[JE] Zamrożona Prawda [kont. Zamrożony Honor]

Awatar użytkownika
Kenjimon
Organizacja: 7MM, Sekuto Chi
Wioska: Kirigakure no Sato
Ranga: Mizukage
Wiek Postaci: 25
Siła: Yon Kaishi
Wytrzymałość: Yon Kaishi
Szybkość: Roku Kaishi
Zręczność: Yon Kaishi ++
Kontrola Chakry: San Kaishi ++
Zasoby Chakry: Go Kaishi
Potencjał Genjutsu: San Kaishi
Kontrola KG: Go Kaishi
Kontrola Fūton: Roku Kaishi
Kontrola Raiton: Yon Kaishi
Kontrola Doton: Yon Kaishi
Walka Wręcz: Yon Kaishi
KP: viewtopic.php?p=206069#p206069

Re: [JE] Zamrożona Prawda [kont. Zamrożony Honor]

Post autor: Kenjimon » śr, 7 sie 2019, 10:54

Nie zastanawiając się dłużej, nie chciałeś przekładać drogi i szukać towarzyszki, która również na Ciebie nie poczekała. Ruszyłeś zgodnie z planem, omijając główny trakt, nie odnajdując jednak powozu. Miałeś jednak rozeznanie w terenie, mimo, że nie byłeś stałym bywalcem tychże ziem. Nie było jednak tak źle z Twoją orientacją, więc w niedługim czasie mogłeś odciążyć plecy i dotrzeć do bram wioski, gdzie jakby na Ciebie czekali.
- Tak, wszystko już wiem. Mieliśmy wysyłać posiłki, jednak ubiegłeś nas nieznacznie... - powiedziawszy to, strażnik wskazał na grupę pięciu śmiałków, którzy spakowani jakby mieli ruszyć do miejsca gdzie się znajdowałeś. To pewnie ekspedycja, która miała pojmać ów szefa, jednak poradziłeś sobie z tym w pojedynkę. - Twoja własność - powiedział, podając Ci blaszkę Kumo - Skoro już jesteś, podejdź do Daimyo wyjawiając szczegóły, delikwenta możesz nam zostawić - gdy tylko go odłożyłeś, mocno związali mu ręce, tak na wszelki wypadek. Dwójka z nich miała go eskortować tuż obok Ciebie, gdy tylko zdecydowałeś się odwiedzić Daimyo. Ten, jakby na Ciebie czekał w swoim apartamencie...
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:
Mistrzostwo technik klonowania [1 lvl], Szybkie Wiązanie Pieczęci [2 lvl], Wytrzymałość Psychiczna [2 lvl], Fūinjutsu [2 lvl], Aktorstwo[1 lvl], Tropienie [1 lvl]

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Akarai Tazaru
Wioska: Kumogakure no Sato
Ranga: Jōnin, Raikage
Wiek Postaci: 28
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Raiton: San Kaishi
kontrola_suiton: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=259381#p259381

Post autor: Akarai Tazaru » śr, 7 sie 2019, 11:21

Tazaru był mocno zdziwiony przywitaniem strażników, którzy wydawali się być gotowi do drogi. Wcześniej byli dość chłodno do niego nastawieni... „skurwiele pewnie mnie śledzili aż tam” - pomyślał przechodząc przez bramę. Cieszył się, że odzyskał swoją blaszkę, którą od razu zamontował na swoim pasie. Miał wrażenie, że będzie musiał opatrzyć swoją szczękę, gdyż ból nie ustępował, jednak teraz szedł złożyć wyjaśnienia i osobisty raport.
— Panowie, jakby się dało załatwić jakiegoś medyka... jakby to powiedzieć... mam obitą mordę i boli jak cholera i chyba trochę nie wypada, bym w takim stanie znalazł się przed obliczem waszego przywódcy. — powiedział, licząc że ktoś go opatrzy zanim wejdzie do siedziby daimyo. Gdy tylko się tam znajdzie, już nieco opamiętując się ze swoim dzikim usposobieniem, ukłoni się przed władcą i w miarę możliwości uroczyście się przywita.
— Szanowny daimyo... — starał się przy tym głupio nie uśmiechać, by nie zrobić z siebie debila. Jeśli władca pozwolił mu mówić, kontynuował — Przychodzę złożyć raport i wyjaśnienia... zakładam że moi towarzysze już z ekscelencją rozmawiali, więc przejdę od razu do mojej sprawy. Składając wam wizytę wraz z wcześniej tu obecnymi shinobi Kumogakure zobaczyłem coś podejrzanego i postanowiłem zbadać tą sprawę na własną rękę, gdyż chciałem się upewnić, że jesteście bezpieczni od Nowego Ładu. W postępującym śledztwie odkryłem jakąś organizacje, która wydawała się mieć szkodliwe wobec tego kraju zamiary, więc zdecydowałem się sprawdzić czy nie ma ona powiązań z Nowym Ładem, o którym już za pewne słyszałeś Panie od moich towarzyszy. Udało mi się przekabacić na swoją stronę agenta wroga, co wywołało lekki skandal z waszymi strażnikami, za co z góry przepraszam. Jednakże kobieta, która była owym agentem pomogła mi odnaleźć siedzibę tej organizacji, do której później się włamałem i zdołałem ujawnić tożsamość jej przywódcy. Ciało szefa tej szajki przyniosłem tutaj ze sobą, zajęli się nim już wasi strażnicy. Generalnie cała ta banda nie wydawała się współpracować z Nowym Ładem, jednak nie wykluczam, że mogli mieć z nim jakieś powiązania, o których się po prostu nie dowiedziałem. Z tego co udało mi się podsłuchać, organizacja ta zamierzała przejąć władzę w kraju i miała dość zorganizowaną grupę, aby tego dokonać. Chociaż udało mi się zlikwidować przywódcę, nie byłem w stanie wybić ich do nogi, więc Twoi shinobi szanowny daimyo muszą mieć się na baczności. Tyle mam do powiedzenia, jeśli chodzi o raport. — powiedziawszy to wszystko czekał, co też odpowie mu władca Shimo no Kuni.
▌Wytrzymałość Psychiczna - Poziom 2 ▌Szybkie Wiązanie Pieczęci - Poziom 2 ▌Czytanie Śladów - Poziom 1 ▌
▌Kowal - Poziom 1 ▌Perswazja - Poziom 1 ▌Sztuka Pieczętowania - Poziom 1 ▌Sztuka Kamuflarzu - Poziom 1 ▌

Obrazek

Awatar użytkownika
Kenjimon

Post autor: Kenjimon » śr, 7 sie 2019, 11:32

Na odpowiedź na temat medyka nie musiałeś za długo czekać. Jeden ze strażników podszedł i mocnym pchnięciem szczęki ku górze momentalnie Ci ją nastawił, przez co ból ustał, jednak samo wejście w zawias szczęki było dosyć bolesne. Odwrócili się od Ciebie i wrócili do swojej pracy, zostawiając Cię samemu sobie, a Ty ruszyłeś do czcigodnego. Spotykając go wraz ze strażą przyboczną złożyłęś szczegółowy raport.
- Nie spodziewałem się, że poradzisz sobie w pojedynkę. Skoro wykonałeś zadanie, jesteś wolny, a my rad, że problem, który nas gnębił nie ma głębszych korzeni niż mogłoby się wydawać. - wyglądał na zrównoważonego i tak też brzmiał - Liczymy na was w przyszłości, jeżeli zajdzie taka potrzeba. Z niedobitkami mamy nadzieję, ze już sobie poradzimy. To w podzięce za wszystko. Obyśmy się szybko nie spotkali na polu bitwy, a przy kuflu i piwie. Dziękuję. - powiedziawszy, podarował Ci sakwę z zawartością 2 tysięcy rou. Daimyo zakończył i tak naprawdę byłeś już... Wolny. Wywiązałeś się ze wszystkich zadań.
Kończę Egzamin na Jounina wraz z walkami z dwoma NPC-graczami, którą jedną przegrałeś, a drugą wygrałeś. Było to rozwiązanie czysto fabularne, na rzecz którego straciłeś również dwa artefakty rangi A. Pozostało Ci porozmawiać z własną radą, a tam wyjaśni się kwestia fabularnego awansu.

Gratuluję!
~od Moeru
W ramach nagrody za sam egzamin dostajesz:
+ 1 misja B
+ 400 PF + 1650 PF = 2050 PF
+ Czyny w świecie shinobi:
Twoje wyczyny w Shimo no Kuni, nie mogły obyć się bez echa. Udało ci się pozbyć problemu, który gnębił ten kraj od dłuższego czasu. Dlatego, dzięki temu stałeś się znany i na twój temat krążą plotki. Wielu mieszkańców pragnie przyjąć cię z otwartymi ramionami, jednakże, pozostałości po tejże organizacji przestępczej, planują, spiskują, w nienawiści do ciebie, jakby tu oddzielić twoją głowę od reszty ciała. Możesz być pewien, że wracając do Shimo, spotka cie dużo niespodzianek.
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:
Mistrzostwo technik klonowania [1 lvl], Szybkie Wiązanie Pieczęci [2 lvl], Wytrzymałość Psychiczna [2 lvl], Fūinjutsu [2 lvl], Aktorstwo[1 lvl], Tropienie [1 lvl]

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

Awatar użytkownika
Akarai Tazaru
Wioska: Kumogakure no Sato
Ranga: Jōnin, Raikage
Wiek Postaci: 28
Wytrzymałość: San Kaishi
Szybkość: San Kaishi
Zręczność: San Kaishi
Kontrola Chakry: San Kaishi
Zasoby Chakry: San Kaishi
Potencjał Genjutsu: Ni Kaishi
Kontrola KG: San Kaishi
Kontrola Raiton: San Kaishi
kontrola_suiton: San Kaishi
Walka Wręcz: San Kaishi
KP: viewtopic.php?f=36&p=259381#p259381

Post autor: Akarai Tazaru » śr, 7 sie 2019, 11:57

Chłopak wsłuchał odpowiedzi daimyo i podziękował ukłonem za wyrozumiałość. Cieszył się, że mimo drobnych kłopotów jakie wywołał młody raikage, obyło się bez konsekwencji. Przyjął ochoczo podarek za wykonane zadanie i uroczyście żegnając się z władcą Kraju Mrozu opuścił pomieszczenie. Strażnicy odprowadzili go do bramy wioski, a stamtąd ruszył czym prędzej do Kraju Błyskawic, w powolnej drodze do domu. Nie zamierzał zbyt długo zostawać tutaj, gdyż nie wiedział, co się dzieje u niego w wiosce, a musiał zająć się tam jeszcze wieloma sprawami.

z/t Kraj Błyskawic - Chmurowe Szczyty

Odejmuję od ekwipunku 2 worki z mikibishi i notkami, 2 bomby dymne, moje miecze rangi A.
▌Wytrzymałość Psychiczna - Poziom 2 ▌Szybkie Wiązanie Pieczęci - Poziom 2 ▌Czytanie Śladów - Poziom 1 ▌
▌Kowal - Poziom 1 ▌Perswazja - Poziom 1 ▌Sztuka Pieczętowania - Poziom 1 ▌Sztuka Kamuflarzu - Poziom 1 ▌

Obrazek

Awatar użytkownika
Kenjimon

Post autor: Kenjimon » pt, 16 sie 2019, 16:04

Akira NPC - Arui - 4 posty, w tym 3 posty walki. Należne to 60 PF
Szef NPC - Moeru - 5 postów walki, 75 PF
- Saru no Kaido -
Pokaż/Ukryj:

Kenji|Shiroyasha|Myśl

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Egzaminy”