Jezioro między górami

Są to wiecznie zielone góry, wzgórza oraz pagórki położone o kilka dni drogi od Kirigakure no Sato. Znaleźć można tu wiele lasów, polan oraz innych geograficznych atrakcji nie występujących nigdzie indziej. Miejsce rzadko odwiedzane przez obcych ze względu na to, że niektóre tereny są dość nieprzyjazne dla niezaznajomionych z otoczeniem. Rozpadliny skalne, wąskie ścieżki oraz stare pułapki pozostawione przez klan Tsuchigumo, którego siedziba znajdowała się tu niegdyś to rzeczy, które na pewno odstraszają turystów. Mimo to jeśli zadacie sobie trudy, by zwiedzić to miejsce możecie odkryć wiele niesamowitych rzeczy!
Awatar użytkownika
Michiyuuki
Ranga: Chunin
Wiek Postaci: 17
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi ++
Zasoby Chakry: Ni Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Ni Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=252514#p252514

Re: Jezioro między górami

Post autor: Michiyuuki » pn, 6 sie 2018, 12:12

Wsłuchując się w słowa genina, stwierdzić można było bez problemu, iż był w swej randze świeżo upieczony. Widać było w tym jego oku jeszcze błysk oraz pełno chęci do działania. Niestety nie był świadom tego, jak świat ninja wpływa destrukcyjnie na człowieka. Szczególnie wtedy, kiedy ktoś na twoich oczach zabija bliskie ci osoby - przyjaciół, rodzinę, członków drużyny. Były to aspekty, za które trzeba było płacić. Ludzie nawzajem napędzali siebie rozlewem krwi to coraz to większych zemst. Tak właśnie powstawały potyczki, a potem wojny.
- To nie do końca tak. Profesjonalizm nakazuje, mimo wszystko szacunek wobec wszystkich. Nie powinieneś nastraszać nikogo. A jeżeli ktoś traktuje Cię z góry, przypomnij, że też jesteś człowiekiem, a pomoc mu nie jest Twoim obowiązkiem. Może równie dobrze poczekać kolejny miesiąc na wykonanie zlecenia - wzruszyłam ramionami, podając receptę chłopakowi na tacy. Trzeba być profesjonalnym, ale i nie dać sobą pomiatać. Pech chciał, iż moje humorki czasem robiły ze mnie wyszczekanego gówniarza. Innym razem potrafiłam zachować się, zaś jak zupełnie inna osoba. Dosyć to skomplikowane, ale starałam się światu pokazywać odpowiedzialną kunoichi, a nie rozwydrzoną księżniczkę. Wtem dowiedziałam się, że Takuya całkiem niedawno dał swoją akademię. Wtedy też dużo stało się sporo jaśniejsze w moim mniemaniu.
- Hm, świetnie sobie poradziłeś, szybko zareagowałeś w momencie ataku - przytaknęłam, spoglądając w oczy chłopaka z delikatnym uśmiechem. Stałam się dla niego nieco bardziej przyjazna oraz miła, aniżeli miało to miejsce na początku.
- Czy to ten moment...? - zapytałam siebie w myślach. Przypomniał mi się bowiem moment, w którym Kenji opowiadał mi o tym, co osiągnęłam. Był ze mnie dumny oraz chciał, abym wzięła pod swoje skrzydła jakiegoś, młodego genina, aby pokazać mu co nieco z dziedziny bycia ninja. Wtedy za nic nie chciałam nikogo uczyć, lecz teraz, kiedy spotkałam tego Sabatayę spojrzałam na to wszystko z niego innej perspektywy. Chłopak nie był wcale dzieciakiem i rozmawiało się z nim na poziomie. Wydawał się również być rozgarnięty i w miarę bystry.
- Czy to znak od losu? - pytałam sama siebie, czy to przeznaczenie sprowadziło, siedzącego przede mną chłopaka na moją drogę. W końcu postanowiłam nie zastanawiać się więcej.
- Jeżeli chcesz, mogłabym pouczyć Cię nieco z tego, co umiem. Tak się składa, że sama znam troche technik z żywiołu wody - zaproponowałam pewnym głosem, chociaż w środku czułam wielkie wątpliwości, co do tego pomysłu. Nowa sytuacja oraz nowe myśli napływały do mojej głowy w zastraszającym tempie, a ja nawet nie miałam pewności, czy tego na pewno chcę.
Wtem chłopak wtrącił coś o misji rangi D oraz dziwnych zjawiskach na owych, ktore spotkał. Przytaknęłam głową na znak tego, że rozumiem.
- Mi też zdarzały się na prawdę dziwne misje. Nie masz pojęcia nawet jak bardzo... - wróciłam wspomnieniami do dziwnej akademii, do której chodzili mniej zdolni uczniowie, nie potrafiący zdać jej za pierwszym razem. Wszystko dosyć szybko zamieniło się w wyścig o uratowanie swojego życia. A to tylko jedno z dziwnych spraw, ktore dawały mi o sobie znać...
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Notki poziom 1 ° Tworzenie trucizn poziom 1 ° Czytanie śladów poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Sora
Organizacja: Brak
Wioska: Kirigakure
Ranga: Chuunin
Szybkość: San Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11855

Post autor: Sora » pn, 6 sie 2018, 12:43

No nie wiem. - odrzekł sucho chłopak na radę Michiyuuki. Wiedział, że dziewczyna nie chce źle, ale mimo wszystko każdy powinien znaleźć swój własny sposób na podchodzenie do życia, w końcu nie ma tylko rzeczy czarnych i białych, czasami trzeba pobrudzić sobie ręce, żeby zrobić coś dobrego, albo potraktować ludzi z wyższością. Raczej nie chodziło mi o straszenie, a po prostu pokazanie, że w tym układzie potrzebują mnie bardziej niż ja ich. I jednym ze sposobów by to zrobić, jest to o czym mówisz, czyli odmówienie i kazanie im czekać przez długi czas - dodał, by w pełni wyczerpać temat. Wychodzi na to, że niektóre elementy pojmowali podobnie, a niedopowiedzenia i nierozumienia były szybko naprostowywane. Uśmiechnął się od ucha do ucha, kiedy usłyszał pochwałę do blondynki. Cóż, to była jedyna reakcja, na którą mogłem sobie obecnie pozwolić, więc chyba nieco mnie przeceniasz! Uśmiech przeszedł w serdeczny, ciepły śmiech. Cieszył się, iż ktoś bardziej doświadczony pochwalił go, jednak z pewnością mógł zareagować lepiej, choćby nie zbliżać się na tak mały dystans do osoby, o której nie wie się w zasadzie nic. Nagle padła oferta, której Takuya nie spodziewał się usłyszeć. Otóż dziewczyna zaproponowała mu, że pomoże mu nauczyć się kilku technik Suitonu, jeżeli ten będzie wyrażał taką chęć. Był bardzo zdziwiony, jednak musiał rozczarować i zaproponować coś innego, jeżeli Michi wyrazi zgodę.
Szczerze mówią, to chciałem skupić się póki co na moim Ninjutsu, ponieważ nie umiem wykonać nic prócz podstaw i Dekaty Ki. - stwierdził, po czym wskazał w kierunku jeziora - Nawet Dekata Mizu jest mi jeszcze nieznana! Wyobraź sobie, że ktoś posłałby mnie na misję, gdzie umiejętność ta byłaby niezbędna, a ja po prostu wpadłbym do wody. - zaczął się śmiać sam z siebie, nie należał do ludzi użalających się nad sobą, a raczej do tych ciężko pracujących nad sobą. Jeśli miałabyś możliwość i ochotę, to możesz mnie nauczyć niektórych jutsu z tej dziedziny na mój poziom, byłbym naprawdę wdzięczny. Dokończył swoją wypowiedź, po czym wbił wzrok w oczy swojej rozmówczyni i czekał na jej reakcję.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » pn, 6 sie 2018, 13:16

Łapałam kontakt z młodym geninem szybciej, niż myślałam. Wiele kwestii nam się zgadzało. Mięliśmy takie same przemyślenia oraz poglądy, co znacznie przekonało mnie do jego osoby. Potwierdzenie mojej metody sprawiło, że poczułam, iż złożona propozycja nie była błędna. Wyczuwałam, iż to przeznaczenie skierowało los tego chłopaka w moje ręce. A co z nim zrobimy, to tylko i wyłącznie nasza sprawa. Nie zmienia to faktu, iż to może być początek naszej pięknej współpracy. Ja nauczyłabym go technik ninja, zaś on pokazałby mi jak ufać ludziom oraz z nimi rozmawiać.
- Tak czy siak, dobre wyjście z sytuacji. Albo zaatakowałam niefortunnie, albo to Ty jesteś bystrzakiem - stwierdziłam, wzruszając ramionami. Pomysł z zamianą w kałużę był dosyć dobry, patrząc na to, iż Takuya nie znał siły, ani umiejętności swojego przeciwnika. Mógł jedynie spekulować oraz dać ponieść się rozmyśleniom.
Jak szybko się okazało, moja propozycja zaskoczyła kiryjczyka. Co prawda w pewnym sensie mi odmówił, ale za to na miejsce tej umowy, podsunął inną, równie interesującą.
- Jasne, mówiłeś o technikach wodnych, dlatego na nich się skupiłam. Mogę nauczyć Cię wszystkiego - odrzekłam i przytaknęłam głową na znak zrozumienia. Sztuka ninjutsu należała do chyba tych najbardziej przydatnych oraz potrzebnych, bowiem korzystało z niej najwięcej ninja.
Po wszystkim wstała i westchnęłam cicho. Za nic nie chciało podnosić mi się tyłka z trawy, ale lepsze to, aniżeli ciągłe siedzenie.
- A więc słuchaj, Takuya. Jutsu nie wymaga żadnych pieczęci, a bardziej skupienia, jak ta technika, ktorej użyłeś do obrony. Musisz do podeszwy każdej stopy wysłać odpowiednią ilość chakry. Coś jak do Dakety Ki, to praktycznie to samo - po wytłumaczeniu, wykonałam opisaną czynność i podeszłam bliżej jeziorka. Liczyłam, że chłopak zrobił to za mną. Tak oto weszłam na tafle jeziora, a następnie poczęłam po niej chodzić jakby to było normalne.
- Ciekawostką jest, że ta technika nie pozwala jedynie chodzić po wodzie, ale służy również do przemieszczania się po różnego rodzaju substancjach, które mogły Cię spowolnić, a nawet unieruchomić - dodałam na koniec w formie ciekawostki. Po tym oczekiwałam, aż mój nowy uczeń powtórzy wszystko za mną zgodnie z instrukcją. Byłam pewna, że szybko pojmie o co chodzi w tej technice.
Pokaż/Ukryj:
° Wytrzymałość psychiczna poziom 2 ° Szybkie pieczęci poziom 1 ° Sztuka pieczętowania poziom 1 °
° Tworzenie pułapek poziom 1 ° Perswazja poziom 1 ° Odbijanie pocisków poziom 1 °

Obrazek

Awatar użytkownika
Sora

Post autor: Sora » pn, 6 sie 2018, 14:33

Takuya ucieszył się na wieść, że Michi nie robi różnicy, czego go nauczy. Widocznie zobaczyła w nim coś, co wywołało w niej chęć pomocy w rozwoju chłopakowi, za co ten z pewnością będzie bardzo wdzięczny. Dziewczyna wstała i zaczęła tłumaczyć, na czym polega Dekata Mizu. Oczywiście mniej-więcej chłopak wiedział co i jak, ale nigdy tego nie próbował, tymczasem dostał lekcję teoretyczną i praktyczną. Opis techniki od osoby, która potrafiła ją wykonać sprawia, że wie się jakie uczucia powinny nam towarzyszyć podczas próby wykonania jutsu, jak posłużyć się chakrą i tak dalej. Bliźniacza technika Dekaty Ki pozwalała użytkownikowi nie tylko na poruszanie się po wodzie, ale i po innych substancjach, które mogłyby jakkolwiek ograniczyć umiejętność poruszania się. Wydawała się być - jak zresztą myślał chłopak - niezbędna do nazywania się shinobi.
Młody Sabataya oczywiście podążył za swoją nową nauczycielką ku zbiornikowi z wodą, po czym obserwował jak ta porusza się na tafli jeziora. Pokiwał głową ze zrozumieniem. No dobra, w takim razie i ja spróbuję, zobaczymy co z tego wyjdzie. - powiedział pełen wigoru, zadowolony z faktu, że przyjście w to miejsce okazało się tak owocne i zawiązał nową znajomość. Czy istnieje ktokolwiek lubujący się w nauce najbardziej podstawowych jutsu? Zapewne nie. Każdy shinobi po wyjściu z akademii chciałby zyskać jak najpotężniejsze techniki i wyruszyć na wyprawę, która okryje go chwałą i bogactwami tak wielkimi, że do końca życia nie będzie musiał się martwić o prestiż zlecanych mu misji czy dostatnie życie. Rzeczywistość weryfikuje jednak to założenie i nie było jeszcze osoby, która bez takich niezbędników jak Dekata Ki czy Dekata Mizu. Pamiętał, jak był kiedyś w bibliotece i czytał na temat tej techniki, więc w połączeniu z wytłumaczeniem Michi dawało to prawdopodobnie wiedzę wystarczającą.
Stanął w lekkim rozkroku, zamknął oczy i poprzez przystawienie do siebie obu dłoni związał je w znak tygrysa, wyciszając swoje myśli. Starał się poczuć źródło swojej chakry, które umiejscowione było w podbrzuszu i rozsyłało ją do każdego zakamarka jego ciała. Chciał pierw poczuć, jak pulsuje i daje o sobie znać, a następnie wyśledzić trasę jej przepływu do stóp. Czy było to zadanie proste? Nie jemu to osądzać, ale na pewno wymagające odpowiedniego skupienia się, szczególnie przy jego braku doświadczenia.
Otworzył oczy i spojrzał w stronę jeziora, na którym cały czas stała Michiyuuki. Wolałby do niego nie wpaść, bo to oznaczałoby przemoczenie wszystkich swoich ubrań. Fakt posługiwania się Dekatą Ki wpływał na jego korzyść, jednak nie miał stuprocentowej pewności, że zaledwie pierwsza próba okaże się sukcesem. Wziął głęboki oddech i postanowił zaryzykować. Puścił ręce luźno wzdłuż ciała i zbliżył się na odległość jednego kroku do jeziora, po czym spojrzał na jego brzeg, przełykając przy tym ślinę. Wolał się nie wygłupić w momencie, kiedy udało mu się znaleźć osobę chcącą trenować go. Postarał się powtórzyć przesyłanie chakry do swoich stóp, tym razem już bez nadmiernego skupienia, a w normalnych warunkach. Kiedy poczuł, że niebieska energia zebrała się w odpowiednim miejscu i miał pewność, że wie jak nią odpowiednio manipulować, postawił lewą nogę na tafli wody. Czuł balans, ale mogło być to uwarunkowane tym, że prawa pozostała na brzegu i utrzymywała balans ciała. Finalnie i ona odbiła od dna, by dołączyć do drugiej nogi.

___

Nauka Dekata Mizu
Pokaż/Ukryj:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Kenjimon
Organizacja: 7MM, Sekuto Chi
Wioska: Kirigakure no Sato
Ranga: Mizukage
Wiek Postaci: 25
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Roku Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi ++
Kontrola Chakry: San Kaishi ++
Zasoby Chakry: Go Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: Go Kaishi
Kontrola Fūton: Roku Kaishi
Kontrola Raiton: Yon Kaishi
Kontrola Doton: Yon Kaishi
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?p=206069#p206069

Post autor: Kenjimon » pn, 6 sie 2018, 14:40

Ok
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:
Mistrzostwo technik klonowania [1 lvl], Szybkie Wiązanie Pieczęci [2 lvl], Wytrzymałość Psychiczna [2 lvl], Fūinjutsu [2 lvl], Aktorstwo[1 lvl], Tropienie [1 lvl]

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Sora

Post autor: Sora » pn, 6 sie 2018, 15:34

Kiedy tylko obie stopy przepełnione chakrą zetknęły się z taflą wody, a Takuya nie wpadł do wody, na jego twarzy wymalował się wielki uśmiech. Był zadowolony z siebie, a przede wszystkim wdzięczny Michiyuuki, która postanowiła poświęć swój czas, aby pomóc chłopakowi opanować podstawy Ninjutsu. Podszedł do niej na odległość dwóch metrów, ręce oparł na swoim tułowiu, tak by dłońmi dotykać swoich ud, a następnie lekko pokłonił głowę. Było to nic innego, jak podziękowanie, a kiedy skończył, uśmiech nie zszedł z jego twarzy. Jestem teraz Twoim dłużnikiem, Michi-senpai. - powiedział, śmiejąc się przy tym ciepło. Zawsze czuł wdzięczność do ludzi, którzy pomogli mu w jakimkolwiek aspekcie jego życia, a szczególnie jeżeli była mowa o wiedzy bądź umiejętnościach fizycznych. W tym momencie przyszedł mu do głowy kolejny pomysł.
Mogłabyś nauczyć mnie Fūbaku Hojin? Interesuję się tworzeniem notek, więc na pewno będzie to jedno z bardziej przydatnych jutsu w moim arsenale. Kiedy tylko poprosił swoją nauczycielkę, zszedł z jeziora, po czym wyjął atrament i jedną z pustych notek, które miał przy sobie. Narysował na niej kilka znaczków, po czym schował niepotrzebny asortyment i pokazał ją blondynce. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to po aktywacji ta notka powinna zacząć się dość mocno świecić. Nie oślepi Cie, jednak lepiej nie patrzeć na emitowane światło zbyt długo.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » wt, 7 sie 2018, 11:28

Stojąc na jeziorze, obserwowałam poczynania mojego ucznia. Przekrzywiłam nieco głowę w bok, rozmyślając tym samym o swoich naukach. Były tak dawno, że nie jestem w stanie spamiętać tego, kto jakiej techniki mnie nauczył. Większość i tak należała do Kenji'ego, bowiem trzymał nade mną pieczę od kiedy tylko zamieszkałam w Kirigakure, a to własnie tu nauczyłam się najwięcej.
- Stare, dobre czasy... - skwitowałam, ganiąc się przy tym za nieuwagę. W sumie Takuya dopiero uczył się opanowania nowej techniki i to do tego na strumieniu wodnym, dlatego powinnam poświęcić mu o wiele więcej czasu. Pomachałam głową na boki, aby odrzucić od siebie wszelkie myśli. Chciałam teraz skupić się na chwili teraźniejszej. Skrzyżowałam ręce na klatce piersiowej i wtedy też zauważyłam, że mogę widzieć absorpcję chakry do stop. Jak dotąd nigdy mi się to nie udało. Na początku byłam pewna, że mi się wydaje. Wszystko, jednak wskazywało na to, że wcale nie.
- Czy to możliwe...? - skomentowałam w myślach, będąc w szoku. Wtedy też chłopak wszedł na zbiornik i udało mu się utrzymać na tafli jeziora. Postanowiłam go od razu pochwalić.
- Dobrze Ci idzie - stwierdziłam i zabiłam krótkie brawa. Wtedy też Takuya poprosił mnie o naukę kolejnej techniki. Oznajmił przy tym, że zabawa wybuchowymi notkami to jego przyszła specjalność.
- Jasne, dobry wybór jak na Sabatayę - po pochwale zeszłam ze strumienia i przyjrzałam się temu, co chłopak tworzył na jednym z pustych egzemplarzy. Po krótkiej chwili wytłumaczył, że będzie to nalepka, powodująca rozbłysk. Na znak zrozumienia przytaknęłam jedynie głową.
- To jutsu nie jest trudne. Wystarczy, że weźmiesz notkę, a potem nasączysz ją odrobiną swojej chakry, musisz wyczuć ile. Ani za mało, ani za dużo. Taką notkę rzucasz przyczepioną do jakiejś broni, przyklejasz w formie pułapki do jakiegoś miejsca - forma dowolna. Następnie odsuwasz się na bezpieczną odległość, zaraz zobaczysz, że wybuch nie ma dużej siły rażenia, ale potrafi wyrządzić krzywdę. Mi na przykład uratowały walkę na egzaminie selekcji chunina. Ale reasumując, skupiając na niej swoją uwagę, wykonujesz pieczęć tygrysa i wtedy następuje bum - po długim tłumaczeniu, wyciągnęłam swoją wybuchową notkę po czym nasączyłam ją źródłem niebieskiej esencji. Rzuciłam ostrze w oddalonym od nas kierunku, zaś to wbiło się w drzewo. Wtedy na zwieńczenie wszystkiego wykonałam wcześniej wspomnianą pieczęć, by doszło do eksplozji. Spojrzałam na Takuyę i machnęłam głową na wznak tego, że teraz jego kolej.
Pokaż/Ukryj:

Obrazek

Awatar użytkownika
Sora

Post autor: Sora » wt, 7 sie 2018, 11:44

Michiyuuki przystała na propozycję chłopaka i postanowiła nauczyć go niezbędnej techniki do aktywowania notek. Wiedział, że będzie to prawdopodobnie najczęściej używana przez niego technika, dlatego bardzo zależało mu na tym, by opanować ją czym prędzej, skoro ma ku temu okazję w postaci nauczyciela, który pomoże mu w razie potknięć. W każdym razie, w głowie już pojawiło mu się kilka scenariuszy, jakie były do wykonania w związku z tą techniką - przygotowanie pułapki, pozbycie się przeszkody czy rzut kunaia z wybuchową notką w stronę przeciwnika, a następnie złożenie pieczęci tygrysa i wysadzenie jej. Również notki dymne, które przecież już teraz potrafił robić, mógł w takiej sytuacji ulokować w odpowiednich miejscach, a nie w ferworze walki próbować wycelować w odpowiednie destynacje. Swoją drogą, wspomniany znak tygrysa jest jedynym wymaganym przy tej technice, a jest on przecież najprostszym - przynajmniej według Takuyi - z całej dwunastki, więc nie trzeba wielkiego skupienia przy wykonywaniu techniki.
Kolejnym plusem był pobór chakry - nie wydawało się, że kontrola momentu wybuchu pobierała jej wielkie ilości, więc tym również nie trzeba było się przejmować, w przyszłości na pewno spróbuje zabawy z kilkunastoma notkami w jednym momencie. Jeszcze inną zaletą było to, że jutsu nie wymagało wielkiej wprawy i tak naprawdę było dostępne dla każdego, kto opuścił akademię i był zupełnie zielony w sprawach ninja. To ucieszyło młodego Sabataye, pomimo ćwiczeń na kontrolę chakry w akademii i poczucia, że radzi sobie w tej dziedzinie całkiem nieźle, nadal miał jakieś obawy w momencie próby nauczenia się nowej techniki. Nie były one oczywiście przesadzone, dopiero wstąpił na ścieżkę shinobi i wydawało mu się, że nikt nie był wtedy w stu procentach pewny siebie.
Praktyka czyni mistrza, jak to mówią, więc trzymając jeszcze nieaktywowaną notkę o właściwościach świecących, chłopak przesłał do niej niewielkie ilości swojej niebieskie energii, po czym położył ją na ziemi i odsunął się na kilka metrów. Skupił całą swoją uwagę na kawałku papierka, po czym złożył ręce w pieczęć tygrysa i starał się wysłać impuls chakry. Próbował to zrobić do momentu, aż zobaczył jarzący się obiekt, który oznaczał pozytywną próbę wykonania techniki.

___

Nauka Fūbaku Hojin
Pokaż/Ukryj:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Taichi Senju
Wioska: Konohagakure no Sato
Ranga: Jounin
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: Yon Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Zero Kaishi +
Kontrola Doton: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=201808#p201808

Post autor: Taichi Senju » wt, 7 sie 2018, 11:50

akcept
Wyprawy, Misje pisać na GG 8651152

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Odbijanie pocisków LVL 1 Wytrzymałość psychiczna 2 LVL Szybkie wiązanie pieczęci 2 LVL
Czytanie Śladów 1 LVL Perswazja 1 LVL

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Sora

Post autor: Sora » wt, 7 sie 2018, 12:00

Kiedy Takuya stał w bezruchu próbując wywołać impuls chakry, który pobudziłby te zostawioną w notce, nagle coś przed nim zaczęło świecić. Był to dla niego znak - trening został zakończony sukcesem. Uśmiechnął się delikatnie pod nosem, zadowolony z faktu, że póki co wszystko idzie sprawnie. Podszedł do notki, podniósł ją, po czym odłożył kilkadziesiąt metrów dalej. Będzie tak jeszcze chwilę świeciła, więc lepiej, żeby nam nie przeszkadzała. - oznajmił krótko, idąc już w kierunku Michiyuuki. W tym samym czasie zastanawiał się, czego jeszcze chciałby się nauczyć z podstaw, aż przypomniał sobie, jak kiedyś ojciec opowiadał mu o jutsu, które sprawiało, że człowiek pokonywał kilka metrów w mgnieniu oka. O ile dobrze pamiętał, nazywało się ono Shuunshin no Jutsu i nie można było za jego pomocą pokonać dużych tras, ale świetnie nadawało się do szybkiego skrócenia dystansu i doskoku do przeciwnika, a więc miało swoje zastosowanie. Kiedy było już blisko nauczycielki, zaczął rozglądać się dookoła, w poszukiwaniu odpowiedniego miejsca do treningu. Nie musiał być to wielki teren, raczej do dziesięciu metrów prostej trasy, bez żadnych kamieni czy wzniesień terenu.
Jeżeli to możliwe, to miałbym do Ciebie ostatnią prośbę, nie chce zabierać Ci cennego czasu, trenowanie Genninów to raczej nie jest to, co chcesz robić cały dzień. - zaczął nieco żartobliwie, po czym kontynuował - Zależy mi na opanowaniu Shuunshin no Jutsu, fakt że potrafimy dzięki niemu bardzo szybko doskoczyć do przeciwnika wydaje się interesujący. - uzewnętrznił swoje myśli, po czym jeżeli uzyskał zgodę blondynki, podszedł w obserwowane wcześniej miejsce, które nadawało się do treningu takiej techniki.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Michiyuuki

Post autor: Michiyuuki » wt, 7 sie 2018, 14:21

Pierwotne obserwacje wydawały się być obiecujące. Takuya od samego początku wykazywał się podstawową wiedzą z zakresu życia ninja, a co więcej, szybko przyswajał podkładane mu nauki. Tym razem nie było inaczej, bowiem po moim tłumaczeniu, ten od razu wziął się do pracy. Zamiast wybuchu, postanowił postawić na błysk. W sumie to i lepiej, bowiem byłam bardzo ciekawa jak będą działać notki jego własnego pomysłu. Usiadłam sobie gdzieś z boku, oczywiście przybierając pozycję lotosu. Mogłam zauważyć, jak chłopak koncentruje chakrę w rekach, a następnie przelewa ją do notki.
- Imponujące - skomentowałam swoje oczy, zastanawiając się, co powinnam z tym fantem zrobić. Było to dla mnie coś nowego, zaś jeżeli chodziło o niespotykane tęczówki, nie dzieliłam sie z nikim tajemnicami na ich temat. Niechętnie w ogóle o nich wspominałam. Z ich powodu musiałam się na prawdę bardzo wiele wycierpieć.
No i w końcu udało się! Ponownie pierwsza próba zakończyła się powodzeniem. Notka rozbłysła, wywołując tym samym na mojej twarzy uśmiech. Świeżo upieczonemu geninowi, jednak chyba było dalej mało, bowiem prosił o pokazanie mu kolejnej techniki. Zaśmiałam się.
- Dobrze Takuya, ale po niej będę musiała już lecieć. Powoli się ściemnia - skomentowałam i wstałam następnie przeszłam do opisywania techniki. Wspomniałam do czego służy oraz jak powinno się ją wykonywać. Tak oto na koniec skoncentrowałam chakrę w mięśniach i w przeciągu na prawdę krótkiego czasu pojawiła się obok mojego ucznia.
- Nie wymaga żadnych pieczęci, jedynie skupienia. Przenosisz się po prostej linii kilka metrów w przód. Nie ma skręcania, ani nic w tym stylu - przypomniałam dosyć rygorystycznie. Po tym uśmiechnęłam się znowu delikatnie.
- Wybacz, ale na prawdę muszę lecieć. Trzymam za Ciebie kciuki i obiecuję, że Cię znajdę - rzuciłam na pożegnanie z gestem machnięcia ręki. Następnie obróciłam się na pięcie i ruszyłam w nieznanym nikomu kierunku. Nawet mi samej.
Pokaż/Ukryj:
z/t

Obrazek

Awatar użytkownika
Sora

Post autor: Sora » wt, 7 sie 2018, 14:30

Michi przystała na propozycje chłopaka i sama przyznała, że będzie to ostatnia rzecz, jaką go nauczy. Nie przeszkadzało mu to, był bardzo wdzięczny, że dziewczyna zgodziła się poświęcić mu tyle czasu i nauczyć trzech, jakby nie patrzeć, podstawowych technik. Uśmiechnął się od ucha do ucha i wysłuchał tego, co miała do powiedzenia na temat techniki.
Shunshin no jutsu nie wymagało żadnych pieczęci, co zdecydowanie wpływało na potencjał bojowy techniki. Gdyby trzeba było się składać i zawiązywać nawet kilka pieczęci, by pokonać do dziesięciu metrów, to byłoby to bez sensu. W tym czasie przeciwnik mógłby wykonać szybką technikę i pozbawić nas życia, bądź przynajmniej poharatać. Inną sprawą jest to, że technika posiada pewne limity, przede wszystkim nie można dzięki niego pokonać dużego dystansu, działa raczej na przestrzeni kilkunastu, ewentualnie kilkudziesięciu metrów, a próba przeholowania może skończyć się śmiercią delikwenta próbującego tego. Zdawano sobie również sprawę z tego, że Genin próbujący tego na kimś z o wiele wyższą rangą może spotkać się z niemiłą niespodzianką.
Mimo iż opanował już kilka jutsu, to nadal uważał, że sporym problemem może być dla niego kwestia manipulowania chakrą wewnątrz organizmu. Z niewiadomych przyczyn zawsze się nad tym głowił przy każdej możliwej okazji i starał się przećwiczyć tę kwestie, kiedy istniała taka możliwość. Pamiętał oczywiście układ nitek chakry, który zaprezentowany mu został w akademii, a potem krótki odbyty trening. Do tego doszedł fakt, że niemal wszystkie techniki, których niedawno się nauczył, polegały na przesyłani energii do nóg, a nie inaczej było przecież w tym wypadku. Jedyna różnica polegała na tym, że nie wystarczyło skupić się na całych stopach, a zaangażować uda oraz łydki.
W myślach chłopak odganiał sceny, kiedy nie jest w stanie wyważyć mocy w stopach i przez to wywraca się głową o ziemię przy pierwszej próbie. Zacisnął jednak pięści i skupił się na teraźniejszości, a nie ewentualnych rezultat jego prób. Nic nie przychodzi bez poświęceń, więc kilka siniaków nie mogło przeszkodzić młodemu Sabatayi w nauce techniki.
Podszedł do ścieżki, którą wybrał sobie na idealny teren do próby biegu. Nie zawiązywał już pieczęci tygrysa, uważał że powinien poradzić sobie z manipulacją chakry bez niej, finalnie sama technika też tego nie wymagała. Lekko pochylił się ku przodowi i wystawił jedną nogę do tyłu, zaś ręce przyjęły dynamiczną pozycję, jak lekkoatlety gotowego do startu. Następnie skoncentrował się na tym, by wydzielić więcej chakry do nóg, a tam odpowiednio rozdysponować ją między stopami, łydkami i udami. Kiedy wydawało mu się, że wszystko przebiegło z jego pomysłem, był gotów do podjęcia próby. No to naprzód! - pomyślał i wystartował, chcąc przebiec kilka metrów i nie wygłupić się ani nie nadwyrężyć swojego ciała.

___

Nauka Shuunshin no Jutsu
Pokaż/Ukryj:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Taichi Senju
Wioska: Konohagakure no Sato
Ranga: Jounin
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: Yon Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola Fūton: Zero Kaishi +
KP: viewtopic.php?f=36&p=201808#p201808

Post autor: Taichi Senju » wt, 7 sie 2018, 14:53

akcept
Wyprawy, Misje pisać na GG 8651152

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Odbijanie pocisków LVL 1 Wytrzymałość psychiczna 2 LVL Szybkie wiązanie pieczęci 2 LVL
Czytanie Śladów 1 LVL Perswazja 1 LVL

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Sora

Post autor: Sora » wt, 7 sie 2018, 16:43

Takuya wystartował z miejsca i przebył cztery metry w mgnieniu oka, co po zakończeniu napawało go dumą, ale jednocześnie przysporzyło dziwnych emocji. Chodziło o samo uczucie po wykonaniu techniki, sam do końca nie wiedział jak to opisać. Nie to było jednak ważne, a sam fakt jej poprawnego wykonania i nauczenia. Odwrócił się w stronę Michiyuuki i wyszczerzył zęby z radości. Wiedział, że to ostatnia rzecz, jaką będzie mogła go teraz nauczyć, lecz mimo to był jej bardzo wdzięczny za poświęcony czas, nie spotykało się takich ludzi codziennie. Wygląda na to, że jestem Twoim dłużnikiem. Dzięki za poświęcony czas! - odrzekł na koniec, machając do oddalającej się blondynki.
Zapomniałem zapytać o te specyficzne źrenice... No nic, może kiedy indziej. - pomyślał w duchu, po czym siadł jeszcze chwilę nad jeziorkiem i zaczął zastanawiać się, co zrobić dalej. Niby mógłby pójść na misję, ale jest w takim cugu, jeżeli chodzi o naukę technik, że zapragnął więcej. Teraz najchętniej nauczyłby się czegoś nieco ofensywnego, co pomogłoby mu powalić przeciwnika w razie ataku na jego osobę. W mig pomyślał o jakimś Suitonie, w którego kontroli szło mu coraz lepiej. Podniósł się z podłoża i otrzepał ubrania z kurzu, który niewątpliwie na nich osiadł, po czym skierował wzrok ku wiosce. Powoli zaczynało się ściemniać, więc było to idealny moment, żeby wrócić do domu, przespać się, a następnie ruszyć do biblioteki i rozejrzeć za czymś, co spełnia jego oczekiwania. Droga nie powinna mu zająć wiele czasu, więc jeszcze przed zmrokiem powinien dotrzeć do mieszkania swoich rodziców, a tam znaleźć kojący odpoczynek... Przynajmniej w nocy.

z/t
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja
Ranga: S.Jounin
Wiek Postaci: 20
Siła: Go Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi +
Zręczność: Yon Kaishi
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola Fūton: San Kaishi
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=7398&p=156639#p156639

Post autor: Kozoke Shinja » wt, 7 sie 2018, 16:53

Takuya Shinzo ~ 186PF
Michiyuuki ~ 187PF
.

Obrazek

♦ Mistrz walki mieczem ♦ Geniusz Ciężkiej Pracy ♦ Zabójcy we mgle ♦
♦ Kowal (3) ♦ Perswazja (1) ♦ Wytrzymałość psychiczna (3) ♦ Sztuka Pieczętowania (2) ♦ Sztuka kamuflażu (1) ♦ Czytanie śladów (1) ♦

.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Góra Katsuragi”