11.11.2018

Wszelkie zmiany wprowadzane do system rozgrywki, jak i również reszty elementów forum są podawane do wiadomości w tym dziale. Większe nowości wprowadzane są jako duże aktualizacje, a mniejsze umieszczane są w dzienniku zmian.
Awatar użytkownika
Kozoke Shinja
Ranga: S.Jounin
Wiek Postaci: 20
Siła: Go Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi +
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: San Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=7398&p=156639#p156639

11.11.2018

Post autor: Kozoke Shinja » ndz, 11 lis 2018, 21:20

Witajcie mieszka... shinobi i groźni nukenini naszego NG. Wpierw chciałbym podziękować w imieniu swoim jak i graczy Akaraiowi Tazaru za wspieranie forum przez cały swój wolny czas. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś do nas powróci, a wtedy na pewno znajdzie się dla niego miejsce w sałatkowym gronie. Wobec jego odejścia ktoś musiał przejąć składanie patchy i ta przyjemność przypadła mi.

Dzięki Nakacie Klan Ryotenbin w końcu zasługuje na swoją osławioną elitarność. Mam nadzieję, że w święta dostaniemy sporo kp i będziemy mieli problem z wyborem tych najlepszych. Ponadto inny klan, tym razem zwyczajny zasłużył na odświeżenie trochę już przestarzałych mechanik. Kenji podjął się zadania renowacji Yami i oczywiście pomyślnie ją wykonał.

Przejdźmy teraz do technik, nie będzie ich wiele gdyż ja(Kozoke Shinja) podjąłem się renowacji Futonu rang D i C. Reszta czeka na odświeżenie, sam miałem je zrobić jednak czas nie pozwala. Ponadto klan Inuzuka zawdzięcza Shisetsu Jigoku technikę o nazwie Inu no sensu.

Poświęćmy teraz trochę czasu graczowi o nicku Takuya, kto inny zrozumie nowych graczy jak nie osoba, która zaczęła grać jeszcze nie tak dawno? Wykonał on temat, który zastąpi obecne Krok po kroku. Jemu też zasługujemy odświeżoną Akademię, która wreszcie jest spójna z systemem, który funkcjonował od pewnego czasu. Takuya zauważył również potrzebę przerobienia tematu dotyczącego ANBU i OININ'ów. Może dzięki niemu pojawi się więcej graczy polujących na biednych nukeninów?

Na pierwszym planie pojawia się znowu Nakata, którego renowacja węży leżała w suporcie już spory kawałek czasu. Mam przyjemność wprowadzić tą zmianę. Szkoda, że inne zwierzęta nie zostały przerobione do obecnego systemu. Może ktoś się nimi zajmie? Prawie zapomniałbym o nowej specjalizacji, która powstała również dzięki Nakacie. Yoshu Kinsetsu Sento rozwinie znacząco repertuar użytkowników Taijutsu, którzy nie chcą iść w kierunku bram/oddechów.

Ponadto nastąpiło kilka drobnych zmian/wpisów. Są to zmiany w Sacchi Chakra dotyczące pasywnego wykrywania źródeł chakry, wykrywania przez nich Genjutsu, także od teraz zasięg będzie zależny od posiadanego KC a nie rangi. Uściśliliśmy również kto i jak może podnosić atrybuty. Pojawił się również dopisek w Shihaijutsu dotyczący geninów, którzy mogliby wziąć technikę, której nie będą mogli później mieć ze względu na wybrany talent.

Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem podczas wprowadzania tego patcha. Widzimy się za jakiś czas gdy uzbiera się odpowiednia liczba tematów.
.

Obrazek

♦ Mistrz walki mieczem ♦ Geniusz Ciężkiej Pracy ♦ Zabójcy we mgle ♦
♦ Kowal (3) ♦ Perswazja (1) ♦ Wytrzymałość psychiczna (3) ♦ Sztuka Pieczętowania (2) ♦ Sztuka kamuflażu (1) ♦ Czytanie śladów (1) ♦

.

Awatar użytkownika
Nakata
Wioska: Konoha
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 19
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi ++
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=281501#p281501

Re: 11.11.2018

Post autor: Nakata » ndz, 11 lis 2018, 21:27

Brawo Tazar i reszta renowujących! Dobra robota! Teraz czekamy na prki xD
Inne Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:
Ocenione treningi 26/20

Awatar użytkownika
Mao Atatsuke
Wioska: Konohagakure
Ranga: S. Jounin
Wiek Postaci: 32
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Kontrola Chakry: Go Kaishi
Zasoby Chakry: Go Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
kontrola_suiton: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11534&p=284866#p284866

Post autor: Mao Atatsuke » ndz, 11 lis 2018, 21:42

Jakkolwiek dobry pacz, to jestem niepocieszony, że Oinin został tak potraktowany i tylko 2 lvl może mieć zamiast 3 bez wyprawy.

Awatar użytkownika
Kozoke Shinja
Ranga: S.Jounin
Wiek Postaci: 20
Siła: Go Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi +
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=7398&p=156639#p156639

Post autor: Kozoke Shinja » ndz, 11 lis 2018, 21:46

Sam się sprzeciwiłem 3lvl umki Oinina bez wyprawy. Wtedy egzamin traktowałoby się jak wyprawę po 3 poziom umki z dodatkowymi 2 stronami. Ponadto 3 poziom umiejętności to już naprawdę przydatne rzeczy i w tym aspekcie nie zmienię swojego zdania.
.

Obrazek

♦ Mistrz walki mieczem ♦ Geniusz Ciężkiej Pracy ♦ Zabójcy we mgle ♦
♦ Kowal (3) ♦ Perswazja (1) ♦ Wytrzymałość psychiczna (3) ♦ Sztuka Pieczętowania (2) ♦ Sztuka kamuflażu (1) ♦ Czytanie śladów (1) ♦

.

Awatar użytkownika
Mao Atatsuke

Post autor: Mao Atatsuke » ndz, 11 lis 2018, 21:58

No tak, ale wyprawa na egzamin po Oinina gdzie trzeba być uber koksem i mieć staż na anbu, to wciąż strasznie dużo w porównaniu do zwykłej B+ dla kogoś takiego. Nie wydaje mi się żeby to jakieś super uber było. Dodając, że tak trochę te umki są dziwne dla Anbu a dla Oinina są take jakie winny być u obu.

Awatar użytkownika
Sora
Organizacja: Brak
Wioska: Kirigakure
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 17
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11855

Post autor: Sora » ndz, 11 lis 2018, 22:00

Umiejętności rozdzielone zostały losowo, może poza Wytrzymałością Psychiczną, uznałem ją za umiejętność na tyle pospolitą i uniwersalną, że danie jej na ANBU byłoby zbytnim ułatwieniem. Co do Oinina, osobiście byłem później za wzniesieniem rangi do Special Jounina, wydłużeniem egzaminu o stronę, przeniesienie wszystkich umiejętności na ANBU i danie możliwości rozwoju tej wybranej na Oininie.
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Mao Atatsuke

Post autor: Mao Atatsuke » ndz, 11 lis 2018, 22:16

Dla mnie to bardzo dobry pomysł. Oinin powinien być właśnie takim uber koksem z rangi SJ przynajmniej. Skoro to elita wśród anbu. Chuniny anbu to pospolite kupska i dopiero Jounin to dobra jednostka, dlatego też sj byłby dobrym wymogiem. Zrzucenie umiejek typowych dla Anbu na właśnie anbu z sj i możliwość rozwinięcia ich bez wyprawy na randze wyżej, to bardzo dobre rozwiązanie dla mnie. Lepsze niż randomowo umiejki jak pikuły czy pułapki. Nie oszukujmy się. Umiejka lvl 3 bez wyprawy to nic w porównaniu z zostanie Oininem, który ma być elitą.

Awatar użytkownika
Nobukazu Uchiha
Organizacja: fajna
Wioska: też fajna
Ranga: ta też fajna
Wiek Postaci: 21
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi ++
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Katon: Ni Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?p=4620#p4620
Kontakt:

Post autor: Nobukazu Uchiha » pn, 12 lis 2018, 00:45

Myślę że można by coś ogarnąć z ANBU podobnie jak z rangą TChunin. To jest wywalić jako tako samą tą rangę a wprowadzić jej, albo podobne efekty np z ANBU i Oininami (odpowiednio na swoje rangi), ale wymagało by to prostej rzeczy, mianowicie takiej żeby ilość miejsc była ograniczona. (wtedy nie będzie tak że każdy po kolei zostaje anbu, myślę, chociaż dunno)
Don't wanna hear you calling out my name
I'm not here for fortune and fame
Instead, I'll fight knowing nobody knows my name
Obrazek
My foes are closing in and covering the sky,
but i wont turn my back tonight.
I'll stay... Until i taste the dirt of defeat someday.

info:
Pokaż/Ukryj:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Nowości”