Biuro Ninja

Moderator: Douhito Izuro

Awatar użytkownika
Chimei Shinji
Wytrzymałość: Ichi Kaishi
Szybkość: Ni Kaishi
Zręczność: Ni Kaishi ++
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi
Zasoby Chakry: Ichi Kaishi
Kontrola Fūton: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11428&p=262484#p262484
Konto Główne: Izuro Douhito

Re: Biuro Ninja

Post autor: Chimei Shinji » czw, 26 lip 2018, 12:18

Każdy dzień był ciężki dla shinobi, ten też bez potu, krwi nie mógł by się obejść dlatego też wyruszyłem do gabinetu aby odebrać misję. Nie chciałem pierwszej lepszej, chciałem się natrudzić, wymęczyć aby osiągnąć swój cel. Planowałem wziąć więc najcięższą z obecnie możliwych dla mnie, a więc misję rangi C. Ruszyłem niezwłocznie do gabinetu aby tam jak zwykle stanąć w kolejce i gdy nadejdzie moja chwila podnoszę dumnie głowę.
- Chimei Shinji, chciałbym wziąć misję rangi D. Nie lubię siedzieć i próżnować, albo trening, albo misja! - uśmiechnąłem się, po czym podrapałem górnymi rękoma po głowie. Dwie środkowe trzymałem w kieszeniach, a te dolne trzymałem za plecami. Trochę ich miałem.
  • Tworzenie trucizn lvl. 1
    Pirotechnik lvl. 1
    Tworzenie pigułek wzmacniających lvl. 1
    Cieśla lvl. 1
    Wytrzymałość psychiczna lvl. 1
    Odbijanie pocisków lvl. 1
    Sztuka pieczętowania lvl. 1
    Szybkie składanie pieczęci lvl. 1
    Czytanie śladów lvl. 1

Awatar użytkownika
Taichi Senju
Wioska: Konohagakure no Sato
Ranga: Jounin
Wiek Postaci: 25
Siła: San Kaishi
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: Yon Kaishi
Zręczność: San Kaishi +
Kontrola Chakry: San Kaishi +
Zasoby Chakry: Yon Kaishi +
Potencjał Genjutsu: Ichi Kaishi
Kontrola KG: Yon Kaishi
Kontrola Fūton: Zero Kaishi +
Kontrola Doton: San Kaishi
kontrola_suiton: Ni Kaishi
Walka Wręcz: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=201808#p201808

Post autor: Taichi Senju » czw, 26 lip 2018, 12:25

Gruby urzędnik zasiadający tego dnia za biurkiem, zmierzył chłopca wzrokiem. Przyglądając mu się dosyć dokładnie. jednak gdy usłyszał iż chłopak chce misje D. Zmierzła mu mina i powiedział w kierunku chłopaka.
Misja D powiadasz. podrapał się po głowie.
Myślę iz mam coś odpowiedniego dla takiego shinobi jak Ty. Powiedział pogrzebał w biurku potrwało to chwile i przekazał tobie zwój do rak własnych.
Powodzenia życzę. Dodając na sam koniec.
Misja D "Pomocnik młynarza
Udaj się do dzielnicy mieszkalnej i znajdź młyna a w nim młynarza imieniem Mao on poda tobie więcej szczegółów.
Wyprawy, Misje pisać na GG 8651152

Kekkei Genkai Seido
Kyodaina Chakura

Odbijanie pocisków LVL 1 Wytrzymałość psychiczna 2 LVL Szybkie wiązanie pieczęci 2 LVL
Czytanie Śladów 1 LVL Perswazja 1 LVL

Obrazek

Mowa
Kage Prywatnie MG

Awatar użytkownika
Chimei Shinji

Post autor: Chimei Shinji » pn, 30 lip 2018, 09:54

Nie czekając za długo po ukończonej misji postanowiłem wziąć kolejną. Dlatego też wstałem rano i pośpiesznie udałem się do siedziby gdzie miałem nadzieję otrzymać zlecenie. Jak zwykle nie mogłem się doczekać. Mogłem iść zapewne na egzamin, ale jeszcze na to się nie decydowałem. Wciąż mocno trenowałem aby być jak najlepiej przygotowanym. Wiedziałem, że nie będzie łatwo, a przy okazji musiałem pokazać dumę Iwy! Nie było więc mowy o nie przygotowaniu. Kiedy znalazłem się przed siedzibą otworzyłem drzwi, a następnie skierowałem się do sekretariatu gdzie czekam na swoją kolej, a gdy ona nadejdzie kłaniam się i zaczynam mówić.
- Dzień dobry, Shinji Chimei! Jak zwykle po misję D! - uśmiechnąłem się i rozglądałem dookoła, byłem tu notorycznie. Już ponad dziesięć takich misji za mną.
    Pirotechnik lvl. 1
    Cieśla lvl. 1
    Czytanie śladów lvl. 1

Awatar użytkownika
Rei Imazuka
Ranga: Nukenin
Wiek Postaci: 23
Siła: Ni Kaishi +
Wytrzymałość: Ni Kaishi
Kontrola Chakry: Ni Kaishi
Zasoby Chakry: Ni Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: Ni Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Kontrola Raiton: Ichi Kaishi
Walka Wręcz: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11250

Post autor: Rei Imazuka » pn, 30 lip 2018, 09:56

Ah tak. Sześcioręki, czołowy przedstawiciel geninów w wiosce, obudził się i ruszył do znanego jemu już biura ninja, które tak bardzo dobrze znał. Chciał on zrobić kolejną misję D. Był wczesny ranek, dlatego też nie było za dużo osób na drogach, ale w przeciągu godziny pewnie się to zmieni. Wszedłeś do środka biura, gdzie jakaś dwójka ludzi kłóciła się na temat tego, czy Kage wie co robi i czy jest dobry. Musiała interweniować straż, bo omal nie doszło do rękoczynów. Ty w międzyczasie stanąłeś w rządku i czekałeś na swoją kolej. Gdy tylko taka nastała, podszedłeś do biurka, gdzie wyjątkowo nie siedziała tamta kobieta, którą znałeś, tylko jakiś łysy mężczyzna. Gdy tylko ciebie zobaczył, burknął.
- Tak, czego potrzebujesz? - ty powiedziałeś mu o tym, że chcesz misję D. Ten tylko wstał od biurka i podszedł do szafki, szukająv zwoju. Po paru minutach odnalazł go i podał ci go.
- Następny! - odszedłeś od sekretariatu i otworzyłeś zwój, doczytując informację o misji.
Pokaż/Ukryj:
[D]Eksmisja
Rei : Narracja | Myśli | Mowa

Umiejętność Dodatkowa: Nezumi – Szarak
Aktualne umiejętności:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Chimei Shinji

Post autor: Chimei Shinji » czw, 23 sie 2018, 10:03

Pora było znowu zrobić tą cholerną misję D, pomału miałem ich już dość, może dlatego, że robiłem się co raz silniejszy, bardziej wytrenowanym shinobi który myślał o czymś co raz trudniejszym. Chciałem być najlepszy, a by nim się stać trzeba było zwiększać swój poziom. Wszedłem do środka budynku, stanąłem w kolejce i oczekiwałem na swoją kolej. Gdy będę pierwszy przy sekretarce robię ukłon by się przywitać, podnoszę dumnie głowę.
- Dzień dobry, Chimei Shinji, chciałbym wykonać kolejną misję rangi D. - oczekiwał na przydzielone mu zadanie.
    Pirotechnik lvl. 1
    Cieśla lvl. 1
    Czytanie śladów lvl. 1

Awatar użytkownika
Rei Imazuka
Ranga: Nukenin
Wiek Postaci: 23
Kontrola Chakry: Ni Kaishi
Zasoby Chakry: Ni Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola Fūton: Ni Kaishi
Kontrola Raiton: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&t=11250

Post autor: Rei Imazuka » czw, 23 sie 2018, 10:06

Po skończonej misji postanowiłeś wyruszyć na kolejną misję. Nie ma to jak być pracowitym człowiekiem. Będąc przy sekretariacie dostrzegłeś dużą kolejkę oczekujących na misje, od razu uznałeś to za duży ruch nie znając go w innych wioskach i ani przez chwilę nie myślałeś o słabej obsłudze, czy czymś takim. Wiara w wioskę była u Ciebie aż bolesna. W końcu jednak nastała Twoja kolej i dostrzegłeś starszawego mężczyznę siedzącego sobie, który to sobie sprawdzał osobę, a następnie niektóre zwoje z misjami, tak aby nie dać nic trudnego.
- khe kheekee proszę to dla Ciebie - poprawił okularki i dość szybko jak na takiego starego pryka zabrał Ci ją.
- Mała pomyłeczka, gdzie był ten zwój... - przeszukiwał kolejne to zwoje, na pewno problemy pamięciowe już zaczęły mu się pojawiać - ten będzie dobry.
Niedawno została odkryta nowa kopalnia wypełniona złożami. Potrzebne są osoby do pomocy grupie ekspedycyjnej. Osoby takie nie muszą być wyspecjalizowane, a jedynie robić za tragarzy i wykonywać polecenia specjalistów
Rei : Narracja | Myśli | Mowa

Umiejętność Dodatkowa: Nezumi – Szarak
Aktualne umiejętności:
Pokaż/Ukryj:

Awatar użytkownika
Lyo
Wioska: Iwa
Ranga: Genin
Wiek Postaci: 15
Siła: Ichi Kaishi
Szybkość: Ichi Kaishi
Zręczność: Ichi Kaishi
Kontrola Chakry: Ichi Kaishi +
Zasoby Chakry: Ichi Kaishi +
kontrola_suiton: Ichi Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=285378#p285378
Kontakt:

Post autor: Lyo » śr, 27 mar 2019, 22:33

-Dzień dobry -dało się usłyszeć cichy głos młodzieńca przy okienku. Lyo nadal bardzo cicho się przemieszczał i raczej nie zwracał na siebie uwagi. Tym sposobem znalazł się przy okienku i nawet osoba, która minęłaby go na korytarzu prawdopodobnie nie pamiętałaby go potem. Może nawet gdyby na niego wpadła to potem nie pamiętałaby, że coś takiego się stało. Jego naturalne bycie niedostrzegalnym pewnie czyniłoby z niego doskonałego zabójcę lub tropiciela, ale to się raczej nie stanie. Lyo podniósł oczy na osobę siedzącą po drugiej stronie. -Chciałbym poprosić o przydzielenie misji rangi D, która przygotuje mnie do funkcji medyka -wyjaśnił powód swojej wizyty. Najwyraźniej pani Ayoki dopięła swego. Wysłała go do Akademii tylko po to, bo w przyszłości poszedł w jej ślady i został Iryoninem. Dziś stawiał kolejny krok w tym kierunku.

//Misja D na spec. Iryonin
|Tworzenie trucizn I|Tworzenie pigułek wzmacniających I|Perswazja I|Wytrzymałość psychiczna I|
|Sztuka pieczętowania I|

Ubiór:
czarny prosty strój, lekki skórzany pancerz, opaska Iwagakure

Awatar użytkownika
Thaelin
Wioska: Kumogakure no Sato
Ranga: Chuunin
Wiek Postaci: 24
KP: viewtopic.php?f=36&t=8914
Konto Główne: Raven towarzysz - viewtopic.php?f=329&t=10433

Post autor: Thaelin » pt, 29 mar 2019, 00:37

//Sorka, że tak późno, jednak ostatnimi dniami jestem uzależniony od komiksu The God of High School. Jak możesz to odezwij się na gg, gdy napiszesz posta. W ten sposób powinno pójść nieco sprawniej :)

Byłeś tak nijaki, że nikt przy drugim spotkaniu nikt by Cie nie poznał. Przynajmniej tak uważałeś i pewnie miałeś sporo racji po przeżyciu piętnastu lat. Słysząc głos recepcjonistka spojrzała na Ciebie jakby budząc się, powracając do życia.
- Hejj potrzebujesz czegoś? - spytała i dość szybko otrzymała od Ciebie informacje po co tutaj przyszedłeś - coś przygotowującego do bycia medykiem - potwórzyła bardziej dla siebie, aniżeli miałoby to coś dla Ciebie znaczyć - zasadniczo nie mamy aktualnie zlecenia, lecz możesz pójść do szpitala i poprosić o dr. Haji'ego. Przyjazny i zawsze chętnie przyjmie kogoś zainteresowanego medycyną - uśmiechnęła się lekko do Ciebie. Nie miałeś zlecenia, ale cel jednak był. Zapewne papierologie później zrobią po cichaczu.

// Post napisz w szpitalu - sam go szukałem
Obrazek

|| Matematyk || Hultaj || Yōso no Tensai || Shin'ainaru buki(klik)
| Odbijanie pocisków II | Szybkie wiązanie pieczęci I | Kowal II | Kamuflaż I | Sztuka pieczętowania I | Wytrzymałość psychiczna I |

Myśli Wypowiedzi Wypowiedzi kota Demon

Awatar użytkownika
Lyo
Kontakt:

Post autor: Lyo » pn, 8 kwie 2019, 13:40

Lyo przydreptał ponownie do biura ninja. Wykonywanie zleceń otrzymanych od mieszkańców nie było jego ulubionym zajęciem, ale misje były mu niezbędne, by móc się rozwijać oraz (co ważniejsze), by mieć z czego żyć. Opisywanie jego drogi do recepcji nie ma absolutnie żadnego sensu - mam wyjaśnić, że wszedł sobie po jakichś schodach, przeszedł przez jakieś drzwi i jakiś korytarz? Tą samą drogą szedł poprzednio (tak jak bardzo wielu przed nim) i najprawdopodobniej będzie szedł jeszcze nie raz. Chyba, że zginie tragiczną śmiercią podczas zdejmowania kota z drzewa lub szukania zaginionej brożki.
-Dzień dobry -odezwał się do osoby znajdującej się w biurze. -Przyszedłem, by prosić o przydzielenie misji rangi D -wyjaśnił.
|Tworzenie trucizn I|Tworzenie pigułek wzmacniających I|Perswazja I|Wytrzymałość psychiczna I|
|Sztuka pieczętowania I|

Ubiór:

Awatar użytkownika
Moeru
Organizacja: ANBU
Wioska: Kumo-Gakure
Ranga: T. Chūnin
Wiek Postaci: 20
Szybkość: San Kaishi ++
Zasoby Chakry: San Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?p=291918#p291918

Post autor: Moeru » pn, 8 kwie 2019, 20:37

Po raz kolejny, jakby idąc ścieżką przodków, podążałeś ścieżką prowadzącą prosto do gabinetu Kage, by podjąć się kolejnej misji rangi D. Co też los ci przyniesie tym razem? Kto aktualnie potrzebuje twojej pomocy? Do kogo będziesz mieć okazję wyciągnąć pomocną dłoń? To już za moment.
-Witaj. Dla każdego coś się znajdzie, wystarczą jedynie dobre chęci, takie jak twoje. – Odpowiedziała ci urzędniczka i wyciągnęła mały zwój z szufladki.
-Tak.. tak.. Wygląda na to, że dziś pobawisz się opiekuna. Hmm.. – Ponownie się zamyśliła i przez chwilę zmarszczyła brwi. -Przy bramie wejściowej, będzie na ciebie czekać kobieta z dwójką dzieciaków. Oboje mają po siedem lat, chłopak i dziewczynka. Prosi, byś zajął się nimi dzisiaj, gdyż musi załatwić dużo spraw a na ogół nie są mieszkańcami wioski. Więc proszę, zajmij się nimi. – Wytłumaczyła ostatecznie urzędnika. Nie wiesz czemu, lecz miałeś dziwne wrażenie, że nie powiedziała ci wszystkiego..

_________
Załóż temat tutaj o nazwie: [D] <i tu wymyśl fajną nazwę>
Mowa | Myśli | Narracja | MG | Support
Pokaż/Ukryj:
Wyprawa? Misja? Trening? Jakieś ważniejsze sprawy? Zapraszam na GG bądź PW!

Awatar użytkownika
Lyo
Kontakt:

Post autor: Lyo » ndz, 21 kwie 2019, 08:59

Pieniądze same się nie zarobią. Lyo wszedł powoli i cicho do siedziby Tsuchikage. Nie zamierzał się podkradać - jego chód był naturalnie cichy, a jego fizjonomia sprawiała, że ludzie raczej go nie zauważali. Był prawie niewidzialny nawet, kiedy chciał być zauważony. Zwrócił na siebie uwagę dopiero, kiedy podszedł do recepcji i odezwał się.
-Dzień dobry - zaczął. -Przyszedłem poprosić o kolejną misję rangi D. Zostałem wyszkolony na medyka i posiadam z tego zakresu podstawowe umiejętności -wyjaśnił. -Może znalazło by się coś dla mnie w szpitalu? -zaproponował, choć był gotów przyjąć każdą zleconą mu misję.
|Sztuka pieczętowania I|

Ubiór:

Awatar użytkownika
Moeru
Organizacja: ANBU
Wioska: Kumo-Gakure
Ranga: T. Chūnin
Wiek Postaci: 20
Szybkość: San Kaishi ++
Zasoby Chakry: San Kaishi
Kontrola Raiton: Ni Kaishi
KP: viewtopic.php?p=291918#p291918

Post autor: Moeru » ndz, 21 kwie 2019, 15:55

Ponownie zawitałeś do biura, licząc, że dostaniesz jakąś robotę. Tym razem, postanowiłeś nastawić się na pracę w szpitalu, jako, że posiadałeś niezbędne kwalifikacje. Kiedy przywitałeś się, ze znajdującymi się w gabinecie osobami, i oznajmiłeś cel swojej wizyty, urzędnik podniósł wzrok i wydał tajemnicze "Hmm.."
-Cóż, aktualnie nie posiadamy żadnych wiadomości ze szpitala, by potrzebowali kogokolwiek, ale jeśli ci na tym bardzo zależy, udaj się tam i sam zapytaj. Może ktoś znajdzie dla ciebie coś do roboty. Jeśli uda ci się coś znaleźć, poproś o raport ze swojej pracy a następnie dostarcz go mi, wtedy dogadamy się w sprawie wynagrodzenia. - Powiedział urzędnik, krzyżując ręce na klatce piersiowej. Typowej roboty nie było, ale kto powiedział, że trochę sprytu i dobra gadka nie może ci jej załatwić? Próbuj!

Wyprawa? Misja? Trening? Jakieś ważniejsze sprawy? Zapraszam na GG bądź PW!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Siedziba Tsuchikage”