[D] Zaginiona dokumentacja

Od Genina
Awatar użytkownika
Vaynard
Organizacja: ANBU
Wioska: Kumo
Ranga: Tokubetsu Chuunin
Wiek Postaci: 17
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi ++
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=262597#p262597

[D] Zaginiona dokumentacja

Post autor: Vaynard » śr, 15 lis 2017, 20:03

Opuściwszy biuro skierowałem swoje kroki na zewnątrz budynku po drodze zaglądając do zwoju. Drzwi jak to miałem w zwyczaju zamknąłem za sobą trzaskając. Ech... ciekawe co ten starzec wymyślił - pomyślałem. Uważnie prześledziłem treść, która była zapisana na papierze. Zwinąłem zwój i wcisnąłem do kieszeni wzruszając ramionami. Po co się przejmuję na zapas, wszystko okaże się na miejscu. Udałem się do głównej bramy. Najważniejsze w tym wszystkim jest to, że nie będę musiał zajmować się żadnymi dzieciakami ani robić zakupów... chyba. Gdy znalazłem się na miejscu szukałem wzrokiem strażnika i podszedłem do niego.
-Dzień dobry. Ja w sprawie zleconej misji. Zdaje się, że potrzebna jest pomoc? - na potwierdzenie słów pokazałem zwój schowany wcześniej do kieszeni.
"Stand and fight live by your heart
Always one more try I'm not afraid to die
Stand and fight say what you feel
Born with a heart of steel"

Umiejętności:

Perswazja lv 2, Czytanie śladów lv 1, Wytrzymałość psychiczna lv 2, Odbijanie pocisków lv 1,
Szybkie wiązanie pieczęci lv 1

Chcesz misję/wyprawę? Ocenić trening? Pisz na GG.

Awatar użytkownika
Michiyuuki
Ranga: Chunin
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi ++
Zasoby Chakry: Ni Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Ni Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=252514#p252514

Re: [D] Zaginiona dokumentacja

Post autor: Michiyuuki » czw, 16 lis 2017, 16:39

dla Vaynard
- post 1 -
Chłopak otrzymał swój zwój z misją, a następnie opuścił gabinet Mizukage. Mógł teraz zapoznać się z jego treścią i ruszyć od razu do działania. Jeszcze przed wyjściem, zastępca Cienia Wioski zdradził mu, iż będzie to pomoc w odnalezieniu zaginionych dokumentów. Więcej informacji może jednak uzyskać przy bramie wioski, właśnie dlatego postanowił się tam udać.
Podróż do celu nie trwała jakoś specjalnie długo. Od gabinetu w to miejsce prowadziła prosta droga przez środek wioski. Właściwie była to jedna głównych i największych ulic Kirigakure no Sato.
Zaraz po dotarciu, chłopak postanowił zagadać do strażnika. Ten spoczywał właśnie w małej budce, usytuowanej zaraz obok bramy. Obrócił się w stronę źródła dźwięku z delikatnym uśmiechem.
- Ah witaj, więc przysyła Cię Mizukage. W samą porę, mamy tu mnóstwo roboty - stwierdził, a ręką zaprosił Cię do środka. Kiedy już wszedłeś do strażnicy, dostrzec mogłeś stertę różnych papierów.
- Oto dokumenty wejściowe wioski. Dzielą się na jej mieszkańców, ludzi z naszego kraju oraz spoza jego terenów. W pierwszej kolejności musisz je posortować, zwracając uwagę na kolor dokumentu. Niebieskie są dla wioskowych, fioletowe dla krajowych, zaś zielone dla ludzi spoza naszego kraju. Powodzenia! - wyjaśnił, przechodząc od razu do konkretów. Potem sam zająć się tym, co mu przerwałeś.
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Notki poziom 1 ° Tworzenie trucizn poziom 1 ° Czytanie śladów poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Vaynard

Post autor: Vaynard » pt, 17 lis 2017, 14:40

Po przywitaniu się ze strażnikiem uważnie słuchałem co ma mi do powiedzenia. Zaproszony do środka strażnicy wszedłem tuż za nim od razu rozglądając się po pomieszczeniu. Sam nie wiem czego do końca się spodziewałem, ale wyobrażałem sobie to miejsce odrobinę inaczej. Od razu przechodzimy do konkretów, to lubię. Zatarłem ręce i zasiadłem przed dokumentami. Więc tak, niebieskie dla tutejszych, fioletowe dla krajowych, a zielone dla obcych, nic prostszego! - pomyślałem
Zrobiłem sobie miejsce na stole zaś jak największą liczbę nie podzielonych dokumentów zabrałem na kolana i przystąpiłem do segregacji, niebieskie po lewej, fioletowe po środku, a zielone po prawej stronie. Byłem w pełni skoncentrowany na moim zadaniu. Może nie było ono nad wyraz ciekawe, ale z drugiej strony to też jest jakieś nowe doświadczenie no i zawsze mogłem trafić gorzej, więc nie narzekałem.
Jeśli udało mi się ukończyć zadanie sprawdzam raz jeszcze każdą stertę dokumentów czy nie popełniłem nigdzie błędu i zwracam się do strażnika.
-Tu skończone, co dalej?

Umiejętności:

Perswazja lv 2, Czytanie śladów lv 1, Wytrzymałość psychiczna lv 2, Odbijanie pocisków lv 1,

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » pt, 17 lis 2017, 20:27

dla Vaynard
- post 2 -
Strażnik, choć tego nie pokazywał, kątem oka obserwował Twoje poczynania od początku. Patrzył, jak najpierw rozkładasz papiery na kolanach, zaś potem każde z nich segregujesz z dużą dokładnością. W między czasie on robił coś podobnego, ale o wiele bardziej skomplikowanego. Jego zadaniem było rozdzielić innego rodzaju dokumenty na pięć stosików. Miał ich oczywiście znacznie więcej, ale i robił to wszystko zwinniej, niż Ty sam.
- Już? - zapytał zaskoczony. Wyglądało na to, że z wymierzonym Ci obowiązkiem poradziłeś sobie szybciej, niż ten myślał. Nastąpiła chwila ciszy, lecz zaraz po niej strażnik uśmiechnął się do Ciebie, wstał, a na koniec podszedł.
- Bardzo dobrze, teraz jednak prosiłbym Cię, abyś każdy z tych stosów ułożył alfabetycznie, ale to nie wszystko. Każda z tych osób musi trafić do swojej kartoteki. Tam... - wskazał palcem na kąt, w którym leżało mnóstwo białych, zawiązywanych teczek, jedna na drugiej. - ... znajdziesz teczki, do której musisz włożyć to, co segregowałeś, czyli kartę główną, zaś zaraz za nią kartę odwiedzin. One leżą na prawej stronie mojego biurka. - wytłumaczył i na koniec, jeżeli nie było żadnych pytań, wrócił do swojej pracy.
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Vaynard

Post autor: Vaynard » ndz, 19 lis 2017, 23:53

Wysłuchałem uważnie wszystkich kolejnych instrukcji powtarzając sobie wszystko w głowie by o niczym nie zapomnieć. Stosy alfabetycznie, karta główna i karta odwiedzin do każdej teczki. Prościzna. Zacząłem segregować bardzo uważnie każdy ze stosów by niczego nie poplątać, następnie zanim zacząłem myśleć o przekładaniu papierów podszedłem do owych teczek sprawdzając czy również są alfabetycznie, co wydawało mi się oczywistym, ale wolałem się upewnić. Jeśli tak będzie to krótka i prosta robota, na koniec pozostało sprawdzić pod tym samym kątem karty odwiedzin leżące obok strażnika. Gdy się upewniłem co i jak zabrałem owe trzy stosy układane przeze mnie wcześniej i przeniosłem je bliżej teczek. Następnie zabrałem się do segregacji biorąc najpierw teczkę, następnie to co segregowałem a następnie odpowiadającą temu kartę odwiedzin. Gdy skończę sygnalizuję to mężczyźnie.
-To też by było.

Umiejętności:

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » pn, 20 lis 2017, 15:39

dla Vaynard
- post 3 -
Żmudna i nudna praca, przynajmniej dla większości, ale nasz dzielny genin nie narzekał. Wykonywał wszystkie rozkazy strażnika z należytą precyzją, upewniając się o swoim powodzeniu w każdym kroku. Teczki, do których chował dokumenty zaś, okazały się zwykłym, tekturowym materiałem, do którego miał włożyć dwie kartki. Rachu ciachu i było już po robocie. Zleceniodawca spojrzał na Vaynarda z lekkich uśmiechem, kiedy ten stwierdził, iż to koniec jego pracy w tym rewirze.
- Świetnie, szybko Ci idzie! - pochwalił go, a następnie rozejrzał się po całym pomieszczeniu. Teczki były poukładane alfabetycznie, ale... coś sprawiło, iż strażnik ugodził się w czoło otwartą ręką.
- Jej, przepraszam. Zapomniałem Ci powiedzieć! Do każdej z teczki musisz również doszyć do kartki głównej zdjęcie... nie każdej osoby fotografie otrzymujemy, mimo wszystko byłbym wdzięczny o to, byś najpierw je w ogóle posegregował. Znajdziesz je w szafce po prawej stronie biurka, w którym siedzisz - poinstruował, a potem uśmiechnął się głupio i wzruszył ramionami. To chyba było swojego rodzaju przepraszam czy coś.

Obrazek

Awatar użytkownika
Vaynard

Post autor: Vaynard » pn, 20 lis 2017, 17:16

Byłem zadowolony z tempa i postępu prac mając nadzieję, że to będzie koniec tej dość upierdliwej roboty. Zbyt długie siedzenie w miejscu mi nie służy. Jednak sprawy przybrały zupełnie inny obrót niż bym tego chciał. Raaaany, czy na prawdę tak ciężko przekazać komuś solidne i rzetelne instrukcje na temat tego co ma zrobić? Przez niego tracę tylko cenny czas. No ale narzekaniem nic nie zdziałam. Nie dając po sobie poznać niezadowolenia. Sięgnąłem do wskazanej szafki w poszukiwaniu zdjęć. Spodziewałem się, że te będą jakoś opisane czy to z tyłu czy w inny sposób, który faktycznie umożliwi mi ich segregację a następnie dołączenie do konkretnych teczek. Jeśli wszystko pójdzie jak zakładam to zaczynam od segregacji zdjęć alfabetycznie, a dopiero po tym rozglądam się za jakimś zszywaczem bądź czymś podobnym co umożliwi mi dodanie zdjęcia do odpowiadającej jej katcie głównej. Taaak... zdecydowanie papierkowa robota nie znajdzie się w gronie tych, którymi będę chciał się zajmować jak podrosnę.
-Chyba skończone. Czy to wszystko czy zająć się czymś jeszcze?

Umiejętności:

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » pn, 20 lis 2017, 18:13

dla Vaynard
- post 4 -
No i prawie skończone! Albo i nie... okazało się, iż nasz bohater musi od nowa zabrać się za kartotekę, bowiem strażnik zapomniał wspomnieć mu o zdjęciu. Westchnął tylko na koniec, po wytłumaczeniu wszystkiego i podrapał się z głupim uśmiechem w tył głowy.
Tak oto przystąpiłeś do ponownego rozdzielenia teczek. następnie pochwyciłeś wszystkie potrzebne Ci zdjęcia. Tak jak się spodziewałeś, imię i nazwisko danej osoby było zaznaczone z tyłu fotografii.
- Właściwie tylko osoby z naszego kraju mają zdjęcia, Ci zagraniczni niestety nie, a szkoda, bo by się czasem przydały... - stwierdził do Ciebie strażnik, a następnie mruczał coś tam do siebie pod nosem. Po niedługiej chwili wszystko już było gotowe.
- Myślę, że jeżeli poukładasz to wszystko na półkach, będę mógł znaleźć Ci jeszcze jedno zajęcie poza tą małą klatką do zrobienia. Co Ty na to? - zapytał strażnik, a potem wskazał półkę, która przymocowana była do ściany tuż za plecami naszego znudzonego bohatera.

Obrazek

Awatar użytkownika
Vaynard

Post autor: Vaynard » śr, 22 lis 2017, 22:56

No to już niemal ostatnia prosta gnicia w tej budzie...
Wysłuchałem co ma do powiedzenia strażnik i obejrzałem się za siebie. Alfabetycznie, taa? Przejrzałem wszystkie teczki upewniając się, że wszystkie są poukładane jak należy a następnie bardzo starannie i dokładnie przekładałem teczki na półkę uważając by niczego nie zamienić. Nie spieszyłem się, pośpiech to zły doradca. Jednak gdzieś z tylu głowy kołatała się ta myśl, że zaraz się stąd wyrwę.
-Tu też skończone! - krzyknąłem gdy tylko skończyłem podekscytowany z niecierpliwością czekając co będzie dalej.

Umiejętności:

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » czw, 23 lis 2017, 20:44

dla Vaynard
- post 5 -
Dosyć sporo zadań jak na jedną misję. Do tego bardzo czasochłonnych. Genin wyraźnie się już nudził papierkową robotą i samemu polatałby gdzieś po mieście. Nie trzeba było posiadać żadnego doujutsu, aby dojść do takiego wniosku. Młodzi ninja często bardzo często nie doceniają spokoju, jaki towarzyszy im przy najprostszych misjach. Potem, kiedy są starsi, czekają ich znacznie trudniejsze wyzwania, których odrzucić najczęściej nie mogą.
- Już? To świetnie - stwierdził strażnik i obrócił się do Ciebie. Wręczył do ręki 15 rou i zastanowił się chwilę, nim coś z siebie wykrztusił.
- Kup mi proszę w sklepie sok pomarańczowy, to Twoje ostatnie zadanie - odrzekł z szerokim uśmiechem, a potem wrócił do swoich obowiązków. Miał coś znacznie bardziej skomplikowanego oraz dłuższego, jednak było widać, iż też powoli kończy swoje zadanie.

Obrazek

Awatar użytkownika
Vaynard

Post autor: Vaynard » czw, 23 lis 2017, 20:57

Popatrzyłem lekko zdziwiony na strażnika odbierając pieniądze po czym wyszedłem bez słowa ze strażnicy z charakterystycznym dla mnie trzaśnięciem drzwiami. Co ja chłopiec na posyłki czy o co tu chodzi? - dopiero po wyjściu na mojej twarzy malował się obraz irytacji. Nie dość, że prawie mnie zanudził i padłbym tam trupem niczym ryba bez wody to teraz robi ze mnie chłopca na posyłki. Szczyt chamstwa. Udałem się w stronę wioski do najbliższego w okolicy sklepu w którym takowy sok bym zakupił.
-Dzień dobry sok pomidorowy proszę. Znaczy pomarańczowy - powiedziałem z wyraźnym nie zadowoleniem w głosie. Kładąc na ladzie pieniądze od strażnika. W sumie to mogłem mu kupić pomidorowy, może ma alergię i schnął by z pragnienia. Gdy towar został podany wyszedłem nie myśląc nawet czy należna jest jakakolwiek reszta. Jego strata jak dał za dużo. Udałem się w drogę powrotną i wszedłem do strażnicy wręczając napój.
-Jak rozumiem to tyle z moich obowiązków? - starałem się nie dawać po sobie poznać, że byłem zirytowany faktem tych zakupów. Jeśli skwitował, że to wszystko odchodzę bez słowa machając ręką na pożegnanie. Tym razem nieco mocniej trzaskając drzwiami. Ot, by się rozładować.

Umiejętności:

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » sob, 25 lis 2017, 20:45

dla Vaynard
- post 6 -
Nasz młody genin nie był zadowolony z faktu zakupów. Prośba strażnika może nie była na miejscu, lecz on wyraźnie nie miał nawet czasu, aby skoczyć sobie po ten sok. Mogłeś oddać mu całkiem miłą przysługę i to bezinteresownie... przynajmniej tak się zapowiadało. Z impetem trzasnąłeś drzwiami, by zaraz potem ruszyć do sklepu. Nie trwało to zbytnio długo, gdyż w wiosce sklep ogólny znajduje się na niemalże każdym rogu. Dobyłeś sok, zostawiłeś pieniądze i wyszedłeś. Wróciłeś bez większej radości do strażnicy po czym napój wręczyłeś jego właścicielowi.
- Dzięki Ci młody, jesteś ekstra, resztę zachowaj dla siebie - stwierdził strażnik i uśmiechnął się. Do tego pomachał ręką na do widzenia, zaś kiryjczyk nauczył się, że cierpliwość jest czasem bardzo pomocnym sojusznikiem. W końcu stracił sprzed nosa parę rou, które mogły znaleźć się w jego kieszeni. Po zakończeniu misji zdecydował się opuścić strażnicę, by raz na zawsze już nigdy do niej nie wracać.

Koniec misji rangi D
+180rou
+14PR
+misja D

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Ranga D”