Siedziba Mizukage

Moderator: Kenjimon

Awatar użytkownika
Arui
Organizacja: Sekuto Chi
Wioska: Kiri
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 18
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Go Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Kontrola Katon: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=10096

Re: Siedziba Mizukage

Post autor: Arui » śr, 4 lip 2018, 21:39

-Lepiej zna się na pieczęciach? Czyli nadal jest szansa, że jednak moja dłoń nie zostanie odcięta?- zażartowałem odczuwając lekką nadzieję. Kto by w końcu chciał z powodu jakiś głupich pieczęci jakiegoś typka mieć odcinaną dłoń? No chyba nikt, a na pewno nie ja.
-Może kiedyś i mi uda się skrócić o głowę jakiegoś kazekage, ale to jeszcze długa droga przede mną jeśli reprezentują poziom chociaż podobny do twojego.- pociągnąłem chwilkę rozmowę o psach z piasku by zaraz sprawnie przejść do limitu krwi Mizukage.
-Mógłbym wiedzieć co to za kakkei genkai? Znam po łebkach wszystkie popularne w kiri, ale o tym czymś nawet nie słyszałem, a warto być przygotowanym na potencjalnego wroga i co znaczy, że go nienawidzisz? Czym zawiniła ci spuścizna twojego rodu?- zapytałem będąc naprawdę ciekawy zdolności mojego kage. Chciałem też uzupełnić informację o tym dziwnym znaku jak bym kiedyś przez przypadek spotkał się z takim w czasie walki.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kenjimon
Organizacja: 7MM, Sekuto Chi
Wioska: Kirigakure no Sato
Ranga: Mizukage
Wiek Postaci: 25
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Roku Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi ++
Kontrola Chakry: San Kaishi ++
Zasoby Chakry: Go Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: Go Kaishi
Kontrola Fūton: Roku Kaishi
Kontrola Raiton: Yon Kaishi
Kontrola Doton: Yon Kaishi
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?p=206069#p206069

Post autor: Kenjimon » czw, 5 lip 2018, 06:29

Białowłosy znów się uśmiechnął, delikatnie poprawiając swój czarny mundur, który cały czas miał na sobie.
- Nie gwarantuje tego, jednak szansa zawsze jest. Uważam, że amputacja to ostateczność, na którą nie chcę Cię narażać. – powiedział, spokojnie opierając dłonie o stolik i kontynuując konwersację. Po chwili nawet zaśmiał się, słysząc o chęci ścinania Kazekage, jednak ograniczała go siła. Widać, że chłopak nie spadł z choinki i nie rwał się z motyką na słońce. Ta zachowawczość była oznaką dojrzałości, której Kenji na tej randze nie posiadał – Może nie będzie trzeba ścinać aktualnego Kazekage? A czy ich poziom jest podobny do mojego… Powiedziałbym, że każdy Kage musi być w jakiś sposób silny – zakończył temat, wracając do przeszczepów.
- Jest to Kekkei Genkai nazywane Meiton, należące do klanu Yami. Mroczna siła, zmuszająca do złego, spychająca w ciemność, przesycająca nienawiścią użytkownika. Dopiero teraz potrafię odmówić samemu sobie czynów, które przez nią popełniałem. Nie należy ona do rodzin Kirigakure i nie powinna istnieć. Może ona pochłaniać obcą chakrę i pozwala na kontratakowanie z podwójną mocą. Jest potężna, jednak zatruwa umysł… Stąd moja nienawiść do niej. Staram się z niej nie korzystać, a najchętniej to bym się jej pozbył. Mój ród nie istnieje. Nawet nie wiem czy ktokolwiek oprócz mnie jeszcze posiada tę siłę. – dodał na koniec. Chyba wystarczająco dużo potrafił powiedzieć na temat swojego limitu krwii.
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:
Mistrzostwo technik klonowania [1 lvl], Szybkie Wiązanie Pieczęci [2 lvl], Wytrzymałość Psychiczna [2 lvl], Fūinjutsu [2 lvl], Aktorstwo[1 lvl], Tropienie [1 lvl]

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » czw, 5 lip 2018, 06:45

-No skoro jest taka szansa to chętnie ja wezmę, to chyba dosyć normalne prawda?- powiedziałem to na temat ucinanej ręki i wycieczki do sannina która chętnie bym odbył gdyby nawet nie posiadał zdolności pieczętujących.
- Może nie, ale rzeczy jak nowy ład zazwyczaj dobiegają końca, a wtedy wioski znowu zaczną się ze sobą spinać i kto wie czy to właśnie suna nie będzie naszym wrogiem.- mój głos brzmiał lekką melancholią, chyba brakowało mi tego, że każdy shinobi którego spotkasz może być twoim wrogiem i nigdy nie wiedziałeś co może się wydarzyć. Następnie wysłuchałem o meitonie. Wydawał się w chuj ciekawy i nie rozumiałem czemu kage chciał się go pozbyć, ale widziałem w tym lekka nadzieję.
A może chciałbyś coś wiedzieć o sharingan? Chociaż przypuszczam, że mój kuzyn powiedział Ci o nim więcej niż ja sam wiem- po ty słowach lekko parsknalem śmiechem uświadamiając sobie jak mało wiem o moich oczach
Obrazek

Awatar użytkownika
Kenjimon

Post autor: Kenjimon » czw, 5 lip 2018, 07:02

Chłopak nie zastanawiał się długo, a odpowiadał od razu i rzeczowo. Był konkretny, a nie jakaś mamałyga. Rósł w oczach młodego Mizukage z minuty na minutę. Już teraz nie miałby zamiaru traktować go jak ucznia, lecz jak partnera z pola bitwy. Wiedział, że mógł mu zaufać.
- Prawda, więc niedługo się przygotujemy do wyprawy. Kraj Demona będzie celem naszej podróży. – potwierdził swoje słowa, mówiąc młodzieńcowi o miejscu, do którego będą podróżować.
- Tutaj możesz mieć rację. Dlatego buduję nie tylko armię, ale i gospodarkę naszej wioski. Musimy być gotowi na przejście z zawieszenia broni do wojny. Sunijczycy boją się nas jak ognia po ostatnim ataku Kirigakure prowadzonej przez Ósmego. Prędzej spodziewałbym się agresji ze strony Kumogakure. – zakończył temat, przechodząc płynnie do kolejnego, o którym rozmawiali.
- Sharingan? Nie wiem o nim wszystkiego. Jedynie tyle, że potrafi wprowadzać w Genjutsu bez pieczęci, a to już jest niebywale imponujące. W zasadzie to cała moja wiedza na temat Sharingana, jednak sama kwestia Genjutsu jest na tyle niebezpieczna, że lepiej trzymać się od niego z daleka. No i to w końcu duma Konohagakure, więc musi coś znaczyć. – powiedziawszy oparł się spokojnie. Tylko dlaczego Arui nawiązał do tego tematu? To głęboko zastanawiało Shiroyasha.
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:
Mistrzostwo technik klonowania [1 lvl], Szybkie Wiązanie Pieczęci [2 lvl], Wytrzymałość Psychiczna [2 lvl], Fūinjutsu [2 lvl], Aktorstwo[1 lvl], Tropienie [1 lvl]

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » czw, 5 lip 2018, 07:37

-Kraj demona? Tam jeszcze nigdy nie byłem, więc może być dosyć ciekawie.- skomentowałem krótko miejsce pobytu Mizuno po czym przeszedłem do dalszej części rozmowy.
-Jesli mam być szczery nie przepadam ani za jednymi, ani za drugimi chociaż to jeden z sunijczykow podpadł mi i tylko dzięki tej teleportacji dał radę mi uciec.- powiedziałem wspominając twarz Jouteia którego wiedziałem, że prędzej czy później dopadnę.
-No to w takim razie nie wspomniał Ci o kilku aspektach takich jak możliwość kopiowania technik czy też przewidywania ruchów przeciwnika czy też widzenia chakry. Wiesz, przezorny zawsze ubezpieczony hehe- chciałem by Mizukage to wiedział, dzięki temu nie dosyć, że doceni moja siłę to w razie czego klan konohy nie będzie dla niego żadnym zaskoczeniem.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kenjimon

Post autor: Kenjimon » czw, 5 lip 2018, 07:54

Tym razem białowłosy oprócz uśmiechu i zmrużenia oczu, niczego nie powiedział. Kraj Demona i odwiedzenie wioski Chigakure było kolejnym celem młodego Mizukage, który zbierał swoich ludzi i szukał potężnych sprzymierzeńców – jednym z nich miał być jego towarzysz, Mizuno Uchiha. Jego kuzyn mógł dać kartę przetargową, ale jest jeszcze jednak sprawa, o której nie rozmawiali do tej pory.
- Jest jeszcze jednak sprawa związana z Mizuno Uchiha. Jednak to wymaga jego zgody. Stąd też pomysł bym Cię zabrał ze sobą, ale o wszystkim dowiesz się na miejscu. – powiedziawszy, miał na myśli oczywiście Sekuto Chi, o którym sam niewiele wiedział, ale obiecał dołączyć, ale ma też ciekawą personę do przedstawienia Mizuno. Sannin na pewno nie będzie miał nic przeciwko nowemu Uchiha.
- Prawidłowo. Jeśli oni nie zmienią do nas nastawienia to my nie będziemy szanować ani jednych, ani drugich. Chętnie pozbyłbym się obydwu wiosek i wdrożył ich pod nowe, Imperium Kiryjskie. A szkoda, jednego szkodnika z Suny byłoby mniej – zaśmiał się delikatnie, jakby miał zamiar zrealizować taki plan. Jednak było do niego jeszcze bardzo daleko, ale wszystko z czasem.
- Kopiowanie technik? Przewidywanie ruchów? Widzenie chakry? – nie mógł wyjść z podziwu. Przecież to są nadludzkie umiejętności. To coś, czego nie posiada Hyuuga w swoim Byakuganie czy Sabataya w Tsujitenganie. Te umiejętności przekraczają nie tylko ludzkie pojęcie, ale i pojęcie shinobi. Te oczy były więcej niż wyjątkowe, a w głowie białowłosego kreowały się nowe możliwości. – Niezwykłe… Nigdy nie przypuszczałem, że Sharingan jest tak potężny. To niezwykła broń… - przyznał, chwytając się dłonią za brodę, jakby rozpoczął proces myślowy, uruchamiając szare komórki. Co gdyby sam posiadł takie oko?
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » czw, 5 lip 2018, 08:04

Jakaś sprawa związana bezpośrednio ze mną i Mizuno? Zaciekawiło mnie to postanowiłem jednak nie drążyć tematu jako, że wszystkiego miałem dowiedzieć się w swoim czasie, a tego jak na razie miałem aż za dużo.
-Imperium kirijskie, jak pięknie to brzmi.- skomentowałem plan Mizukage i wyobraziłem sobie krwawą mgle trzymająca pieczę nad podrzędnymi wioskami typu suma która wygląda jak wielką obsrana kuweta.
- Być może pozwala na coś jeszcze, niedane mi było niestety jeszcze tego poznać, ale muszę Ci przyznać rację. Te oczy są potężne, ale potrafią wciągnąć w kłopoty bardzo podobnie do twojej ręki.- powiedziałem spoglądając w jej stronę.
-Dobrze wracając jednak do tematu mojego kuzyna, kiedy mogę się spodziewać wyprawy? Bo ta pieczęć sprawia, że czuje się naprawdę nieswojo.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kenjimon

Post autor: Kenjimon » czw, 5 lip 2018, 08:19

Skoro Imperium spodobało się i Aruiowi, widać było pomysł nie był całkowicie z duszy wyciągnięty. Białowłosy już miał plan jak tego dokonać, jednak musiał przejść do działania, uzbroić się, a także zdobyć dodatkowe pomoce z zewnątrz Kraju. Tutaj mogła być pomocna rola Raimei, która odwróciłaby uwagę od Kirigakure, które potrafiłoby wykorzystać przewagę. Zdecydowanie, młodzieniec urodził się jako strateg pełną gębą.
- Jednak mogą być celem wielu innych shinobi, tak jak i moja dłoń. Dlatego tak skrzętnie ją ukrywam, tak i Ty nie chodzisz z wiecznie włączonym Sharinganem. Sam chciałbym posiąść taką siłę, jednak nasze powiązania z Konohagakure… A nawet moje osobiste powiązania nie pozwalają mi na odebranie takich oczu komukolwiek. Chyba, że miałbym pozwolenie samego Hokage, jednak wątpię by pozwolił na odebranie oczu nawet Nukeninom. Domyślam się, że i tacy są w klanie Uchiha, skoro i Wasza rodzina sprawia problemy… - zakończył splatając dłonie i strzelając kościami. Ta rozmowa szła gładko. Białowłosy już nie mógł usiedzieć na miejscu, więc wstał i oparł się o parapet, spoglądając przez okno.
- Jeśli o tym mowa… Jak dla mnie to nawet dziś. Musiałbym tylko przekazać pewne informacje urzędnikom dotyczących awansu Lilaine i możemy ruszać. – powiedziawszy, spoglądał na Aruia czekając na jego reakcję.
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Dabi
Organizacja: brak
Wioska: Konoha
Ranga: t chunnin
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi +
Zasoby Chakry: Yon Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola Fūton: Ichi Kaishi
Kontrola Katon: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=10757&p=246676#p246676

Post autor: Dabi » czw, 5 lip 2018, 08:56

Miłe gaworzenie oraz bajdurzenie w gabinecie Mizukage, niczym w miłosnym domku dla lalek, brakowało tutaj jedynie ciastek i herbaty. Nagle jednak w tej przemilusiej atmosferze można było usłyszec przebijające niechlujne pukanie do drzwi naszego Mizukage. Stuku puku Stuku puku. Gdy Mizukage powie wejśc ni wcześniej ni później do gabinetu wchodzi ponura atmosfera, w postaci pozszywanego mnie, niczym śmierc wszedłem do gabinetu bez emocji na twarzy stanąłem na bacznośc.
- Ohayo Nowy Mizukage, nazywam się Dabi, jestem do pańskich usług.- Przedstawiłem się, a następnie spocząłem patrząc prosto swoimi zielonymi ślepiami na mojego nowego chyba Mizukage. Widac było że połowa mojej twarzy była pozszywana z przepaloną skórą, podobnie przed ramiona wyglądały i dolne powieki, ale cóż nie każdy shinobi musiał byc piękny i młody prawda ?
Obrazek
[spoiler]Wytrzymałość Psychiczna poziom 2
Sztuka Pieczętowania poziom 1
Szybkie Składanie Pieczęci poziom 1
Odbijanie Pocisków poziom 1
Czytanie Śladów poziom 1[/spoiler]

Awatar użytkownika
Arui

Post autor: Arui » czw, 5 lip 2018, 09:36

-Zawsze istnieją też nieco bardziej dyskretne metody i pośrednicy, ale też nie zawsze opłaca się ryzykować.- mówiłem kiedy to pod koniec zdania usłyszałem pukanie do gabinetu. Mizukage pozwolił mu wejść, a ten przedstawił się jako Dabi. Nie ma co mówić był naprawdę szpetny, ale taki już łoś shinobi.
-W takim razie poczekam przed siedziba, aż załatwisz wszystkie sprawy. Do zobaczenie niedługo.- odpowiedziałem na propozycje wyruszania dzisiaj po czym wyszedłem wcześniej jeszcze żegnając skinięciem głowy zszywanca.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kenjimon

Post autor: Kenjimon » czw, 5 lip 2018, 09:47

Rozmowa toczyła się dalej, jednak jeden fakt umknął białowłosemu, o którym sobie nagle przypomniał.
- No niestety, dlatego o tym nie myślę, chociaż Sharingan niebywale wzmacnia potencjał shinobi. Zazdroszczę Ci limitu krwi i cieszę się, że jesteś jednym z Kiryjczyków. A i jeszcze jedno. Kraj Demona, krajem demona, ale potrzebujemy informacji od Mizuno. Prawdopodobnie niedługo się ze mną skontaktuje i wtedy będziemy mogli się z nim spotkać, na razie musimy czekać. – odpowiedział, a w tym czasie ktoś dobijał się do drzwi. Białowłosy tylko powiedział donośnie by wejść, a do pokoju wszedł dziwny shinobi, pozszywany i z poparzeniami, jednak był on Kiryjskim Chuuninem.
- Witaj Dabi, miło Cię poznać. Co Cię do mnie sprowadza? Czy może przyszedłeś tylko poznać nowego lidera Kirigakure? – zapytał, dokładnie spoglądając na szwy i oparzenia, niczego nie ukrywając zadał nawet pytanie dotyczące jego ciała – Czy te przypalenia i szwy to tak od urodzenia? Wyglądasz doprawdy niecodziennie. Może to nie moja sprawa… - oparłszy się na parapecie, pogładził po brodzie, skupiając swój wzrok na Dabim.
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Dabi

Post autor: Dabi » czw, 5 lip 2018, 09:57

- Hmm... jakby to ując mizukage, moje zdolności czasami prowadzą do samopodpalenia...- Powiedziałem drapiąc się po głowie a moja dłoń zapłonęła niebiesko błękitnym płomieniem.
- A tak bywa że jak kogoś podpalam to sam się zapalę ... a te blizny mam bo przed ukończeniem Akademii użyłem jutsu Katonu w domu.... w swoim pokoju i tak się spaliłem prawie żywcem, ech stare dzieje - Powiedziałem lekkim zamulonym tonem a dłoń zgasła niczym zapałka, pojawiło się troszkę dymu.
- A co do celu mojego przybycia, owszem przyszedłem poznac nowego Mizukage, oraz jeżeli by nasz nowy pan Szanowny posiadał misję to się jej podejmę, ale wie pan Szanowny jak to jest ... jestem zbyt destrukcyjny, czasem spale kogoś lub miasto ... czasami sam nad tym nie panuje....- Powiedziałem dośc niepewnie oczekując na reakcje mizukage, bo na razie to tylko ja bajdurze.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kenjimon

Post autor: Kenjimon » czw, 5 lip 2018, 10:28

Arui Uchiha opuścił siedzibę oczekując znaku od Białego Demona kiedy mają wyruszyć w podróż. Niestety, trzeba czekać na znak starszego kuzyna Mizuno, kiedy to mogą się pojawić w jego ukrytej wiosce. Przeszedł więc do rozmowy z nową personą, która pojawiła się w jego gabinecie. Kolejny interesujący shinobi z jego wioski. Ma ich tylu utalentowanych, że w jego głowie powstała teraz jedna wielka myśl – „Czy my nie powinniśmy zniewolić już pozostałych wiosek? Wszyscy są tu potężni, z gigantycznym potencjałem. Uchiha, Sabataya, Kaguya, ja oraz ten… Władca niebieskich płomieni. To niebywałe…” – zachwycał się potencjałem swojej wioski, której objął jeszcze parę godzin temu.
- Samozapłonu? Jesteś jakimś mistrzem Elementu Ognia jak mniemam? – zapytał zainteresowany, spoglądając jak dłoń płonie w niebieskim odcieniu. Coś niezwykłego. – Więc… Nie panujesz nad nim w pełni czy jesteś po prostu lekkomyślny, że tak zapytam? – uśmiechnął się wyraźnie, dając do zrozumienia, że nie chce obrazić Dabiego, a zażartować z tego, że potrafi tak władać Katonem, czy po prostu go przerasta?
- Wiesz, biorąc pod uwagę Twój potencjał bojowy i zapędy do zapłonu wszystkiego to mógłbym coś znaleźć. Oczywiście, nic w jakichś negocjacjach, bo jeszcze byś spalił ludzi, z którymi negocjujesz, a to nie jest zbyt pożądane. Mam coś idealnego. Kirigakure potrzebuje większej ilości sojuszów militarnych niż posiadamy. W tym celu mam jeden Kraj na oku, z którym mamy już pakt handlowy, jednak Sojusz byłby lepszym rozwiązaniem. Jest Yuki no Kuni – Kraj Śniegu. Domyślasz się, że jest tam zimno, ale z Twoimi umiejętnościami, szybko rozpalisz nie tylko ich serca, ale i klimat. Podpowiem Ci, że cenią sobie siłę i to znacznie ponad dyplomację. Pokażesz im siłę Kirigakure. Jednak mam też prośbę. Będzie to misja co najmniej rangi B, ale mam pewnego shinobi, który potrzebuje rozgrzewki w boju i… Pokazania mu jak to wszystko wygląda. Chłopak pochodzi z utalentowanego klanu Kaguya, morderców i agresywnych shinobi. Będzie idealnym partnerem dla Ciebie podczas tej misji. Mam tylko dwie prośby – nie spal go przypadkiem, ani specjalnie, a do tego pilnuj go. Jest jeszcze Geninem, ale widzę w nim potencjał. Myślę, że ta wyprawa będzie dla Ciebie czymś idealnym, gdzie rozwiniesz skrzydła. Co Ty na to Dabi? – zapytał z szyderczym uśmieszkiem, rozkładając pergamin, który przechowywany był w biurku wraz z informacjami, które nadmienił powyżej sam Kenji. Wiedział o tym jeszcze od Hao, które kraje są priorytetami do podbicia czy też nawiązania sojuszy…
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Dabi

Post autor: Dabi » czw, 5 lip 2018, 10:45

Wysłuchawszy Mizukage podrapałem się ponownie po tyle swojej rozczochranej czupryny, a następnie tylko się uśmiechnąłem.
- Skoro Pan Szanowny uważa że moje umiejętności są odpowiednie do takiej misji nie ma problemu mogę się udac a co do tego gennina, mało mnie interesują klany naszej wioski, jak mam byc szczery kultura wyższości klanów nad tymi bez specjalnej mocy mnie brzydzi, ale skoro pan uważa że ten gennin podoła to wierze w pana kompetencje i im zaufam, a co do mojego ognistego popędu, no cóż, pokażę panu o co chodzi...- Podszedłem do okna otworzyłem je, złożyłem jakieś pieczęcie i włala wyplułem ze swoich płuc gigantyczne wręcz monstrualne ilości niebieskiego płomienia, prosto w nieboskłon, który mimo wszech ogarniającej mgły teraz był skompany w odcieniach niebieskiego płomienia, mimo iz byłem tylko chunninem mój poziom przewyższał nawet jouninów.
- Hmm... generalnie wygląda to tak jak Mizukage widział, nie panuje nad siłą tych płomieni, co czasami bywa niepożądane na niektórych misjach, ale skoro cenią sobie siłę to cóż dobrze pan wybrał ..- Powiedziałęm skromnym tonem a nastepnie podszedłem do biurka
- Proszę o danie mi wszelkich potrzebnych informacji, mapy, opisy ważnych osób w Yuki, oraz co mam dokładnie im przekazac, wypadało by też bym otrzymał glejt poselski z pana pełnomocnictwem, wie Pan szanowny jak to bywa na tego typu misjach bez papierku nawet nie pogadają heh ..- Zaśmiałem się bez trosko, jednak ten Mizukage nie taki sztywniak jak mówili na mieście.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kenjimon

Post autor: Kenjimon » czw, 5 lip 2018, 11:36

Spoglądając na Dabiego, białowłosy widział siebie, tylko w o wiele bardziej nieogarniętej wersji, a to już coś. Drapał się nawet po czuprynie tak jak i fioletowooki Mizukage. Uśmiech nie znikał z twarzy, widząc jak ciekawą osobą jest sam władca niebieskiego płomienia.
- Rozumiem, nie wszystko musi być w Twoim interesie, szanuje to. Ja tu jestem od tego aktualnie, by przydzielać siły w odpowiednie miejsca, a w tym momencie uważam, że Kaguya Shun może się od Ciebie wiele nauczyć. Szczególnie, jeśli chodzi o bezwzględność i pokaz siły. To mnie najbardziej interesuje. Wiem, że jesteś w stanie to zadanie wypełnić sam, ale to dla niego będzie dobra motywacja do nauki. – wtem, chłopak przedstawił możliwości swojego Katonu, które były dość… Niebywałe. Mizukage obracając głowę, widział jak w miejscu ognia pojawiają się po chwili chmury burzowe. To efekt podgrzania powietrza do takich temperatur, które powodują zebranie się cumulusów. Niezwykłe, aczkolwiek jakże fascynujące.
- Imponujące. Dobrze mieć Ciebie w naszych szeregach. Z czasem i nad swoją siłą zapanujesz, ale póki co masz wolną rękę co do ich wykorzystywania w dobrym celu, dla naszej osady. Ah, tak. Poczekaj chwilę. – mówiąc to, wyjął stosowne papiery, które były już wcześniej przygotowane przez Hao, ósmego Mizukage. Mapy, a także informacje opisujące wszystkie potrzebne rzeczy. – Tutaj masz wszystko. Wykorzystaj te informacje na korzyść Kirigakure. – powiedziawszy przekazał mu mapę, a także spis informacji na temat stosunków, krajobrazu, a także sytuacji politycznej Yuki no Kuni. Następnie wziął mały list i zaczął pisać.
Niniejszym ogłaszam wszem i wobec, iż zacny tu shinobi Wioski Ukrytej we Mgle, nazywany imieniem "Dabi", reprezentuje interesy Kirigakure no Sato, a także samego niżej podpisanego, wielce panującego Shodai Mizukage Kenji Shiroyasha.
Oświadczam, iż wyżej wymieniony "Dabi" jest upoważniony, a wszelakie słowa - a także słowa pisane - są potwierdzeniem słów jaśnie panującego w Kirigakure no Sato.

Atarashi Jidai Shodai Mizukage
Kenji Shiroyasha

- To chyba wszystko. - powiedziawszy, na powrót usiadł na swoim fotelu.
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Siedziba Mizukage”