Punkty Wymian

Awatar użytkownika
Enji Nakahara
Wioska: brak
Ranga: Tokubetsu Chunin
Wiek Postaci: 64
Siła: Ni Kaishi
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Go Kaishi +
Kontrola Chakry: Ni Kaishi
Zasoby Chakry: Ni Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Fūton: Ichi Kaishi
Kontrola Katon: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?p=295725#p295725

Re: Punkty Wymian

Post autor: Enji Nakahara » sob, 9 lut 2019, 16:32

Drzwi do karczmy rozwarły się, ukazując na jej progu ogromnego, przemoczonego i zakapturzonego mężczyznę. Karczmarz przyglądał się mu przez chwilę, zastanawiając kim jest przybysz, gdy ten zbliżył się w kierunku światła, zdejmując kaptur.
- Dawno mnie tu nie było, ale chyba mnie pamiętasz, staruchu - wyszczerzył zęby Yohei, gładząc się po obandażowanej mordzie. Mimo ponurej pogody była dość wczesna pora, toteż nie było nawet jednego gościa, najemnik się nie krępował.
- Będzie już chyba z parę lat, jak tu ostatnio zawitałem - dodał, siadając przy barze i odkładając worek na ziemię. Wyciągnął gorzałkę po czym upił solidny łyk, przekazując barmanowi.
- Twoje zdrowie, ja stawiam - rzucił, szczerząc kły. Poczuł znajome uczucie nostalgii. Nawet całkiem zdołał się już zżyć z tą miejscówką, jednak od walki z Yurei'em przestał się przejmować tutejszą bracią.
- Mam sporo "towaru" - zarechotał.
- myślę że tam na dole będą zadowoleni. Pogadałbym trochę, ale nie mam czasu, w tej chwili - mrugnął do milczącego mężczyzny, po czym wstał, wziął swoje graty i ruszył do łazienki. Minęła godzina od czasu rozstania z Nobu. Za tydzień miał się ponownie pojawić w miejscu rozstania, do tego czasu musiał załatwić sprawę z tym całym kapitanem sił zbrojnych Suny, więc nie miał czasu do stracenia. Był wyjątkowo słaby fizycznie, toteż nie był w stanie śmigać non stop, w dodatku poprzez chaszcze. A trzymając się szlaku, podróż miała chwilę trwać. Westchnął, schodząc do znajomej "recepcji"
- kopę lat - rzucił do urzędnika, po czym zorientował się, że chyba go nie zna. Cóż, nie było tu zbut dużej rotacji, ale jak widać... trochę się działo.
- Mam ciała na sprzedaż. Dużo, bardzo dużo, w dodatku kilka naprawdę ciekawych okazów. Wasz doktorek będzie mieć frajdę - wyszczerzył kły, kładąc worek na biurku.
- radzę przejść do samego zainteresowanego, bo miałem pracowity dzionek. Prawie setkę trupów mam ze sobą - mrugnął do urzędnika, po czym, ruszył do sąsiedniej kwatery, w której znajdował się tutejszy lekarz.

// wycenka 91 ciał.
Słowa/Myśli

Styl walki

Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Thaelin
Wioska: Kumogakure no Sato
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 24
KP: viewtopic.php?f=36&t=8914
Konto Główne: Raven towarzysz - viewtopic.php?f=329&t=10433

Post autor: Thaelin » sob, 9 lut 2019, 16:57

Przybyłeś porozmawiać i napić się z barmanem, miły gest. Ten biorąc od Ciebie gorzałę wychylił kilka głębszych łyków praktycznie zerując trunek i uśmiechając się od ucha do ucha odpowiedział.
- I Twoje również! - w tej chwili się roześmiał. Słysząc o braku czasu i towarze dla tych niżej pokiwał tylko głową w zrozumieniu wypuszczając Cie dalej.
Będąc już na dole porozmawiałeś i z nimi informując o zaprawdę wielkich zbiorach, po czym ludzie szybko zabrali się za sprawdzanie ich.
- Hmmm niezły zysk zaprawdę... za tych(geninów) mogę dać Ci 28.000Rou, za tych(C) 14.000Rou są lepsi, ale znacznie ich mniej, co do tej 6tki są prawie w idealnym stanie i dostaniesz za każdego 3.500Rou czyli 21.000Rou. Ten za to jest zaprawdę świetny i mogę Ci zaoferować 6.000Rou. W sumie to będzie 69.000Rou - poinformował Cie przeglądając to wszystko, jednak na jego twarzy było widać pewien problem - niestety aktualnie mamy przy sobie jedynie 65.000Rou, więc jeśli to nie problem, to przy następnym spotkaniu dostałbyś swoje 4.000Rou. Może tak być?

@Edit: missclick przy geninach. Zamiast 28 wpisałem 21 O.O
Suma się nie zmienia.
Obrazek

|| Matematyk || Hultaj || Yōso no Tensai || Shin'ainaru buki(klik)
| Odbijanie pocisków II | Szybkie wiązanie pieczęci I | Kowal II | Kamuflaż I | Sztuka pieczętowania I | Wytrzymałość psychiczna I |

Myśli Wypowiedzi Wypowiedzi kota Demon

Awatar użytkownika
Enji Nakahara

Post autor: Enji Nakahara » sob, 9 lut 2019, 17:24

Yohei spokojnie czekał, obserwując krzątających się ludzi. Miał nadzieję, że inwestycja mu się zwróci, mimo wszystko wydał dobre dwadzieścia tysięcy na same zwoje. Gdy doszło do wyceny ciała Yurei'a, zmarszczył brwi. Ironiczne, że członkowie nowego ładu zasilą jego fundusz, zbierany do... walki z nowym ładem. A Rakurai... jeśli po raz kolejny powstanie z martwych, musiał być jego. To że najemnik przestał reagować na niego tak alergicznie, nie znaczyło że zaniechał zemsty. W zasadzie pasował mu taki stan rzeczy. Mógł się radować zabijaniem Rakuraia raz za razem, jednak na tę chwilę wciąż jeszcze był "troszeczkę" za słaby.
Podniósł brwi zaskoczony, słysząc słowa lekarza.
- nie macie więcej niż 65 tysięcy? To poślijcie po szefa, poczekam. - rzucił, ciężko wzdychając. Niby cztery tysiące, ale... liczył się każdy grosz.
- Dużo dla Was zrobiłem w przeszłości. Tego tu... - wskazał na ciało Yurei'a - powstrzymałem całe siedem lat temu, gdy szalał w okolicy i nie mieliście nikogo, kto by się do takiej roboty nadawał. Tak, to on odpowiadał za te przeogromne zniszczenia i zapłaciłem za to wówczas wysoką cenę. Teraz każdy grosz się dla mnie liczy - powiedział poważnie, wpatrując się rozmówcy prosto w oczy.
Jeśli jednak ten dalej nie dawał za wygraną, to Yohei podniósł się i zbliżył o krok w stronę mężczyzny.
- Od siedmiu lat nie macie o mnie informacji. Dostarczyłem wam właśnie ciało potwora, który był owiany legendą, naprawdę uważasz, że warto mi skąpić? Jeśli naprawdę nie macie pieniędzy, poczekam. Ale będę w okolicy za jakiś tydzień i wtedy już oczekuję zwrotu. Rzecz jasna z nawiązką, w ramach przeprosin za takie traktowanie - powiedział, przybierając groźny i nieznoszący sprzeciwu ton

// perswazja level dwa czy coś xD
Słowa/Myśli

Styl walki

Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Thaelin
Wioska: Kumogakure no Sato
Wiek Postaci: 24
KP: viewtopic.php?f=36&t=8914
Konto Główne: Raven towarzysz - viewtopic.php?f=329&t=10433

Post autor: Thaelin » sob, 9 lut 2019, 17:43

Kiedy usłyszałeś o braku pieniędzy zdenerwowałeś się nieco i kazałeś posłać po szefa, ten po pewnej chwili przybył tutaj, jednak nie wyglądał na zbyt zadowolonego. W chwili dostrzeżenia go zacząłeś opowiadać jak wiele to zyskali dzięki Tobie, jak wielkie korzyści i jak bardzo byli Tobie zobowiązani.
- Niestety tak jak było Ci to mówione nie mamy w tej chwili takiej kwoty... przed Tobą przybył specjalny klient, który miał ponad dziesięciokrotne zyski, aniżeli Ty nam właśnie dajesz i praktycznie opróżnił nas z pieniędzy i nie daliśmy rady uzupełnić naszych skromnych zapasów - poinformował.
W chwili stawienia kroku do szefa okoliczni przygotowywali się do bitwy, jednak przywódca szybko ich powstrzymał gestem ręki.
- Jesteś niezwykle pewny siebie chłopcze... mamy wiele informacji o Tobie... jednak sam mam trochę swoich zaskórniaków i z własnej kieszeni wyreguluję - poinformował Cie i wyciągnął zielone na stół. Co jak co, ale chyba informacja o nawiązce była dość bolesna. Ciekawe tylko, czy się w ogóle przejmował kimś takim jak Ty? Tego jednak nie mogłeś wiedzieć.
Obrazek

|| Matematyk || Hultaj || Yōso no Tensai || Shin'ainaru buki(klik)
| Odbijanie pocisków II | Szybkie wiązanie pieczęci I | Kowal II | Kamuflaż I | Sztuka pieczętowania I | Wytrzymałość psychiczna I |

Myśli Wypowiedzi Wypowiedzi kota Demon

Awatar użytkownika
Enji Nakahara

Post autor: Enji Nakahara » sob, 9 lut 2019, 17:49

Yohei uśmiechnął się, widząc pozostałe cztery tysiące
- to rozumiem... Zawsze wypełniałem swoje zadania w stu procentach, bez żadnych "ale", nigdy na raty, więc myślę, że należy mi się przynajmniej odwzajemnienie tego z waszej strony - chrząknął, po czym schował pieniądze. Przeciągnął się, po czym uścisnął rękę szefa.
- Miło się robi z wami interesy, ale lecę dalej - rzucił z uśmiechem, po czym wyszedł. Czym prędzej pożegnał się z karczmarzem i skierował w stronę Suny. Teraz trzeba było po prostu zlokalizować tego całego Joubai'a i jakoś do niego dotrzeć, a żeby się wyrobić, miał na to maksymalnie cztery dni.

z/t
Słowa/Myśli

Styl walki

Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Enji Nakahara

Post autor: Enji Nakahara » śr, 13 lut 2019, 22:25

Yohei wszedł do karczmy w o wiele lepszym stanie, niż do tej w Sunie. Cóż, nie tylko klimat miał tu znaczenie, ale również jego samopoczucie - najemnik wrócił do pełni sił i nie czuł już żadnych blokad. Miał niemalże pewność, że wszystko z nim było w porządku, co najprawdopodobniej wskazywało na to, iż operacja udała się bez żadnych komplikacji. Pozostało poczekać na Nobu i sprawdzić oko, jak i dowiedzieć się wiecej na jego temat. Mężczyzna miał jakąś wiedzę, o czym mówił już zarówno Samui, jak i sam czarnowłosy medyk. Jaką? To już nie było wiadome. Mógł o tym wiedzieć z różnych źródeł - w końcu był lekarzem.
Usiadłszy przy jednym ze stołów, wytworzył w ręce osełkę i zaczął ostrzyć miecz, w oczekiwaniu na towarzysza.
Słowa/Myśli

Styl walki

Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Nobukazu Uchiha
Organizacja: fajna
Wioska: też fajna
Ranga: ta też fajna
Wiek Postaci: 21
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi ++
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Katon: Ni Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?p=4620#p4620
Kontakt:

Post autor: Nobukazu Uchiha » pt, 15 lut 2019, 11:22

Nudy? Yohei usłyszał głos zza siebie,a gdy spojrzał mógł ujrzeć postać odzianą w biel z czarnymi znakami, noszącą typowo sakkat jak to było przy ich pierwszym spotkaniu. Nic specjalnego, ale jednak najwyraźniej Uchiha jakoś polubił tego typu odzienie. W rękach trzymał dwa kufle wypełnione piwem, które to jeden z nich postawił przed olbrzymem, drugie zaś przed miejscem które po chwili zajął.
Dowiedziałeś się czegoś? Taaaa, przeszedł od razu do interesów. Raczej nie lubił owijać w bawełnę, po za tym jak an razie ich znajomość była raczej czysto formalna, także nic dziwnego że i od formalności zaczął. Jak zauważył Yohei dalej nie zdjął bandaży. To dobrze. Nie wiadomo było co by się stało gdyby próbował pozbyć się ich wcześniej.
Don't wanna hear you calling out my name
I'm not here for fortune and fame
Instead, I'll fight knowing nobody knows my name
Obrazek
My foes are closing in and covering the sky,
but i wont turn my back tonight.
I'll stay... Until i taste the dirt of defeat someday.

info:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Enji Nakahara

Post autor: Enji Nakahara » pt, 15 lut 2019, 11:30

Jest i on! Pojawił się oczekiwany przez niego Nobu, niosą dwa kufle z piwem. Yohei uśmiechnął się na ten widok i kiwnął mu głowa na powitanie. Medyk od razu przeszedł do konkretów, widać było, że bardzo zależy mu na tej wiedzy.
- i tak, i nie - zaczął spokojnie.
- nie było go niestety w wiosce, więc nie miałem możliwości się z nim zobaczyć, ma wrócić za jakiś tydzień, maksymalnie dwa - wtedy się do niego wybiorę. Ale przynajmniej wiem już dokładnie kim jest. To faktycznie kapitan sił zbrojnych, nazywa się Ayatsuri. Joutei Ayatsuri - powiedział jednym tchem, po czym zrobił przerwę na osuszenie kufla. Przetarł wierzchem dłoni usta, po czym zadowolony wstał.
- Zdobyłem za to kontakty w Sunie, więc w przyszłości będzie o wiele łatwiej - wyszczerzył kły, jeśli mężczyzna dokończył już swoje piwo, to wskazał mu gestem wyjście
- idziemy? Przyznam że nie mogę się doczekać pozbycia się tej tkaniny - pokazał na bandaż, ledwo skrywając podniecenie.
- Wróciłem już do pełni sił, więc chyba wszystko poszło dobrze - dodał po chwili, gdy już wyszli z karczmy.
z/t x2?
Słowa/Myśli

Styl walki

Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Nobukazu Uchiha
Kontakt:

Post autor: Nobukazu Uchiha » pt, 15 lut 2019, 15:35

Uchiha pił piwo dość leniwie, wysłuchując tym samym co do powiedzenia ma jego znajomy. Nic ciekawego niestety mu nie powiedział, chociaż przynajmniej potwierdził jego przypuszczenia jak i poprawił imię nieznajomego. Chociaż tyle.
Dalej mam wrażenie że go znam. Ale to nie teraz. Mężczyźni siedzieli jeszcze chwile gadając o jakichś pierdołach, dopóki to nie wypili a najemnik nie upomniał się o bandaże na głowie. No tak, przydałoby się je zdjąć i zobaczyć czy wszystko w porządku.
Niech będzie. Przytaknął, odstawiając kufel na blat skąd wcześniej go wziął. Gdy w końcu wyszli, złapał jedynie mężczyznę na ramię, nim obydwoje znikneli w płomieniach które pochłonęło ich ciała.

z/t x2
Obrazek

info:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Sora
Organizacja: Brak
Wioska: Kirigakure
Wiek Postaci: 17
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11855

Post autor: Sora » pt, 15 lut 2019, 23:06

Od tego posta:
Yohei: 16 PF
Nobu: 13 PF
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Enji Nakahara

Post autor: Enji Nakahara » śr, 1 maja 2019, 21:23

Drzwi karczmy rozwarły się, ukazując w rozbłysku wytworzonym przez błyskawicę ogromną postać. Chwilę później przemoczony mężczyzna wraz ze znacznie niższym, acz o wiele barwniejszym towarzyszem, wszedł do środka i bez chwili wahania, skierował się do barmana. Kiwnął mu serdecznie, na co ten bez słowa poszedł na zaplecze, by po chwili wrócić z dzbanem grzanego wina.
- Idealnie - westchnął uradowany Yohei
- Doprawdy, najlepsza knajpka na świecie, gdzie indziej znajdziesz barmana, który zrozumie Cie bez żadnych słów? - rzucił do towarzysza, po czym rozejrzał się po wnętrzu. Jak zwykle, nie było tu zbyt wielu ludzi, a nawet jeśli, to znakomita większość należała do przestępczego półświatku. Cóż, sytuacja zdecydowania sprzyjająca... w większości przypadków.
Podszedł do wolnego stolika w kącie i postawił dzban oraz kubki. Rozejrzał się jeszcze raz. Niestety wszystko wskazywało na to, że Nobu wciąż nie było. Najgorsze w ich umowie było to, że tak w zasadzie... nie umawiali się na żaden konkretny termin. Spojrzał na Kipka, po czym wzruszył ramionami.
- Jeszcze go nie ma, poczekaj chwilę, podpytam barmana - rzucił, kierując się w stronę szynku.
- Pamiętasz tego jegomościa, z którym ostatnio tu piłem? Niewysoki, ponury, trochę taki bez uczuć i z dziwnym poczuciem humoru... Widziałeś go może ostatnio? - rzucił półgłosem do znajomego i mrukliwego mężczyzny stojącego za barem. Ten zaprzeczył, co dobrze nastroiło Yohei'a. Dokładnie tydzień temu się rozstali, toteż istniało spore prawdopodobieńswo, że Nobu pojawi się właśnie dzisiaj. Niestety wciąż pozostawało to jedynie procentową szansą. Wrócił do stolika, obiecując sobie w myślach, iż tym razem przyciśnie mężczyznę. Potrzebowali jakiegoś sposoby komunikacji. W ostateczności, musiał poznać w końcu lokalizację posiadłości Nobu, ale tymczasem... przeniósł wzrok na towarzysza, po czym wyszczerzył zęby.
- Opowiadaj. Co Ty tam do cholery robiłeś? Polowałeś na tę ofermę, którą już wcześniej zabiłem? - rzucił zaciekawiony, próbując na moment odegnać od siebie niepokój, jaki rodziła cała sytuacja
Słowa/Myśli

Styl walki

Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Nobukazu Uchiha
Kontakt:

Post autor: Nobukazu Uchiha » śr, 1 maja 2019, 21:34

Jest... Przemknęło chłopakowi przez głowę, gdy poczuł charakterystyczne mrowienie. Był pewny że to właśnie Yohei zjawił się w miejscu gdzie też się umówili. On sam nie znajdował się bezpośrednio w karczmie, krążył jedynie po okolicy chcąc dokładniej przyjrzeć się otaczającym punkt wymian obiektom, miejscom, ludziom. Nie przebywał bowiem zbyt wiele w tym świecie, dlatego też jego ciekawość brała się przede wszystkim z potrzeby poszerzenia wiedzy.
Widział! Rzucił do towarzysza, który w tej własnie chwili zaczął o niego wypytywać. Uchiha był uśmiechnięty półgębkiem na ten widok, która to mina ukazała się na chwilę gdy tylko zdjął kaptur z czarnego płaszcza w który był odziany. Ten stan rzeczy jednak szybko zmienił się, gdy jego spojrzenie utkwiło na Murasakim.
Co prawda mówiłem Ci że możecie się spotkać, ale nie znaczy to że miałeś go zaraz przyprowadzać. Spojrzeniem analizował wygląd prawie nieznajomego chłopaka oraz najemnika, chcąc dowiedzieć się czegoś z ich min czy twarzy. Yohei jednak wydawał się całkiem żwawy i energiczny, jednak znając nieco jego osobowość tak naprawdę nie mogło to mówić czegokolwiek o czymkolwiek.
Coś się stało? To pytanie rzucił akurat bardziej w kierunku najemnika, chcąc wyjaśnień sytuacji w jakiej znalazła się cała trójka.

//użyłem wykrzyknika, klękajcie narody
Obrazek

info:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Murasaki
Organizacja: Raimei
Wioska: KiriGakure
Ranga: T. Chunin [Jonin]
Wiek Postaci: 19
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi +
Zasoby Chakry: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: San Kaishi
Kontrola Raiton: San Kaishi
Kontrola Doton: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11052

Post autor: Murasaki » czw, 2 maja 2019, 00:13

Ruszyłem z Yoheiem w nieznana mi podróż i chcąc nie chcac nie było już odwrotu. Moja osoba, kot i najemnik, wszyscy razem zmierzalismy do karczmy w której to owy wieokolod umówił się na spotkanie z mało mi znanym Nobukazu. Z jednej strony byłem ciekaw co z tego wyniknie z drugiej bałem się o siebie i siostrę.
Docierając do celu naszej podróży od razu polaczylem wątki. Owe miejsce było tak samo dzikie jak to w którym ostatnio sprzedawałem ciała. Był to punkt wymian, a co za tym idzie miejsce wyjęte z pod jakiego prawa. Ogarnowszy się w sytuacji zrobiłem to co było trzeba. Zdjąłem opaskę ze znakiem wioski i schowalem ja do torby. Teraz byłem względnie bezpieczny. Weszliśmy do pomieszczenia, a mój nowy kompan i przewodnik zarazem rozsiadl się jak u siebie. Chyba był tu stałym bywalcem, nawet barman nie pytał o zamówienie. Kilka sekund w przybytku i było wiadome. Czarno włosy tutaj był i czekał na swojego znajomego, a ja się wbilem na trzeciego. W sumie nie przeszkadzało mi to ani trochę. Odpaliłem papierosa i przysługując się ich pytaniom postanowiłem połączyć obie odpowiedzi w jedną małą historie. - Zaczynając od początku to byłem umówiony w Cha razem z tą małą dziewczynka która wylowiles z wody. Wladala ogromną mocą, a jej wiek i zachowanie kompletnie by na to nie wskazywały. Po prostu się z nią zakolegowalem i postanowiłem ruszyć w poszukiwaniu siły i słodyczy od których była uzależniona. - zacząłem powoli i dokładnie, a że postanowiłem zrobić sobie przerwę na bucha to nalalem sobie też trochę do kielicha. Skoro byłem w centrum uwagi tej dwójki mogłem się powoli rozkręcac. - Zmierzają sam na statku do Kraju Herbaty natknąłem się na grupę shinobi z Kiri w składzie z tym chujem na czele. Widząc go moja wewnętrzna nienawiść nie mogła czekać i mimo względnej przewagi ruszyłem na niego i zaczęła się walka. Wygrałem ją, ale nie obeszło się bez komplikacji. - wymowny buch z papierosa doprawiony łykiem alkoholu i moglem jechać dalej. - Polej,a ja opowiadam dalej. Ten chujek mnie otruł, a w tym samym czasie pojawiła się ta mała która ruszyła moim tropem z wioski no i ten cały Ninigi. Wydaje mi się Yohei że ty powinieneś powiedzieć resztę, a potem ustalimy co dalej. Mi zaschlo w gardle. - podsumowałem uśmiechając się niecnie. Wydawało mi się że wszystko odpowiedziałem dobrze i informacje dotarły dokładnie tak jak chciałem do głów tej dwójki. - Dodam tylko Nobu że chodzi o tego samego gnoja którego zaatakowałem na egzaminie. Pewnie pamiętasz. Jak macie jakieś pytania to proszę bardzo jestem otwarty na dyskusję, wymiany, spłaty czy inne konszachty. - skończyłem oddając się przyjemności palenia. W końcu się rozluznilem, alkohol i dymek robiły swoje, nawet moja rana nie bolała.
Murasaki/Sharuru

Pieczętowania(2) | Wytrzymałość Psychiczna(1) | Szybkie Składanie Pieczęci(1) | Perswazja(1)
Iryōnin(Kabuto) | Ogrom Chakry

Obrazek

Awatar użytkownika
Enji Nakahara

Post autor: Enji Nakahara » pt, 3 maja 2019, 01:59

Usłyszawszy znajomy głos, Yohei odwrócił się by dostrzec wchodzącego Nobu. Wyszczerzył kły, po czym mu zasalutował teatralnie i ruszył do stołka. Prym przejął Kipek, który zaczął opowiadać wszystko co go spotkało. Wspomniał o ogromnej mocy dziewczynki, co by wyjaśniało, dlaczego Ninigi tak bardzo chwalił się tym, że ją zabił. Cóż, Yohei nie widział tego na własne oczy, ale można było założyć, że była naprawdę silna, skoro ów tajemniczy najemnik uznał ją za godnego wzmianki przeciwnika. Dalej już poszło szybko i dość typowo. Zaskakujące było jednak to, iż wioskowy ninja nie przejął się ludźmi na statku i miast przenieść batalię na pełne morze... zatopił transportowiec. Cóż... Yohei postanowił nie komentować. Chwilę później Kipek oddał mu głos. Odchrząknął, po czym nalał mu wina, napełniając po chwili również swój kubek i przesuwając go w stronę Nobu.
- Wydarzyło się całkiem sporo, ale to nie rozmowa na teraz - powiedział na moment poważniejąc i dając do zrozumienia towarzyszowi, iż coś jest nie tak.
- Chodźmy się przejść - zaproponował, po czym skinął karczmarzowi i wyszedł na zewnątrz. Gdy tylko znaleźli się sami, mruknął do czarnowłosego mężczyzny
- przenieś nas do laboratorium. Ponownie mamy ciało tego typa, którego oko mi wszczepiłeś, poza tym wydarzyło się coś jeszcze ciekawszego, ale o tym później - szepnął tak, by słowa trafiły jedynie do Nobu. Następnie skinął na Kipka
- Choć, złap go za rękę. Przeniesie nas w bezpieczne miejsce - powiedział nieznoszącym sprzeciwu tonem, zaznaczając w ten sposób po raz kolejny fakt, iż sprawa jest dość pilna
Słowa/Myśli

Styl walki

Umiejętności:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Nobukazu Uchiha
Kontakt:

Post autor: Nobukazu Uchiha » pt, 3 maja 2019, 02:16

Cała trójka przysiadła się do stolika, gdzie też zaczęła się opowieść dotycząca nie tylko fioletowookiego ale również Yoheia, który najwidoczniej był z nim w tym czasie. Była ona dość chaotyczna i niepoukładana, ale wystarczająco szczegółowa by Uchiha mniej więcej ułożył sobie w głowię obraz tego co się działo. Popijając podane mu wino, wsłuchiwał się w opowieść o spotkaniu, walce oraz innych przybyszach z którymi to mieli styczność. Arui, bo chyba tak miał na imię, był najwidoczniej jedną z mniej lubianych osób, co zresztą można było zauważyć po reakcji już na trybunach. Słowa najemnika przerwały jednak w końcu historię, jednocześnie potwierdzając zaś to że stało się coś więcej, co tylko pobudzało jego wyobraźnię nadając tej historii coraz większej głębi.
Chodźmy. Przytaknął Nobukazu, wstając od stolika by po chwili razem z całą kompanią opuścić przybytek. Tak jak się spodziewał już po chwili do jego uszu doszedł cichy szept wielkoluda, sugerujący jakoby mieli udać się ponownie do labolatorium, w którym jakby nie patrzeć wszystko się zaczęło. Chociaż nie do końca rozumiał zniecierpliwienie kompana, jounin nie zamierzał się z nim spierać. Zresztą z tego co mu powiedziano, wynikało też tyle iż byli oni w posiadaniu pewnych rzeczy które go, jako powiedzmy naukowca, interesowały dość mocno. Zwłaszcza w połączeniu z tym czego dowiedział się już wcześniej.
Wystarczy rękaw. Dodał głosem, dość sarkastycznym, jakby dając do zrozumienia że widok trzech trzymających się za ręce facetów idących przez wioskę nukeninów, może nie być najlepiej odebrane przez lokalne społeczeństwo. Chociaż kto wie? Może świat stał się bardziej otwarty na pewne inności występujące na globie? Niektórzy by się pewnie ucieszyli.
Może zakręcić. Powiedział w kierunku Rikudou, gdy ci tylko chwycili go za poły płaszcza. Sam doskonale pamiętał jak to było za pierwszym razem, dlatego wolał ostrzec przed tym nowego, nim jeszcze ich ciała zostały całkowicie pożarte przez ogień.

z/t x 3 prawdodpobnie

//odpisz tutaj jeszcze, w warowni ja już napisze pierwszy
Pokaż/Ukryj:
Obrazek

info:
Pokaż/Ukryj:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Punkt Wymian”