[Globalne Wydarzenie]Próba Ognia I - Mord niewinnych.

Awatar użytkownika
Murasaki
Organizacja: Raimei
Wioska: KiriGakure
Ranga: T. Chunin [Jonin]
Wiek Postaci: 19
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Fūton: San Kaishi
Kontrola Raiton: San Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11052

Re: [Globalne Wydarzenie]Próba Ognia I - Mord niewinnych.

Post autor: Murasaki » wt, 29 sty 2019, 22:36

W końcu udało mi się przekonać Yoheia do wyruszenia w drogę jednak nie było mi to do końca dane ponieważ mój nowy stary Kage na pożegnanie przemówił i skutecznie zmienił moje plany odnośnie wyprawy w kierunku kraju Morza. Mając zabrać się do Samuia poczyniłem kilka kroków w kierunku Kenjego by się pożegnać, a ten złożył mi propozycję nie do odrzucenia. - Czyli mówisz że mam iść dla Ciebie zdobyć pakt handlowy, a potem ewentualnie coś więcej, a to wszystko działając na terenie "przeciwnika" który obecnie jest w stanie spoczynku? - rzuciłem mu cwaniacki uśmieszek i odpaliłem kolejnego szluga. - Możesz zatem na mnie liczyć Mizukage, wrócę do Ciebie nie długo i może potem obgadamy kilka przyszłych wydarzeń, a i powspominamy o tym co mnie i Ciebie spotkało pod moja nieobecność. Mam nadzieję że podczas pełnienia roli biurokraty znajdziesz dla mnie kilka godzin. Nie mniej będzie to zaszczyt znów zrobić coś dla dobra KiriGakure. - rzuciłem uściskają mu dłoń i udając się zaraz po tym w kierunku rosłego najemnika.
- Wybacz Panie Yohei, ale jak widzisz plany mi się pokrzyżowały, a twoja zapłata będzie musiała jeszcze trochę poczekać. Jednak mam pomysł, jak tylko załatwisz sprawy u naszego wspólnego znajomego szukaj mnie w Kiri lub w wspomnianym przed chwilą Kraju rzek, a na pewno mnie znajdziesz. Ktoś tak charakterystyczny jak ja raczej nie będzie dla Ciebie ciężki do znalezienia. Wybacz że już Cię nastawiłem na moje towarzystwo, ale nie mogę zawieść mojego Cienia. Następnym razem załatwimy wszystkie nie rozwiązane między nami sprawy. - Skończyłem wypowiedź i wyjąłem atlas i przeanalizowałem w którym kierunku muszę się udać. Wszystko wydawało się oczywiste. Tak więc podjąłem kroki i ruszyłem w celu wykonanie zadania. Odchodząc mimowolnie lustrowałem okolicę w celu zlokalizowania swojej przybranej siostry. Tak pojawiła się niespodziewanie obok mnie, na szczęście żywa. - Dobrze że udało Ci się przeżyć głupku! - Ja też się ciesze że Cię widzę smarkulo. - mówiąc to dotknąłem jej zamieniając z powrotem w dziewczynkę.
z/t Kawa
Pieczętowania(2) | Wytrzymałość Psychiczna(1) | Szybkie Składanie Pieczęci(1) | Perswazja(1)
Iryōnin(Kabuto) | Ogrom Chakry

Obrazek

Murasaki/Sharuru

Awatar użytkownika
Mizuno Uchiha
Organizacja: Sekuto Chi
Wioska: Brak
Ranga: Sannin
Wiek Postaci: 27
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: Go Kaishi
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Shichi Kaishi
Potencjał Genjutsu: Yon Kaishi
Kontrola KG: Go Kaishi
Kontrola Fūton: Ichi Kaishi
Kontrola Katon: Roku Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi
Kontrola Doton: Zero Kaishi +
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=384
Kontakt:

Post autor: Mizuno Uchiha » śr, 30 sty 2019, 09:15

Dostałem informacje o tym, że istnieje jakiś zapomniany odłam Sekuto Chi. Będę chciał się tym zająć. Znam od nich pewną kobietę, jest silna i istnieje szansa że uda mi się ją przekonać, by przyłączyła się do nas, a nie trzymała się przegranej sprawy. W końcu nie pokazali niczego do tej pory więc wątpię, czy stać ich na to by wykonywać tę misje. Jeśli nasi zaginieni bracia będą bardzo uparci to zakończę tę sprawę. W końcu Sekta Krwi musi dbać o swoją jedność. – jasno zasugerował, że po prostu zabije osoby, które bezprawnie roszczą sobie prawa do noszenia tytułu członka jego bractwa. Postawi przed nimi jasny wybór: albo jesteś z nami, albo przeciwko nam. Uchiha rozciągnął się niczym kot, rozejrzał dookoła siebie po czym powiedział.
- Będę się zbierał. W razie niebezpieczeństwa wołaj. Zawsze możesz na mnie liczyć, ale powinniśmy zacząć ukrywać to, że jako Mizukage zadajesz się ze mną. Następnym razem pojawię się zamaskowany i się nie znamy. W końcu dezinformacja to potężna broń. Masz jeszcze coś dla mnie?– zapytał kończąc.
Obrazek

"...Ja jestem Legion. I choć jest wielu nas, to stanowimy jedność..."

Awatar użytkownika
Kenjimon
Administrator
Organizacja: 7MM, Sekuto Chi
Wioska: Kirigakure no Sato
Ranga: Mizukage
Wiek Postaci: 25
Szybkość: Roku Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi ++
Kontrola Chakry: San Kaishi ++
Zasoby Chakry: Go Kaishi
Kontrola Fūton: Roku Kaishi
Kontrola Raiton: Yon Kaishi
Kontrola Doton: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?p=206069#p206069

Post autor: Kenjimon » śr, 30 sty 2019, 10:41

Białowłosy wysłuchał co ma do powiedzenia lider Sekty Krwi. Planował odnalezienie pozostałych członków, rozsianym po tym wielkim świecie i doprowadzeniu ich do przyjęcia jego woli. W takim razie cóż mógł począć ów białowłosy, potężny shinobi. Nic tylko kiwnąć głową, bez okazywania tym razem większych emocji. „Niech tak będzie”. Cóż, nie musiał więcej mówić, ani też myśleć. Nie pozostało nic innego jak również się pożegnać, ponieważ spotkanie można było uznać za zakończone.
- To może być dobry pomysł. W końcu nie kojarzysz się reszcie świata zbyt… Dobrze. Powiedzmy, że niech tak też zostanie. Mnie poza terenami Kirigakure nawet nie znają jako Mizukage jak widzisz, więc nie ma obaw, że narażę imię Kirigakure. Zresztą. Nikt nie będzie mówił władcy co ma robić. – zakończył z podstępnym uśmieszkiem i machnął dłonią do Mizuno w celu pożegnania.
- Tyle, bywaj i do zobaczenia Mizuno. – w tym samym momencie teleportował się do swojej siedziby znikając z oczu Uchiha.

z/t Hiraishin do Siedziby Mizukage
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:
Mistrzostwo technik klonowania [1 lvl], Szybkie Wiązanie Pieczęci [2 lvl], Wytrzymałość Psychiczna [2 lvl], Fūinjutsu [2 lvl], Aktorstwo[1 lvl], Tropienie [1 lvl]

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Mizuno Uchiha
Organizacja: Sekuto Chi
Wioska: Brak
Ranga: Sannin
Wiek Postaci: 27
Zręczność: Go Kaishi
Kontrola Chakry: Yon Kaishi
Zasoby Chakry: Shichi Kaishi
Potencjał Genjutsu: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Ichi Kaishi
Kontrola Katon: Roku Kaishi
Kontrola Doton: Zero Kaishi +
KP: viewtopic.php?f=36&t=384
Kontakt:

Post autor: Mizuno Uchiha » śr, 30 sty 2019, 19:04

Uchiha pożegnał się skinieniem głowy z Kenjim rzucając mu na obchodne:
- Dzięki za dobrą zabawę – po czym przeniósł się do dwóch kunai z pieczęciami Techniki Latającego Boga Piorunów rozrzuconych po okolicy w trakcie walki z przedstawicielem Nowego Ładu. Nie chciał zostawić po sobie żadnego śladu. Gdy to zrobi przenosi się od razu do swojej siedziby w podziemiach Chigakure no Sato podnosząc z ziemi swój płaszcz. Najwyższy czas na przejęcie inicjatywy. Musiał zjednoczyć Sektę Krwi, a raczej sprawić żeby stała się jedność. Miał nadzieję, że uda mu się przekonać Kimiko by przyłączyła się do niego. Ona była tak podobna do Katrin. Nie chciał jej zabijać.

z/t
Obrazek

"...Ja jestem Legion. I choć jest wielu nas, to stanowimy jedność..."

Awatar użytkownika
Sora
Organizacja: Brak
Wioska: Kirigakure
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 17
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11855

Post autor: Sora » śr, 30 sty 2019, 19:41

Jest Was za dużo, każdego będę zliczał innego dnia.

Mizuno: +214 PF
Zaji: +154 PF
Nobu: +170 PF
Hideo: +130 PF
Yohei: +157 PF
Kenji: +241 PF
Hana: +120 PF
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Enji Nakahara
Wioska: brak
Ranga: Nukenin C+
Wiek Postaci: 21
Szybkość: Yon Kaishi ++
Zręczność: Yon Kaishi +
Kontrola Chakry: Ni Kaishi
Zasoby Chakry: Ni Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola Katon: Ni Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?p=290131#p290131

Post autor: Enji Nakahara » czw, 31 sty 2019, 19:53

Trzasnęło i na pobojowisku pojawiły się dwie postaci. Yohei zmarszczył brwi. Już się zdążył przestawić na świeże morskie powietrze i tak nagłe pojawienie się w miejscu, gdzie zewsząd cuchnęło śmiercią, nie należało do zbyt przyjemnych. Westchnął, po czym ponownie rozejrzał się po okolicznych terenach i leżących ciałach
- no to co? Zaczynamy? Nie ma co się grzebać - mrugnął wesoło do Nobu, co niekoniecznie pasowało do scenerii. Ściągnął z pleców worek, wyciągnął pierwszy zwój po czym podał go czarnowłosemu towarzyszowi, rzucając mu pod nogi worek.
- Do dzieła kolego. Ja Ci będę znosił ciała, tak będzie szybciej - wyszczerzył zęby, po czym zabrał się za zbieranie zwłok, obszukując je dokładnie. Cały znaleziony sprzęt, łącznie ze zbrojami rzucał na jedną kupkę, poza tym resztę ciał przytaszczył jak najbliżej Nobu, tak by cały proces szedł wystarczająco sprawnie. Praca niewdzięczna i mozolna, ale cóż... miało mu się to opłacić już niedługo.
Gdy już niemal kończył, natknął się na rozcięte na pół zwłoki. Zwłoki znanej mu osoby.
- Yurei... - szepnął najemnik. Spodziewał się tego od chwili gdy Kenji wspomniał, że zabił go po raz trzeci. Cały czas zastanawiał się, co będzie czuć. Różnie wyobrażał sobie tę chwilę, jednak nie spodziewał się takiej... pustki. Nie czuł kompletnie nic. Westchnął, po czym przeszukał potężne zwłoki łysego mężczyzny, ciągnąc chwilę później w stronę Nobu.
Gdy w końcu praca została zakończona, Yohei pokazał mężczyźnie jeszcze kupę żelastwa, sugerując by zapieczętować również to, po czym zgarnął wszystkie zwoje ponownie do worka.
- Dobra, to by było na tyle. Prowadź do siebie, czas zając się tym ciałem - westchnął, po czym bez ostrzeżenia splunął na kolegę. Natychmiast po tym zebrał całą wodę, sprawiając że ten wysechł niemal natychmiast, kompletnie czyściutki i cały proces powtórzył również z sobą. Miał dosyć tego smrodu.
Pokaż/Ukryj:
Słowa/Myśli

Bonus w walce:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Nobukazu Uchiha
Organizacja: fajna
Wioska: też fajna
Ranga: ta też fajna
Wiek Postaci: 21
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi ++
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Katon: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?p=4620#p4620
Kontakt:

Post autor: Nobukazu Uchiha » czw, 31 sty 2019, 20:16

Nie pogardziłbym kontrolą grawitacji. Zażartował, chociaż gdyby pewnie wejśc mu do głowy wiadome by było iż był to taki żart przez ziarno prawdy. Taka moc niosła ze sobą gigantyczne możliwości i doskonale o tym wiedział, jednak dla niego dalej w jakiś sposób było to wszystko bajanie starych wróżek. Nie widział, nie doświadczył, nie miał pojęcia... Chociaż jedna rzecz się zgadzała. Pręty. Tak, widział przecież jak chłopak obok niego z nich korzystał. Podczas rozmów wszystkich wspomniał też coś o lataniu, zupełnie jak ta mała. Może jednak w tym wszystkim było ziarno prawdy?
Niech będzie. Powiedział, otiwerając wielki worek, po czym wyciągając z niego pierwszy ze zwojów. Oj dużo ich było dużo, ciał rownież. Dlatego też pewnie raz na jakiś czas posiłkował się chakrą nieznajomego, jako że sam nie miał zamiaru specjalnie AŻ TAK nadwyrężać swoich zapasów, jeżeli nie musiał. Może techniki tej rangi nie były bardzo energo chłonne, jednak wykonywane tyle razy... Zawsze w każdym razie mógł się posiłkować pigułką wzmacniającą.
Zobaczymy. Nigdy nie narzekałem na brak pieniędzy, ale też nigdy nie goniłem za ich zdobywaniem. Jakby nie patrzeć to rzeczywiście był temat którego sam Uchiha nie wykorzystywał w pełni potencjału. A przydałoby się pare rzeczy odnowić. Chociażby i samą warownie, czy siedzibę klanu w wiosce. No tak wioska... W sumie dawno tam nie był. No ale to nie jest czas i miejsce na teraz.
Chwilę trwało nim wszystkie ciała zostały zapakowane, wraz zresztą ze sprzętem ktory rozdzielał najemnik. Tak, jego pieczetowaniem również się zajął. To trzeba było przyznać. Gdy jednak się z tym uwinęli, ich postacie po raz ponownie tego dnia zapłonęły, przenosząc dwójkę daleko daleko stąd.

z/t
Don't wanna hear you calling out my name
I'm not here for fortune and fame
Instead, I'll fight knowing nobody knows my name
Obrazek
My foes are closing in and covering the sky,
but i wont turn my back tonight.
I'll stay... Until i taste the dirt of defeat someday.

info:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Asakura Zaji
Wioska: Iwagakure no Sato
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 22
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi ++
Kontrola Chakry: Ni Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi ++
Kontrola Katon: Ichi Kaishi +
Kontrola Doton: Ichi Kaishi +
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=6456&p=132945#p132945

Post autor: Asakura Zaji » czw, 31 sty 2019, 20:29

Ilość ciał:
- 74 na poziomie genina
- 14 na poziomie chuunina
- 6 na poziomie jounina
- 1 na poziomie s.jounina

Ekwipunek:
- 31 kunai
- 10 tasaków
- 4 tanto
- 2 shurikeny demonicznego wiatru
- 1 katana