałosne. Wkurwiasz mnie. - Po tych słowach momentalnie pojawił się tuż koło ciebie i przebił twój brzuch na wylot dłonią, która była otoczona jakby warstwą piorunów. Ciało rzucił na ziemię i skierował się w stronę Lil.
-W sumie przegrałaś, ale wygrałaś. Dałaś niezłe walki jak na ten poziom, nawet mi się podobało. Zaczyna mnie to już nudzić... - Machnął ręką. Po chwili, na skinienie smoka, pojawiło się trzech mężczyzn i zabrali dziewczynę do szpitala. Kolejna dwójka zabrała ciało Azami. Walka dobiegła końca.

ZWYCIĘZCA: AZAMI!

Nagrody:
Lil:
+35 PR
+15 PS
+ czekam na post w szpitalu, 5h regeneracji i jakiś ładny post jak po angielsku opuszczasz to miejsce.

Azami:
+30 PR
+12 PS

Inabi:
+25 PR
+10 PS

Goro:
+15 PR
+5 PS

Dla każdego to oraz wszystko z części Kenjiego.

PRAWDOPODOBNIE POJAWI SIĘ TU JESZCZE JEDEN POST CO DO NAGRÓD. DAM ZNAĆ.
Ostatnio zmieniony pt, 17 lis 2017, 12:00 przez Shirai Hanari, łącznie zmieniany 1 raz.
Myśli || Słowa

● Kradzieże (poz. 1)

Awatar użytkownika
Shirai Hanari

Post autor: Shirai Hanari » pt, 17 lis 2017, 11:35

Dodatkowo po rozmowach z administracją:

Lila: podczas przyszłego egzaminu na chuunina masz już zaliczony drugi etap.
Myśli || Słowa

● Kradzieże (poz. 1)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dystrykt Smoka”