[Wyp.B] Śladami przodków - Drużyna Pupudraków [vol.2]

Awatar użytkownika
Kaneko Mei
Organizacja: Wasure Akuma no Ken
Wioska: Ishi
Ranga: T. Chuunin
Wiek Postaci: 20
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: Ni Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Katon: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=7701

Re: [Wyp.B] Śladami przodków - Drużyna Pupudraków [vol.2]

Post autor: Kaneko Mei » pt, 11 sty 2019, 15:02

Krew spływała ze zwierzęcego pyska, a kawałki tkanki ugrzęzły pomiędzy zębiskami; Rinmaru po chwili na powrót stała się sobą i otarła usta wierzchem dłoni, wypluwając później resztki ciała kobiety, którą właśnie zagryzła na śmierć. Jej fioletowe ślepia nie wyrażały w zasadzie niczego – jedynie ubiór, który był cały okryty krwią przeciwnika, wskazywał na jakiekolwiek znaki walki. Blondynka przetarła twarz, ścierając przy tym posokę zdobiącą jej bladą cerę. Przez dłuższy moment przyglądała się czerwonej barwie na swoich dłoniach, jakby zupełnie nie rozumiała jej źródła; odleciała gdzieś myślami, aż w końcu zwróciła uwagę na Jigoku, który zaczął odzyskiwać władzę w nogach.
- Już po wszystkim – mruknęła jakby do siebie i odwróciła się na pięcie, kierując kroki ku pozostawionym w tyle żabom. Nagle przypomniała sobie o Kame, która nadal pozostawała nieprzytomna. Rinmaru nie mogła zostawić jej w takim stanie w rękach diabła. – Ogarnij się, weź co chcesz od tej kurwy i wracajmy do Ishi. Musimy jakoś ocucić te śpiące królewny – rzuciła beznamiętnym głosem, wlepiając fioletowe ślepia w dwa płazy stojące obok siebie.
Sztuka Pieczętowania [poziom 2.] | Wytrzymałość psychiczna [poziom 2.]
Ukrywanie emocji [poziom 2.] | Szybkie wiązanie pieczęci [poziom 2.]
Bransoletki: Lewa 3/10 Prawa 5/10

Awatar użytkownika
Shisetsu Jigoku
Organizacja: Wasure Akuma no Ken
Wioska: Ishi
Ranga: Nukenin C+
Wiek Postaci: 16
Siła: San Kaishi ++
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi ++
Kontrola Doton: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11818&p=281853#p281853

Post autor: Shisetsu Jigoku » pt, 11 sty 2019, 17:12

Były kuglarz przeliczył swoje możliwości, i nie mógł wykonać ruchu. Jednak jego ciało wracało do normy, a ten mógł powstać na równe nogi gdy tylko to zrobił, olał na ten moment Rin. Do jej słów miał odnieść się za chwilę, od razu zaczął przeszukiwać ciało trupa aby odnaleźć pierścień którego tak zaciekle szukał. Nie liczyło się teraz nic innego dla chłopaka, chciał zdobyć swój skarb, jego własny. Dopiero po chwili przeszukiwać odpowiedział Rin. Tak, tak do Ishi, nie wiem czemu się tam też chcesz udać ale nie obchodzi mnie to. Moim zdaniem powinnaś w tym momencie zając się swoimi sprawami... a ja muszę wejść do Ishi sam. Nie mogę Ci nic więcej w tym momencie powiedzieć, jednak tego wymaga sytuacja. Możemy się tam spotkać za jakiś czas, dobra? Jeżeli masz do załatwienia coś gdziekolwiek indziej po prostu to zrób. Nauczyłaś się mi ufać to i teraz możesz to zrobić. W tym momencie chłopak wstał i także skierował się do żab. Jeżeli chodzi o Akame, oraz Kame zabiorę je ze sobą. A Ty... cóż myślę, że wrócisz jeszcze mojej osady. Tak... jestem pewien. Jeżeli wszystko Ci pasuje po prostu daj mi na ten moment odejść w spokoju, okej? Jigoku o dziwo był spokojny, czuł jakby... coś jakby nie chciał zbyt wiele mówić o sytuacji w jego osadzie. Był przytłoczony, czuł się wręcz skołowany. Dlatego też, wręcz unikał wzroku białowłosej. Mimo wszystko gdy doszedł do żab wziął obie kobiety na swoje barki i ruszył. Nie dbał o to czy królowa miecza ruszy z nim, czy jednak przystanie na jego słowa. Tego tak naprawdę nikt.

//Jak taczi pozwoli z.t x3
2h
Obrazek
Pokaż/Ukryj:
Ogrom Czakry, Demoniczny Skryba.
Perswazja 2
Sztuka kamuflażu 2
Szybkie pieczęci 2
Wytrzymałość psychiczna 2
Pieczętowanie 2

Awatar użytkownika
Taichi Senju
Wioska: Konohagakure no Sato
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 25
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: Yon Kaishi +
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Zero Kaishi +
Kontrola Doton: San Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=201808#p201808

Post autor: Taichi Senju » pt, 11 sty 2019, 18:53

Nie było za dużo, co opowiadać. Diabeł ogarną swoje ciało, a właściwie nitki powstał i ruszyłby poszukać pierścienia, który posiadała martwa kobieta. Szukał dokładnie, zajęło mu to trochę czasu, przez wielkie ilości krwi i błoto, które zdarzyło się utworzyć przez krew zmieszaną z glebą. Gdy już odnalazł to, czego potrzebował, nie trzymało go tutaj już zupełnie nic i postanowił opuścić ten podołek. Odnośnie do zakrwawionej blondynki. Ta pamiętała jako jedyna o swoich towarzyszkach i poszła zgarniając, je wraz z żabą. Postanowiła opuścić to miejsce pewnie chcąc zapomnieć, o której kobiecie właśnie rozerwała krtań. Przecież pamięć o tym, iż jest się całkowicie utopionym w krwi obcej osoby to nie jest najlepsze wspomnienie, nawet jak dla shinobi. Oczywiście chyba że jest się psychopatą.

//
Rin
wiązanie pieczęci 2 lvl
32 PR
4 PS
500 rou

Sagaś
31 PR
4 PS
500 rou
oraz Pierścień Lewy środkowy palec: "północ" (北, hoku); noszony przez Kakuzu.
Jest w kolorze ciemnozielonym.

Kame
18 PR- powinienem zabić
1 ps
100 rou
Wyprawy, Misje pisać na GG 8651152

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Odbijanie pocisków LVL 1 Wytrzymałość psychiczna 2 LVL Szybkie wiązanie pieczęci 2 LVL
Czytanie Śladów 1 LVL Perswazja 1 LVL

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Mizuno Uchiha
Organizacja: Sekuto Chi
Wioska: Brak
Ranga: Sannin
Wiek Postaci: 27
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi